ADRENOCHROM: PRZERAŻAJĄCY NARKOTYK ELIT NWO [+18]

Chciałbym przedstawić Ci czym jest substancja o nazwie adrenochrom, która ma być zażywana jako narkotyk przez przedstawicieli elit, i jak się go produkuje.

Temat wywołuje olbrzymie kontrowersje i takież samo zaszokowanie opinii publicznej. Jego prezentacja jest możliwa dzięki ograniczeniu cenzury internetu, które miało miejsce w marcu 2020 roku.

Jest to materiał przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach, osobom nadwrażliwym stanowczo odradzam zapoznawanie się z nim. [+18]

Adrenochrom – metody pozyskiwania

Adrenochrom ma być produkowany z nadnerczy ludzi doprowadzonych do skrajnego przerażenia, np w wyniku tortur. Przedstawiciele elit deep state (cabal), czyli przestępczej kliki polityków, miliarderów, celebrytów itp, wyznają specyficzną formę satanizmu obrzędowego. Wierzą oni, że pijąc krew osób torturowanych, jak i jedząc ich ciało, lub też wstrzykując sobie pozyskany w ten sposób adrenochrom, przedłużają sobie życie i młodość. Wg ich satanistycznych wierzeń mają też przejmować energię życiową tych ludzi. Adrenochrom ma być mitycznym „serum młodości.”

Przedstawiciele elit zażywają go także jako środek rozszerzający percepcję, dodający sił, wigoru, powodujący euforię i inne skutki. Możliwe, że środek ten poprawia także zdolności parapsychiczne, ważne wśród środowisk tajnych organizacji takich jak illuminaci.

Sataniści z obrębu elit NWO wierzą też, że najlepszej jakości materiał jest pobierany od dzieci w wieku poniżej 9 lat. A dlaczego? Ponieważ są one niewinne. Pamiętam, jak zafascynowana illuminatami osoba pisała na swoim profilu, że najlepiej jest wtedy, gdy na złą stronę sprowadzi się kogoś dobrego i niewinnego – to tak na marginesie.

Adrenochrom jako narkotyk i psychodelik

Chemicznie adrenochrom jest pochodną adrenaliny, w organizmie człowieka powstaje on po jej zmetabolizowaniu. Wikipedia podaje dwie drogi pozyskiwania adrenochromu na drodze syntezy chemicznej. Jednak sataniści z kręgów elit NWO uważają, że lepszy jest materiał pozyskiwany z organizmów udręczonych ludzi, połączony z krwawymi obrzędami jak i spożywaniem krwi i z kanibalizmem. Co roku na świecie ginie miliony dzieci, w samych tylko Stanach Zjednoczonych jest to 640.000 rocznie. Większość z zaginionych dzieci się odnajduje, jednak tysiące lub więcej przepada bez wieści na zawsze.

Jak już mówiłem, wielu przedstawicieli elit NWO ma zażywać adrenochrom, podawany w zastrzyku. Jest on silnym psychodelikiem i stymulantem, uzależnia w bardzo radykalny sposób. Jego odstawienie ma być wyjątkowo ciężkie, a objawy – bardzo nasilone. Ostatnio pojawiły się pogłoski o zamknięciu „fabryki” adrenochromu w Wuhan w Chinach i zainfekowaniu produkowanych tam ampułek z tym specyfikiem wirusem. Sieć obiegły zdjęcia wielu znanych osobistości z charakterystycznym znamieniem pod jednym okiem, co ma być jednym z objawów odstawienia adrenochromu. Nie wiadomo na ile jest to prawda, a na ile np efekt pobicia lub uderzenia się o coś. Poniżej zamieszczam te zdjęcia:

.

