Felietony i artykuły autorskie

DZIWNA PRZEMIANA PIOSENKARKI GRIMES, MASKOTKI ILLUMINATÓW!

Grimes, czyli Claire Boucher, to piosenkarka pochodzenia kanadyjskiego, urodzona w 1988 roku, która zadebiutowała na scenie muzycznej 10 lat temu.

Obecnie jest ona dziewczyną znanego miliardera i technologiczno-transhumanistycznego wirtuoza, Elona Muska. Spodziewają się oni dziecka. Są bardzo ekscentryczną i niecodzienną parą.

Warto prześledzić jej przemianę, warto też zapoznać się z tym, co prezentowała zanim stała się maskotką Illuminatów, jak i jakie treści prezentuje po tym wydarzeniu.

Grimes i Illuminati. Jaki jest cel?

Celem Illuminatów jest „naprawienie” dzieła Boga, czyli natury i człowieka, które uważają oni za niedoskonałe, kalekie. Tak, to prawda, nauki gnostyckie mówią o duchu jako doskonałym, zaś o materii jako niedoskonałej, która jest symbolicznym „więzieniem” dla tego ducha. Duch, szczególnie ten niedojrzały, chce za wszelką cenę „wydostać” się z tego więzienia, stąd autodestrukcyjne tendencje, nałogi, przemoc, samobójstwa. Ale sposoby, w jakie Illuminaci chcą materię naprawić, sprawia, że jeszcze bardziej niszczą naturę jak i ciało człowieka. Ich sposoby to technologia, kształtowanie natury i klimatu (co daje jeszcze większe skażenie i zmiany klimatyczne), transhumanizm (człowiek jako udoskonalony technologiczne cyborg) i medycyna farmaceutyczna (co przedłuża życie, ale przedłuża też starość, generuje skutki uboczne i uzależnia człowieka od lekarstw).

.

Lekarstwo na niedoskonałość materii jest więc gorsze, niż sama choroba. Jest to realizacja archetypu lucyferycznego. Lucyfer jako doskonały duch zbuntował się przeciwko boskiemu stworzeniu, czyli niedoskonałej materii, i chciał ją na swój sposób ulepszać, co powodowało upadek (czyli to co wspomniałem powyżej – lekarstwo gorsze, niż choroba). Lucyfer nie zauważa, że to jego ślepy bunt jest problemem, a nie materia sama w sobie. Oczywiście interpretuję Lucyfera jako archetyp wewnątrz ludzkiej psychiki, jak i archetyp wewnątrz nieświadomości zbiorowej, czyli wewnątrz systemu operacyjnego (zarządzającego) planety, a nie jako istotę duchową.

Illuminaci i masoni uznają Lucyfera jako swojego „patrona”. Jeden z profili Illuminatów na Facebooku (już zlikwidowany), miał w swoim logo głowę lwa, oko w trójkącie i napis „luciferian order” – czyli „porządek lucyferyczny.” Nowy porządek świata (NWO) ma być właśnie takim porządkiem lucyferycznym, w którym dominować ma nauka, medycyna, transhumanizm i cyborgizacja, racjonalizm i umysł, hedonizm i pokracznie interpretowany humanizm. Istota Stwórcy (Boga – różnie można go nazywać) ma być zepchnięta na dalszy plan. To dominacja ludzkiego umysłu i ego, i ich wytworów. Przeciwieństwem tego systemu jest dominacja ludzkiego serca i ducha, czyli pierwiastka boskiego.

Wróćmy do meritum. Poniżej mamy dwa teledyski piosenkarki Grimes przed illuminacką przemianą. Są całkiem przyjemne, prawda?

Grimes przed illuminacką przemianą

Poniżej singiel „Oblivion” z roku 2012. No zwykła młoda dziewczyna zainteresowana światem, prawda? Właśnie to był ten moment, gdy wytwórnie muzyczne pod kontrolą Illuminatów postawiły na nią:

.

