„OPERACJA SZTORM” – KULISY PLANU ZNISZCZENIA ELIT NWO

Zapraszam Cię do lektury pełnego tłumaczenia opisu „Operacji Sztorm” („The Storm”) w wykonanie dr Russela McGregora. Ma to być operacja wojskowa jasnej strony mocy przeciwko elitom obecnego niewolniczego systemu, czyli NWO.

Obecnie mamy dwuwładzę na świecie.

Pierwszy ośrodek władzy to „ukryta władza”, inaczej „deep state” lub „cabal.” To okultystyczno-psychopatyczny „rząd cieni”, służący ciemnej stronie mocy. To po prostu elity systemu NWO, tak, tego NWO które już teraz funkcjonuje. Bo ono jest i działa już teraz, a nie nadejdzie w przyszłości. Deep state to bankierzy, miliarderzy, finansiści, korporacje, wielki biznes, celebryci, prawnicy, naukowcy, lewicowi ideolodzy, jest też w urzędach, sądach, administracji i tak dalej. To hydra o wielu głowach. W polityce interesy deep state reprezentują Hilary Clinton, Barack Obama, elity Unii Europejskiej, a w Polsce PO, PSL, SLD. Deep state odpowiada za obecny stan planety i za niewolniczy i opresyjny system, w jakim żyje ludzkość.

Drugi ośrodek władzy to jasna strona mocy, tak zwane „białe kapelusze.” W polityce reprezentują go elity skoncentrowane wokół Donalda Trumpa, a z innych krajów – Polska, Węgry, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja i inne. Mają oni plan skoncentrowania środków militarnych połączonych z lockdownem, czyli z blokadą związaną z koronawirusem, tak, aby obalić elity deep state i odsunąć je od władzy.

O tym już pisałem.

Mamy więc wojnę na samym szczycie światowej władzy. W poniższym artykule dr Russel McGregor podsumował szczegóły tego planu. Oczywiście jest to tylko pewne domniemanie, bo jak się domyślacie, jest to operacja tajna, której szczegóły nie będą ujawniane. Czy dojdzie to do skutku jak i czy wiele się zmieni? Zobaczymy. Ja jestem dobrej myśli. Epidemia koronawirusa jest czynnikiem, który przebudził ogromną rzeszę ludzi na to, co się dzieje na świecie. To bardzo cenny kapitał, który na pewno nie pójdzie na marne.


Cytat: „Twitter, Dr Russell McGregor

1) UWAGA PATRIOCI:

Moja ostateczna analiza tego, jak rozwinie się #TheStorm

2) Ułożę wszystkie elementy układanki Q Anona. W ten sposób najskuteczniej odgadnę, w jaki sposób mogłaby zostać opracowana idealna strategia wojskowa, która [z sukcesem] zakończyłaby #TheStorm.

3) Jestem gotów zebrać burę, jeśli moje domysły w dużym stopniu nie dojdą do skutku.

4) Zacznijmy od wirusa. SARS-CoV-2 to Psyop. Jest to prawdziwy wirus, ale powoduje niewielką zachorowalność i śmiertelność. Jest więc ogólnie łagodny i mniej niepokojący niż grypa.

5) Wirus może sprawić kłopoty, ale tylko u osób z poważną współwystępującą chorobą – prawie wyłącznie u osób starszych. W związku z tym środki zapobiegawcze powinny być podejmowane do czasu, aż #POTUS ogłosi zakończenie. Środki przeciwwirusowe, takie jak remdesivir, będą przydatne w leczeniu na oddziałach intensywnej terapii.

6) Wirus został opracowany przez Ukrytą Władzę (deep state) na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Fort Detrick i AAHL w Geelong.

Został on jednak złagodzony /zneutralizowany przez białe kapelusze. Dwie z czterech wstawek z wirusa HIV miały dodatki celem poprawy „przyrostu funkcji”.

7) Chiny, Iran i Włochy są po stronie #POTUS. W dużej mierze przyczyniły się one do powstania kryzysu, kontrolując uwalnianie dezinformacji w operacji psychologicznej (PsyOp). Pamiętajcie, że Włochy były zaangażowane w #Spygate i należało wprowadzić w nich zmiany.

