CZY FEMINIZM ZNISZCZY NASZĄ CYWILIZACJĘ!?

Michael Tsarion w ponad godzinnej prelekcji ostro demaskuje ideę feminizmu, rozprawia się też z psychologicznymi i spiskowymi mitami.

Czy wiesz, że tak naprawdę bardzo trudno dotrzeć do oryginałów dzieł Freuda, Junga czy innych wielkich myślicieli? Czy wiesz, że tłumacze ich dzieł celowo poprzekręcali je tak, by skorzystali na tym architekci systemu?

Gdy jakieś zjawisko lub myśl stają się zbyt potężne, by je ignorować, to architekci systemu przejmują te idee i celowo je wypaczają. Często dodatkowo je ośmieszają. To stąd wzięła się właśnie „płaska ziemia” i inne tego typu z tyłka wyjęte teorie.

Czy wiesz, że to nie pistolet przystawiany do głowy i żelazne łańcuchy zniewalają społeczeństwa? To narkotyki, hedonizm, rozrywka i złote łańcuchy sprawiają, że społeczeństwa zniewalają się same.

Siła pierwiastka męskiego spadła, powstał więc feminizm

Czy wiesz, że na Zachodzie (w tym w Polsce) istnieje tzw. „feministyczny czarny matriarchat”, w którym mężczyznom nie wolno w ogóle krytykować płci przeciwnej, zaś patologiczna, wręcz fanatyczna nienawiść do mężczyzn jest w tym systemie promowana jako niemal najwyższa cnota? Czy wiesz, że w procesie wychowania matki dają córkom wsparcie i przekazują im, by się szanowały, i że zasługują na kogoś wyjątkowego, zaś synom nie tylko nie dają wsparcia, ale wręcz kastrują ich mentalnie, czyniąc z nich potem społeczne kaleki? Wysyp MGTOWców, inceli i „przegrywów” to wina tych wszystkich mamusiek, będących pod wpływem czarnego matriarchatu.

Siła pierwiastka męskiego po wojnie osłabła, bo wielu wojowniczych mężczyzn na niej zginęło. I wtedy zaczęła się agresja kobiet wobec mężczyzn. Jest to bardzo freudowskie zjawisko. 😉 Z jednej strony feministka atakuje mężczyzn, oskarża ich o mizogonizm, białą supremację i tak dalej. Ale tak naprawdę ona podświadomie pragnie, by jakiś mężczyzna przysłowiowo palnął ją maczugą w głowę za te gadki, zaciągnął do jaskini i… porządnie zaspokoił, jak prawdziwy samiec alfa, jaskiniowiec. To dlatego kobiety uwielbiają książkę „365 dni”, w której samczy, włoski mafiozo porywa i gwałci Polskę. To dlatego feministki agresywnie kastrują białych mężczyzn, którzy są statystycznie bardziej wrażliwi i empatyczni, za to uwielbiają islamskich, patriarchalnych macho.

.

Paradoks feminizmu: większość ludzi nie nienawidzi innych

Tak naprawdę większość kobiet nie nienawidzi mężczyzn, zaś większość mężczyzn nie nienawidzi kobiet. Jednak mamy do czynienia z jednej strony z bandyterką – psychopatyczne elity, które chcą ograniczyć rolę pierwiastka męskiego i żeńskiego, by społeczeństwo było nijakie, bezpłciowe, gnuśne i się nie buntowało. A z drugiej strony mamy do czynienia z ludźmi chorymi psychicznie i chorymi z nienawiści u obojga płci, którzy przyklejają się do neomarksizmu szkoły frankfurckiej (znowu te Niemcy..) i stają się apologetami i ideologami tych toksycznych treści.

Mamy więc do czynienia z terrorem marginalnej mniejszości (psychopatyczne elity chcące biernego społeczeństwa niewolników) jak i z tyranią mniejszości (ludzi chorych z nienawiści). To oni podgrzewają obecną formę wojny płci. Prowadzący wywiad i jego rozmówca odnoszą się także do zamysłu Boga / Ducha, który chce podkopać te fałszywe doktryny. Więc obecny zwrot ku męskości i prawicy wydaje się być czymś nie tylko dziejowo i historycznie koniecznym, ale wręcz metafizycznym. Homeostaty (zbiorowości, systemy) tworzone przez ludzi są niczym wahadło zegara. Podlegają nieustannym, skrajnym wahaniom w lewo i prawo, ale dążą ostatecznie do homeostazy – wyrównania. Zbyt silne wychylenie wahadła w lewo powoduje po jakimś czasie odpowiednio silne jego wychylenie w prawo.

