Afery

DOŚĆ NISZCZENIA ŚWIATA PRZEZ WHO! LUDZIE WYSZLI NA ULICE!

A więc dzieje się! Ludzie na całym świecie tłumnie wychodzą na ulice, by zaprotestować przeciwko totalitarnym i represyjnym ustawom władzy związanym z szaleństwem WHO, Billa Gatesa i ogólnie agendy deep state z powodu epidemii koronawirusa. Masowe protesty ogarnęły Stany Zjednoczone, Francję, Niemcy i inne kraje. Ludzie są coraz bardziej zdesperowani i wkurwieni. Tracą pracę i źródło dochodów, w oczy zagląda im głód. Gospodarki się walą z powodu represji związanych z chorobą, którą olbrzymia większość przechodzi z niewielkimi objawami lub bez objawów.

Musimy działać już teraz, bo w przeciwnym wypadku ograniczą nam wszelkie prawa do zera, a potem wyrżną nas jak kaczki.

Musimy działać już teraz, bo mamy do czynienia ze zbrodniczym planem agendy elit deep state, wykonywanym przez skorumpowane WHO i przez zwolennika ludobójstwa (depopulacji), Billa Gatesa.

Plan ten zakłada całkowite ograniczenie jednostce wszelkich praw, trzymanie krótko za mordę, pracę po 12 godzin za miskę ryżu i depopulację. To jest prawdziwy cel tego, co wyprawiają teraz elity. Jest wojna na górze i obecne rządy ciemności (deep state & finansjera & NWO) walczy z jasną stroną mocy jak tylko się da, i jak tylko się da stara się powstrzymać globalne przemiany i wzrost świadomości. Ale ludzie się budzą, i jest to zjawisko masowe i o niewyobrażalnej sile.

Świńska grypa w 2009 / 2010 roku zebrała żniwo prawie 300.000 ofiar (niektórzy mówią o 600.000), ale wtedy nie blokowano całych państw, nie niszczono gospodarek, nie zamykano ludzi w areszcie domowym i nie wprowadzano totalitarnych praw. Więcej ludzi zginie w wyniku kwarantanny, biedy, głodu, przemocy, nerwów i stresu, nadużywania alkoholu, braku dostępu do lekarzy, niż w wyniku koronawirusa. Mamy do czynienia z ludobójstwem lub próbą ludobójstwa na globalną skalę i trzeba powiedzieć to wprost.

Alarm jest jak najbardziej uzasadniony. Automatyzacja i robotyzacja pozbawi miliardy ludzi pracy, i nie będziemy potrzebni elitom deep state nawet jako kapitalistyczni pół-niewolnicy, jak to ma miejsce dzisiaj. Więc powstał plan, by się nas pozbyć i zostawić połowę ludzkości lub mniej, jak i skonsolidować władzę na poziomie globalnym. My też musimy się zjednoczyć, inaczej skończymy bardzo źle. To już jest naprawdę ostateczna rozgrywka, ostateczna z ostatecznych.

 

.

.

Poniżej: Event 201, czyli obecną pandemię zaplanowało WHO, Gates i inni przedstawiciele psychopatycznych elit i przećwiczyło ją w drugiej połowie 2019 roku. Teraz mamy do czynienia z wprowadzaniem tego zbrodniczego planu w życie. Oni wiedzą, że nadchodzi ich koniec, dlatego robią wszystko, by resztkami sił utrzymać się u władzy.

Rzucili na szale wszystkie środki i siły. Zablokowali całe kraje, zniszczyli światowy system ekonomiczny, pozbawili ludzi praw, uwięzili ich w areszcie domowym. Kłamią, manipulują, przeinaczają fakty, fałszują statystyki.

.

Słynny amerykański lekarz dr Andrew Kaufman twierdzi, że koronawirus to wcale nie musi być wirus. Mnóstwo niezależnie myślących lekarzy zaczęło w końcu „sypać.” Demaskują oni prawdę na temat tego globalnego przekrętu i planu światowej tyranii na niespotykaną dotąd skalę.

Ale w mediach głównego nurtu (mainstream) istnieje ścisłe embargo na ich wypowiedzi. Nie są one prezentowane. Można tam prezentować tylko wypowiedzi tych lekarzy, którzy wypowiadają się na rozkaz WHO i zgodnie z linią propagandową tej skorumpowanej i skompromitowanej instytucji.

.

Wypowiedzi lekarzy obnażających prawdę o koronawirusie są poniżej:

Szokujący wywiad o koronawirusie usuwany z portali
Koronawirus: znany lekarz podważa wersję oficjalną

Inne ciekawe materiały o koronawirusie:

Tajemnicze powiązania Billa Gatesa
Ukrywana prawda o koronawirusie: są dobre wieści!
Dr Piotr Kołacz: jak chronić się przed koronawirusem?

koronawirus

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 odpowiedzi »

 1. Ludzie nie dzielą się na Polaków Niemców Rosjan Chińczyków .

  Ludzie dzielą się tylko , na złych i dobrych .

 2. a u nas pokornie z kagancem na ryjku bedziemy czekac az nam kaza torbe foliowa zalozyc na glowe i zwiazac na szyjce……

 3. No na pewno żadna ”agresywna demonstracja antyrządowa ” nie pogardziła by
  ”koncertem ” powiedzmy 5 Karabinów maszynowych i 30 automatów.
  O to by mieli bardzo duży problem. To jest dobrze ponad 40 strzałów na minutę dla automatu
  i 400 strzałów na minutę dla Karabinu maszynowego . 2000+1200 = 3200.

  3200 strzałów na minutę. To taki ”koncert z dedykacją ” dla sił porządkowym powstrzymującym wściekłe tłumy na pewno dał by się we znaki. W zaświaty by ze 100 poszło w ciągu kilku sekund.
  Uszczuplenie blokady ulicy o taką liczbę funkcjonariuszy doprowadziło by do jej stratowania pod naporem protestujących w ciągu niespełna 1 minuty.
  Jak by 1 barykada upadła to by następne miały problemy.

  A jak w ręce wściekłych ludzi dostała by się broń palna to bunt by jeszcze bardziej urósł w siłę.
  Od razu by zamieszki zaczęły nabierać rozmachu.
  A jak by nabrały dość dużego to po NWO zostały by tylko wspomnienia.

  Dobrze by było by ta twoja szajka pomogła w razie rozróby.
  Jak by przyszło do demonstrowania to bym chciał żeby ta na budynkach przy rogu głownych Alei w Warszawie ”dopomogła” demonstrantom.

  Od razu by im miny zrzedły.

  • W artykule , który podesłałeś jest napisane ,że :

   na tym spotkaniu 201 ustalili , żeby w czasie epidemii walczyć wszelkimi siłami ( rządy i sektor prywatny ) z dezinformacją .

   Czytaj : zamknijcie mordę każdemu kto podważa oficjalne stanowisko nierządu. Czyli cenzura pełną gębą .

   Musisz polegać jednocześnie na sercu intuicji i rozumie , bo sam umysł nie wystarcza .

   To są nie są ludzie to są bandyci .

   Człowiek postępuje tak :

   Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć.

   Mowa nienawiści to też oszustwo by zamknąć ludziom usta.

   Jak można zabraniać ludziom mówić czy pisać ?

   Jak można ich za to karać ?

   Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.