Afery

IDZIE RESET SYSTEMU NWO? NOWE FAKTY!

Dzielę się dziś z Tobą wyjątkowymi informacjami i filmami, które po prostu warto poznać! Traktują one o kulisach manipulacji jak i o upadku światowego rządu ciemności NWO, tworzonego przez lewicowo-liberalne elity cabal / deep state. Jest to solidna dawka materiałów i wiedzy, której nie znajdziesz w mediach głównego nurtu.

Małe przypomnienie dla nowych czytelników – co to jest Deep state i kim są ich przeciwnicy z jasnej strony mocy:

Q Anon to osoba (lub grupa osób), która ma rzekomo dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych USA. Przedstawia ona teorię, że jasna strona mocy, po której jest Prezydent Donald Trump (plus Polska, Węgry, Austria, Włochy i inne kraje), chce odsunąć od władzy ciemną stronę. Czyli tzw. deep state lub cabal. Ciemna strona to lewicowo-liberalne elity odpowiedzialne za tworzenie systemu NWO, czyli ciągłej inwigilacji, kontroli, opresji, wyzysku, niskich pensji, destrukcji rodziny i tradycyjnych wartości.

Ma się toczyć „niewidzialna wojna” za kulisami światowej polityki, między administracją Donalda Trumpa, wspieraną przez armię, FBI i kilka europejskich krajów, a elitami deep state, chcącymi zniewolenia ludzkości. Te elity są przeciwne przebudzeniu jak i przeciwne temu, by na Ziemi zapanował pokój i pomyślność. Obecnie mamy czasy niedostatku, wyzysku i wojny – nie tylko wojen między państwami, ale także wojen wewnątrz społeczeństw, pomiędzy poszczególnymi ludźmi, jak i nawet wojen wewnątrz nas samych. Według wielu tekstów religijnych, gnostyckich i ezoterycznych, te czasy mają dobiec końca. Mają nastać szczęśliwsze czasy, w której podstawą systemu nie będzie nieświadomość, ignorancja i zło, ale świadomość. Mówi się o tym jako o globalnej świadomości.

Pisałem o tym w poniższym artykule:
Globalna świadomość: o co toczy się rozgrywka na Ziemi?

Czy Donald Trump doprowadzi do upadku elit NWO?

Czy prezydent Donald Trump ogłosi ustąpienie ze stanowiska POTUS, czyli President of the United States? POTUS to inaczej szef American Corporation. Jest ona nielegalną organizacją działająca na terenie byłych Stanów Zjednoczonych. Jest to organizacja, która udaje legalny rząd amerykański, a tak naprawdę ma status korporacji i tak też jest zarejestrowana. Donald Trump napisał niedawno, że nie jest już POTUS.

Ta wypowiedź, chodź bardzo znamienna, przeszła w mediach oficjalnych bez echa. Jednak natychmiast wychwyciły to media niezależne, szczególnie ludzie znający tematykę prawa morskiego. Prawo morskie to ukryty system prawny, wg którego każdy kraj jest korporacją. Zaś korporacja matka to City of London, centrum bankowo finansowe Londynu i stolica NWO.

.

Poniżej kilka założeń prawa morskiego

Świat jest podzielony na państwa-korporacje. Każde państwo, każda firma, organizacja, urząd, każde formalne małżeństwo i w końcu każdy człowiek ma wg tego prawa status „korporacji„. Korporacja-matka to „Corporation of London”;

-Wszyscy ludzie-korporacje żyjący na terenie danego państwa są oficjalnymi niewolnikami swojego państwa-korporacji. Dowód osobisty czy paszport to inaczej informacja o tym, jakiego państwa jest własnością dany człowiek;

