Afery

DR PAWEŁ GRZESIOWSKI: TESTY NA KORONAWIRUSA SĄ FAŁSZYWE!

Myślałem, że nic, ale to już absolutnie nic w temacie koronawirusa mnie nie zaskoczy. Przecież wiemy, kto tę epidemię pompuje i kto na tym chce zarobić. Ale przyszedł dzisiejszy dzień i wywrócił tę moją pewność do góry nogami. Ten materiał to prawdziwa „petarda”, która może Cię po prostu zaszokować.

Dr Paweł Grzesiowski, wykładowca Szkoły Zdrowia Publicznego CMKP, prezes Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń (tak, to ten od szczepionek i ich propagowania!) wyraził opinię, której nie sposób w ogóle pominąć. Opinia ta jest całkowicie sprzeczna z tym, co lansują obecnie media, i każe się naprawdę bardzo poważnie zastanowić co do kwestii epidemii koronawirusa. Jak i co do prawdy na ten temat. Skoro ten lekarz wypowiada właśnie takie słowa, to znaczy, że żarty naprawdę się już skończyły i trzeba zacząć myśleć.

Powiem Ci tyle.. Moja reakcja to było: O KURWA! Zresztą przekonaj się sam.

Oto słowa dr Pawła Grzesiowskiego o testach na koronawirusa:

Cytat: „A fake-epidemia? Gdy testy są fałszywie dodatnie? Nadczułe? Setki testów na dobę, różne serie, różni producenci, różne urządzenia, różne laboratoria, niektóre powstałe w ciągu kilku dni. Brak pewności co do wyniku daje lęk i chaos. Nie! Najpierw jakość, potem ilość.
(…)
Szpital 500-łóżkowy. Środa. Przesiewowe testy u personelu. 30 dodatnich. Zamknięcie szpitala. Groźba ewakuacji 200 pacjentów. Po analizie ryzyka powtórne testy. Wszystkie ujemne. To już test-afera. Jedne testy fałszywie ujemne, drugie fałszywie dodatnie. Brak walidacji.”

Autor: dr Paweł Grzesiowski, źródło: profil tego lekarza na Twitterze

Drugie źródło: „Jestem zrozpaczony”. Przez fałszywe testy na koronawirusa chorzy zarażają na ulicach” na naTemat.pl

A poniżej te wypowiedzi w formie grafik:


.


.

I jak, szczęka opadła do kolan, prawda? Czyżby coś się jednak zmieniało na lepsze i nawet Ci zatwardziali lekarze zaczęli sypać? Pytanie, ile testów było fałszywie dodatnich? Ilu pacjentów zostało zaklasyfikowanych jako chorych na COVID-19? Ile widnieje do dziś w statystykach? Ilu z nich zostało zmuszonych do leczenia, zamknięcia, kwarantanny na podstawie fałszywego wyniku?

To pytanie pozostaje bez odpowiedzi, ale wnioski nasuwają się same. I to dość niepokojące wnioski..

Jeszcze film video – Szumowski, Minister Zdrowia, mówi o fałszywych testach:

.

Przypomnę jeszcze o kwestii zasadności testów PCR na koronawirusa:

Dr Kary Mullis, twórca testów PCR na koronawirusa, powiedział, że jego testy mogą być używane do pracy laboratoryjnej i badawczej, ale nie do diagnozowania koronawirusa u ludzi. Nie są one przeznaczone do celów medycznych, a mimo to są w medycynie stosowane – to tyle jeśli chodzi o wiarygodność medycyny. A dlaczego? Ponieważ badają one zbyt mały fragment genomu. Test nie wyszukuje całego wirusa, ale tylko niewielki jego fragment DNA. Co ciekawe, takie ostrzeżenie widnieje nawet na opakowaniach tych testów.

Jak stwierdził – Cytat:

„Testy PCR wykrywa bardzo mały segment kwasu nukleinowego, który jest częścią samego wirusa. Konkretny fragment jest określony przez nieco subiektywny wybór wykorzystanych starterów DNA, które stanowią końce powiększonego fragmentu.”