Satanizm, adrenochrom i obrzędy – fakty

Faktem jest to, że krwawe obrzędy rytualne istnieją od zarania dziejów. Były obecne w każdej kulturze i niemal w każdej religii. Także u chrześcijan, buddystów i pogan. Tak, nie podejrzewalibyśmy tych religii o to, ale jednak jest to fakt. Przynajmniej dawniej, przed wiekami tak w tych religiach było. Szamani czy kapłani od początków świata wierzyli, że dzięki takim praktykom udaje im się przejąć ducha i energię mordowanej osoby. Te wierzenia do dziś żywe są wśród plemion prymitywnych, u tzw „łowców głów”, którzy po pokonaniu przeciwnika w walce pożywiają się jego ciałem i piją jego krew.

Rytualny kanibalizm substytucyjny (energetyczno-duchowy, czysto symboliczny) uprawiany jest do dziś nawet w katolicyzmie. „Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje. Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, to jest bowiem krew moja.” Te słowa są dalekim echem dawnych obrzędów, a wg spiskowej teorii dziejów w podziemiach Watykanu do dziś mają się odbywać krwawe obrzędy rytualne. Kto wie, ile w tym jest fantazji, a ile w tym prawdy.

Wikipedia podaje też odniesienia do adrenochromu w w kulturze masowej, które mogą nam wiele sugerować:

Cytat: „Hunter S. Thompson, autor książki Fear and Loathing in Las Vegas (w Polsce znanej głównie, dzięki jej ekranizacji – Las Vegas Parano), wspomina o adrenochromie. Jest on w niej otrzymywany z nadnerczy żyjących dawców (usunięcie ich powoduje śmierć dawcy; nie mogą być transplantowane ze zwłok). Thompson opisał w następujący sposób osobiste wrażenia po spożyciu tego związku: „pierwsze wrażenie było podobne do kombinacji meskaliny i metamfetaminy.”

Thompson zwrócił też uwagę, że owa substancja powoduje wzrost temperatury ciała i może prowadzić do paraliżu. Scena z adrenochromem pojawia się również w filmie. W komentarzu, dołączonym do wydania DVD, reżyser Terry Gilliam zaznacza, że scena ta zarówno w książce, jak i w jego filmie jest wypaczona – poddana hiperbolizacji.

W książce Mechaniczna pomarańcza (A Clockwork Orange) i filmie o tym samym tytule, narkotyk, znany na ulicy jako drencrom, prawdopodobnie jest odwołaniem do adrenochromu.

Związek ten przewija się także w telewizyjnym serialu kryminalnym (Whom the Gods Would Destroy (2007)) o zagadkach rozwiązywanych przez Inspektora Lewisa, Lewis odkrywa serię morderstw obracających się wokół śmierci prostytutki. Została ona zabita przez grupę absolwentów Oxfordu, w celu zdobycia dużej ilości adrenochromu.

Audycja radiowa Aleksa Jonesa, odnosi się do adrenalchromu. Jest on obrońcą teorii spiskowej, że ten narkotyk jest pozyskiwany z szyszynek „umęczonych niewolników” (niedaleko od „punktu śmierci”) i jest używany przez członków „tajnego stowarzyszenia”, w celach rekreacyjnych.

W książce Aldousa Huxleya – Drzwi percepcji (The Doors of Perception) adrenochrom porównywany jest do LSD i meskaliny.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adrenochrom

W wikileaks znalazł się mail amerykańskiej celebrytki i okultystki, Mariny Abramowić, która zapraszała w nim szefa sztabu Hilary Clinton na obrzęd „gotowania dusz.” Bóg, a raczej diabeł jeden raczy wiedzieć, na czym dokładnie ten obrzęd polega. Ale jego nazwa może nam sugerować, że chodzi o przejmowanie energii życiowej maltretowanych ludzi.

Okultyzm od zawsze jest obecny wśród przedstawicieli liberalnych elit. Wielu z nich przyznało się do praktykowania satanizmu. Wielu z nich zasiada w lożach masońskich. Są to informacje oficjalne. Teraz będzie wychodzić jeszcze więcej ukrywanych informacji na jaw, w tym tych o adrenochromie. Obserwujmy, bo te czasy to czasy ujawnienia tego, co przez wieki było ukryte. I wyciągajmy wnioski. Na nasz bunt i odwet przyjdzie jeszcze czas.

