Afery

UKRYWANA PRAWDA O KORONAWIRUSIE. SĄ DOBRE WIEŚCI!

Ukrywana prawda o koronawirusie. Czy koronawirus jest jak zwykła grypa? Jakie są różnice? Czy są dobre wieści? Właśnie że są, i to wiele! Zaznaczam, że artykuł traktuje o obserwacjach i analizach tylko pewnej części badaczy. Potrzeba więcej badań, bo wciąż niewiele o tym wirusie wiemy.

Słynny włoski lekarz, dr Montanari, wygłosił opinię, że koronawirus jest tak samo groźny jak grypa, ale ekstremalnie zaraźliwy. Wg niego ma go już połowa ludzi w Europie (wywiad był w połowie marca). Większość przechodzi go bezobjawowo lub z niewielkimi objawami. Ale w związku z jego zaraźliwością, występuje dużo ciężkich przypadków w krótkim odstępie czasu, więc mamy paraliż służby zdrowia. Wkrótce po udzieleniu wywiadu, u dr Montanari była policja i inne służby, przeszukano jego dom i laboratorium, zakazano mu też prac badawczych.

Pisałem o tym TUTAJ:
Koronawirus: znany lekarz podważa wersję oficjalną

Posłuchaj poniższej relacji lekarza medycyny ratunkowej z Nowego Jorku. Mówi on o tym, że ciężkie przypadki koronawirusa są.. źle leczone i przez to ludzie umierają! Nie przez koronawirusa, ale przez nieprawidłowe i niedostosowane do choroby użycie respiratorów! Lekarz ten apeluje o inną metodę używania tych urządzeń w leczeniu koronawirusa.

.

Czy to prawda, że koronawirus jest jak zwykła grypa? No niestety, ale nie do końca.. Jeśli rację ma część naukowców, że ogromna większość przechodzi koronawirusa bez objawów lub z niewielkimi objawami, to fakt, śmiertelność jest na poziomie zwykłej grypy. Jednak występuje tutaj coś jeszcze. Otóż koronawirus w tych cięższych przypadkach daje też takie objawy, których w przypadku zwykłej grypy nie ma. Atakuje on wątrobę i nerki, gromadzi się wtedy też w jądrach u mężczyzn, mogąc spowodować bezpłodność.

Charakterystycznym objawem koronawirusa jest też utrata węhu i smaku. Część badaczy powiązała to z możliwością uszkodzenia neuronów w mózgu odpowiedzialnych za te zmysły. Koronawirus może też dawać objawy dermatologiczne (skórne) u tych ludzi, u których nie występują objawy oddechowe. Co ciekawe, odnotowano także przypadki, w których występowały objawy zawału serca, jednak w badaniach nie było oznak uszkodzenia tego organu.

Nie oznacza to jednak, by lekceważyć to zagrożenie, wirus jest świeży i stanie się łagodniejszy dopiero po kilku, kilkunastu miesiącach. Ja tam nie chcę być królikiem doświadczalnym i nie chcę sprawdzać tego na sobie.

Kolejna wiadomość. Rządy różnych krajów dostały prikaz, m.in. od Komisji Europejskiej, by powoli wygaszać epidemię i uruchamiać gospodarki. Państwa mają to robić nawet pomimo wzrostu ilości chorych i zgonów. Po prostu gospodarka jest dla nich b ważniejsza, niż ludzkie zdrowie i życie. Oni kalkulują tak, że kto ma zachorować i umrzeć, ten i tak to zrobi. Więc nie ma sensu ryzykować jeszcze większym kryzysem niż ten, który mamy już teraz.

Następne wiadomości są już bardzo pozytywne. Donald Trump wstrzymał finansowanie farmaceutycznej tuby propagandowej, odpowiedzialnej za cenzurowanie stron z medycyną alternatywną, zwaną Światową Organizacją Zdrowia (WHO). Oficjalnie chodziło o to, że WHO było przeżarte korupcją i służyło narracji chińskiej, że wirus nie stanowi większego zagrożenia. Przez to, że WHO na przykład przez długi czas nie rekomendowało wstrzymania lotów, to wiele krajów miało podjąć złe decyzje ws koronawirusa. Przez to miał rozprzestrzenić się na całym świecie. Nieoficjalnie chodziło o zatrzymanie planu miliardera i psychopaty, Billa Gatesa. W marcu 2020 roku wypowiedział się on wprost, że chce zaszczepić każdego człowieka i chce każdemu wszczepić identyfikator w postaci chipa śledzącego.