8) Większość zgonów będzie poprzedzona współistniejącą grypą. Dlatego ważne jest zapobieganie i leczenie grypy. Chiny uwolniły wirusa w wyznaczonym czasie. Celem było stworzenie PANIKI jako przykrywki dla działań.

9) Kwarantanny będą przeprowadzone w dużych miastach. Poziom działań będzie całkowicie nieadekwatny do rzeczywistego ryzyka.

10) Mass media mają nadzieję, że wirus jest bardzo śmiercionośny i zakończy #POTUS politycznie. Nie jest i nie będzie. Wywołają PANIKĘ, bo nie mają innego wyboru. Wydaje im się, że to oryginalnie stworzony przez Ukrytą Władzę wirus.

11) Podczas tych okresów kwarantanny na świecie będą miały miejsce ciche aresztowania nikczemnych członków UW niższego szczebla. Należą do nich [gang] MS-13 w USA, Mafia we Włoszech oraz zwolennicy Canberra Raiders w Australii.

12) Te złowróżbne osobniki zostaną umieszczone w obozach kwarantannowych prowadzonych przez wojsko Białych Kapeluszy.

13) Nie usłyszymy zbyt wiele o tych aresztowaniach, choć niektóre z nich zostały już subtelnie ogłoszone. Nie będzie więc żadnych dramatycznych aresztowań tych osób. Cisza jest strategicznie najlepszą opcją.

14) Kwarantanny miast będą się rozpoczynały w różnych terminach.

15) Bezpośrednio przed początkiem ciemności #POTUS zatweetuje „Moi drodzy Amerykanie… Przed nami Burza……” Kwietniowy dzień Prima Aprilis złagodzi początkowe obawy o to, co się dzieje. Kiedy ciemność się pojawi, nastąpi szczyt paniki COVID-19 i medycznego stanu wojennego na świecie.

16) Kwarantanna / Medyczny stan wojenny będą obowiązywały w większości dużych miast już od pewnego czasu. Wiele osób będzie izolować się od siebie w domach. Większość z nich będzie już miała przygotowane jedzenie itp.

17) W Australii bezrobotni / emeryci otrzymają zapomogi finansowe. Inne kraje również będą miały swoje wypłaty. Oznacza to, że niewiele z tych osób będzie głodować. Niektóre sklepy będą „ratunkowo” otwarte, aby zapewnić dostawy w razie potrzeby, ale generalnie większość sklepów będzie zamknięta.

18) 10 dni ciemności nie obejmie mediów społecznościowych ani Internetu. Będzie prąd, ale nie będzie telewizji ani radia. Nie będą drukowane żadne gazety. Wojsko każdego kraju zamknie je.

19) TYLKO #POTUS będzie miał dostępną metodę dotarcia do publicznej wojny podczas 10 dni Ciemności za pośrednictwem Systemu Nadawania Awaryjnego EBS. Wojsko na świecie będzie transmitować to do telewizorów i innych urządzeń w swoim kraju.

20) #POTUS będzie albo za granicą, albo w samolocie Air Force One dla nadzoru (?). Prawdopodobnie pretekstem do korzystania z AF1 będzie bezpieczeństwo i / lub ryzyko infekcji. EBS będzie przekazywany z AF1. Nastąpi całkowity zanik informacji z wyjątkiem #POTUS.

21) Profesjonalnie wykonane filmy dokumentalne będą transmitowane poprzez EBS do telewizorów, urządzeń, etc. WW. Treści będą zawierały cały horror i zbrodnie oraz szczegóły Q. Będzie to jednak przyjazne dla rodziny. Materiał będzie bezsporny.

22) #POTUS opisze, jak został poproszony przez amerykańskie wojsko o zlikwidowanie Ukrytej Władzy i że nie jest „politykiem”. Potwierdzi on program rozpowszechniania wiadomości Q.

23) Te filmy dokumentalne będą zawierały nagrane zeznania słynnych polityków i elit UW. Przedstawiona zostanie struktura kontroli nad światem. Przedstawione zostaną dowody zbrodni. Będą znane wyniki prac Trybunału Wojskowego.