Grimes jako maskotka Illuminatów

Poniżej zaś Grimes po przemianie i włączeniu się w illuminacki tryb. Transhumanistyczna dziewczyna-cyborg, z treściami destrukcyjnymi, satanistycznymi i krótko mówiąc – chorymi. Illuminaci poprzez przemysł muzyczny starają się przekazywać podprogowe treści, które trafiają do podświadomości odbiorców.

.

.

.

Grimes jako transhumanistyczny cyborg

Poniżej zaś Grimes jako „Tesla cybertruck girl”, czyli robot zarządzany dyrektywami samego Elona Muska:

.

Elon Musk, Grimes i transhumanizm

Elon Musk to wirtuoz technologii i transhumanizmu. Jest on prawą ręką agendy Illuminatów od spraw nowoczesnych technologii. Jego firmy zajmują się samochodami elektrycznymi, rakietami kosmicznymi, płatnościami elektronicznymi jak i planuje wiercić podziemne autostrady pod miastami.

Elon Musk i Grimes zadecydowali, że nie ujawnią płci dziecka, że ono samo zadecyduje, jaką chce mieć płeć. Wpisuje się to doskonale w lewicowo-liberalną agendę Illuminatów. Chcą oni zatrzeć wszelkie podziały płciowe, narodowe, rasowe, społeczne i tak dalej. Gdyż człowiek, który nie ma wsparcia w swojej płci, rodzinie, narodowości, rasie, społeczności lokalnej jak i cywilizacji, staje się odizolowanym „samodzielnym elektronem”, którego jedynym wsparciem jest wszechwładna, autorytarna instytucja demo-liberalnego państwa. Ich celem jest zarządzanie bezmózgą szarą masą, bez mózgu, bez serca i bez jaj. Masą bez właściwości, którą można dowolnie ulepić, i której można wmówić wszystko. I przede wszystkim masą, którą można dowolnie kontrolować na wszelkie możliwe sposoby, bo poprzez to, że nie ma ona wsparcia w płci, rodzinie, narodowości, rasie i tak dalej, nie stawi ona oporu i czuje się zagubiona i bezradna.

Poniżej: kolejne destrukcyjne przekazy od Grimes. Jest to zdjęcie z brzuchem ciążowym, ale po przypatrzeniu się zobaczysz, że jest on jakby.. pocięty:

.

To, co chcą wprowadzić Illuminaci, pokazuje genialny polski film „Photon”, który możesz zobaczyć poniżej:
Photon cały film na CDA.pl

Naprawdę polecam obejrzenie tego filmu. Jest to mało znany i niedoceniany polski film, ale genialny!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

15 odpowiedzi »

 1. Zatem Grimes doświadczyła przemiany mniej więcej takiej, jak Chipmunks (wiewiórki) z filmu: „Totalny kataklizm” (ang. tytuł „Disaster Movie”):

  🙂
  Ze swojej strony mogą dodać, żebyście unikali tych, co to „niosą światło”, mowa o „Lucku”, którego wyznaje Masoneria.
  Powinniście być krytyczni, dociekliwi i zadać pytanie typu: „a CZYJE światło niesiesz?”. Bo to tak trochę istotne 😉

  • To złudne światło. Które najpierw oświeca, a potem spala. Włączając ich samych. Ci illuminaci to ludzie rozczarowani tym co odkryli i bardzo nieszczęśliwi. Wiem o tym.

   To tak, jak ze światłem słońca (prawdziwym), a światłem księżyca czy lampy (złudnym, odbitym). To dlatego jednym z głównych symboli okultystów jest księżyc.