Nie tylko adrenochrom – o pedofilii, satanizmie i innych praktykach elit:

Elity są pełne pedofilów i zbrodniarzy? Nowe dowody!
Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO
Przerażające rytuały satanistyczne elit: zeznania dzieci

Nagrania video o adrenochromie:

.

.

.

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

11 myśli w temacie “ADRENOCHROM: PRZERAŻAJĄCY NARKOTYK ELIT NWO [+18]

 1. Już nie sprowadzaj chrześcijaństwa na ten sam poziom zła. Wiadomym jest, że były w tej religii krwawe obrzędy. Samo pismo św. opisuje to, ale to były zwierzęta nie ludzie. Więc nie demonizuj sztucznie tumanie. (ノ`Д ́)ノ

 2. JC masz mroczne myśli nikt nie sprowadza . Zwyczajnie katolicyzm bazuje na religiach wcześniejszych . My mamy symboliczną duchową ofiarę. Inni mordują

 3. Krew i pozyskiwanie jej w czasie okrutnych rytualnych mordów to zaledwie część prawdy i różne nacje , satanistyczne organizacje praktykowaly to od zarania dziejów..Nic się nie zmieniło do dziś kiedy mamy do czynienia z większą skalą tego procederu. Mam szczególnie na myśli te nacje handlowe ale i Fenicjan…Lecz błagam, nigdy nie robili tego chrześcijanie, i jestem w stanie to udowodnić..Panie Jarku proszę doczytać, bo nie docenia pan nauk Jezusa, który był jedynym bóstwem w historii świata który oddał życie za ludzi…Nie mylić tego z bogami Egiptu itp. Ok. Odrobinę czym innym było torturowanie pojmanego wojownika, co robiło wiele dawnych plemion które dziś pobudowaly nowoczesne państwa… Podczas II WS niemiecka armia używała masowo jako dopalaczy pervitin, lecz wydaje się że był to właśnie adrenochrom !!! . Uzasadniam to iż setki tysiące dzieci było wywozonych z Polski itd , wiele zginęło w obozach koncentracyjnych. A co robił dr. Mengele i inni lekarze zapraszani tam z całego świata pseudo doktorzy to strach pomyśleć. Obok tego mamy ubój rytualny gdzie umierajace zwierzę cierpi niewymownie. Dziwię się nacjom które takie produkty spożywają patrząc na ich psychiczne postawy, pobudzenia, dokonania, skłonności do nienaturalne agresji..

 4. Doceniam duchowe nauki Jezusa Chrystusa…jednego z wielkich nauczycieli ludzkości…wskazującego nam właściwą drogę do doskonałości=zbawienia=”nirwany”. Sam uważam się za chrześcijańskiego gnostyka=gnostycznego(duchowego) chrześcijanina.
  Nie zmienia to faktu,że mam pewne uwagi odnośnie Jego działalności…
  1.Dlaczego-mimo zbawczej misji Chrystusa-na świecie nadal jest piekło=rządy szatana?…Dlaczego On…Wysłannik Prawdziwego Duchowego Boga Miłości-nie usunął zła i cierpienia?
  2.Dlaczego nauczał w przypowieściach…językiem trudnym i zawiłym…a nie podał prawd duchowych wprost…co byłoby przecież bardziej praktyczne=łatwiejsze do zrozumienia?Gdyby „odcedzić” całą „wodę” Nowego Testamentu(ST nie uważam w ogóle za pismo chrześcijańskie)-to sedno Jego nauki zmieściłoby się na kilku stronach…

  1. Marka 4, 10-12:
   Znaczenie podobieństw
   4:10
   A gdy był na osobności, pytali go ci, którzy z nim byli razem z dwunastoma, o te podobieństwa.
   4:11
   I odpowiedział im: Powierzono wam tajemnicę Królestwa Bożego; tym zaś, którzy są zewnątrz, wszystko podaje się w podobieństwach,
   4:12
   Aby patrząc, widzieli, a nie ujrzeli; i słuchając słyszeli, a nie rozumieli, żeby się czasem nie nawrócili i nie dostąpili odpuszczenia.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.