Afery

ŚWIAT PRZEŻYWA TERAZ DRAMATYCZNĄ WALKĘ SIŁ DOBRA I ZŁA!

Świat właśnie przeżywa ogromne wstrząs. Ma miejsce demontaż dotychczasowego systemu, w tym tego ekonomicznego. To, co się dzieje teraz, zmieni nasze życie jak i zmieni nasz sposób myślenia. Obecna epidemia jest czynnikiem, który masowo budzi świadomość ludzi. Świat się bez wątpienia zmieni. Jak? To zależy też od nas samych i od tego, jak i kiedy będziemy naciskać na nasze rządy, by dalej naprawiał system.

Zacznijmy od opisu tego, kim jest Q Anon. Jest to osoba (lub grupa osób), która ma rzekomo dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych USA. Przedstawia ona teorię, że jasna strona mocy, po której jest Prezydent Donald Trump (plus Polska, Węgry, Austria, Włochy i inne kraje), chce odsunąć od władzy ciemną stronę. Czyli tzw. deep state lub cabal. Ciemna strona to lewicowo-liberalne elity odpowiedzialne za tworzenie systemu NWO, czyli ciągłej inwigilacji, kontroli, opresji, wyzysku, niskich pensji, destrukcji rodziny i tradycyjnych wartości.

Ma się toczyć „niewidzialna wojna” za kulisami światowej polityki, między administracją Donalda Trumpa, wspieraną przez armię, FBI i kilka europejskich krajów, a elitami deep state, chcącymi zniewolenia ludzkości. Te elity są przeciwne przebudzeniu jak i przeciwne temu, by na Ziemi zapanował pokój i pomyślność. Kapitalizm tworzony przez nich to wyzysk, niskie pensje, jak i system o charakterze kominowym, gdzie 99% bogactw świata płynie ku samej górze piramidy, a reszta albo ma niewiele (klasa średnia) i ciągnie na kredytach i 12-godzinnym dniu pracy, albo nie ma prawie nic (całą reszta). Prawo jest przez tych przestępców tak tworzone, by zmniejszać szanse ofiar, a chronić przestępców. Przykład to głośne procesy o przekroczenie granic obrony koniecznej w Polsce.

To dlatego w 2015 i 2016 roku ściągnęli do Europy miliony mężczyzn w wieku poborowym z krajów Afryki i Azji, by tworzyć terror i przestępczość. By ludzie na Zachodzie nie mieli za dobrze, by bali się wyjść z domów. Ogólnie ta elita celowo tworzy jak najgorsze warunki życia, bo człowiek przerażony i ubogi jest zainteresowany tylko sobą, jest bierny i łatwo nim rządzić. To dlatego „zawsze jest coś nie tak”, zawsze jest jakiś czynnik niszczący. W Europie Środkowej – bieda, a w Europie zachodniej – terror i przestępczość islamska, demoralizacja i rozpad moralny.

Wszelkie problemy i tragedie są działaniem celowym. I to nie dlatego, że ludzka natura jest niereformowalna. Ale dlatego, bo tak chce elita NWO. Celowo tworzą różne problemy, i rozwiązują je dokładnie tak, by przy rozwiązaniu jednego problemu, powstało kilka lub więcej kolejnych problemów. Przecież nawet zwykły człowiek może osądzić różne posunięcia polityków jako tak absurdalne i chore, że aż szkoda je nawet komentować. Czy uważasz, że ludzie, którzy obracają na co dzień bilionami dolarów o tym nie wiedzą? No jasne, że wiedzą, po coś przecież te problemy tworzą.

.

Doktryna illuminatów czyli elit NWO

Zakon illuminatów ma specyficzne rozumienie przebudzenia ludzkości. Wyznają oni doktrynę „Lux inter tenebris”, co w luźnym tłumaczeniu można zinterpretować jako „Światłość poprzez ciemność.” Uważają oni, że ludzkość uczy się głównie poprzez złe, wręcz tragiczne wydarzenia, zaś w dobrych warunkach życiowych zwyczajnie się degeneruje, jak to ma miejsce teraz w Europie zachodniej. Tam ludzie się degenerują moralnie w dokładnie taki sposób, jak myszy w słynnym już eksperymencie Calhouna.

Eksperyment Calhouna opisywałem poniżej, zapraszam Cię do przeczytania tego artykułu:
Szokujący i nieetyczny eksperyment Calhouna na zawsze zmieni Twoje postrzeganie rzeczywistości!

