TRUMP PRZEJĄŁ FED! CZY TO JUŻ KONIEC ELIT NWO?

Przedstawię Ci kolejne dowody na prawdziwość słów Q Anona, czyli osoby lub grupy osób, która twierdzi, że ma dostęp do tajemnic państwowych. Przygotowuje ona nas na plan przejęcia władzy przez jasną stronę (Trump) i usunięcie ciemnej strony, kojarzonej z elitami bankierskimi, korporacyjnymi i lewicowo-liberalnymi.

Na początek małe przypomnienie dla nowych Czytelników. 🙂 Q Anon to osoba (lub grupa osób), która ma rzekomo dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych USA. Przedstawia ona teorię, że jasna strona mocy, po której jest Prezydent Donald Trump (plus Polska, Węgry, Austria, Włochy i inne kraje), chce odsunąć od władzy ciemną stronę. Czyli tzw. deep state lub cabal. Ciemna strona to lewicowo-liberalne elity odpowiedzialne za tworzenie systemu NWO, czyli ciągłej inwigilacji, kontroli, opresji, wyzysku, niskich pensji, destrukcji rodziny i tradycyjnych wartości.

Ma się toczyć „niewidzialna wojna” za kulisami światowej polityki, między administracją Donalda Trumpa, wspieraną przez armię, FBI i kilka europejskich krajów, a elitami deep state, chcącymi zniewolenia ludzkości. Te elity są przeciwne przebudzeniu jak i przeciwne temu, by na Ziemi zapanował pokój i pomyślność.

Wieści ze świata – co świadczy na korzyść prawdziwości słów Q Anona?

Donald Trump przejął FED, czyli bank federalny USA od dawna pozostający pod kontrolą bankierskiej rodziny Rotschild, kojarzonej z elitami NWO. Jim Bianco w artykule publikowanej w agencji medialnej Bloomberg napisał, że rząd USA nacjonalizuje wiele obszarów rynków, które dotychczas był pod kontrolą spekulantów i malwersantów, którzy niszczyli gospodarki i bogacili się miliardami dolarów. Połączono Rezerwę Federalną ze Skarbem Państwa. Oznacza to, że de facto prezesem FEDu został sam Donald Trump. Rozpoczęto szereg programów, m.in. skupowanie papierów wartościowych i obligacji, by ratować sytuację na świecie. Dotychczas takie działania byłyby czymś zupełnie niespotykanym. Oznacza to też, że FED, dotychczas prywatna instytucja banksterska, zwrócił Amerykanom prawo do emisji waluty. Przez poprzedni okres było tak, że FED tak naprawdę, emitując pieniądze, pożyczał je na kredyt rządowi USA. Teraz położono temu kres.

Jest to wydarzenie o skali wręcz „biblijnej”, bo przez cały czas dogmat niezależności banków narodowych od państw był świętością kapitalizmu neoliberalnego. Mówiono jednak tylko o niezależności banków centralnych od państw, nie mówiono natomiast, że właścicielami większości banków narodowych był mafijny, banksterski klan Rotschild.

W dniu 6 kwietnia 2020 roku polski Premier, Mateusz Morawiecki, wezwał w publicznym przemówieniu do opodatkowania zagranicznych korporacji, które jak mafia, bezkarnie rabowały narody i jeszcze nie płaciły ani grosza podatków. Tak, to jest mafia niszcząca planetę, to są zbrodniarze, i pora w końcu powiedzieć to wprost!

Słowa Premiera Morawieckiego to: „Podatek od wielkich korporacji międzynarodowych. To spowoduje, że do budżetów wpłynęłoby dziesiątki miliardów euro.”

Korporacje są zarejestrowane w rajach podatkowych, poza tym politycy z różnych krajów kojarzeni z elitami NWO (cabal / deep state) specjalnie zwalniali je z podatków. Powodowało to drenaż zasobów takiego kraju i brak wpływów do budżetu. Nie, to nie jest żadne prawo ekonomii, to jest zwykłe okradanie biednych ludzi z różnych regionów świata. Pora, by te twory, dotychczas całkowicie bezkarne, zaczęły uczciwie płacić podatki, tak samo, jak robią to wszyscy zwykli ludzie.

Q Anon mówił, że mnóstwo polityków, szefów korporacji czy spółek państwowych składa teraz rezygnację z urzędu. Niektórzy z przedstawicieli elit deep state, np celebryci, mają być izolowani w aresztach domowych pod pretekstem kwarantanny z powodu koronawirusa.

