Afery

CZY ŚWIATEM RZĄDZĄ PSYCHOPATYCZNE ELITY!?

Czy światem rządzą psychopaci? A jeśli tak, to dlaczego?

Zapraszam Cię na wpis, który pojawił się na tablicy znajomego na Facebooku:


Cytat: „Oto moja, ostatnia już tutaj, odezwa do ludzi. A zarazem udział w konkursie na najdłuższy post świata.

Żeby zobaczyć, że jesteś w grze, musisz najpierw mieć założenie gry, ideę gry, wizję tej planety jako pola gier i realizowania różnych strategii.

Żeby dostrzec, że ktoś tobą manipuluje, potrzebujesz zdefiniować siebie jako potencjalne źródło dostawy, jako klienta kupującego grę z przekonaniem, że to wartościowy towar… podczas, gdy to ty jesteś towarem.

Potem potrzebujesz zaznajomić się ze sposobami, w jakie gra się odbywa…

Musisz przyjąć do wiadomości, że istnieją ludzie tacy jak socjopaci, psychopaci, narcyzi, którym chodzi wyłącznie o (najlepiej nieograniczoną) władzę, i dla których to „nic osobistego”, że cię wykorzystują a nawet eliminują.

Tak, jak dla większości faszystów czy komunistów nie było „niczym osobistym” likwidować wrogów ustroju i ideologii w obozach czy innych miejscach zagłady.

Musisz zrozumieć, że socjopaci i psychopaci nie wyginęli wraz z II wojną światową, że wciąż żyją i większość z nich ma się świetnie.

Musisz przyjąć do wiadomości, że im wyżej w piramidzie władzy i wpływów, tym więcej zdegenerowanych ludzi – by to zrozumieć, nie potrzeba, „teorii spiskowych”.

Wystarczy psychologia kliniczna i społeczna. Przyda się także trochę historii.

Narcystyczni ludzie pragną władzy, pragną omnipotencji, pragną mocy, pragną kontroli.

Narcystyczni ludzie nie zawahają się przed niczym, by sięgnąć po jeszcze więcej władzy i wpływów.

Nie-narcystyczni ludzie potrafią cieszyć się tym, co niesie codzienność, doceniać małe rzeczy, pielęgnować przyjaźnie, kochać przyrodę…

Narcystyczni ludzie zazdroszczą tym zwykłym skrycie lecz otwarcie nimi gardzą.

Nie obchodzi ich co czują ludzie zwykli, obchodzi ich rządzenie nimi.

Ludzie zwyrodniali, których nazywam antyludźmi, stosują:

 1. Manipulację lękiem, aby pozbawić cię twojej mocy i tym łatwiej kontrolować,
 2. Limitowanie dostaw (jedzenia, tlenu, godności, wolności),
 3. Propagandę,
 4. Ładne i przekonywujące interfejsy,
 5. Sprawdzone gotowce ideologiczne typu kopiuj-wklej,
 6. Figury „ekspertów” i „celebrytów”, które mówią to, co masz usłyszeć,
 7. Sprowadzanie ofiar do poziomu totalnej niepewności co do przyszłości i możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb,
 8. Zmuszanie ofiar do kompromisów z priorytetami i rezygnacji z własnego punktu widzenia,
 9. Wmawianie ofiarom, że wszelkie zło, jakiego się dopuszczają jest po to, aby je chronić, czyli że jest w istocie „dobrem”,
 10. Zamykanie ofiar w pudełkach ciasnych mieszkań (lub poglądów) i wtłaczanie im systematycznie do głów tej samej propagandy,
 11. Odcinanie ofiar od źródeł wsparcia,
 12. Karanie ofiar nieproporcjonalnie surowo za najmniejsze „przewinienia”,
 13. Jawienie się w oczach ofiar jako wybawcy, jako „może trudni, ale jednak ważni” protektorzy i dostarczyciele,
 14. Wyśmiewanie wszelkich prób podważenia przez ofiary ich kompetencji, czystości intencji lub prób obnażenia zawłaszczenia czy manipulacji.

Znacznie więcej o manipulacji i toksycznych ludziach znajdziesz na kanale YT „Jesteś Mistrzem”.

