Afery

SZOKUJĄCE SŁOWA DZIENNIKARZA: KORONAWIRUS TO OSZUSTWO!

Do szokującej rozmowy doszło tuż przed niedawną konferencją z udziałem Donalda Trumpa w Białym Domu. Oto jej stenogram:

-Możesz zdjąć tą maskę.. najnowszy raport pokazuje, że wskaźnik śmiertelności koronawirusa wynosi od 0,1% do 0,3%

-Naprawdę? To bardzo uspokajające

-Wszyscy tutaj i tak zostali już zaszczepieni

-CA głosiło o 7 tyś. zachorowań w Los Angeles, natomiast najnowszy raport USC i Los Angeles County Department of Public Health na obecność przeciwciał wyraźnie pokazuje że od 221.000 do 442.000 osób przeszło już wirusa. Jeśli zmarło od niego mniej niż 700 osób, to wskaźnik umieralności wynosi ułamek procent. Tak jak grypa – jak grypa dokładnie! Wobec tego to wszystko oszustwo!”

Koniec cytatu

Portal zajmujący się zwalczaniem fake newsów (weryfikator współpracujący z Facebookiem), którego nazwy nie będę przytaczał, jest zdania, że ta rozmowa była żartem dziennikarskim, i że skuteczna (i bezpieczna.. 😉 ) szczepionka na koronawirusa nie istnieje, nawet dla elit posiadających biliony dolarów ( 😉 ). Weryfikatorzy informacji współpracujący z Facebookiem twierdzą również, że epidemia koronawirusa nie jest oszustwem, ale realną, zabójczą chorobą.

Poniżej: film video z opracowaniem tej rozmowy:

.

Przeczytaj też koniecznie poniższy artykuł. To szerokie opracowanie wypowiedzi niezależnych lekarzy, którzy odważyli się sprzeciwić oficjalnej agendzie dotyczącej koronawirusa:

Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 odpowiedzi »

 1. Dziękuję Lekarzom ,że mają w dupie mnie i moje zdrowie , liczy się tylko kasa. Jak najszybciej przyjąć i następny , bo liczy się sztuka .
  Płatne od sztuki .
  Akwizytorzy powiedzą , że za zapisywanie jakiegoś ścierwa ludziom dostanie wycieczkę , to kuwa wszystkim jak leci będzie to zapisywał .
  Dziękuję lekarzom , że nie informują mnie o zamiennikach które są 5 razy tańsze.

  Izba lekarska broni złych lekarzy , a karze dobrych !
  Izba lekarska to ciężka patologia , ośmieszyłem ich przed sądem, trwało to osiem lat , ale wygrałem 🙂
  Wygrałem też z lekarzem zgubiła go własna pycha i wiara w dobrych drogich adwokatów. (adwokaci to oddzielny temat – kasa kasa kasa panie )

  Dziękuję Pielęgniarkom , że wszystko robią jak za karę ze skwaszoną miną .
  Dziękuje im, że są chamskie i niemiłe .
  Wyżywają się za swoje pensje na pacjentach .

  Są oczywiście nieliczne wyjątki !

 2. Ja tak mam jak opowiada Pan Zagórski. Rozmawiam z kimś w temacie, dzielimy się informacjami, sami wiemy kiedy coś jest tylko tezą lub przypuszczeniem, a kiedy coś jest prawie pewne. Czasem wspólnie łączymy pozornie niepowiązane ze sobą informacje w logiczną całość. Ufamy sobie, nie musimy weryfikować źródeł, tylko przekazujemy wiedzę. A z bliskimi całkowicie odwrotna historia 😉 Bronią się rękami i nogami, by nie dowiedzieć się o słowo za dużo i z każdą próbą ich uświadomienia, od nowa zaczynasz przebijać głową nienaruszony mur. 😛 Pozdrawiam.

 3. @ Teresa – powiedz o co w tym filmie chodziło, bo już został zdjęty przez cenzurę YT. (miało jej już nie być chłe chłe)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.