-Funkcjonariusze państwa-korporacji (policja, wojsko, lekarze, urzędnicy, politycy, prawnicy itp itd) są objęci specjalnym immunitetem. W świetle prawa morskiego są oni zupełnie bezkarni, jednak dla zachowania pozorów trzeba czasami kogoś ukarać symboliczną karą. Lub większą karą, ale wyłącznie wtedy, gdy naruszenie było rażące i przedostało się do opinii publicznej;

-Małżeństwo jest stworzeniem oddzielnej „osobo-korporacji” w celu zabezpieczenia bytu materialnego dla rodziny i dzieci. Od momentu zawarcia małżeństwa państwo ma dowolne prawo do wtrącania się w Wasz związek, szczególnie w sprawy wychowania i bytu dzieci. Od tej pory związkiem i dziećmi zarządza państwo-korporacja, ponieważ jest to własność państwa;

–Pożyczka bankowa jest przekrętem i jednocześnie jest niewolnictwem w stosunku do banku-korporacji. Podpisując umowę na dowolną pożyczkę (czy to 500 zł czy to miliard złotych) dajesz prawo kolejnemu podmiotowi, czyli bankowi, do dowolnego rozporządzania Twoimi oszczędnościami, mieszkaniem i życiem.

Poniżej film video o prawie morskim:

.

Kto zaplanował projekt koronawirus?

A teraz: ceniony, charyzmatyczny dziennikarz, Witold Gadowski, opowiada o grupie, która jego zdaniem stoi za koronawirusem. Poniższe nagranie to solidna porcja wiedzy i niepoprawnych politycznie informacji. Opowiada on także o kontaktach Johna Podesty, Hillary Clinton, celebrytów i innych przedstawicieli elit NWO – deep state. To zagadnienie jest coraz częściej poruszane, i to nawet przez dziennikarzy powszechnie znanych, takich jak Gadowski.

Dowiesz się też, kto zlecał badania nad genetycznymi modyfikacjami koronawirusów i ich wzmacnianiem. Prowadzone były w USA i w laboratorium w Wuhan w Chinach. Tak, zgadłeś, badania finansowali ludzie związani z deep state, konkretnie ludzie z otoczenia Baracka Obamy.

„O wizjonerskim wykładzie amerykańskiego mikrobiologa, o historii chińskiego instytutu, o konferencji amerykańskich prawników, o wstrzymaniu amerykańskiego wsparcia dla WHO, o niemieckiej prawniczce i do czego doprowadził jej sprzeciw, o cenach złota i innych symptomach recesji, o Stanisławie Murzańskim, o polskich produktach, które polskie nie są, a także kolejna porcja dobrej literatury.”

.

Kulisy światowej manipulacji

Dlaczego wierzysz w to, co wierzysz? W pewnym momencie swojego życia dopuściłeś do uwierzenia w informacje, które ktoś Ci przekazał. Większość rzeczy, w które wierzysz, słyszałeś w postaci historyjek wiadomości. Więc powstaje pytanie: czy gdyby mówili Ci w nich nieprawdę, umiałbyś to rozpoznać?

Film Out of Shadows opowiada o elicie, w której pedofilia i inne zbrodnie są częstym zjawiskiem. Ludzie ci mają już wszystko. I to wszystko ich nudzi. Więc tylko takie zbrodnicze zachowania dodają im zastrzyku adrenaliny. Bo nic już nie powoduje u nich emocji, ich ogromne bogactwo stało się dla nich bardzo monotonne.

W filmie poruszone są też zagadnienia ogromu manipulacji, jaką dopuszczają się przedstawiciele tej elity w mediach i w filmach. Półświatek dziennikarzy i celebrytów od dawna jest przesiąknięty ludźmi deep state. W filmie tym jest przytoczonych wiele dowodów i przykładów takich manipulacji. I to dowodów, które nie pozostawiają już żadnych wątpliwości. Już tylko wyjątkowe lemingi lub osoby o celowo złej woli będą mówić, że to wszystko jest nieprawdą.