24) Prezentacje będą odbywały się przez powiedzmy 8 godzin dziennie przez 10 dni z rzędu. Przez resztę dnia będą powtórki, aby pracownicy zmianowi/pracownicy awaryjni nie stracili niczego. Będzie to działać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Rodziny nie będą miały nic innego do roboty, jak tylko to oglądać.

25) Najdrastyczniejsze przekazy filmowe nie będą dla wszystkich – będą mogły być oglądane przez chętnych w Internecie, po 10 dniach ciemności. Podczas każdego dnia z tych 10 dni, będzie czas na refleksję.

26) Nastąpi masowy wstrząs/odraza i dezorientacja. Nasza rola jako Patriotów będzie polegała na zapewnieniu poczucia spokoju, uzasadnienia, współczucia i pewności. Wielu Patriotów, którzy wcześniej byli zbyt przerażeni, by mówić, będzie mogło to zrobić.

27) Jest mało prawdopodobne, ale możliwe, że JFK Jr i inne osoby zwiększą wiarygodność operacji. Kiedy zakończy się 10 Dni Ciemności, nastąpi masowy zwrot ku duchowości.

28) potem ludzie zostaną poinformowani, że wirus jest niegroźny, mogą wyjść na zewnątrz i zebrać się. Kościoły, Synagogi i Meczety zostaną wypełnione. Będzie dużo smutku, ale i ulgi.

29) Niewielki procent – być może 5% będzie zbyt niepoczytalna lub skutkiem wyprania mózgu nie zaakceptuje prawdy. Będą, jak zwykle, próbowali się buntować. Jednak wkrótce zdadzą sobie sprawę, że „Naród” jest o wiele bardziej sprawiedliwy, zdyscyplinowany i potencjalnie zdolny do przemocy.

30) Ukryta Władza straci kontrolę nad ulicami na zawsze. Wojsko będzie pilnowało stacji telewizyjnych i gazet, aby uniknąć wandalizmu. Po przerwie w emisjach programów mass media zostaną całkowicie odsłonięte i nie będą próbowały przeciwdziałać tej narracji.

31) Ci z członków UW, którzy nie upadną i nie trafią do GITMO [Guantanamo Bay detention camp – więzienie w Guantanamo], wezmą udział w „samobójczym weekendzie.” Krnąbrni zostaną pozostawieni sami sobie przed poinformowanymi masami.

32) W ciągu 10 dni ciemności może nastąpić reset ekonomiczny wraz z zakończeniem działalności Rezerwy Federalnej i ustanowieniem systemu waluty złotej, ale nie jestem pewien.

33) I to jest moje najlepsze zgadywanie struktury #TheStorm. W pewnym sensie musimy żądać sprawiedliwości, ale także być życzliwi, jeśli to możliwe. I wtedy, oczywiście wielkie przebudzenie naprawdę się zacznie.”

Koniec cytatu.

Przeczytaj też inne artykuły w temacie Q Anona i „Operacji Sztorm.” Jest w nich dużo więcej informacji:

Globalna świadomość: o co toczy się rozgrywka na Ziemi?
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem?
Upadek elit NWO trwa?

Poniżej: o tym, co te elity wyprawiają z ludźmi. Materiały wyłącznie dla osób o mocnych nerwach!

Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO
Przerażające rytuały satanistyczne elit: zeznania dzieci

Jeśli ciekawi Cię szokujące w swej wymowie przemówienie Trumpa, to wejdź w poniższy link:

Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Cenzura internetu dobiegła końca z powodu działań jasnej strony!? Poniżej dowody:

Cenzura internetu ograniczona? Elity NWO się wycofują?
Dobra wiadomość: Google nie cenzuruje już internetu!