Zobaczmy teraz stare, znane i sprawdzone równanie:

 1. Lądujesz w świecie narcyza / socjopaty 🤬
 2. Nagle pojawia się „problem” + tym problemem jest „wróg” (w to miejsce wstaw: twoja matka, przyjaciel domu, twoje dziecko, Żyd, Polak, ZSRR, Bin Laden, Saddam Hussajn, wirus… ) + wróg wymaga, by zastosować zmasowany atak/ specjalne restrykcje/ ograniczenia/ sankcje + wszystko to dla „dobra” (twojego, rasy panów, demokracji, zdrowia) + inaczej człowieku, marny twój los + tłoczy ci się do głowy propagandę 24/7, aż nie wiesz dlaczego wierzysz, że to święta prawda, co dodatkowo wzmacnia efekt tłumu (przecież „każdy” w to wierzy) = zawłaszczona ludność siedzi cicho i stosuje się do zasad gry a władza robi co chce i co zaplanowała, bez zbędnych przeszkód + eliminuje niepokornych + odbiera jeszcze więcej zasobów i dzieli nimi wedle własnego uznania.

Jeżeli wciąż nie widzisz jak historia władzy przypomina wzorce narcystycznego zawłaszczenia w wymiarze rodziny, jak makroskala goni mikroskalę, jak wszystko odbywa się fraktalnie, to wyprowadzam się na inną planetę.

(…)

A żeby nie było, że tylko u mnie coś dziwnie trzeszczy pod czaszką, zamieszczam poniżej tekst światowej sławy językoznawcy, filozofa, twórcy teorii systemowych i cebernetyki. Noam wciąż żyje i wczoraj słuchałam z nim wywiadu. Ale ten tekst, dzięki Katarzyna A. Ruszkiewicz przyszedł do mnie już po napisaniu słów powyższych.

TEORIA MANIPULACJI Noama Chomsky’ego:

Rozpraszanie uwagi:

Kluczowym elementem kontroli społecznej jest odwrócenie uwagi od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez ciągłe rozpraszanie uwagi i zalew opinii publicznej nieistotnymi informacjami. Strategia odwrócenia uwagi jest kluczowa, aby zapobiegać zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki.

„Utrzymuj opinię publiczną odwróconą od realnych problemów społecznych, poprzez zniewolenie nieważnymi sprawami. Społeczeństwo musi być cały czas bardzo zajęte, bez czasu na myślenie”.

Wygeneruj problem i zaproponuj rozwiązanie:

Ta metoda jest również określana jako „problem – reakcja – rozwiązanie”. Stwórz taką sytuację (problem), która wywoła u odbiorców żądanie podjęcia natychmiastowych kroków, mających na celu rozwiązanie problemu lub zapobieganie mu w przyszłości. Na przykład: pozwól, by rozprzestrzeniła się przemoc, aby społeczeństwo zgodziło się na zaostrzenie norm prawnych w ochronie własnego bezpieczeństwa, za cenę swojej wolności. Wykreuj kryzys ekonomiczny, aby usprawiedliwić radykalne cięcia świadczeń socjalnych.

Zmiany wprowadzaj stopniowo:

Nie wprowadzaj radykalnych zmian drastycznie lecz stopniowo, przesuwaj granicę wytrzymałości i akceptacji krok po kroku, aż do granic wytrzymałości, rozbijając zmiany na kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalne zmiany społeczno-ekonomiczne latach 80. i 90., które doprowadziły do ukształtowania się ekonomii neoliberalnej: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność zatrudnienia, masowe bezrobocie, wypłaty na niskim poziomie, brak gwarancji godnego zarobku – wprowadzenie takich zmian jednocześnie wywołałoby rewolucję.

Strategia odroczenia:

Kolejny sposób na wprowadzenie niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności”, którą koniecznie będziemy musieli wprowadzić w przyszłości.
Ludziom łatwiej jest zaakceptować widmo przyszłego poświęcenie, niż wprowadzić zmianę od razu. Ponadto społeczeństwa mają tendencję do naiwnej wiary, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także przyjęcie jej w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas by wcielić ją w życie.