Przeczytaj też o zakończeniu projektu koronawirus i próbach postawienia się szczepionkowym zapędom Billa Gatesa:
Ukrywana prawda o koronawirusie: są dobre wieści!

.

Inne ciekawe materiały o upadku elit NWO / deep state:

Trump przejmuje FED, czy to koniec elit NWO?
Świat doświadcza dramatycznego starcia sił dobra i zła
Operacja Sztorm, czyli kulisy planu zniszczenia elit NWO
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem?
Upadek elit NWO trwa?

Elity są pełne pedofilów i zbrodniarzy? Nowe dowody!
Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO
Przerażające rytuały satanistyczne elit: zeznania dzieci
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

16 odpowiedzi »

 1. To nie reset systemu NWO, tylko początek tworzenia reżimów totalitarnych na całym świecie. Oczywiście globalizm będzie dla elit, tzn ekspansja ich korporacji na cały świat.
  W Europie mówi się o upadku Unii Europejskiej nie dlatego, że jest słaba i nie poradziła sobie z wirusem. Po prostu mają powstać totalitarne reżimy, a to wymaga aby każdy kraj znowu się podzielił. Już nie będzie liberalnych wartości Unii. Teraz albo Unia dostosuje się i swoje struktury do bycia reżimem totalitarnym, albo będzie musiała upaść. Oczywiście pasożyty na szczytach Unii będą wolały się dostosować aby móc rządzić znowu bez głosów obywateli. Ich kosztem i dzięki ich pracy. To nie koniec NWO, tylko jego początek.
  Dla rządów takich jak PIS taki wirus to wolność i calkowita kontrola obywateli. Do tego łamanie prawa jak im się tylko zechce. Oni mają wolną rękę na wszystko teraz, a obywateli trzymają za mordę. Ich mokry sen to aby ten wirus nigdy nie zniknął z przestrzeni publicznej, aby mogli przymusowo pewnie wysyłać ludzi do pracy za grosze. Nastąpiła zmiana kierunku, przeciągnięcie wajchy. Moim zdaniem wolność, która i tak była ograniczana już od lat – nigdy nie wróci. Teraz nawet władza będzie decydować jaki biznes może być otwarty, a jaki ma być zamknięty. Potem stworzą własne biznesy i pozwolą otworzyć te, które już upadły. PiS udowodnił obecnie, że są gorsi od komuny. Zawiodłem się, bo pozowali na patriotów, oczywiście okazali się być bolszewikami.

  • LoL…
   Za duzo tv. Za duzo neta. Za duzo informacji. Za duzo wiadomosci. Za duzo spekulacji. Odetnij sie czlowieku od tego i zacznij sam myslec. Jak na razie strach owladnal spoleczenstwa i ludzie dorabiaja filozofie do wszystkiego. I to tez widac w Twoim wpisie. Wczesniej byles niewolnikiem tego nie zauwazajac. Teraz widzisz „namacalnie” w jaka gre grasz i palasz gniewem(strachem -ego krzyczy). A grasz, bo poswiecasz im uwage. Ciesz sie z czasu z rodzina, a rzeczy na ktore nie masz wplywu zostaw w spokoju. Wszystko z czasem sie wyjasni. I bedzie tak jak bedziesz chcial. Jezeli w ogole wiesz czego chcesz 😉

   • PiS ostatnio mocno przeciągneło wajhe zabraniając wyjść do lasu, wrócił Jarosław i dowalił do pieca bo poszedł grupowo na cmentarz w blasku kamer, bo katastrofa musi być wydarzeniem medialnym a jakże, trochę się to kłóci z normami przyjętymi w naszym kraju, no ale może to takie już uroki życia że sacrum i profanum to u nas bliźniaki. Prezes wyraźnie potrzebuje odpoczynku zdala od Warszawy być może pomysł z tym dworkiem dla naczelnika na Helu to najlepsza koncepcja.

   • Ja mam nadzieje , że wszyscy odwiedzający tą stronę , mają świadomość , że z tym wirusem , to jest globalne oszustwo !