Więc poprzez swoje koneksje polityczne tak manipulują politykami, tworzyli oni jak najgorsze warunki życia. Wojny, terroryzm, epidemie, islamizacja, przestępczość, wyzysk, bieda, wysokie podatki, zatruta żywność, toksyny wszędzie gdzie tylko się da, i tak dalej. Wystarczy naprawdę tylko chcieć rozwiązać te problemy. Na przykład wystarczy jeden rozkaz dla armii, i mafie zostają zlikwidowane. Ale takiej woli nie ma, właśnie przez doktrynę Lux inter tenebris. Illuminaci uważają, że w ten sposób opiekują się krnąbrną ludzkością i realizują wolę Boga. Jednak warunki, które stworzyli, są ekstremalnie trudne, a oni sami nie realizują woli „wyższego” Boga, czyli Stwórcy wszystkiego. Ale realizują wolę „niższego”, ziemskiego boga materii i spraw doczesnych, czyli demiurga, przez chrześcijan nazywanego szatanem, przez żydów – jahve, a przez muzułmanów allahem.

Illuminaci chcąc naprawić świat (na czego punkcie też mają hopla), tak naprawdę tylko pogarszają sytuację. Zamiast go naprawiać, niszczą go. Zamiast poprawiać naturę (GMO, inżynieria pogodowa w celu zwalczania globalnego ocieplenia), niszczą ją. Zamiast poprawiać zdrowie ludzi (szczepienia), powodują z jednej strony spadek zachorowań na choroby zakaźne, a z drugiej strony narażenie ludzi na skutki uboczne. Ich eksperymenty obyczajowe – liberalizm, wolna amerykanka, pacyfizm, tolerancja i tak dalej, doprowadziły do destrukcji ładu moralnego i degeneracji ludzi. Ich lekarstwa są gorsze niż sama choroba. Oni nie są wszechpotężni i omnipotentni, jak uważają teoretycy spisku. Są tak samo zagubieni i małowiedzący, jak zwykli ludzie, którymi gardzą. Tak samo eksperymentują z różnymi rozwiązaniami, tylko na znacznie większą skalę, nie wiedząc, jakie wyniki będzie miał dany eksperyment. A daje najczęściej złe wyniki.

.

W pewnym sensie jest to prawdą, że uczymy się poprzez trudne doświadczenia. Na przykład doświadczenie traumy ma za zadanie nauczyć nas empatii i współczucia. Dzieci mają za zadanie spacyfikować nasze ego i nauczyć odpowiedzialności. Codzienny kierat etatowo-kredytowy ma skłonić nas do samodzielnego myślenia, co na tym świecie jest nie tak. Wiele doświadczeń i przeżyć ma wydobyć z nas siłę do tego, by sprzeciwić się niesprawiedliwości i złu. Jednak nie jest to tak, jak uważają illuminaci, że takie wydarzenia należy kierować. Ich i tak jest wystarczająco dużo.

Q Anon twierdzi, że jasna strona powoli, acz sukcesywnie powoduje destrukcję grupy deep state, by w końcu doprowadzić do pełnego jej ujawnienia przed opinią publiczną świata. Mają się zacząć masowe aresztowania tych ludzi i umieszczanie ich w kwarantannie domowej pod pretekstem złapania koronawirusa. I w istocie, wiele polityków jak i gwiazd podejrzewanych o udział w pedofilskich i satanistycznych aferach, złapało koronawirusa. Jest to znacznie większy odsetek, niż w populacji zwykłych ludzi. Jasna strona mocy chce reformy systemu, jak i nie chce hamować przebudzenia ludzkości. Ja prywatnie uważam, że to nie będzie tak, że nagle obudzimy się w raju na Ziemi, a FBI i armie różnych krajów odwalą za nas całą robotę. Owszem, możliwe że nastąpią ich aresztowania, reset ekonomii i np przyznanie każdemu obywatelowi Ziemi bezwarunkowego dochodu podstawowego. Ale nadal trzeba będzie prowadzić nacisk na swój rząd w celu dalszych reform. Nikt za nas tego nie zrobi, ten nowy system też trzeba będzie ciągle udoskonalać.

Cytat: „Postrzegaliśmy przestępców jako tych, którzy stawiają swoje korzyści ponad prawami osób trzecich. Nadszedł czas, byś poszerzył swoje myślenie. Przestępcy mogą również odnosić sukcesy w biznesie i polityce, a także mogą zostać wybrani na naszych przywódców. (…) Wiek XX był burzliwy ze względu na wojny, klęski głodu, przesiedlenia. Zawsze akceptowaliśmy to jako naturę ludzką i sposób, w jaki działa świat. W tej kwestii popełniliśmy niewybaczalny błąd. Ani ja, ani Ty nie jesteśmy przestępcami. Skoro tak jest, to dlaczego uważamy, że ludzka natura jest źródłem wszechobecnego bólu i nieszczęścia? A co, jeśli to nie jest wynikiem ludzkiej natury, ale celowego działania elit?” Koniec cytatu.