   • Autorze. Jedno pytanie?
    Dlaczego tacy charkternicy jak Rostszyld nie wezmą giwery do łapy i nie wsadzą sobie uncji śrutu w łeb?
    Skoro tak nienawidzą tego świata i życia to dlaczego po prostu sobie w łeb nie strzelą?
    Nie mów że takie szychy nie mają arsenału giwer liczonego w tysiącach sztuk.
    Po co zatem ta cała farsa NWO ?. Po co ten wyzysk i maniakalne próby wprowadzenia tych cudawianek? Po jaką cholerę zatruwają innym życie? Oni są chorzy.
    Oni naprawdę wierzą w tą bezsensowność na dzień dobry,
    A jak dowiedzą się w jakie tarapaty wleźli to jest za późno. Tak jest?
    Sam postanowiłem z 20 koleżankami i 17 kolegami z szajki korzystać z życia póki jest.
    Jak padnę trupem to mówi się trudno.Śmierć w jakiejś strzelaninie to efekt uboczny.
    Traktuję ją tak neutralnie. Może trochę boli jak ci ziomek umiera ale mówi się trudno.
    Pomimo że ten świat to jeden wielki pierdolnik i kupa gówna.

    • Hej Bandyta. Jeden z nich już palnął sobie w swój durny łeb wczoraj. Minister finansów Niemiec, chłop w sile wieku,z dwójką małych dzieci. Który rodzic tak robi?

     A czemu tak postępują? Bo to są psychopaci, a oni mają inną, „prostopadłą” logikę, inną niż ma normalny człowiek.

   • To jest Światło podpierniczone innym. Jak wiadomo trwa walka dobra ze złem, sił Ciemności z siłami Światła. Co można zrobić zatem, żeby wyprowadzić innych w pole, zmanipulować? Ano podpierdzielasz światło tak, żeby samemu świecić i nęcić, wabić – być niczym ta „jasna strona”.
    Ciemnych lepiej unikać, przestać się zadawać – serio. Tam jest ostra jazda bez trzymanki, kłamstwo i brak dotrzymywania umów na porządku dziennym. Oni są od destrukcji, zniszczenia. Ładne, piękne rzeczy to mają tylko wtedy, kiedy podprowadzą Istotom Światła.
    Ci co dzisiaj opływają w luksusy, mają miliardy, władzę – sami są marionetkami, tylko jeszcze tego nie wiedzą. Czeka ich rozliczenie i utrata wszystkiego, co zagrabili.
    Pamiętajcie, że w kosmosie istnieje prawo woli i ono musi być respektowane. Jeżeli jakiś byt, energia was nęka, możecie jej zwyczajnie rozkazać odejść, dodając, że taka oto jest moja wola i niechaj trwa – teraz i zawsze. Musi was posłuchać.
    A i uważajcie na tych, którzy was straszą, manipulują wami poprzez strach. Po owocach poznajecie – czy ktoś działa na was wznosząco, wzmacniająco, czy wręcz przeciwnie.

    Szkoda że to wszystko brzmi tak „prostopadle”, temu tylko nieliczni rozumieją, o co chodzi. No nie widać tych tematów pod mikroskopem czy w innym mędrca szkiełku. Fale elektromagnetyczne, skład powietrza, budowa atomu – też kiedyś nie były zbadane, a ludzie płonęli na stosie za szerzenie herezji.