  • Idealnie w punkt, w końcu ktoś trzeźwo ocenia sytuację. Wcześniej Nas ostrzegali, grozili palcem, mówili co zrobią. Nikt nie chciał słuchać, nikt nie protestował, to wprowadzają co obiecali. A My nie potrafimy się zebrać, zacząć myśleć o bliźnim, drugim człowieku i o czymś więcej niż o czubku własnego nosa, ważniejsze są nowe zabaweczki typu nowy telefon, telewizor, nowa torebka i codzienna sesja na insta, przeglądanie głupot na pejsie i ogólnie „przyspawanie” do telefonu. Nadal kłócimy się i sprzeczamy o pierdoły. Za kilka lat jak wszystkich będą czipować, nikt nie będzie zdziwiony. Ci świadomi nie będą mieli wyboru(kilku naprawdę odważnych poświęci swoje życie i nie da się), ci nieświadomi sami o niego poproszą, bo to bezpieczeństwo(lokalizacja, monitoring funkcji życiowych itp), bo to wygoda(nie muszę mieć kluczy do domu, karty lekarskiej, dowodu, paszportu, prawa jazdy). Głównym celem tej fake pandemii jest wytworzenie poczucia, że nie liczą się wolności jednostki, kiedy liczy się całe społeczeństwo. Tym sposobem jak nie będziesz chciał się zaszczepić, znajdzie się ktoś „życzliwy” kto uzna, że dobro społeczeństwa jest ważniejsze niż Twoja wolność i na Ciebie złoży donos. Komuno wróć normalnie, z tą różnicą, że dla większości to będzie stan pożądany, tak będą zastraszeni. Myślicie, że jakby teraz jakimś cudem(bo niby jak się zebrać anonimowo, skoro wszystkie kanały komunikacyjne obsługują „okupanci” czytający nasze prywatne wiadomości) i pod kancelarią premiera stanął milionowy tłum żądający zmiany prawa ograniczającego wolność obywateli, wprowadzonego pod przykrywką walki z fake wirusem, to czy jakikolwiek rząd miałby odwagę odmówić? Pisać, gdybać, pokazywać kto ma większą wiedzę możemy w nieskończoność, co nie zmienia faktu, że nadal jesteśmy żabami w garnku, z coraz gorętszą wodą.

