Banki i tajna władza

PRZERAŻAJĄCE RYTUAŁY SATANISTYCZNE ELIT: ZEZNANIA DZIECI

W związku z poluzowaniem cenzury internetu jak i z tym, że sytuacja na świecie diametralnie zaczyna się zmieniać, pora poruszać te i inne zagadnienia.

Otóż..

Rządzą nami psychopaci (bankierzy, finansiści, miliarderzy, łącznie z ich tajnymi organizacjami), mający swoje chore ambicje (świat niewolników – NWO) i swoje równie chore rytuały. Składanie ofiar władcy tej planety (kimkolwiek jest, a domniemam że jest to sam szatan), jest stare jak świat. Praktycznie w każdej religii i w każdej cywilizacji ma to miejsce. Stary Testament również jest tego pełen, zaś wśród chrześcijan ma miejsce tzw. kanibalizm substytucyjny („bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje”).

Rządzący światem wyznają swoją formę satanizmu, połączoną z krwawymi obrzędami. W poniższym artykule opisałem, czym jest adrenochrom – ich narkotyk – i w jaki sposób się go pozyskuje:
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO

Szczególną rolę wśród wyznawców satanizmu mają dzieci i to, co oni z nimi robią. W poniższym filmie jest to szczegółowo opisane. Stanowczo odradzam osobom nadwrażliwym zaznajamianie się z tymi treściami.

.

Na świecie rocznie ginie miliony ludzi. Gdzie oni się podziewają? Część z nich na pewno jest uprowadzana właśnie do tego typu obrzędów, lub do pozyskiwania adrenochromu, co opisałem w powyższym artykule.

Poniżej zamieszczam zdjęcia z American Horror Story z samą Lady Gagą w roli głównej. Bardzo ciekawy zbieg okoliczności, prawda?

.

.

.

.

Przeczytaj też artykuł w temacie:
Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. witaj Jarek co mogę tu dopisać jak wszystko prawie szczegółowo tu opisałeś, na pewno czytałeś stary testament i różne stare księgi i wiesz jak jest ale może napiszę coś od siebie otóż problem na ziemi rozpoczyna się już od samego początku Adama i Ewy oraz tego węża którego postać przybrał yahweh (jahwe) to on wybrał mojżesza i naród hebrajski jako swoich sługów i niewolników ponieważ byli już niewolnikami u faraona i wykorzystał to sposobem jak uwcześni politycy z nieświadomymi ludźmi przy wyborach, podpisał z nimi przymierze i jako warunek kazał przestrzegać jego wytycznych w postaci 10 przykazań wiedząc że nie będą tego i tak robić bo to nie w ich naturze a za każde nieposłuszeństwo nakazywał złożyć sobie żywą ofiarę ,im cięższy tzn grzech tym ofiara musiała być większa, ten naród niby wyzwolony mordował innych i rabował ich majątki myśląc że tylko złożą ofiarę i będą uniewinnieni dlatego jesus musiał zostać złożony przez nich w ofierze jako ofiara największa w celu ich odkupienia ,baranek wówczas już nie wystarczył a po umęczeniu i ukrzyżowaniu został spalony na stole rytualnym i prawdopodobnie częściowo zjedzonym prze uczestników rytuału dlatego nie znaleziono jego zwłok i mówiono że zmartwychwstał zresztą robią to do dziś bo dalej nie przestrzegają wytycznych tylko teraz składają ofiary z dzieci i też przed śmiercią strasznie je męczą, ale nie to mam na celu w pisaniu ,bo wydaje mi się problem jest o wiele głębszy i wcześniejszy my tu na ziemi jesteśmy tylko eksperymentem innych ras pozaziemskich, znam tylko jedną czyli gady reptilianie ale oni ziemi nie stworzyli to był projekt innej rasy która prowadziła z nimi wojnę i prawdopodobnie gady ją wygrały i przejęły ziemię,jako swoje źródło energii która jest ich pożywieniem, główną bazę mają na planecie saturn ale też są też na ziemi i odpowiednio rządzą swoimi sługami które odpowiednio nadzoruje dla nich pożywienie czyli energię nisko wibracyjną dlatego domagają się ofiar a najwięcej o ich krew nasyconą hormonami strachu stąd cały czas jest kult krwi np. w kościele kapłan mówi bierzcie i jedzcie chleb ” oto to jest ciało i krew która za was będzie wydana i wylana ” a po tym ją je i piję i dzieli się z innymi uczestnikami mszy, ja myślę że ta obecna pandemia to jest nic innego jak ogromna ofiara złożona w celu odkupienia za grzechy termin się zgadza bo święto paschy jest już niedługo bo 8 kwietnia tego roku pozdrawiam

    • Sławomir, rytuały katolickie które wymieniłeś to tzw. kanibalizm substytucyjny, czyli obrzędowy. To świadczy o tym, jakie korzenie naprawdę ma ta wiara. Kluczem jest właśnie istota demiurga, którą czczą wszystkie religie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.