Mów do społeczeństwa jak do dziecka:

Większość reklam i komunikatów kierowanych do opinii publicznej wykorzystuje język oraz sposób argumentowania, jakiego używa się, przemawiając do dzieci lub osób umysłowo chorych, a więc uproszczony i wręcz infantylny. Im bardziej chcesz zamglić obraz rzeczywistości swojemu rozmówcy, tym bardziej staraj się infantylizować komunikat. Dlaczego?
„Jeśli będziesz mówić do osoby, jakby miała ona 12 lat, to po wpływem sugestii prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat”.

Skup się na emocjach, a nie na racjonalności:

Wykorzystywanie emocji to klasyczna technika mająca na celu odstawienie racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki na bok. Co więcej, użycie języka odpowiednio nacechowanego emocjonalnie daje możliwość podświadomego zaszczepienia idei, pragnień, lęków, niepokojów, impulsów, a przez to wywołanie określonych zachowań.

Utrzymuj ludzi w ignorancji:

Uczyń społeczeństwo niezdolnym do zrozumienia metod sprawowania kontroli.
„Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i na przeciętnym poziomie, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami utrzymywała się, a techniki kontroli pozostawały niezrozumiałe dla niższych klas”.

Promuj przeciętność:

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że bycie głupim, wulgarnym i niewykształconym jest w porządku.

Wzmacniaj w ludziach poczucie winy:

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedyną osobą winną swoich niepowodzeń przez niedostatek inteligencji, zdolności lub własnych starań. Dzięki temu, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, który stawia jednostkę w niekorzystnej sytuacji, będzie ona żyła w poczuciu winy i dewaluacji własnej wartości, prowadząc do depresji. W takim stanie osoba stanie się bierna i niezdolna do podejmowania działań mających na celu zmianę systemu. Bierność oznacza brak rewolucji.

Poznaj ludzi lepiej niż oni są w stanie poznać siebie:

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce spowodował rosnącą przepaść pomiędzy zasobami wygenerowanej wiedzy a tym, co jest dostępne (i tłumaczone) dla szerokich mas. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii elity władzy są w stanie posiąść zaawansowaną wiedzę na temat jednostek, jak i społeczeństwa, co pozwala im poznać człowieka lepiej, niż on sam może znać siebie. Oznacza to, że będąc w posiadaniu tej wiedzy można mieć większą kontrolę nad jednostkami, niż one same nad sobą.

I jeszcze na koniec końców tego posta:

Według Alana Watta, politologa, ukrywającego się gdzieś w Kanadyjskim lesie i od 10 lat opisującego planowany NWO (New World Order) liderzy obecnych systemów dysponują symulacjami komputerowymi, które pozwalają im bardzo dokładnie planować kolejne ruchy, stąd np. „dziwna” wiedza Billa Gatesa o wirusie z Chin i nadchodzącej pandemii ogłoszona już w 2015.

Czemu przytaczam Watta?
Bo nie tylko Bill może bawić się w proroka. Alan również trochę się bawi, choć to raczej zabawa w klimacie misterium tremendum. Niemniej powiada on, że na jesieni zostanie ogłoszone wznowienie zagrożenia wirusem oraz pojawi się nakaz obowiązkowych szczepień a wraz z nim wizja mikro-chipowania.
Pożyjemy, zobaczymy.
Albo oni zobaczą, że my zobaczymy.
A wtedy my zobaczymy, że oni zobaczyli, że my zobaczyliśmy.”

Koniec cytatu.

4 odpowiedzi »

 1. https://bacologia.wordpress.com/2020/04/11/pandemia-ostatnia-hucpa-barona-rotszyld/#more-610

  „… Szanowni Rodacy Polacy – śmialiście się z absurdów komunistycznego pseudo życia wykreowanego dla normalnych ludzi przez żydobolszewików; z tej drętwej nowomowy, z systemowego mózgoprania, z tej żenującej nadgorliwości prostackich aparatczyków czytających z kartek przygotowane im odgórnie teksty:

  „Skrytożercom parówkowym mówimy stanowcze nie!”