I coś w tym może być. Otóż polski wicepremier, Jarosław Gowin, złożył rezygnację z tego stanowiska, pod pretekstem braku zgody w obozie rządzącym w sprawie głosowania korespondencyjnego. Gowin jest sprytnym politykierem, to taka gnida, która zawsze się dobrze ustawi, pójdzie tam, gdzie wiatr akurat zawieje. Polska pato-opozycja, łącznie z tajnym sojuszem PO i Konfederacji, gra teraz na maksymalną destabilizację sytuacji w kraju, by obalić rząd i przejąć władzę. Pato-opozycja domaga się np. wprowadzenia stanu wyjątkowego. Dlaczego? Ponieważ wtedy Skarb Państwa musiałby wypłacić miliardy dolarów niemieckim, francuskim i amerykańskim koncernom, pozostającym nadal głównie pod kontrolą elit deep state.

My nie mamy tak naprawdę opozycji. Nie mamy patriotycznej lewicy i patriotycznego centrum. Mamy swój rząd, kulawy i czasami głupi, ale swój, będący po jasnej stronie Trumpa. No i mamy też obóz zdrajców pod kontrolą deep state, który teraz chce zdestabilizować kraj, i na fali anarchii i chaosu chce przejąć władzę.

Top przeciek: Konfederacja dogadała się z PO, że jak wygrają wybory 2023 to będą rządzić razem. PO będzie kręcić lody i bogacić się na wyzysku, niskich pensjach i prywatyzacji. Zaś Konfederacja spacyfikuje opozycję, w tym PiS, Kukiza i lewicę, cofnie programy socjalne i wprowadzi morderczy kapitalizm neoliberalny. To będzie „teraz kurwa my” i mafijne rządy do potęgi dziesiątej. Przy których „wielka smuta” z lat 2007 – 2015 będzie wspominana jako niemal złoty okres.

Polecam wszystkim filmy „Upadek Kabały„, bardzo dobrze zrealizowane, poparte wieloma dowodami.

Czytelnik mojej strony o pseudonimie PilotNes, który był bardzo sceptyczny co do słów Q Anona, tak oto je skomentował: 😉

Cytat: „Planowałem się już tutaj nie odzywać, ale obejrzałem sobie film pt. ”Fall Cabal” i jestem w pozytywnym szoku. Jako, że wypowiadałem się krytycznie w komentarzu sprzed kilku dni o ruchu QAnon, muszę wrócić, sprostować i przyznać, że chyba się myliłem i wcale mi nie wstyd z tego powodu. Przeciwnie, bardzo bym się ucieszył, nie mając wcześniej racji. Z największą radością wyszedłbym na głupka, mógłbym nawet z tego powodu odbyć pielgrzymkę do Częstochowy. Imprezę Q kojarzyłem dotąd głównie z Wilcockiem i C. Goode, czyli poprzez pryzmat ich kosmicznej błazenady, wiedzę jednak, że ma to całkiem inny zasięg i tych dwoje co najwyżej się podpięło. Film jest znakomity, polecam każdemu. Fakt, że akurat mnie nic tam nie zaskoczyło. Nie było tam też nic takiego, czego wcześniej nie można było odnaleźć w necie,a całość wyłącznie w korzystnym dla Trumpa klimacie, bez uwzględniania jego potknięć i błędów.

Ale to nie ważne, doskonała rzecz. Rewolucja nadchodzi, ciekaw jestem co będzie, gdy opadnie kurz. Trzeba być uważnym, bo przewroty pałacowe zawsze były efektowne, a potem wychodziły z tego różne rzeczy. W moim przekonaniu, kluczową odpowiedzią będzie, o ile dojdzie do aresztowań wśród dawnej elity, a na to się chyba zanosi, czy dalej będą chcieli nas szczepić. Jeśli operacja „Storm” dojdzie do skutku, nie wyobrażam sobie zmuszania ludzi do przyjmowania szczepionek i chipów pod pretekstem, że przecież wirus niestety został uwolniony i tak trzeba. Wtedy ta rewolucja okaże się fałszywą flagą. Oby jednak nie. Zapomnieliśmy już, że Dobro tez istnieje. Oby się przejawiło już teraz.” Koniec cytatu.