Koronawirus może być błędną diagnozą chińskich lekarzy. Dr Andrew Kaufman uważa, że badanie PCR wykryło materiał genetyczny o zupełnie innej naturze. Przypisuje ten fragment genów egzosomom – czyli pęcherzykom błonowym będącym na zewnątrz wielu komórek. Znajdują się one w organizmach wielu ludzi, a testy PCR mają wykrywać właśnie je, a nie koronawirusa. Egzosomy wydzielają się w organizmie człowieka podczas różnych chorób, także podczas narażenia na promieniowanie elektromagnetyczne (nowa sieć z piątką w tytule).

Przeczytaj też koniecznie poniższy artykuł. To szerokie opracowanie wypowiedzi niezależnych lekarzy, którzy odważyli się sprzeciwić oficjalnej agendzie dotyczącej koronawirusa:

Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”

I na koniec: nie twierdzę, że koronawirus to ściema, że epidemii nie ma, ani nie uważam, że nie trzeba stosować środków ochrony. Trzeba o tym też wspomnieć. Koronawirus jest wirusem, o którym wciąż niewiele wiemy. Naprawdę warto zachować ostrożność, pomimo różnych wieści, które są kontrowersyjne.

Ja tam nie chcę być „królikiem doświadczalnym” i nie chcę testować na sobie tego, czy koronawirus jest łagodny czy nie.

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 odpowiedzi »

  • § 11. Doniosłość inicjatywy osobistej

   Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń.

 1. Niektóre firmy farmaceutyczne wciskają po prostu badziew byle sprzedać i zarobić, to samo jest z szczepionkami, gorszy sort kupują Indie, Polska, Chiny, Afryka i to wciskają firmy farmaceutyczne, stąd tyle powikłań, metali ciężkich, kontrola jakości kosztuje bo kiedyś paczki trafiały do Warszawy i szły od razu w kartonie do gabinetu higienistki w szkole, teraz się wycwanili i powsadzali swoich ludzi z korpo do kontroli jakości, kto zarobi więcej ten płaci lepiej, kto lepiej płaci ten ma kasę, kto ma kasę ten kto robi taniej i sprzeda drożej, kto sprzeda drożej ten który ma monopol i kontroluje „kontrolujących” jakość, kto kontroluje kontrolujących jakość, ten kto zaprasza na konferencje/wczasy/szkolenia czyli zamiast łapówki robi cichy deal, pracuj dla Nas mimo że pracujesz w niezależnej instytucji na koszt podatnika a my wyślemy ci zapro na dwu tygodniowe szkolenia w hotelu z basenem, spa, trzema posiłkami, darmową kawą i szampanem i nauczymy jak masz przeprowadzać kontrolę jakości. Niektórzy latami nie zauważają o co w tym wszystkim chodzi a niektórzy po prostu korzystają z „bonusów” tak czy siak ja uważam że od tego się zaczęło psucie naszego aparatu i że liberalne podejście państwa, taka samowolka, brak przykładnego karania, edukacji w szkole i złapania jakiejś korporacji za mordę (odszkodowania) się mści.

  • Ja na miejscu decydentów zrobiłbym taki renament w szkole, kościele, szpitalach i partiach żeby mnie popamiętali na lata, ale teraz to wszędzie sami koniunkturaliści poupychani, ciekawe ile na tym wózku zajadą, a za nimi tabuny bezużytecznych klakierów 😀 jak wszystko rypnie wtedy przejmiemy władzę, nie wlewa się młodego wina w stare bukłaki a jak będą przepisywać spadki to tylko z długami, będą trzymać się wózeczka dopóki jeszcze dreptają taki to typ ludzi, tak rozumieją przemiany ustrojowe w kraju bo tak ich nauczono, byle się utrzymać u steru po trupach i dopiero jak Titanic pierdolnie w górę lodową poszukają kogoś kto umie prowadzić okręty ale wtedy to trzeba będzie wioślarzy do szalup, majtków co się chcą rządzić w tym kraju aż nadto, może czas by przestali chcieć przed tym aż kadłubem się w coś wpierdolą bo i tak do Ameryki tego złota nie dowiozą.