  „Brygada młodzieżowa zobowiązuje się do trzymania warty honorowej przy nowo zakupionych parówkach dla uczczenia 31 okrągłej rocznicy.”

  „Zniknięcie tych parówek spowodowało niezły zamęt, to fakt!”

  „Był to zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi.”

  „Dlatego też te zniknięte parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi.”

  Śmialiście się z tych bolszewickich prymitywnych socjotechnik do łez, nieprawdaż?

  No to ładnie. A teraz kubeł zimnej wody na rozgrzane fikcyjną pandemią makówki: wy dziś robicie absolutnie dokładnie to samo!

  „Jest prawda czasów, które film opisuje i prawda ekranu.” – kolejny cytat z Misia Barei.

  I niestety ale żydobolszewicy zrobili wam tak intensywne mózgopranie, że w czasach Ostatniej Hucpy Barona Rotszylda zignorowaliście zupełnie prawdę czasów na rzecz prawdy ścierwo ekranu.

  Skradziono wam święta bez racjonalnego powodu Rozpoczął się bowiem czwarty tydzień pandemii wszechczasów. Tej samej, o której pisałem od samego początku, że jej nie ma. Dziś muszę za to przeprosić co pochopnie naskrobałem, bo pandemii koronowirusa rzeczywiście, kurwa nie ma. Nie ma. Nie ma. No kurwa nie ma i nigdy nie było, kurwa. Ta pandemia to niewyobrażalnie monstrualna… lipa. Hucpa, czyli mega bezczelność u źródła mająca żyda. To tylko medialna pseudo pandemia, niewidoczna zupełnie poza telewizorem. To nie jest pandemia zatem ale jakieś chore pandemonium co najwyżej.

  Ponadto jest to baaaaardzo stary kotlet. Panika z powodu koronowirusa to nie tylko żydobolszewicki plagiat z Ostatniej Paróweczki Hrabiego Barry Kenta zerżnięty prostacko z Misia, ale również żałosna powtórka paniki sprzed stu lat kiedy słuchowisko radiowe Orsona Welesa pod tytułem Wojna Światów spowodowało monstrualną panikę w Stanach Zjednoczonych z powodu inwazji na Ziemię, uwaga… Marsjanów. Sto lat temu tysiące Amerykanów dało się na to nabrać i uciekało w panice z Nowego Jorku na Florydę, mnóstwo ludzi popełniło samobójstwa i heca była taka, że jeszcze miesiące po tej kilkugodzinnej audycji radiowej rząd i policja nie mogły spraw odkręcić, bo panika nakręcała się sama. Jak na ironię tamtejszych Marsjan wykończyły ziemskie… wirusy. Było kilkadziesiąt ofiar ale generalnie skończyło się Happy Endem.

  Tym razem mamy sytuację odwrotną. Ziemię zaatakował koronowirus niedobry i kto wie może w dalszej części przedstawienia to Marsjanie znajdą na niego lek i uratują ludzkość. Blue Beam jest w końcu dopięty i w pełni gotowy. A jako, że w programie Ostatniej Hucpy Barona Rotszylda oprócz wirusów i Marsjan ma także być trochę meteorytów, przedstawienie szykuje się wyborne. Kto wie, może nawet Jezus na premierę wpadnie… jak już nadlecą mordercze meteory.

  Tymczasem jeszcze jesteśmy na etapie samego wirusa. Krzywa zarażeń nieistniejącej pandemii idzie jak te rakiety Muska pionowo w górę i jak tak dalej pójdzie za dwa tygodnie przeziębią się już wszyscy na Ziemi. Z telewizora wysypują się trumny włoskie, chińskie i te z Nowego Jorku. Cały świat ćwiczy zatem grzecznie akcję Zostań W Domu i jedynie w Polsce mamy znacznie lepszą wersję pt. Zostań, Kurwa W Domu!

  Tylko dla Polaków bowiem kacza milicja wprowadziła program 500 Minus Za Byle Za Co. Też w ramach plagiatu „nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?”

  Wyjdziesz do parku – pincet na Karakana. Pierdniesz na placu zabaw – pincet na Maliniaka. Ośmielisz się sprawdzić czy Krzywousty nie sprzedał twojego lasu – pincet razy sześćdziesiąt za to że mu nie ufasz jak rodzonemu bratu. A jak nie zagłosujesz na Kornchauzera – osiem lat dostaniesz na przemyślenia.