   • Księżyc to atrybut nocy, słońce może parzyć, oślepiać, światło odbite to to samo światło tylko rozproszone, takie zimne ognie, księżyc to symbol nocy czyli spokoju, ciszy odprężenia, słońce to symbol energii, wzmożonej aktywności, fałszywe światło to światło słoneczne, cała reszta jest po obróbce, stąd tyle fałszywych bożków, Ra, Mitra, Horus czy katolicki kult IHS (Isis-Horus-Set) pierwsza to rozgoryczona kobieta pragnąca ubóstwiania archetyp Grimi czy Gagi, w Nowym Testamencie Jezabel (dziś kult fałszywego feminizmu) w Starym Testamencie matka dziewica (kult maryjny dziś) drugi Ra niosący fałszywe światło (patron kulturystów) stąd sterydy, białka i twarze typu Różal, Pudzian i Set pan ciemności, próżni, niczego, czyli Baphomet atmosfera/firmament oczyszcza fałszywe światło za dnia i zamienia jego szkodliwe promienie w życiodajną energię, księżyc daje najwięcej światła nocą przez co nie dochodzi do całkowitego mroku, dlatego Illuminati tak szeroko po cichu wspiera działania niszczenia atmosfery a na pokaz robi zupełnie co innego jak złodziej krzyczący łapać złodzieja. Prawdziwe światło i energia pochodzi z nas, Jezus mówił o tym w przypowieści o ziarnku gorczycy, jako bardzo drogocennej perle stąd próby stymulacji, kontroli, skupiania naszej uwagi, to my posiadamy drogocenną ożywczą moc, serum na choroby, eliksir młodości, dla nich to nie jest możliwe do zbadania czy skopiowania, próbują ale nie wychodzi bo takie są prawa kosmosu, Ty mówisz odwrócone postrzeganie a ja powiem obłęd który sprawia że nad nimi panujemy. Pora wreszcie z nimi skończyć i pokazać czerwoną kartkę w kwestiach kontroli osłabiania naszych finansów oraz sił witalnych z których sami nie będą korzystać przez próby kontroli i domagania się uwagi, pora na rekompensaty i odszkodowania lub ich zwyczajną anihilację o ile nie spełnią naszych żądań.

  • Masoni niosą złudne światło lucyfera, służą też władcy tej planety (demiurgowi) tak, jak wszystkie religie, łącznie ze stworzonym przez nich New age. 😉

   • Bingo 😂 chociaż New Age jest najbardziej neutralne, starają się dogodzić „wolnym elektronom” by złapać ich w kolejną pułapkę, new age czy satanizm to nowe gorsze formy obłędu i zniewolenia, islam, katolicyzm, Rydzyk, Owsiak, PiS, PO to małe piwo, szkoda że nie tylko oni zapłacą za swoją głupotę lecz pociągną innych ku biedzie i niewoli. Nimi rządzi uzurpator którego władza jest reprezentowana przez ich samych wobec samych siebie, pracują więc za przysłowiową miskę ryżu nawzajem grzmocąc się batami, dlatego sataniści często twierdzą żyje się tylko raz, masz tylko to życie, brzmi dobrze gdy masz 15 lat, ale oni mają już 20 parę, czterdzieści, siedemdziesiąt a na ich miejsce namaszcza się nowych i pozbywa truchła dlatego tak ostro walczą w kapitalizmie po trupach i o zgrozo coraz bardziej pogarszają swoją sytuację. Mają o tyle lepszą sytuację że mają zabezpieczenie finansowe, lecz to co było z początku błogosławieństwem sprawiło że wpadli jak śliwka w kompot i ich końcowy stan jest jeszcze gorszy.

   • No wiem że ten minister szwab się zastrzelił.
    Oby te Rotszyldy,Carniege,Morgany i inne banksterskie gnidy poszły precz.
    Ale ten Elon Musk to jest wogóle niepoważny.
    No niby taki Nikola Tesla XXI wieku.
    Inżynier wizjoner. Co Hyperloopy konstruje. Astronautyką się zajmuje.
    A na tak ”durny pomysł wpadł” Po prostu mu już szajba odbiła
    Żeby swojemu dziecku nie dać płci odgórnie ustalonej.
    Każdy potrzebuje jakiś ustawień domyślnych. Są rzeczy które powinny być wiadome każdemu.
    Imię,nazwisko, płeć,narodowość,rasa, rodzina, historia rodowa.
    Te rzeczy są niezbędne. Wszystko potrzebuje ustawień domyślnych.
    Ja naprawdę temu brzdącowi szczerze współczuje.
    Mieć takich rodziców. Którzy wcisną mu iluminackie doktryny na dzień dobry.
    I napytają biedy. Zrobią mu/ jej pranie mózgu intensywniejsze niż mi swego czasu.
    To dziecko ma być takim uległym eksperymentalnym ”wolnym elektronem” ?