.

Bill Gates chce także, by każdy dorosły i każde dziecko miało specjalny certyfikat szczepień, bez których nie byłoby możliwe podróżowanie, a w przyszłości być może także i nabywanie innych usług. W tym tych najbardziej potrzebnych i podstawowych. Co ciekawe, Bill Gates zainwestował duże sumy w firmy produkujące szczepienia, jak i ostrzegał przed globalną pandemią która miała rozpocząć się w Chinach w 2019 roku. Czyli tuż przed imprezą zwaną pandemia koronawirusa.

Teraz Trump postanowił postawić tamę temu globalnemu planowi. Być może jest to kolejny element globalnej układanki o nazwie Q Anon. Możliwe, że biorą się na poważnie za zbrodniarzy z deep state / cabal.

.

Ciekawe są też słowa polskiego ministra zdrowia, Szumowskiego. Otóż na samym początku epidemii koronawirusa mówił on, że maseczki są nieprzydatne i śmiał się z tych, którzy je noszą. Potem tydzień temu kazał wszystkim je nosić. Ale to jeszcze nic. Całkiem niedawno minister Szumowski mówił, że również testy na koronawirusa są nieprzydatne, bo dają bardzo dużo fałszywie pozytywnych wyników.

Już od dłuższego czasu mówi się, że testy są niewiarygodne. Jednak ekspert, którego słuchałem, mówił, że lepszy test fałszywie dodatni u kogoś, kto nie ma koronawirusa, niż fałszywie ujemny u kogoś, kto go ma. Nie ma to jak dobre tłumaczenie, prawda?

.

Amerykanie odrzucają propozycje Bila Gatesa, i wprowadzają właśnie krótsze okresy kwarantanny. Te długie to był wynalazek Gatesa, żeby mieć pretekst by wszystkich zaszczepić.

Także Polacy w kilka dni zmienili narracje. A jeszcze tydzień temu uważali, że epidemia miała potrwać półtora roku. Oczywiście nikt jeszcze długo nie powie prawdy, ale moim zdaniem możemy zacząć się uśmiechać.

I na sam koniec.. Nie wolno iść do lasu by poprawić swoją odporność. Ale wolno siedzieć w domu, jeść ponadnormatywne ilości jedzenia i pić alkohol. W sklepach jedyne puste półki to te z piwem i innymi rodzajami alkoholu. Widzę je codziennie, jak wracam do domu z pracy. Na SORach masowo przybywa ludzi z ostrym alkoholowym zapaleniem wątroby.

Radzą sobie w ten sposób z lękiem, którego często są nieświadomi, a którego nie znieśliby na trzeźwo. Inaczej po prostu nie umieją, nikt ich nie nauczył, z pokolenia na pokolenie ten sam wzorzec. Z pokolenia na pokolenie wiecznie butelka w tle.

Pisałem o tym TUTAJ:
Epidemia koronawirusa to szansa na przebudzenie ludzkości

Przeczytaj także inne moje materiały o koronawirusie:

Dr Piotr Kołacz: jak chronić się przed koronawirusem?
Nadzieja na lek na koronawirusa? Są dobre wiadomości!
Leki na gorączkę zwiększają ryzyko złapania koronawirusa!
Jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy? Poradnik

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

15 odpowiedzi »

 1. Dwa filmy obnażające prawdę, że ta pandemia to ściema, a szpitale są puste:

  Anglia:https://www.youtube.com/watch?v=7tgOghqchTk&fbclid=IwAR1YBfBev0gl-zAUyEvR-pHoXHmlycRQLmOGeomTyw1KC_ElrbwFgkiPqoc (szpitale od 9 minuty) – Polak mieszkający w Anglii sprawdził sam jak wyglądają rzekomo oblężone z powodu koronawirusa szpitale w Manchesterze

  USA: https://www.youtube.com/watch?v=7fbvdteoUms&feature=youtu.be (film po angielsku) – szpitale prawie puste, namioty koło szpitali rzekomo pełne chorych są zupełnie puste.