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

13 myśli w temacie “„OPERACJA SZTORM” – KULISY PLANU ZNISZCZENIA ELIT NWO

 1. „PŁUCA, TLEN UMYSŁU I CIAŁA

  „Ta osoba zapiera mi dech w piersiach” – słyszymy nieraz zdanie powiedziane w pozytywnym znaczeniu w stosunku do kogoś, kto wywiera na nas ogromne wrażenie. Zdarza się i odwrotnie – potrafimy ròwnież w negatywny sposòb odebrać innym przestrzeń i mniej lub bardziej poddusić …
  Płuca poberają tlen (powietrze) i witalizują ciało (wdychane Yang), a następnie wydalają dwutlenek węgla oczyszczając nas (wydychane Yin). Co powietrze robi z psychiką? Odświeża, jak nasze domy przy otwartych oknach. Psychosomatycznie rzecz ujmując jest to witalny punkt radości lub smutku (ludzie smutni są często przeziębieni; niespokojni i nerwowi ludzie oddychają bardzo ciężko, ponieważ nie żyją (nie oddychają) w pełni).
  Ludzie podduszeni przez życie, nawet przez własne rodziny, często uciekają się do działań kompensacyjnych, takich jak palenie. Czym jest palenie? Z tej perspektywy nabieraniem nadmiaru powietrza, którego, jak nam się wydaje, brakuje. W rzeczywistości jest to uczucie wewnętrznej pustki, które popycha nas do szukania jakiejkolwiek rekompensaty. Pròcz palenia może to być ròwnież bezsensowny słowotok. Ale płuca nie spełniają tutaj swojej funkcji w zdrowy sposób. Wiele problemów z astmą, kaszlem, zapaleniem oskrzeli i łapaniem przeziębień dosłownie z niczego, wskazuje na to, że dusza jest duszona, brakuje jej powietrza, wolności, swobodnego wyrażania siebie. Medytacja zmniejsza stres, ponieważ dotlenia duszę i jeśli nauczymy się robić to regularnie, odniesiemy wielkie korzyści (trudno o nie, gdy medytacja jest sporadyczna). Fundamentalne jest także otaczanie się pozytywnymi ludźmi – negatywni odbierają nam powietrze. Zakochanie pomaga ożywić płuca, oddychamy wtedy głębiej i intensywniej. Przebywanie na łonie Natury bardzo pomaga rozjaśnić myśli.
  Rozwòj technologii przenosi nas do wirtualnego, pozbawionego powietrza świata. Nie przez przypadek najbardziej śmiercionośne wirusy, które atakują ludzkość, mają dziś wpływ na drogi oddechowe i układ odpornościowy. To nie przypadek, że jednym z najbardziej zniszczonych aspektów naszej Natury jest powietrze, a grypa jest najczęściej spotykaną u ludzi chorobą.”

 2. W domu trąd, tylko nie wiem skąd on
  Świata nie rozumiem, życia w nim nie umiem
  W domu trąd nie jest znikąd
  Czasem czuję tego trądu swąd
  Polowania jeden na drugiego
  Kochaj bliźniego jak siebie samego
  Wiem to, że wiem, że nic nie wiem
  Wiem, że nic nie wiem, w ciągłej potrzebie

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Mam w ustach krew, zabrano mi je
  Mówiłem co chciałem, teraz nie
  W ustach krew, wypełnia mi je
  Czuję strach na dnie
  W moich rękach miecz, unoszę go w górę
  Potem do przodu z wojny chórem
  W rękach krew, na rękach krew
  W rękach miecz i ciągła krew

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Hehe…
  A to nie jest manifest pacyfistyczny
  To nie jest manifest żaden
  Chyta chłopców dużych i małych
  Pleban jest pedałem
  Nasz burmistrz jest złodziejem
  Słyszę, że źle się tu dzieje
  Wiadomo, niedziela nad ranem
  Czapkujemy im z oddaniem

  Mój świat, powiadam, jest chory
  Władają nim potwory
  Jest coraz bardziej normalne
  Tylko to co jest bardziej nachalne
  Najlepsze jest to co się sprzeda
  Chujowe to co sprzedać się nie da
  Każdy to widzi, w środku miasta
  Statua z gówna wyrasta

  Ja wiem to, ja wiem to
  Handlujesz moją panienką
  Ja wiem to, ja wiem to
  Tia…
  Ja wiem to, ja wiem to
  Handlujesz moją panienką
  Ja wiem to, ja wiem to, karate

  W tym mieście zło zalewa dobro
  W tych czasach dobro nisko upadło
  Brak idei wszystkich jednoczy
  Kilku nie może zjednoczyć
  W gnieździe trąd, wiem skąd on
  Czuję tego trądu swąd
  Wiem to, że wiem, że nic nie wiem
  Wiem, że nic nie wiem w potrzebie

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?