    Skąd biorą się tacy psychopaci? Jak to się stało że takich maniaków ziemia nosi ?
    Jakieś wrodzone wady biologiczne?
    Dlaczego rządzą to wiem. Pewność siebie,bezwzględność, brak poczucia winy dają im miażdżącą
    przewagę nad ludźmi ”neurotypowymi”. Przed takimi to ani kroku w tył. Żadnej litości.
    Ale dlaczego żyją? Brak strachu powinien teoretycznie sprawić że skończyli by jak te ptaki dronty dodo.
    Z braku strachu powinni na siebie ściągnąć jakieś niebezpieczeństwo które by ich ukatrupiło.
    A jednak żyją i mają się wspaniale. Chyba że są dość mądrzy by ”wyciągać kasztany z ognia cudzymi rękami”
    i jednocześnie dość głupi by nie przejmować się tym że ludzie w końcu się dowiedzą. Jak ich oszukano?
    To tylko moje domysły. Traktują miliardy ludzi którzy im krzywdy żadnej nie zrobili w sposób haniebny i odrażający.
    Że też ludzie to tyle czasu cierpliwie znosili. Oby się te skurwysyństwa skończyły.

    Mnie rodzice próbowali zrobić na Polskiego, katolickiego,pokornego baranka.
    Ale wziąłem sprawę w swoje ręce. Nie dałem się. Zgrałem się z 3 ziomkami z podwórka i zaczęła się szajka.
    Później się dołączyli najrozmaitsi uciekinierzy,uciekinierki z poprawczaków, ośrodków wychowawczych,
    rodzina moich ziomków ta dalsza i tak powstała nasza banda. Najpierw złodziejstwo a później marihuana i
    produkcja amunicji, przeróbka słowackich gnatów na ostre bojowe , szmungiel Polska-Ukraina Fajki, Spirytus z reguły.
    Coś się zawsze znajdzie. Takie dorywcze prace na rzecz większych grup. Mały gang ale suwerenny.

    Lepszy bandytyzm niż życie w biedzie. Lepsza śmierć od policyjnych,wojskowych pocisków niż z głodu w jakiejś melinie. Trzeba walczyć o swoje. Nikomu losu podobnego do mojego nie życzę. Gdybym na legalu mógł godziwie zarobić to bym nie siedział w kryminale.
    Uwierz mi ale serce walące za każdym razem gdy widzisz patrol policji to paskudna sprawa.
    Gdyby był ten system z bezwarukowym dochodem podstawowym to bym inżynierem mechatronikiem został.
    Bym z uśmiechem na ustach oddawał 25% tego haraczu na rzecz społeczności.
    Skończyły by się wreszcie te nieustanne konflikty o dobra materialne.
    Każdy wiedziałby że mu starczy. Chociaż znając ludzi to ciężko mi wyrokować.
    Taki system przy obecnej mentalności większości ludzi raczej racji bytu nie ma.
    Pewnie by się zdegenerowali jak wiecznie pijani ,wytatuowani anglicy na zasiłkach.
    Samodyscyplina się kłania.

    • Mnie tylko jedno zastanawia skąd tak wielu ludzi ma potrzebę kontrolowania innych, mimo że mają kasę i mogą robić w tym czasie grilla nad jeziorem czy jeździć samochodem to całe dnie myślą jak ci coś wcisnąć 😎 ale nikt jeszcze nie powiedział mi dlaczego i po co to robi

 2. Jarku – owszem, to fałszywe, i złudne światło, to fałszywe odbicie naszej energii, energii skradzionej nam i przekonwertowanej.
  Jednak to ICHNIE światło nas nie spali lecz po prostu zabije, gdyż to światło wysysa z nas nasze mienie, mienie naszego Tchnienia i najważniejszą o którą toczy się bój we Wszechświecie – DUSZĘ, zwana inaczej NUMIZMATYKIEM, czyli…NAJCENNIEJSZA MONETĄ PRZETARGOWĄ… dla nich, to im daje – numizmatyk …władzę.

