Afery

SZOKUJĄCY WYWIAD O KORONAWIRUSIE USUWANY Z PORTALI!

Zapraszam Cię dziś na szokujący wywiad z Davidem Icke, który jest usuwany niemal ze wszystkich mediów społecznościowych (Facebook, YouTube, Vimeo). Po ograniczeniu cenzury internetu w marcu tego roku i zwiększeniu niezależnym mediom zasięgów, agenda deep state (elit dążących do NWO) znowu zaatakowała. Nie mogli całkowicie zniszczyć niezależnych mediów, a jasna strona kazała przestać je blokować i zwiększyć zasięgi. Więc nałożyli knebel w postaci usuwania wpisów demaskujących epidemię koronawirusa.

Co jest w wywiadzie Davida Icke, że niemal natychmiast usuwają go portale internetowe?

Dr Kary Mullis, twórca testów PCR na koronawirusa, powiedział, że jego testy mogą być używane do pracy laboratoryjnej i badawczej, ale nie do diagnozowania koronawirusa u ludzi. Nie są one przeznaczone do celów medycznych, a mimo to są w medycynie stosowane – to tyle jeśli chodzi o wiarygodność medycyny. A dlaczego? Ponieważ badają one zbyt mały fragment genomu. Test nie wyszukuje całego wirusa, ale tylko niewielki jego fragment DNA. Co ciekawe, takie ostrzeżenie widnieje nawet na opakowaniach tych testów.

Jak stwierdził – Cytat: „Testy PCR wykrywa bardzo mały segment kwasu nukleinowego, który jest częścią samego wirusa. Konkretny fragment jest określony przez nieco subiektywny wybór wykorzystanych starterów DNA, które stanowią końce powiększonego fragmentu.”

Koronawirus może być błędną diagnozą chińskich lekarzy. Dr Andrew Kaufman uważa, że badanie PCR wykryło materiał genetyczny o zupełnie innej naturze. Przypisuje ten fragment genów egzosomom – czyli pęcherzykom błonowym będącym na zewnątrz wielu komórek. Znajdują się one w organizmach wielu ludzi, a testy PCR mają wykrywać właśnie je, a nie koronawirusa. Egzosomy wydzielają się w organizmie człowieka podczas różnych chorób, także podczas narażenia na promieniowanie elektromagnetyczne (nowa sieć z piątką w tytule).

W filmie jest kilka nieprawdziwych informacji, m.in. ta, że wirus nie został zsekwencjonowany (już został). Wywiad zawiera też teorie spiskowe które są póki co nie potwierdzone, np o to, czy sieć numer pięć rzeczywiście szkodzi, czy nie, jak i o mikrochipach w szczepionkach (podanie chipa przez tak cienką igłę jest niemożliwe, więc ta teoria jest bzdurą). Jednak mimo tych niedociągnięć warto ten wywiad polecić.

.

Poniżej: wywiad z angielską pielęgniarką. Mówi ona, że 80% testów daje wynik fałszywie pozytywny:

.

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 odpowiedzi »

  1. Najbardziej bawią mnie ci wszyscy spiskowcy, którzy twierdzą, że korona to zaraza przepowiedziana przez Chrystusa jako oznaka końca świata. Równocześnie jednak głoszą, że to wcale nie jest groźne, z czego wynika, że nie jest to zaraza końca czasów. A z chipem już się zmitygowali, teraz głoszą o tatuażu kwantowym czy tam elektronicznym.

  2. Z tego co ja usłyszałem na tym filmie nie było mowy o zsekwencjonowaniu tylko o wyizolowaniu wirusa i że go nie wyizolowano. Jeśli go wyizolowano to podaj źródło na podstawie którego tak twierdzisz.
    Chipy bez problemu przejdą przez igłę, bo będą wielkości nano czyli jednej milionowej milimetra, więc nie siej dezinformacji. Nanotechnologia od dawna już istnieje.
    Co do teorii spiskowej z 5G – ta niby pandemia zaczęła się w Wuhan gdzie dopiero co zamontowali 10 tysięcy anten 5G. I krótko potem zaczęto masowo tam wykrywać koronawirusa. Przypadek? Ja w to nie wierzę.

    • Dokładnie. Być może to, co mówi Icke jest tak przerażająco nie do pojęcia, że pan Kefir potrzebuje ująć temu powagi. Czy mi się coś pomyliło, czy od tygodnia niewiadomo ile anten jest lanczowanych na orbitę?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.