.

Feminizm upadnie tak samo jak neomarksizm i inne idee

Tsarion mówi, że wg Hegla „wszystko jest z czasem zastępowano przez coś innego.” Jednak neomarksiści uznali, że ich doktryna nie będzie przez nic zastąpiona. Zdenerwowali się tym, że ich własna filozofia zakłada anihilację jej samej, i uznali, że nikt nie może się dowiedzieć o zasadzie wahadła zegara. Która zakłada, że co kilkadziesiąt lat jest wychylenie albo ku lewicy i żeńskości (data symboliczna – 1968), albo ku prawicy i męskości (data symboliczna – 2015 – zwycięstwo Trumpa). Ale zasada wahadła zegara zakłada nie podróż nie tylko po tych skrajnościach, ale także po innych. Np racjonalizm i ateizm (renesans, oświecenie) jak i nieracjonalizm i duchowość (rozkwit nurtu new age od kilkudziesięciu lat).

Twierdzi też, że zasada działania superego jest taka, że nawet, gdy dokonujesz ludobójstwa, to jest to okej, bo przecież jest to aktualnym trendem w danej społeczności (np w komunizmie czy nazizmie). Zaś sumienie nigdy na coś takiego by nie pozwoliło. Uważa też, że w półświatku ezoterycznym i spiskowym należy odnosić się do psychologii, filozofii, socjologii i innych nauk, gdyż tylko tak będzie to zrozumiałe dla ogółu ludzi i przede wszystkim, tylko tak będzie to rzetelne. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego wywiadu i myślę, że wniesie on coś pozytywnego do Twojego życia. Zapraszam Cię do jego obejrzenia.

Poniżej zapowiadane nagranie video:

.

Poniżej inne moje artykuły o feminizmie, wojnie płci i relacjach damsko-męskich:

Przepis na szczęśliwe małżeństwo? Kłóć się, rzucaj talerzami, mów co Ci w duszy gra, ale bez przesady!
Czy mamy kryzys męskości i relacji?
Czy feministki mają rację o patriarchalnej opresji?

Czy wiesz po co elity stworzyły wojnę płci?
Czy mamy kryzys męskości? Co z tymi facetami?
Męski indeks uczuć zakazanych

Dr Gabor Mate: Przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Po co osłabiono mężczyzn, zniszczono relacje i instytucję rodziny?
Elity celowo stworzyły wojnę płci

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “CZY FEMINIZM ZNISZCZY NASZĄ CYWILIZACJĘ!?

 1. Oj zgadzam się, feminizm to rak.
  Z jednym się tylko nie zgadzam, że większość kobiet nie popiera feminizmu. Fakt, ale…. mimo wszystko chcą korzystać z dobrodziejstw feminizmu, czyli darmowe miejsce w zarządzie firmy, bo są kobietą (parytety płci na stanowiskach kierowniczych). Alimenty nakładane w 97% na mężczyzn. Dzieci przyznawane kobietom. Alimenty na żonę, tzn były mąż musi utrzymać jej dotychczasowy tryb życia. Opiekuńcze państwo, czyli dodatek za rodzenie, 500+, zasiłek dla niemowlaka, dopłata czynszu dla samotnej matki itp itd.

  Nie potrzebują mężczyzn, którzy ich utrzymywali, teraz zwracają się z pomocą do państwa. Im bardziej lewicowe państwo, tym bardziej dopierdoli mężczyznom podatków i nakazów zapłaty i tym więcej wypłaci kobietom. Więc dlatego one mają takie zryte berety, nie są feministkami, nie utożsamiają się z tymi ideami ale gdy się ich zapytasz o powyższe, tzn alimenty, dodatki sratki, dopłaty, darmowe pieluchy chuje muje, to wszystkie powiedzą ci, że to jest sprawiedliwe.

  Dodatkowo aborcja, która całkowicie usuwa ojca z możliwości wyboru czy dziecko może się urodzić czy nie. Decyzja należy całkowicie do kobiety, jeżeli nie chce to aborcja i facet nie ma nic do gadania. Jeżeli chce, to wnosi o alimenty bo nie chcę być z typem dalej i w nagrodę (chore, że to jest nagroda za rozwód, czy zniszczenie związku) dostaje alimenty, 500+ i połowę (co najmniej) majątku jeżeli byli małżeństwem.