Drugi jego komentarz:

Cytat: „Może jeszcze uzupełnię o jedno. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Trump to Q Anon, jest w drużynie Q ( jakkolwiek) , wykonano sporo pracy, aby tego dowieść, zawsze jednak w symboliczny, subtelny sposób. Rozważania o tym są zbędne, nie o to chodzi. Pytanie, co Q może oznaczać dla nas i na ile zapowiedzi zaprowadzenia porządku na świecie są prawdziwe. Na początku sadziłem, że to cwany ruch marketingowy, aby tanim kosztem, przy pomocy mediów społecznościowych i wielu pracujących za free, fanatycznych aktywistów, podbić sobie słupki wyborcze. Póki co, mamy kilka lat obietnic wsadzenia do pudła elit, podawano już kilka granicznych dat, różnych „grand finale”,były jakieś odliczania, ta sytuacja ciągnie się od wielu lat, póki co nikt nie siedzi. Hasło „watch the show, trust the plan, eat popcorn” czy jakoś tak, słyszałem już chyba 5 lat temu.

Po chyba 3 pierwszych latach Q skasował wszystkie wcześniejsze posty, bo były tam różne zapowiedzi, które nigdy się nie spełniły. Teraz historia opowiadana jest jakby na nowo. Jeden z planów wprowadzenia NWO zakładał dokonanie podziału w społeczeństwie amerykańskim, co się stało ( frakcje się nienawidzą, nasze PO-PIS to pikuś) pchnięcie fanatyków do wojny domowej, potem rozbrojenie, zachipowanie itp. Ja sam parzę sobie teraz na niego i myślę, że jest po jasnej stronie mocy. Nie jest żadnym ideałem, mesjaszem czy kimś takim, zwykłym facetem. Pewnie ma sporo wad. Bez znaczenia, jeśli zrobi to, co zapowiada Q, przejdzie do historii jako największy człowiek czasów nowożytnych. Jeśli nie, jako największy błazen w historii prezydentur USA. Zobaczymy. No dobra, kończę te wynurzenia.” Koniec cytatu.

Filmy „Upadek Kabały” (czyli elit deep state / NWO) poniżej:

.

.

.

UWAGA! Jest ich aż 9 części. Są one dostępne na kanale Freeman111 [LINK TUTAJ]. Naprawdę polecam pójść na ten kanał i obejrzeć je wszystkie! Polecam też subskrybowanie tego kanału i plusowanie tych filmów!

I jeszcze nagranie video: „Q Anon – dowody na prawdziwość globalnej operacji militarno wywiadowczej cz.2″ z kanału Prawda Istnieje [LINK TUTAJ]. Tego twórcę również polecam subskrybować i oglądać!

.

Inne ciekawe materiały o upadku elit NWO / deep state:

Świat doświadcza dramatycznego starcia sił dobra i zła
Globalna świadomość, czyli o co toczy się rozgrywka na Ziemi
Operacja Sztorm, czyli kulisy planu zniszczenia elit NWO
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem?
Upadek elit NWO trwa?

Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO
Przerażające rytuały satanistyczne elit: zeznania dzieci
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

35 myśli w temacie “TRUMP PRZEJĄŁ FED! CZY TO JUŻ KONIEC ELIT NWO?

 1. Pozwolę sobie na sceptycyzm. Kennedy’ego wykończono za próby uniezależnienia się od elit w sposób tyle banalny, co bezwzględny. Zamach na FED, to koniec każdego, kto takiego zamachu chciałby dokonać. Na to potrzeba by elit silniejszych od rotschidowskiej bandy. Wskażcie mi taką. Pokazuje się tu Trumpa, jako męża opatrznościowego – dla mnie jest to cwaniak, który zatrudniał na czarno i nie wypłacał (tak, dotyczy to pracowników z Polski), a tymczasem jest to biznesmen, który został wywindowany na prezydencki zydel najprawdopodobniej przez te elity, których koniec tak radośnie obwieszcza Jarek. Nie jest możliwe, by Trump przeżył dzień dłużej od tego, który te elity wyznaczyły na jego koniec. Jakie Trump ma zaplecze, by dokonać takiej rewolucji w amerykańskim systemie finansowym? Dlaczego po tych swoich wszystkich deklaracjach swobodnie się przemieszcza, bez obaw, że wypatroszą mu głowę, jak JFK? Uważam, że jest to jedna wielka ściema, a jakikolwiek „przewrót” w Ameryce by się nie dokonał, my, Polacy zawsze dostaniemy w dupę na wzór Just Act 447,. Jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć, bo już to gdzieś pisałem: JEŚLI TRUMP JEST PO JASNEJ STRONIE MOCY, TO JA JESTEM AGENT 007 Z LICENCJĄ NA ZABIJANIE…