Ta myśl pochodzi z poniższego nagrania video, które opowiada nam o strukturach deep state i historycznych próbach jej obalenia (Kennedy, Regan). Obaj Ci Prezydenci doświadczyli zamachów na swoje życie. W przypadku Kennedy’ego zamach okazał się być śmiertelny.

.

Czy słowa Q Anona są prawdziwe?

Poniżej przedstawiam fakty które odpowiadają za prawdziwością słów Q Anona:

-Brak cenzury internetu, lub przynajmniej jej ograniczenie. Od marca 2020 roku cenzura internetu została bardzo ograniczona na całym świecie, po dwóch latach olbrzymiej blokady informacyjnej na zlecenie klubu Bilderberg w 2018 roku. Niezależne media przeżywają teraz swój prawdziwy renesans. Wiele blokowanych informacji teraz może wyjść na światło dzienne.

Na przykład ta o adrenochromie:
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO!

-Masowe atakowanie Donalda Trumpa w mediach należących do elit deep state. Odkąd tylko Trump wyraził chęć kandydowania, uruchomiono potężną machinę propagandową, mającą doprowadzić do jego zniszczenia w oczach opinii publicznej. Reżimowe me(n)dia dwoiły się i troiły, byle tylko to zadanie wykonać. Nie robiliby tego przeciwko swojemu człowiekowi. Poza tym każdy, kto jest sojusznikiem lub członkiem administracji Trumpa, jest atakowany fizycznie, wypraszany z restauracji, otrzymuje pogróżki i anonimowe wiadomości. Jest to skomasowany i dobrze zorganizowany atak.

-Donald Trump nie wywołał ani jednej wielkiej wojny. Za to Barack Obama, laureat pokojowej nagrody nobla, zaatakował i spacyfikował siedem krajów. Doprowadził do zniszczenia Syrii, Libii i Jemenu. Było to jedną z przyczyn wielkiej islamskiej inwazji na Europę w 2015 i 2016 roku.

-O Q Anonie zaczęły mówić także media głównego nurtu. Niektóre zaciekle i zapalczywie atakują Q Anona, a inne mówią o tym jako o socjologicznej ciekawostce. Ważne jest to, że informacje o tym przedostają się do zwykłych ludzi, którzy w końcu zaczynają myśleć i budzić się.

-Masowe rezygnacje, także w Polsce. Właściciele korporacji (Bill Gates), ministrowie, szefowie spółek Skarbu Państwa (Polska), składają ostatnio masowe rezygnacje ze stanowisk.

Reszta dowodów na prawdziwość słó Q Anona znajduje się na stronie qproofs.com [ LINK TUTAJ]

.

Filmy te pochodzą z kanału Prawda Istnieje [LINK TUTA] – polecam subskrybować ten kanał, plusować i oglądać jego filmy.

Polecam też inne filmy o Q Anonie i upadku elit deep state:

Jeden z tych twórców mówi o tym nieco inaczej. By być czujnym i by uważać, czy to nie będzie taka „druga Solidarność”, tylko na skalę globalną. Na pewno warto bacznie obserwować co się dzieje, i w razie czego mobilizować ludzi do działania i presji na władze.

.

.

Człowiek więc powinien stale ulepszać i naprawiać swoje systemy, np te społeczne, religijne, naukowe i każde inne. Cały rozwój ludzkości podążał od prehistorii jaskiniowego barbarzyństwa, ku coraz bardziej rozwiniętym i stopniowo, powoli, coraz bardziej humanitarnym formom zarządzania systemem. Więc to nie jest tak, że jesteśmy skazani tylko na jeden, barbarzyński system. Rozwój jednostek jak i całych populacji jest faktem. Wciąż uczymy się na błędach, pomimo tego, że wielu uważa, że ludzki gatunek jest po prostu niereformowalny i felerny.

Właśnie na tym polega postęp i rozwój na świecie. W ten sposób zasób świadomości przez millenia ciągle się powiększa i powiększa. Kto wie, może gdy masa krytyczna świadomości przekroczy pewien poziom, to ziemski system sam stanie się świadomy? To teoria o globalnej świadomości, która w bliżej nieokreślonej przyszłości ma zastąpić nieświadomy system demiurga.

