Ograniczenie cenzury internetu dowodem na prawdziwość słów Q Anona!?

Ten wpis ma charakter techniczny i jest potwierdzeniem tego, że cenzura została może nie całkowicie zniesiona, ale dość mocno ograniczona. Anonimowy aktywista Q Anon twierdzi, że jasna strona mocy powoli zwycięża na świecie, czego rezultatem jest m.in. ograniczenie cenzury internetu. Ja postaram się to zweryfikować i przedstawić Ci to, jak to wszystko wygląda na moich stronach. Ten artykuł jest kontynuacją i uzupełnieniem poprzednich moich wpisów na ten temat.

Na początek screen z mojej konsoli Google Analytics – ilość wyszukiwań i kliknięć w wyniki wyszukiwania. Przykład: jeszcze 15 lutego – 243, zaś 2 kwietnia – 2093:

.

Czy to możliwe, że jest to tylko i wyłącznie kwestia tego, że ludzie siedzą w domach i się nudzą, a nie rzeczywistego zaniechania cenzury internetu?

Po pierwsze, kwarantanna społeczna trwa od początku marca, praca zdalna też. A większy ruch na stronach niezależnych, w tym u mnie, jest od około 19 – 20 marca. Wtedy nastąpił gwałtowny wzrost ilości czytelników i trend ten nadal się nasila.

Po drugie, jest to też kwestia algorytmów. Przed 19 marca zautomatyzowane algorytmy Facebooka zaniżały mi zasięgi tak, że przy około 40.000 polubień, wpisy z mojej strony na FB trafiały do 200 – 1200 czytelników. Tak był ustawiony algorytm i można było kombinować jak koń pod górę, i nic się z tym nie zrobiło. Teraz jest to nawet 15.000 i więcej. Podobnie działały algorytmy Twittera, Google, YouTube, Pinteresta i tak dalej.

Po trzecie, jest też kwestia indeksowania. Czym jest indeks wyszukiwarki, np Google? Jest spisem miliardów treści (artykuły, filmy, grafiki), które są dostępne w wynikach wyszukiwania. Jeśli czegoś nie ma w indeksie, to użytkownik Google zwyczajnie na te treści nie natrafi, bo się nie wyświetlą. To potężna władza, władza nad internetem i nad strumieniem informacji, w rękach kilku korporacji. Ale od pewnego czasu Google zaczęło dodawać do indeksu cenzurowane dotąd informacje z niezależnych mediów, np te o zamachach z 11 września 2001 roku. To już na pewno nie jest kwestia tego, że ludzie siedzą w domach i się nudzą.

Po czwarte, epidemia koronawirusa jest potężnym impulsem do przebudzenia ludzkości. Zainteresowanie alternatywnymi informacjami o świecie jest teraz olbrzymie. Poniżej ilość zindeksowanych materiałów z mojej strony jarek-kefir.com od początku stycznia 2020 roku do teraz. W styczniu – 16.324 w indeksie, a teraz – 29.147:

.

Poniżej zaś liczba wyświetleń i odwiedzin na mojej stronie jarek-kefir.com od 6 marca do 4 kwietnia 2020 roku. Dane z 4 kwietnia są jeszcze niepełne, bo artykuł ten piszę o godzinie 18:00. 20 marca było 3000 odwiedzin i około 6000 wyświetleń stron. Od 22 marca nastąpił lawinowy wzrost wyświetleń i odwiedzin.

W rekordowym dniu 29 marca było to 10.100 odwiedzin i 22.500 wyświetleń stron. Wejść z wyszukiwarek na moją stronę jeszcze w styczniu i lutym było od 50 do 200. Teraz (3 kwietnia) jest to około 3000. Od 8 marca nastąpił wzrost wejść z wyszukiwarek na moją stronę, który jest powolny, ale jest.

.

Tak więc zobaczymy, czy to wszystko jest prawdą. Pewne jest to, że ludzie się budzą. Zaczynają zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Poprzez zatrzymanie codziennej gonitwy i szamotaniny dostrzegają to, co ważne, a co wcześniej było niedostrzegalne.

Te czasy to czasy weryfikacji (tego co ważne) i ujawnienia (tego, co było ukrywane). Są to bardzo ciekawe czasy, parafrazując znane chińskie porzekadło: „Obyś żył w ciekawych czasach.” 😉

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “Ograniczenie cenzury internetu dowodem na prawdziwość słów Q Anona!?

  1. Robi się głośno w internecie o podziemnych tunelach na całym świecie i przetrzymywanych w nich dzieciach. Parę lat temu byłem( nie ciałem) w jednym. Widziałem tysiące dzieci. Były też tam pociągi a na nich niezliczona ilość ,,trumien,,. Te trumny były mega dziwne. Nie potrafię tego opisac, ale coś jakby więziono w nich dusze ofiar. Czy to możliwe🤔 nie mam pojęcia 🤷🏻‍♂️ moze to tylko moja wyobraźnia, ale wtedy jeszcze nie miałem pojęcia, że takie tunele mogą istnieć 😪

    1. Warto ostrożnie traktować podróże w astralu. To taki sam zakłamany świat, jak ten fizyczny, poza tym w astralu widać często odbicie swojego umysłu / podświadomości. Jednak część wizji może być prawdziwa.

      1. Taak wiem o tym, że wchodząc w astral ukazuje się część naszego umysłu. W tamtym czasie zdawałem sobie również sprawę, iż mam sporo cieni jeszcze do ,,przerobienia,, dlatego nie przykładałem temu większej uwagi niż pozostałym. Ogólnie z tunelami miałem jeszcze jeden epizod, gdy próbowałem uratować dzieci i walczyłem z jakimiś postaciami. To byl ostatni raz, który naprawdę bardzo mnie wyczerpał fizycznie. Między innymi stwierdzilem, że to tylko w mojej głowie ponieważ walcząc np. we śnie z ciemnymi zawsze człowiek budzi się wyczerpany. Tylko, iż jest to walka z samym sobą 😅 Czy w tych tunelach byla również moja wewnętrzna potyczka, to nie wiem do tej pory. Tym bardziej, że podświadomość często jawi się jako piwnica, tunele czy podziemia. Wiem jednak, że te dzieci były niewinne i bardzo wdzięczne za uratowanie.

  2. Korporacje typu YT wspierają pato treści nabijając im liczniki aby społeczeństwo było głupie i podzielone, a szybko wychwutują treści tak zwane antysystemowe czy mające oświecać ludzkość, uświadamiać mechanizmy oszustwa i blokować wymiane doświadczeń, tak było do tej pory, tak stworzono algorytmy, obecnie doszli do wniosków że im też to szkodzi, że pozbywając się konkurencji szkodzą sobie i zasilają ciemną stronę mocy.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.