   1. Wydaje się że Chiny, Indie i Wielka Brytania też są zainteresowane osłabieniem wpływów finansjery jeśli Trump to dobrze rozegra i odpuści tymczasowe pomniejsze spory ideologiczno-kulturowe na arenie globalnej może uzyskać silny mandat w USA do przeprowadzenia reform i przekazania większej kontroli społeczeństwu nad systemem finansowym i FED, dlatego musi uważać na agentów ciemnej strony którzy będą napuszczali go na kurs kolizyjny z Chinami, ci podwójni agenci również działają w państwie środka z retoryką antyamerykańską, to te same środowiska czyli o tym jak kapitalizm zachodni za brudne pieniądze zwerbował tzw pokolenie 68 aby dalej kręcić lody i karmić ludzi telewizyjnym pseudo światkiem, podczas gdy te same firmy wykorzystują pracowników w USA, Europie, Japoni oraz drenują państwa trzeciego swiata, nastepnie za te same pieniadze funduja rozne pseudo ruchy mające mydlic ludziom oczy, atakuje sie male i srednie firmy lub panstwa a nie konkretne korporacje, te maja zbyt duze srodki finansowe, wplywy i ludzi na sznurkach dbaja wiec o swoj medialny wizerunek niszczac konkurencje i zastraszajac pracownikow. Najgorsze co more zrobić Trump to posłuchać ludzi którzy żyją jeszcze podziałami z lat 40-50 komunizm vs kapitalizm bo to pożyteczni idioci NWO oraz próba skonfliktowania USA z Chinami, te podziały są kompletnie oderwane od rzeczywistości i realiów w obu państwach, już nie ma sensu ani potrzeby opierać się na jakimś tam pseudo konserwatyźmie czy agendzie lewicowej bo to bez znaczenia, to są stare podziały społeczne, teraz raczej nalezy mówić o jasnej i ciemnej stronie mocy, albo albo żadne tam nakładki dodatkowe.

  1. Wielu ludzi uwazalo ze nie ma wiekszej i potezniejszej armii niz armia kserksesa i ze nikt nie jest w stanie aie mu przeciwstawic

    1. Wiec pis bierze w tym udział i chce żebyśmy zostali w domach po czym Kaczyński sam pokazuje że jego to nie dotyczy i idzie najpierw z wiatami ofiar 10.04.10 a potem na grób matki? I jeszcze ta „zla” konfederacja zamieszana w spisek?

  2. Nie jestem pesymistą, chciałbym aby to było prawdą, ale chcenie to nie wszystko, zatem w zupełności się z Tobą zgadzam. Poproszę o twarde dowody na o, że Trump przejął FED (nie gdzieś, ktoś, coś, tylko twarde dowody).

 2. Rekiny finansowe są jeszcze w zatokach, ale wkrótce wypłyną na zakipy, podczas gdy ludzie będą walczyli o każdy nowy dzień. Czas na zakupy to 7 lat, począwszy od nowego roku. Finał w 2028r., kiedy wielki ucisk się zakończy.

  Co ma być po wielkim ucisku? Teraz to wszystko co nas otacza, jest już tylko 100% medialnym szumem, aby ostatnie sceny z aktorami, trzymały fason & spójność ze wszystkimi deskami (przekazem) w globalnym teatrze. Jest wiele proroctw o dwóch słońcach w czasach ostatecznych. Nie zastanawia Was, że ma nastąpić ponowne przyjście Jezusa… Jezus po 3 dniach z martwych wstaje… 25 grudnia… Jezus to słońce… mówi Wam to coś? 3 dni ciemności? Finał resetu, to !!! 22-25.XII !!! W tym roku wieża Babel zaczyna się dopiero chwiać w fundamentach, walić się będzie w 2021. Wielki ucisk rozpoczyna się w przyszłym roku i trwać będzie 7 lat.

  Niesamaowite jak wszelki puzzle same się już układają.

  1. po pierwsze skąd masz info.że wielki ucisk będzie trwaŁ 7 LAT??z Bibli wynika że ma być to bardzo krótki czas,bo inaczej nikt nie przeżyje,to raz,a dwa data narodzin Jezusa,nie urodził się on 25 grudnia,to jest data odrodzenia się boga słonca pogańskiego a nie Jezusa,On urodził się około dwa miesiące wcześniej jak zwierzęta były w polu a pod koniec grudnia w Izraelu była zima ,padały deszcze i zwierzęta były w stajniach,radzę się dokładnie dowiedzieć a nie pisać bzdury.