  A tu dzisiejszy strajk przedsiębiorców: https://www.youtube.com/watch?v=0L_6LIXjrsg

 2. Kolejne dobre wieści :

  Prezydent Trump kontra WHO i Bil Gates.

  Korwin w Sejmie: Kaczyński 10 lat temu obiecał Żydom, że Polska zapłaci 20% | Sejm (15.04.2020)

  Stary układ POPIS’u – dziel i rządz . my nie ruszamy waszych , wy nie ruszcie naszych , dobry i zły policjant.

  jeszcze jedna miesięcznica i powiem wam co się stało w smoleńsku.
  I co ? I hu.

  Każdy , kto ma trochę więcej lat , pamięta , że PO i PIS rządzą już od 30 lat , tylko zmieniają nazwy. Korwin też był , ale nie miał realnej władzy.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/palestyna-w-europie-zydzi-tworza-w-polsce-nowy-izrael-2-2019-10

  Jarek ma rację , że w USA wszystko idzie w dobrym kierunku.

  Co do Polski ,sytuacja nie wygląda najlepiej .
  ( obym się mylił )

  Po tym co zobaczyłem w sejmie ,
  ZAGŁOSUJE NA BOSAKA I KONFEDERACJĘ.

  trzeba dać im szansę
  ( jak dadzą d ,to potem zagłosuje na kogoś innego i tak do zaje b ania 🙂 )

  tam są różne środowiska , ale są razem i się dogadują .
  Polacy z powrotem muszą być razem , tak jak kiedyś .
  Dogadywać się , mimo różnic .

  Obawiam się jednak , że nie ważne kto jak głosuje , ważne kto liczy głosy 🙂

  dlatego :
  niezależnie co się wydarzy Musimy w końcu Zacząć Działać i przestać liczyć na polityków lub jakiś innych . liczmy na siebie . co ja zrobię ? co ty zrobisz ?co my zrobimy ? a nie ktoś .
  w kolejnych komentarzach będę podsuwał pomysły na konkretne rozwiązania . Wy też w tym uczestniczcie .
  Tylko tacy ludzie jak Wy czytelnicy
  Jarka i Sam Jarek , możecie zmienić świat na lepsze .
  Autor tej strony, zrobił już tak wiele dla rozwoju ludzi !!!
  Do artykułów potrzebne są komentarze i wasza dyskusja w nich .

  TU TWORZY SIĘ NOWE SPOŁECZEŃSTWO !!!

  • Konfederacja mocno pachnie antypolonizmem pod podszewką narodowo katolicką, uważałbym na tą partyjkę i typków typu „Cygan z Radomia”

   • I tak nie ma na kogo głosować, a Konfa jest dla mnie „mniejszym złem”, bo jako jedyna zadaje niewygodne pytania i powoduje ból dupy u Po-Pisu. Fakt, jest tam mnóstwo oszołomów katolickich, Korwin też czasem pierdoli jakby był z XIX wieku.

    • Konfederacja może być dobra jako taki pogrzebacz który może rozsadzić ubite/uklepane pozycje partyjniaków rozgrywających to całe show/operetkę przed ludźmi przyklejonymi do ekranu którzy już zostali utrwaleni w stanie snu, a to może doprowadzić do przeorganizowania sceny politycznej w Polsce na której może zabraknąć już miejsca dla PiS, PO czy SLD, wtedy układy lokalne czy rezerwy finansowe nie wiele pomogą. Natomiast nie widzę w Polsce jeszcze tych innych którzy mieliby zapełnić scene polityczną po ewentualnym restarcie

   • Gwiazdowski pierdzieli o teorii, a mechanizmy są po to by je zmieniać, chodzi o efekt np rosną nierówności, bezrobocie, głód to trzeba zmienić mechanizmy, całe jego gadanie jest zbędne, po prostu każdy musi podążać za głosem wewnętrznym, instynktem, potrzebą i to należy realizować, banki potrzeb nie mają, tam mają być bezpiecznie składowane pieniądze w formie elektronicznej, papierowej lub towarze np złoto, Gwiazdowski to kolejny magister wyprodukowany przez uczelnie kanciarzy, dużo nowo mowy, optymalizacja, innowacja szacher macher a i tak z tego nic nie wynika, dalej jest bajzel a duże korporacje nie płacą podatku.