  Ja wiem to, ja wiem to
  Ja wiem, że nie wiedzą co czynią
  Wiem to, ja wiem to
  I co z tego?


  „Ostateczny krach systemu korporacji” KULTU – świetny album na apokalipsę zarazy 🙂

 3. Piękny scenariusz. Chciałbym dożyć jego realizacji. Jednak przynajmniej częściowo może być prawdziwy. Benjamin Fulford, który powołuje się na różne źródła w służbach takich jak CIA, Pentagon, MI6, masoneria P3 również twierdzi, że trwa teraz rozprawa z kabałem i że walka idzie teraz przede wszystkim o system finansowy. Kabaliści chcą utrzymać go przez druk ogromnych ilości pustego pieniądza, a tzw. jasna strona robi wszystko, aby ten system wywrócić i ustanowić nowy system i uwolnić ludzkość. Pisał także o tym, że będą znikali różni przedstawiciele łże elit. Będzie to społeczeństwu w mediach przedstawiane tak, że wykryją u nich koronawirusa i/lub będą poddawani kwarantannie. I mamy już kilka przykładów, że tak się dzieje. Boris Johnson ma koronawirusa i jest w izolacji domowej, Netanjahu też jest poddawany kwarantannie, książę Karol też ma koronawirusa i Merkel też zniknęła. Tak więc zaczyna się to realizować. Trzeba uważnie w najbliższych 2-3 tygodniach śledzić co się dzieje i u których celebrytów i polityków wykryto koronawirusa lub są poddani kwarantannie. Oznaczać to będzie z dużym prawdopodobieństwem, że są oni właśnie eliminowani, tj. odsuwani od władzy.

  1. Miejmy nadzieję. Trzymam kciuki za upadek „elit”.
   Wczoraj dowiedziałam się, że Doda wiedziała o pandemii, bo jej Madonna powiedziała. W związku z czym odwołała koncerty i teraz siedzi sobie w domku.
   Wiedziała i nie powiedziała. Fiu fiu

 4. „32) W ciągu 10 dni ciemności może nastąpić reset ekonomiczny wraz z zakończeniem działalności Rezerwy Federalnej i ustanowieniem systemu waluty złotej, ale nie jestem pewien.”

  To z kolei potwierdzało by, że nasi rządzący w Polsce od jakiegoś czasu musieli wiedzieć, że coś takiego nastąpi, bo w 2019 sprowadzono polskie złoto z Anglii, a w ciągu ostatnich kilku lat zdaje się, że nawet zwiększyliśmy nasze rezerwy o zakup nowego złota.

  Polski prezydent i premier ciągle nas uspokajają, że po świętach wrócimy do „nowej normalności”, być może to właśnie mają na myśli, tzn.: „normalność” – czyli wrócimy do swoich codziennych zajęć i obowiązków bez obaw o koronawirusa, gdyż ten jak widać powyżej jest niegroźny, „nowa” – nic już nie będzie takie samo po ujawnieniu prawdy o tym świecie.

 5. Wiem ze kiedy generał chirurg USA powiedział na końcu żeby nie jeść krwi zaraz to YT usunął tylko tu można to jeszcze zobaczyć . Pozdrawiam

 6. Witam. Byłem na kilku grupach dotyczących qanon itp,wszystkie owe grupy zostały usunięte i zablokowane. Zastanawiam się w jakim kierunku idziemy, czy sytuacja zbliża się do happy endu czy może jednak NWO właśnie wchodzi w życie. Na koniec chcą ym prosić o informację gdzie teraz można dołączyć do grupy o podobnej tematyce jak qanon.
  Dziękuję i pozdrawiam.!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.