  Żydobolszewikom na rozkaz Rotszylda normalnie już odpierdala. Kurdupel oszalał i wprowadził zamordyzm, o którym zawsze śnił i marzył. Kuźwa, rodzony ojciec bliźniaków przecież ludzkość ostrzegał: „nie dawajcie im żadnej władzy, bo zniszczą wszystkich lepszych od siebie”. A tu przecież teraz chodzi o cały… Naród!

  Ludzie kochani, w ten weekend wpadłem na kontrolę do Polski zobaczyć jak w ojczyźnie sprawy stoją z tymi koronowirusami i…? I ręce mi opadły, kochani.

  Ja pierdolę, jak zobaczyłem te debilne kolejki do sklepów, w których społeczni aktywiści – no nie planowali wart z okazji 31 okrągłej rocznicy – ale odstępów między kolejkowiczami, to mnie aż uderzyło.

  Kurwa to są przecież ci sami z których polewałem na Misiu. To przecież ci sami nadgorliwcy którzy skrytożercom parówkowym mówili stanowcze nie.

  Oni teraz pilnują na ochotnika dwumetrowych odstępów tak jak kiedyś pilnowali innych żydobolszewickich idei…

  No tak czy nie tak, Rodacy?

  Tacy zawsze byli, są i będą. Jak Kurdupel każe wszystkim chodzić do kościoła na czworakach, w masce przeciwgazowej i po drodze kwiczeć jak świnie – oni ze szczerym czereśniackim entuzjazmem będą tego właśnie nadgorliwie pilnować.

  Cała Europa ma już od trzeciego dnia kwarantanny na tę Hucpę wyjebane. Jeżdżę przecież po całym kontynencie i widzę co się dzieje. Niemcy jeżdżą quadami po polach, koniami po lasach, deskorolkami po placach zabaw, korzystają ze słońca i wolnego czasu i tylko co dwa metry stoją przy kasie pod Lidlami. Szwajcarzy generalnie mają gdzieś wujka Rotszylda i jego dobre rady aby siedzieć w domu i całymi miastami wyszli położyć się na trawnik, bo słońce przypiekło w całej Szwajcarii tak, że wszyscy od czwartku chodzą w krótkich spodenkach albo półnago. Nigdzie prócz Polski gestapo nikogo nie ściga. Ba, nawet te żołnierzyki z Wehrmachtu jakie w maskach siepacze Merkel w ramach siania paniki rozstawili na wszystkich niemieckich granicach już mają gdzieś te lipną pandemię i coraz częściej maski zakładają na czoło – jawnie szydząc z mycek plemienia Rotszyldowego. A ponadto absolutnie cała policja w całej Europie jest uderzająco pomocna, uprzejma i miła jak nigdy. Bandycka jest jedynie banda ukraińskich bandytów w milicyjnych mundurach szalejąca na terenie Polski bo im Kurdupel nie tylko dał 500 zeta podwyżki ale zapewnił bezkarność. I właśnie to pokazuje najlepiej jak bardzo władze Polski są obecnie przerażone. Maliniak, Karakan i Krzywousty doskonale wiedzą że są marnymi opryszkami z siódmej ligii, których nikt nie wtajemniczy w prawdziwy program ekstraklasy. Rotszylda system mega lichwy osiągnął swój koniec – i więcej już się nie da z niego wycisnąć. Lichwa zdycha i jedyną nadzieją satanistów jest jak zawsze obrzucić fałszywymi oskarżeniami niewinnych aby ich okraść z kasy. W dodatku za swoje własne zbrodnie. Robią to już przecież od czasów Jezusa co najmniej – i też już o tym w Rzeczpospolitej Mafijnej pisałem. Proszę zauważyć, że oni samozwańczo się uważają za bogów na tej planecie a mimo to za to właśnie oskarżyli Jezusa. Zostal uniewinniony przez Piłata ale mimo to dalej go fałszywie żydzi oskarżali aż go w końcu zabili. I ta właśnie… sprawdzona metoda jest ich jedyną bronią. To przecież według niej nas Polaków fałszywie oskarżano o holokaust żydów – aby nas kompleksowo obrabować. I to według niej obecnie podnóżki Rotszylda oskarżać chcą o pandemię Chińczyków. Chcą ich obrabować za pandemię którą sami wywołali! Ta Ostatnia Hucpa Barona Rotszylda to nie jest jakaś nieistniejąca Pandemia ale prymitywny, aczkolwiek największy w dziejach świata – skok na bank po prostu.