 3. Polecam Wam : Było sobie życie . Był sobie kosmos . Byli sobie odkrywcy .

  Tam jest cała potrzebna wiedza . Prawda prawda i jeszcze raz prawda .

  Podana w formie bajki już w latach 90 . Teraz codziennie te bajki lecą po godz 8 00 w TV na kanale bodajże M e tro .

  Pasta bez fluoru jest w Au ch an i kosztuje +- 2 zł . Leży na samym dole 🙂

 4. Polecam posłuchać Pitonia, ciekawe ma przemyślenia. Mówi między innymi, że PISrael gra pod agendą NWO 🙂

   1. Korupcja polityczna i prostytucja społeczna, PiS zrobi własny New World Order i nowe elity wleje w stare bukłaki 😂 a wtedy wszystko jebnie i będzie można budować cywilizacje od nowa

  1. Brytyjski rząd kazał YouTube i FB usuwać treści wiazace sieć 5G z coroną, wiem o tym. Jednak inne treści alternatywne nie tylko są dalej, ale są ponownie w wynikach wyszukiwań.

 5. Jarku, czy jest może jakiś link do żródła w języku angielsim o przyjęciu FDA przez Trumpa? Skąd taka info? Pozrawiam, Olek

  1. Hej Olek, źródła są tutaj. To proces rozpoczęty w 2018 roku i sfinalizowany teraz:

   Cytat: „Trump zainicjował kontrole nad Bankiem Rezerw Federalnych już w 2018 roku https://www.cnbc.com/2018/07/20/trump-poised-to-take-control-of-the-federal-reserve.html W chwili obecnej wygląda na to, ze w pełni ta kontrola istniej, gdyż środki na pomoc biznesom i osobom indywidualnym sa brane z Rezerwy Federalnej (oficjalna stron rządowa) https://www.federalreserve.gov/

 6. Fall Cabal ma dokładnie dziesięć, części a na owym kanale brakuje ostatniego, nieprzetlumaczonego jeszcze przez FREEMAN’a odcinka na jego kanale 😉 Update’uje, bo widziałem oryginały holenderki 🙂

 7. Jasna strona mocy nie używa przemocy. Ci co stworzyli problem, zaproponowali rozwiązanie, by po czasie okazało się, że rozwiązaniem jest jeszcze większe bagno, niewola. Kiedy ludzie osiągną z tego powodu szczyt niezadowolenia, zostanie zaproponowane kolejne fałszywe rozwiązanie.
  Ludzie muszą zrozumieć, że politycy nie rozwiązują problemów. Zastępują problem kolejnym problem, zwodząc, łudząc rozwiązaniem.
  To samo jest z polskimi partiami. Każda kolejna, która dochodzi do władzy obiecuje naprawić błędy poprzedniej. Tymczasem tworzy ich jeszcze więcej.
  Politycy nie są od tego by pomagać ludziom.
  Ludzie mają wierzyć, że politycy są dla nich, lecz oni uważają że to ludzie są dla zarządców.
  Korporacje i rządy stały się zbyt potężne, by jakiś człowiek,k nie dochodzi do władzy sam, lecz jest przez nich wstawiany, mógł wszystko odmienić.
  On ma za zadanie robić dobrą minę do ich gry i zwieść wielu.
  Na zewnątrz już nic nie możemy zrobić. Jedynie doprowadzić do anarchii i wykończenia siebie nawzajem co stanie się w przeciągu najbliższych kilku, góra kilkunastu lat.
  Zostaliśmy postawieni w sytuacji, której nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Byśmy zrozumieli, że niczego nie możemy kontrolować. Zostaliśmy postawieni pod ścianą byśmy zwrócili się do Boga w nas i poznali Jego Moc. Moc miłości i pokóju.
  Po tym będą realne zmiany w „górę”.
  Obecnie wciąż ludzkość leci w przepaść i jest już na jej krawędzi. Na dnie.

 8. Rób wszystko najlepiej jak potrafisz a resztę pozostaw Bogu

  To zdanie chodzi za mną od kilku dni i tak też się staram działać. Jest to dla mnie zachowaniem pewnej równowagi.
  Gdy liczę jedynie na swe plany i działanie, one idą w łeb.
  Gdy gdy liczę na to że zrobi się samo i ignoruję wewnętrzne inspiracje, również.

  Więc oddaję sprawy Bogu we mnie, by zostały załatwione na wyższym poziomie i kiedy jestem popychany do jakiegoś działania w materii, robię to z lekkim sercem. To działa.
  Nigdy na siłę.