  W drugą stronę, jeżeli facet stwierdzi, że baba jest psychiczna i chce od niej odejść, nie chciał dziecka (namawiał na aborcję) , a ona zdecydowała się urodzić dziecko, to on ma nakładaną karę, czyli alimenty, nie ma 500+ i traci połowę majątku jeżeli byli małżeństwem. To jest skrajnie nie korzystne deal dla mężczyzn. Dlatego tak się im dopierdala medialnie, żeby nie byli w stanie tego przemyśleć i pierdoląć pięścią w stół.

  Kolejna ważna kwestia to kobiety w wieku 18-27 to są takie szlaufy, że ja nawet jak mam dziewczynę na kilka miesięcy, to brzydzę się jej całować. Wiem ile qtasów za przeproszeniem mogła mieć wcześniej w japie i nie chcę na ulicy spotkać kumpla, który mi powie, że ją ładowali we trzech na imprezie 😀 Te starsze są lepsze (w kwestii związków) ale dlaczego? Dlatego, że one już się wyszalały i teraz chcą założyć rodzinę i się ogarnąć. Ale dlaczego miałbym się poświęcić dla kobiety, która najpierw objebała pół miasta, a potem płacze mi do sluchawki, że nie mam dla niej czasu a ona tak tęskni? Dla mnie to jest towar uszkodzony po prostu. Jak była młoda i piękna to wolała pić wódkę z gwinta i budzić się rano bez majtek nie wiedząc kto ją przeleciał. A jak jest starsza to chce się ogarnąć bo JEJ zegar tyka 😀
  Dla mnie to jasne, że nie byłem jej pierwszym wyborem więc nie ma szans 😀 poza tym moja wartość wzrasta, bo się wzbogacam finansowo, trenuję, kończę właśnie robić zęby na uśmiech hollywoodzkich gwiazd, a jej wartość to albo młody szlauf, albo stary kapeć z za dużym przebiegiem. Jedyna wartość kobiet to ich ciała. I jeżeli nie są w formie jak Chodakowska to w wieku 30 lat ta wartość spada do bardzo niskich poziomów.

  Jak widzę typa, który klęka przed kobietą i jej się oświadcza, to mam ochotę mu zajebać 😀
  Samo klękanie przez faceta przed kobietą to przecież symbol poddaństwa! Takie gówno mógł wymyślić tylko Hollywood i wjebał to każdemu w głowę i teraz każdy klęka i do tego kupuje drogi pierścionek 😀 pojebane. Wszystko na głowie faceta, a jak się spierdoli to tylko on ponosi konsekwencje w postaci alimentów, alienacji od dzieci, utraty majątku i dochodów bo od teraz pobierają mu haracz w postaci alimentów itp.
  Pojebane x2.
  Dlatego traktuje kobiety jak ściery i mam w nagrodę seks, a nie kłótnie i wymówki, że boli ją głowa. A one to lubią, bo za nimi lata stado zjebów, którzy prawią im komplementy i mówią jakie są piękne i mądre 😀 a one w nagrodę czasem im odpiszą albo zgodzą się pójść do kina i na drogą kolację, za które (uwaga szok) ON płaci 😀 więc panienka ma do wyboru 95% desperatów i 5% luzaków, którzy mają na nią wyjebane. Desperata weźmie żeby mu się wypłakać (a.k.a emocjonalny tampon) albo gdy chcę się nażreć za friko. A cwaniaka weźmie gdy chce żeby ktoś ją ciągnął za włosy i zdzielił jej w pysk.

  Przyyyykre wieeem kurwa. Ale tak jest. Pozdro

  1. Przepraszam ,że nie na temat ale chciałbym Wam coś podpowiedzieć w sprawie medialnego WIRUSA 😉

   Festwial żartów w „Skandalistach”, czyli Gozdyra vs Korwin, Senyszyn i wirusolog. YouTube .

   Jeszcze raz przepraszam , że nie w temacie , ale to bardzo ważne .

   Ja nie przepadam za tymi osobami , ani za tvn ale !!!

 2. Mam taki plan : wyślemy wszystkie feministki na bezludną wyspę , pozostawimy je tam same ( nie pozostawiając im nieczystej męskiej sper my. Bez męskich wynalazków i niech się rozmnażają . Góra za 80 lat będziemy mieli je z głowy . No chyba , że się wcześniej pozabijają .

  film SEKSMISJA

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.