Obecnie ma miejsce rozgrywka polegająca na tym, że jedni (czyli elity NWO) chcą zatrzymać dalszy rozwój świadomości ludzkiego gatunku, a drudzy (jasna strona mocy) chcą dalszego rozwoju świadomości, reformy systemu i odsunięcia psychopatycznej elity od władzy. Być może to, co mówi Q Anon o planie zdesantowania tej elity NWO ma związek z teorią globalnej świadomości i z tym, że może na świecie nastąpić jakaś gwałtowna przemiana ludzkiej świadomości. Bez wątpienia epidemia koronawirusa i ogromny kryzys z nią związany jest czynnikiem, który przebudza ludzką świadomość. Ludzie zaczynają zastanawiać się nad sobą i nad światem. Zaczynają zadawać niewygodne pytania, zaczynają myśleć.

O hipotezie globalnej świadomości i o tym, jakie są plany, pisałem w poniższych artykułach:

Globalna świadomość, czyli o co toczy się rozgrywka na Ziemi
Operacja Sztorm, czyli kulisy planu zniszczenia elit NWO
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem?
Upadek elit NWO trwa?

Poniżej: o tym, co te elity wyprawiają z ludźmi. Materiały wyłącznie dla osób o mocnych nerwach!

Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO
Przerażające rytuały satanistyczne elit: zeznania dzieci

Jeśli ciekawi Cię szokujące w swej wymowie przemówienie Trumpa, to wejdź w poniższy link:

Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Cenzura internetu dobiegła końca z powodu działań jasnej strony!? Poniżej dowody:

Cenzura internetu ograniczona? Elity NWO się wycofują?
Dobra wiadomość: Google nie cenzuruje już internetu!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

12 odpowiedzi »

 1. Ja pierdolę, ty i inni tak na poważnie z tym Q? Kolejne zwiedzenie przed rozpierdalającym się światem. Bergolio właśnie ustąpił z tronu watykańskiego ((13 marca br). Już jest czarny papież, więc jaki Q ma to zatrzymać. Przy pomocy filmów? A może wspólną modlitwą? Żydzi donoszą, że w kwietniu mesjasz ludziom się objawi. Dziwna roszada z Bergolio właśnie się dzieje.

  A w ogóle, kto ma aresztować psychopatów? Tajne i nietajne służby zamieszane w światowy proceder? Kto ma ich wszystkich aresztować i kiedy? Gdzie będzie ich więzienie? znowy w Argentynie? A może na jakiejś wyspie, a może w arkach nad naszymi głowami? Bo na pewno nie w bunkrach, które służą jedynie za globalne magazyny żywności, antyków i innych gadżetów.

  Jak na razie to nie opuszcza mnie przeświadczenie, że wszyscy, których niby aresztują albo celebryci w kwarantannach, to nic innego, jak wycofywanie się z życia publicznego.

  Dajcie spokój z tym Q. Ludzie się przebudzą, jak sklepy spożywcze zamkną i zaczną walczyć o żarcie. Przed nami anarchia, nic innego. Czy wy nie widzicie, że świat na naszych oczach się zatrzymał? Ludziom zostawili tylko żarcie w sklepach, które przestaną funkcjonować, jak przerwane zostaną dostawy. Na razie magazyny są pełne. Do czasu.

  Cukiereczek z wirusem… słowa słowa a szczególnie te w ostatnim wersie.
  Dr Creep – Pandemic

 2. Pan z video „Komentarz na czas kryzysu Q Anon” moim zdaniem mówi dość rozsądnie. Mam podobne przemyślenia.

 3. Powinieneś przeczytać tą powieść science fiction, żeby jeszcze wyostrzyć zmysły na kilka kwestii, które pomijasz w tym wszystkim.

  „Gram w filmie o Tobie”

  • Hej auxa, tylko czasu trochę brakuje, prowadzę stronę, mam swoje życie i jeszcze pracuje. Zobaczę czy uda mi się przeczytać.

   A co wg Ciebie pomijam? Pozdrawiam

 4. Miejmy nadzieję, że to się spełni. Zakładając, że tak to jak piszesz -trzeba naciskać na rząd, aby dalej dokonywał reform dla nas korzystnych. A najlepszym sposobem na to jest zmiana ustroju na demokrację szwajcarską – obligatoryjne referenda po zebraniu odpowiedniej liczby podpisów i obowiązek respektowania przez rząd wyników referendów. Dzięki temu można obalić każdą złą ustawę. I wykorzystując ten mechanizm można również zgłosić obywatelską ustawę i potem ją w referendum przyjąć. Dlatego w tym kierunku trzeba iść. To wymusi jednocześnie na ludziach zainteresowanie się czymś więcej niż tyraniem od rana do wieczora i piciem piwa w weekend.

 5. Dobry artykuł cieszę się że jest nas więcej – Udostepniajcie i rozmawiajcie z ludźmi o tym na codzień, sieć to potężne narzędzie ale musimy o tym dyskutować więcej na codzień nie tylko na forach ale i w pracy i na ulicy!!!! UŚWIADAMIAĆ

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.