 3. Konkretne rozwiązanie :

  Posiadajmy samochody na LPG .
  No chyba , że kogoś z Was stać na HYBRYDE na LPG 🙂

  Ja , od 98 roku , do wszystkich swoich samochodów montowałem LPG.
  Robiłem to, ze względów przede wszystkim ekologicznych i ekonomicznych.

  W 2000 Roku skończyłem technikum samochodowe przy ul. Jana Pawła II.
  Już wcześniej z panem od silników spalinowych Panem Zającem , wiedzieliśmy czym skończy się moda na DIESLA.

  W Polsce, do puki PIS ( pod nazwą PIS ) nie wygrał wyborów to na stacjach benzynowych nie było ropy , był tylko odbarwiony olej opałowy 🙂
  Skutkowało to niszczeniem pomp i wtryskiwaczy . Do uszkodzeń diesla należy doliczyć Turbinę i Dwumasę.
  Wszystko to powodowało nieekonomiczność DIESLA.

  SMRÓD Z DIESLA JEST TRAGICZNY.
  NIEMCY WCISNĘLI NAM DIESLA DO MIAST.
  NIEMCY PROMOWALI RZEKOMĄ SZKODLIWOŚĆ INSTALACJI LPG.

  Jeżeli ktoś nadal upiera się przy DIESLU proponuję :

  nagrzać diesla do temp pracy i wstawić do garażu , tam zamknąć na dosłownie na 5 min takiego delikwenta razem z jego dieslem .
  Powinien zmienić zdanie .

  Ja, dam się zamknąć na 10 min w garażu z samochodem pracującym na LPG ( nic mi się nie stanie ).

  Diesel jest uzasadniony w czołgu , TIR , koparka ,traktor itp.
  W lekkich dostawczych i osobowych nie mają sensu ze względów ekologicznych. Koncerny dopiero teraz wycofują się z diesli w osobowych.
  My to wiedzieliśmy już w 1997r.

  Ja wiem , że diesel zapier ala , też to lubie ,
  ale PLANETA ZIEMIA PUKI CO TO NASZ JEDYNY DOM.
  Wasze zdrowie jest najważniejsze.

  Teraz ktoś powie samochodów nie ma a smog pozostał – no tak jak Twój sąsiad w piecu meblami pali to smog będzie 🙂 ale ten tamat poruszymy innym razem. Gdyby rozpalał prawdziwym drewnem a potem palił prawdziwym węglem , to dymił by tylko przy rozpalaniu . Ale sąsiada nie stać bo go kurw. politycy dojechali tak jak nas wszystkich 🙂

  Dalej o LPG !

  Teraz instalacje wtrysku gazu są tak zaawansowane , że nie niszczą silnika.
  ( no chyba ,że jakiś idiota to zamontuje ).

  Tak jest ze wszystkim . Jak nie masz dobrego znajomego mechanika to twoje auto będzie wiecznie się psuło . Jak nie masz dobrych znajomych budowlańców to twój nowo postawiony dom będzie po 5 latach będzie ruiną.

 4. zapomniałem : nawet stary samochód np. lanos na LPG ,który ma zniszczony silnik i pobiera 5 litrów oleju na 10 000 tyś km ,
  będzie bardziej ekologiczny niż diesel 🙂

  to jest wersja, jak ktoś ma mało kasy na auto.
  Kupujcie stare dobre samochody na lpg , nawet jeżeli są trochę pordzewiałe i biorą delikatnie olej ( do 5 l na 10 000 km).

  Niektóre nowe auta z salonu biorą od nowości 3l oleju na 10 000 i nikt nie płacze. Z resztą te nowe auta to dno . Zabawki na góra 7 lat .

  Wystrzegajcie się fiaw są awaryjne . Mają drobne wkurw usterki non stop .
  Dobre jest tylko seicento i panda.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.