 2. Fakty są takie

  Mamy pandemie globalną ale nie koniec świata
  WHO dało dupy i liczy na kolejne datki na dobrze płatne etaty od Chin za lizanie im dupy dlatego USA dociska ich do ściany i chce rozliczyć z każdego dolara, koronawirus i brak podjęcia działań przez Światową Organizacje Zdrowia kiedy epidemia była jeszcze w Chinach doprowadził do sytuacji w której zamiast zawieszenia ruchu pasażerskiego do Państwa Środka obecnie pół świata mierzy się z skutkami społecznymi i ekonomicznymi epidemi mimo że WHO posiadało informacje o tym co się w Chinach dzieje Taiwan, Korea, Japonia przekazały informacje że wirus jest wybitnie zaraźliwy i podejmuje się radykalne kroki by wychamować postępowanie epidemi, WHO nie wydało żadnych alertów ani rekomendacji aż do momentu w którym wirus potężnie nie zaatakował Włoch.
  Chińczykom wirus uciekł z laboratorium w Wuhan, przenosi się bardzo łatwo ale nie jest to broń biologiczna, prawdopodobnie wirus jest odzwierzęcy i był modyfikowany w celach badawczych, ale to nadal nie oznacza że za tego typu pracami kryje się chiński rząd, być może zamieszana jest w to big pharma która podwynajmowała laboratorium w Wuhan, potrzebne jest międzynarodowe śledztwo w tej sprawie są informacje i doniesienia że niektóre zachodnie korporacje współpracujące z Chinami pracowały nad nowymi typami wirusów oraz szczepionkami min w Wuhan, takie informacje przekazał japoński wywiad władzom w Tokio, być może dlatego tuszowali tą sprawę, jeśli ktoś interesował się Wuhan to wie że będzie z tego międzynarodowy skandal i że Chiny to tylko wierzchołek góry lodowej, być może to tłumaczy zachowanie preminentnych działaczy WHO i furie Japończyków bo mówili o tym od dawna, wydaje się więc że Trump postąpił słusznie do czasów wyjaśnienia sprawy środki na WHO powinny być zamrożone i powinno być międzynarodowe śledztwo w tej sprawie.
  USA powinny wstrzymać się z całkowitym zniesieniem obostrzeń gdyż epidemia jest jeszcze w natarciu, na pewne poluzowania mogą już zdecydować się takie kraje jak Szwajcaria, Austria czy Norwegia gdzie postęp epidemi wyraźnie spowolnił, widać też dobre wieści z Włoch i Hiszpani, jednak takie państwa jak Francja, Wielka Brytania, Belgia czy USA muszą uzbroić się w cierpliwość, najgorsze tuż przed nimi dlatego trzeba utrzymać obostrzenia szczególnie lokalnie (Paryż, Londyn, NY, CA)
  Pełny obraz sytuacji poznamy jak będą dane statystyczne za cały rok, porówna się wtedy liczbę zgonów z lat ubiegłych do teggorocznej i wszystko będzie jasne.
  Newsy z Chin, epidemia ciągle trwa ale władze uznały że gospodarka nie może już dłużej stać

 3. tacy twardzi jesteście? jak ktoś ogarnia w deepwebie jest film frazzledrip widziałęm to gówno i od tygodnia spać nie mogę

 4. Źródła Fulforda potwierdzają, że Trump nie jest już POTUS i prawo morskie przestaje w USA obowiązywać. Oto co podaje ktoś z MI6, na kogo powołuje się Fulford „Wydaje się, że to przywrócenie Pierwszej Republiki Federalnej ponad drugą tajną (masońską) nielegalną konstytucją. Zabezpieczenia sugerują, że Dyrektor Generalny Korporacji Kolonialnej Dystryktu Kolumbii został zaprzysiężony we właściwej konstytucji. Nadchodzi wojna domowa.”
  Następnie Fulford pisze: „Dlatego prezydent USA Donald Trump nie używa już pieczęci prezydenckiej” – zatem nie jest już prezesem korporacji USA. korporacja USA zbankrutowała 16.02.2020 i dlatego kabaliści uruchomili aferę z koronawirusem.
  Wg Fulforda dowodem na to, że następuje rozprawa kabalistami jest np fakt, że zmarł rzekomo z powodu powikłań COVID-19 były naczelny rabin Izraela Eliyahu Bakshi-Dorona. Wzywał on do mordowania Żydów, którzy poślubiają nieŻydów.
  Więcej tu (polskie tłumaczenie): https://meditation539.com/?p=12880

 5. Zgadzam się z przedmówcami. Wprowadzają powoli totalitaryzmy na zasadzie powolnego gotowania żaby. Poczytajcie wpisy Dariusza Nejmana na FB. Nie ma żadnego resetu NWO tylko jego bardziej jego inne oblicze- niestety bardziej ekstremalne. Dlaczego Jarku nie piszesz nic o wprowadzaniu tylnymi drzwiami 5G?Co myślisz o 5G?

 6. Przepraszam ja znowu nie w temacie.
  Wczoraj szumowinowski powiedział na konferencji,że maseczki zdejmiemy jak będzie szczepionka na wirusa. Kiedy ? Za rok ! Czy Wy też to słyszeliście. To jest dobra zmiana ? Najpierw będziemy przez rok chodzić w maseczkach a po tej nas złapią i zaszczepią jak psy bez pytania . Tylko Konfederacja !

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.