 9. Jarku, powiedz w takim razie dlaczego Konfederacja była przeciwna ustawie 447, czyli wypłacenia reparacji wojennych żydom przez Polskę, a PiS nie? Dlaczego część polityków bierze udział w żydowskim święcie Chanuka? Tu jest Polska, w której przecież rządzą ,,polacy”, czyż nie?

 10. Jarku, powiedz w takim razie dlaczego Konfederacja była przeciwna ustawie 447, czyli wypłacenia reparacji wojennych żydom przez Polskę, a PiS nie? Dlaczego część polityków bierze udział w żydowskim święcie Chanuka? Tu jest Polska, w której przecież rządzą ,,polacy”, czyż nie?

 11. Nie wiem, czy to taki straszak. Co do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej w Polsce ma do powiedzenia Prof. Ewa Łętowska: https://oko.press/prof-letowska-to-blef-ze-groza-gigantyczne-odszkodowania/
  A co do PiS uważam, że coś jest na rzeczy z Żydami. W 2017 roku PiS (i nie tylko) poparł ustawę o przekazaniu 100 milionów złotych na uzupełnienie kapitału wieczystego fundacji, które mają służyć przeprowadzaniu prac renowacyjnych i konserwatorskich na Cmentarzu Żydowskim w Warszawie przy ulicy Okopowej. Tym samym, ze środków MKiDN na ten rok na dziedzictwo kulturowe i historyczne na Kresach przeznaczono szacunkowo niespełna 9,5 mln zł. Zatem za rządów PiS jednorazowo przeznaczono 10 razy więcej na dziedzictwo żydowskie niż przeznaczono na dziedzictwo polskie na Kresach.
  Odsyłam do artykułu, gdzie jest więcej argumentów, które dają do myślenia: https://kresy.pl/publicystyka/rzady-pis-zlote-zniwa-lobby-zydowskiego-w-polsce/
  Poza tym chciałbym nadmienić, że w 2014 roku ,,polski” Sejm uchwalił wypłacanie emerytur Żydom – ofiarom niemieckich i stalinowskich zbrodni.
  Na mocy decyzji Sejmu aż 50 tysięcy Żydów z Izraela może ubiegać się o emeryturę od Polski. Chodzi o kwotę 100 euro miesięcznie; Daje to łącznie 21 500 000 zł miesięcznie (przy kursie 4,3 zł). Miesięcznie! Polska pokrywa też koszty zagranicznych przelewów. Uwaga! Choć ustawę wprowadzono pod rządami PO, to poparło ją także Prawo i Sprawiedliwość. Pokazuje to, że jeśli któryś z polityków mówi po polsku, nie oznacza, że jest Polakiem i działa w interesie Polski.

  1. Ja uważam, że 447 to spiskowo-konfederacyjny straszak. Sprawa 447 ucichła ostatecznie, a lobby żydowskiemu (do którego należy zbratana z Platformą Obywatelską Konfederacja..) nie udało się na tym nic ugrać. O 447 już zwyczajnie nic nie usłyszymy, chyba, że znowu będzie jakaś kampania wyborcza w Izraelu i trzeba będzie tam zmobilizować antypolski elektorat.

 12. Pislam to nie jest Polski rząd. Trzy zdania Morawieckiego tylko potwierdzają : „ludziom się wydawło że zawsze będzie lepiej, słuzba zdrowia będzie za darmo kurwa”—„trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują a potem wygaszać ich oczekiwania, Mają zapierdalać za miskę ryżu”—„kurwa proszę Cię, OFE pierdolnie nam w dół.. za darmo kurwa…będziemy zapierdalać i rowy kurwa kopać…no kurwa siedzą… flotylla tratw kurwa…będziemy strzelać” 447 to jest pryszcz. Oni im oddadzą cały kraj chyba że Tramp na to nie pozwoli. Po ostatnich rozmowach ma chyba lekką kosę z tymi pislamistami.

  1. W rządzie PiS też są różne frakcje i frakcyjki, jak to na każdym dworze królewskim. Jest jasna strona, ale jest też ciemna (minister zdrowia, Gowin, minister finansów nasłany przez banksterów).

   Wśród illuminatów jest tak samo – reformatorzy kontra ci, którzy chcą zachować nieludzki system. Są też tajne organizacje nas wspierające i chcące dobrze, ale są też takie, które chcą utrzymania niewolniczego systemu (np wielki wschód Francji).

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.