 3. Te Tajemniczy Bandyta. Działasz w jakiejś szajce. Krzywdzisz ludzi i ty masz czelność wypominać illuminatom cokolwiek? Weź się za siebie. Wy jesteście niepoważni z tymi illuminati i nwo.

 4. Jak byś nie rozumiała Liso jak ten świat działa?
  Obecnie jest to ” zjedz lub bądź zjedzonym”
  W przyszłości to kto wie ? Jak się więcej ludzi ‘’obudzi’’
  Po stronie Iluminatów nie stoimy i stać nie będziemy.
  W szajce działam owszem. W grupie zawsze raźniej i łatwiej się funkcjonuje.
  Każdy chce mieć jakąś grupę. Najlepiej taką z której wartościami się w w 80-90% utożsamia.
  Ludzie są istotami społecznymi.
  Zawsze można sobie pomóc. jak coś się ”spieprzy ” to ci kumpel/kumpela pomoże .
  Efekt Organizacyjny , Efekt Obronny mogą z łatwością dać spektakularne efekty.
  W pojedynkę bym guzik zdziałał. A w 81 gości to uhuhu. O niebo więcej.

  Iluminaci są o wiele wiele gorsi od nas. Oni nie zmienili się nic a nic przez wieki.
  A my w ciągu 2013-2016 się przebudzsiliśmy i uświadomiliśmy.
  Światem naszej mniejszości rządzą ‘’honoru i szacunku zasady’’
  Nie mordujemy dzieci dla zabawy.
  Nie dokonujemy gwałtów na żadnej kobiecie ,mężczyźnie dziecku.
  Nie posuwamy się do kanibalizmu. [ Chyba że mechanicznego tzn.rozbieramy zdezelowane urządzenie na części zamienne. Których później używamy do sprawnych.]
  Nie praktykujemy nekrofilii.
  Nie krzywdzimy kurtyzan. Żadnej włos z głowy nie spadł. Grzecznie i bezproblemowo zabawy w łóżku.
  Nie praktykujemy ‘’szatańskiego okultyzmu’’
  Nie robimy krzywdy tym którzy nam za skórę nie zaleźli. Może trochę ‘’postraszymy’’ ale nic więcej.
  Nie oszukujemy innych ludzi.
  Zawsze sprzedajemy towar uczciwie. Nigdy nie oszukujemy na jakości i ilości.
  Jak klient przychodzi po 15 gram to dostaje dokładnie 15 gram Z dokładnością do setnych części.
  Jak czyste zioło to czyste zioło. Jak 6 jagiełłów to 6 jagiełłów. Uczciwie.
  Jak iluminaci kogoś zabijają to mają w zwyczaju torturować .
  A jak my kogoś stukamy to praktycznie bezboleśnie. Za cyngiel między oczy i do widzenia.

  Sami we własnym gronie to jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
  Solidarna wspólnota w której nikt nikogo nigdy nie zdradził,okradł, zabił,skrzywdził, okłamał.
  Całkowita zgoda i jednomyślność. To taki nasz ‘’równoległy świat ‘’ w opozycji do systemu.

  Niestety wciąż jest za dużo ‘’szarych kowalskich’’ wierzących w obietnice iluminatów i ich manipulacje.
  Ale to się zmienia i to ostatnio coraz szybciej.
  Jak to ‘’nowe społeczeństwo świadomych ludzi’’ się uformuje to z wielką chęcią się ‘’zresocjalizujemy’’.
  A póki co to między nami bandytami sobie żyjemy i na nielegalu ciągniemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.