  Cała moja intuicja mówi mi obecnie, że to był to dla lichwiarzy ruch bardzo ale bardzo w samobójczym kierunku.

  Każdy bowiem kij nawet największy zawsze ma dwa końce, a ten globalny wskazuje prosto na Rotszylda. Nasz lokalny natomiast drugi koniec kijka skierowany jest prosto w Kurdupla, Maliniaka i resztę bandy. I ten kij uderzy i to bardzo mocno – rękę która go na ludzkość podniosła.

  Oczywiście inaczej w skali globalnej a inaczej lokalnej.

  Niemcy całkiem nieźle wyszli na tej pandemii. Obecnie gorliwie dziękują, że dzięki Polakom w chwili obecnej jakoś jeszcze funkcjonują. Bez Polaków padliby jak reszta świata po zamknięciu gospodarki. Ale dają radę bo raz, że nigdy nie dopuścili do przejęcia swojego przemysłu przez chazarską mafię a dwa, nigdy nie pokusili się, aby swój przemysł wyprowadzić za granicę, na przykład do Chin.

  Polska też mogłaby całkiem dobrze wyjść na tej Ostatniej Hucpie Barona Rotszylda – wypełniając w Europie niszę rynkową po zerwanych łańcuchach dostaw chińskich towarów ale nie wyjdzie, bo już dawno polski przemysł zniszczyła żydowska mafia. Potęgą jeszcze jesteśmy natomiast w sektorze usług – i to jest nasza niepowtarzalna szansa

  Zresztą nasza narodowa banderowska i ukraińska milicja też ma wiedzę, że pandemia to lipa i ani nie zakłada rękawiczek ani masek ani kombinezonów – bo po co?

  Skutki tej Hucpy będą naprawdę doniosłe i zapewniam ponownie, że to co było już se ne vrati. Po „Pandemii” absolutnie wszystko będzie już na zawsze inne. Podzielę przewidywane efekty zatem na globalne i krajowe.

  Ostania Hucpa Barona Rotszylda

  Mają rozmach skurwysyny – i trzeba im uczciwie przyznać. To co się dzieje na Ziemi to już nie jest mały teatrzyk dla gojów o nazwie Zamach Na Adamowicza ale mega szopa godna Oskara lub Złotego Globu.

  Ech… jakkolwiek pompatycznie by to nie zabrzmiało, prawda jest taka, że obecnie ważą się losy świata. Albo będzie bardzo dobrze, albo bardzo źle, bo chociaż 99 procent wyborczej biomasy jeszcze tego nie ogarnia – to po „Pandemii” – już nic nie będzie takie jak przedtem. Świat zmieni się niewyobrażalnie. Wtajemniczeni będą mieli w najbliższym czasie arcyciekawe widowisko a biomasa czas horroru jak z najgorszych koszmarów, bo wszystko co nadejdzie będzie dla niej kompletnym zaskoczeniem. Ciekawe czasy nastały, bo to najpoważniejsza z poważnych prawda. Albo w tej Ostatniej Hucpie Barona Rotszylda zwycięży jego satanistyczne zło i będzie po nas albo wreszcie się wyzwolimy z niewoli jego psychopatów.

  Dla tych, którzy nadal siedzą przerażeni pandemią w domu, podam teraz mały dowód, że telewizor zrobił ich delikatnie mówiąc w bambuko.