 2. To ja Ci teraz napiszę coś po czym szczęka Ci jeszcze bardziej opadnie. COVID-19 nie istnieje! To co wykrywane jest jako koronawirus nie jest żadnym wirusem, ale jedynie materiałem genetycznym. Ten materiał genetyczny po zbadaniu pod mikroskopem elektronowym przez lekarza z UK Andrew Kaufmana okazał się identyczny jak egzosom. Zatem koronawirus to po prostu egzosom. Czym jest egzosom? Jest to struktura zawierająca różne substancje chemiczne uwalniana z komórki, gdy ta jest uszkodzona np. w wyniku oddziaływania na nią szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. I tu dochodzimy do 5G. Otóż okazało się, że związek między tzw. koronawirusem a 5G istnieje. Jeden z lekarzy badający płuca osób rzekomo chorych na COVID-19 (z Nowego Jorku gdzie jest 5G o częstotliwości 60 GHz) stwierdził, że wyglądają one jak u kogoś kto nagle znalazłby się na szczycie Mount Everestu bez aklimatyzacji i bez aparatu tlenowego. Krótko mówiąc ludzie ci byli wyraźnie niedotlenieni. I teraz rzecz szokująca: jak wynika z ustaleń firm telekomunikacyjnych PEM o częstotliwości 60 GHz zmienia tak cząsteczki tlenu, że ich absorpcja we krwi jest gorsza. To powoduje niedotlenienie i objawy takie jak opisane wyżej. Zatem 5G powoduje niedotlenienie, w komórkach płuc dochodzi do wytworzenia i uwolnienia z nich egzosomów, a te są wykrywane w teście jako rzekomy koronawirus.
  Test RT-PCR jak pisałeś nie służy do wykrywania koronawirusa ani w ogóle do jakichkolwiek wirusów. Nie nadaje się do wykrywania chorób zakaźnych. I sam jego twórca taką informację podał. Test ten wykrywa pewien kawałek materiału genetycznego, a nie całą sekwencję DNA. Wykrywa on właśnie ten egzosom.
  Wirusa COVID-19 nie wyizolowano. Nie został spełniony żaden z 4 postulatów Kocha. Zatem nawet odrzucając to co powyżej o egzosomie i tak nie ma żadnych dowodów na istnienie koronawirusa COVID-19.
  Skąd dziwne wyniki? Materiału jest za mało, żeby móc dokonać analizy od razu. Dokonuje się więc czegoś co nazywa się amplifikacją (wzmocnieniem). Zależnie od tego jak duże zrobi się wzmocnienie lub jak małe można uzyskać wynik dodatni lub ujemny. Wszystko zależy od tego co chcemy uzyskać.
  O tym wszystkim i wielu innych rzeczach mówi David Icke w wywiadzie dla Londonreal. You Tubowa cenzura usunęła, ale jest na bitchute. Wywiad jest długi, trwa 2,5 h ale warto obejrzeć.
  https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/
  Wersję z egzosomem i 5G potwierdza w swoim ostatnimraporcie Benjamin Fulford powołując się na komentarz, oparty na pracy trzech noblistów: „Promieniowanie elektromagnetyczne 5G uszkadza ludzkie komórkowe DNA. Narażone komórki (wszelkiego rodzaju w obrębie ludzkiego celu) reagują wytwarzając kaskadę immunologicznych substancji ochronnych. Substancje te są zapakowywane w wewnątrzkomórkową strukturę zwaną endosomem. Endosom wydalany jest z komórki, stając się egzosomem.

  Egzosom krąży i wiąże się z receptorami ACE 2 płuc, jelit i serca. Odpowiedź narażonej komórki jest taka sama gdy ekspozycja jest na 5G lub COVID-19 (grypa). Immunologiczne substancje chemiczne znajdujące się w pakiecie egzosomu atakują komórki posiadające ACE 2 wytwarzając efekt ekspozycji na promieniowanie 5G lub grypy, co jest przykrywką jako COVID-19.

  Wskaźnik przypadków COVID-19 wynosi 96% w obszarach 5G i tylko 4% w obszarach 4G lub niższych. 5G jest wdrażane na dobrze zaludnionych obszarach, więc spodziewamy się tam większej liczby przypadków. Jednak wskaźnik śmiertelności dla znanych wyników (zgony/(zgony + powroty do zdrowia)) jest ponad 2 razy wyższy w obszarach 5G. To nie może być tylko zasługa COVID-19 i mamy na to dowody statystyczne dla ponad 1,9 miliona przypadków!”

  Więcej tu: https://meditation539.com/?p=12965

  Wygląda na to, że tzw. koronawirus to jedna wielka akcja fałszywej flagi za pomocą której chce się wprowadzić dyktaturę.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.