  Gdyby film zaniknął z Internetów oto streszczenie: roztropny i odporny na ścierwo propagandę Polak mieszkający w Manchesterze zweryfikował z kamerą rzekoma pandemię a przy okazji inne kłamstwa Polsatu. Wyjaśniły się też słynne włoskie trumny, które pochodziły tak naprawdę sprzed 7 lat i zawierały potopionych afrykańskich migrantów którzy nie dali rady kiedy ich ponton poszedł na dno. Objawiły się także rzekome centra kryzysowe w szpitalach we Włoszech i Nowym Jorku – i okazuje się że to tylko jeden „szpital” – taki bardzo filmowy który robi za te wszystkie identyczne oddziały intensywnej terapii – kolejny blamaż koszernych szarlatanów i jeszcze gorsza niedoróbka niż słynny z nieudolności Zamach Na Adamowicza.

  W międzyczasie oprócz takich jak ja amatorów pojawiło się w internecie już aż kilkunastu światowej sławy prawdziwych lekarzy – epidemiologów, którzy z całą powagą twierdzą, że żadnej pandemii koronowirusa nie było i nie ma. Niekwestionowane, prawdziwe autorytety są zgodne: ta pseudo pandemia jest niewyobrażalnie sztucznie pompowana. Generalnie schemat jest prosty – najpierw się zagrożenie oficjalnie bagatelizuje dążąc do jak największej liczby zarażeń, a potem pod ofiary koronowirusa podpisuje się co się da i na drzewo nie ucieka: choroby serca, krążenia, nowotwory lub wręcz wpisuje całe umieralnie, czyli „domy starców”.

  Jeśli jeszcze ktoś nie wierzy, że to tylko hucpa to niech łaskawie wysłucha rabina mówiącego otwartym tekstem, że koronowirus jest tylko dla gojów i żeby żydy się nie obawiały:

  Oczywiście są prawdziwe tysiące i miliony ofiar, tak to prawda, ale to nie koronowirus ich wykończył lecz 5G i ubiegłoroczne programy szczepień – które ich wstępnie osłabiły. Pisałem już o tym w poprzednich tekstach więc nie będę się powtarzał. W Chinach wymordowano prawie 23 miliony ludzi. Ponad 3 miliony w samym tylko Wuhan. 5G jednak ich usmażyło a nie pandemia niegroźnego wirusa.

  Dlaczego koronowirus nie jest groźny?

  Ależ to bardzo proste – ci którzy go wyprodukowali DOSKONALE znają zasadę kija i drugiego końca. Bardzo boleśnie się o tym przekonali podczas dwóch ostatnich wojen światowych i proszę mi wierzyć – odrobili tę lekcję tak boleśnie, że aż im dupa spuchła. …”

  • Jestem dokładnie tego samego zdania. Mamy szansę uwolnić się z tego szamba jakim jest rządy zboczeńców i psychopatów albo całkowicie utonąć. Czas się zjednoczyć. Nie liczyć na Amerykę, Chiny, Rosje, federację galaktyczne czy innych pożal się Boże oszustów…

 2. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.W powyższej sprawie biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET?!
  ANTYPOLONIZM na katolickim,katedralnym cmentarzu?!Kto administratorowi tego cmentarza księdzu Pawłowi,kanonikowi honorowemu,Cembrowiczowi,nadał prawo do wydania dyspozycji na usunięcie z grobu moich Rodziców tabliczki z napisem:”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław”.
  Dokonano kremacji zwłok,co uniemożliwiło wykonanie weryfikacji zakresu badań wykonywanych przez Zakład Medycyny Sądowej.
  Mnie posiadającemu status osoby pokrzywdzonej uniemożliwiono złożenie dodatkowych zeznań.

 3. Dziś właściciel kanału Wojna Idei na YT sprawdził słowa pod nazwą Teorie Manipulacji i tam powiedział że Dr Naomi Chomsky nie jest twórcą tych słów.
  Szkoda, że nie wspomniał, że facet ma pochodzenie białoruskie, a nie amerykańskie. W świecie anglosaskim (może nie wszędzie) panuje prawo ziemi, a nie jak w Polsce – prawo krwi.
  Dalej było powiedziane, że nie wiadomo skąd to się wzięło, a jak nie wiadomo to znaczy, że być może ktoś kazał komuś pewnie źródło zabrać, przeanalizować, streścić i napisać. Na koniec dodać do studni bez dna czyli internetu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.