Koronawirus

DZIEJE SIĘ! Wielkie protesty przeciw tyranii koronawirusowej! Ludzie wyszli na ulicę!

Dzieje się! Na całym świecie ludzie wychodzą na ulicę, w proteście przeciwko totalitarnym restrykcjom nałożonym na obywateli przez rządy z powodu zwykłej choroby grypopodobnej, jaką jest koronawirus.

Protesty i demonstracje mają miejsce także w Polsce!

Po obu stronach granicy polsko-niemieckiej zamkniętej przez reżimy na zlecenie eugeników (WHO, Bill Gates) spotkali się demonstranci żądający od tych reżimów otwarcia granicy. Ludzie bronili swoich miejsc pracy, obawiali się bezrobocia i głodu, który nieuchronnie nas czeka, gdy bezsensowne i zbrodnicze restrykcje bardzo szybko nie zostaną zdjęcie. Ludzie skandowali hasła: „Otwórzcie ten szlaban”, „Pozwólcie nam żyć!”.

Poniżej zdjęcie z protestów na granicy polsko-niemieckiej w Lubieszynie pod Szczecinem (czyli moim miastem):

.

.

Uważam, że tak jest w istocie – pozwólcie nam w końcu żyć! Przestańcie realizować zbrodniczą agendę deep state (ukrytej władzy), której wykonawcami są Gates i przekupione przez niego WHO! Bez wątpienia mamy do czynienia z ludobójstwem lub próbą ludobójstwa (głód, bezrobocie, brak dostępu do lekarzy).

Fakt faktem, że rządy krajów takich jak Polska, USA, Węgry, Włochy itp, są szantażowane i zastraszane przez elity deep state. Mają związane ręce, choć chcą wyzwolić swoje narody. Mają też u siebie licznych agentów deep state. W Polsce jest to Gowin i Szumowski (w rządzie), PO, PSL, SLD, sędziowie, część biznesu, służby takie jak ABW, wykładowcy na uniwersytetach, wielu samorządowców i tak dalej.

Z kolei Chiny, Niemcy, Francja czy Kanada to wręcz jawne agentury deep state, całkowicie im podporządkowane i realizujące każdą wolę tej ukrytej władzy.

Zobacz na poniższy obrazek:

.

Prawdziwe cele elit w związku z koronawirusem

Transhumanizm, cyborgizacja ludzkiego ciała i przede wszystkim całkowita, totalna kontrola obywatela. Elity deep state planują wprowadzić totalitaryzm rodem z Chin na całym świecie, wspomaganym przez kamery, drony i szpiegowanie przez urządzenia elektroniczne.

Mało kto wie, że nowa, superszybka sieć telefonii komórkowej, którą teraz budują, właśnie to umożliwia. Będzie to tzw internet rzeczy, czyli łączność różnych urządzeń w czasie rzeczywistym. Jeśli się im nie sprzeciwimy, to obudzimy się w świecie rodem z Orwella.

Masowe protesty w USA przeciwko restrykcjom

Ludzie się budzą i jest to zjawisko masowe, globalne.

Poniżej pięć zdjęć z protestów w Stanach Zjednoczonych przeciwko tyranii WHO:

.

.

.

.

.

Ludzie na całym świecie wychodzą na ulice. Szczególnie liczne są protesty w USA, ale także we Francji, Niemczech i w innych krajach. Z powodu choroby grypopodobnej, które to choroby są co roku, rządy zdecydowały się na zagładę swoich gospodarek, na zamknięcie ludzi w aresztach domowych, jak i na inne bezsensowne restrykcje, które nie mają logicznego uzasadnienia.

50.000 Amerykanów uzbrojonych po zęby (Broń maszynowa, Kamizelki kuloodporne, Kamerki itp.) Zablokowali pickup-ami Autostrady, Urzędy i Miasta w Stanie Michigan z powodu Głupich Zakazów Pani gubernator (np. zakaz pływania motorówkami na ryby). Amerykańscy epidemiolodzy potwierdzili 99,5% przeżywalność na COVID-19 z całej populacji.

Mieszkańcy wielu stanów wyszli na ulice, by protestować przeciwko nakazowi pozostania w domu. Od Maryland, przez Michigan, Ohio, Kentucky, Texas po Kalifornię patrioci masowo pokazują swoje niezadowolenie w protestach skierowanych przeciwko drakońskim przepisom zawieszającym podstawowe prawa obywatelskie. W tym wideo poruszę także temat co myślę o dostępie do broni co gwarantuje nam druga poprawka do konstytucji USA.

.

.

W Czechach rząd ugiął się pod presją obywateli:

Cytat: „W dniu 23 kwietnia Sąd Miejski w Pradze stwierdził nieważność czterech środków zapobiegawczych jakie wprowadziło Ministerstwo Zdrowia Czech, a które to ograniczyły swobodę poruszanie obywateli, oraz handel detaliczny i usługi. Sąd orzekł, że podjęte środki są nielegalne!

Sąd argumentuje:

„Sąd w pełni rozumie fakt, że obecna sytuacja w Czechach jest zupełnie nietypowa i nie chce lekceważyć zagrożeń wynikających z pandemii zdrowotnej dla państwa i jego mieszkańców. Sąd w pełni szanuje fakt, że stan wyjątkowy został ogłoszony przez rząd, a także przyczyny, dla których został ogłoszony. Trybunał nie mógł jednak zignorować faktu, że zakres kwestionowanych środków stanowi bezprecedensowe ograniczenie praw podstawowych, w szczególności swobody przemieszczania się i swobody przedsiębiorczości ”- powiedział prezes izby sądowej Výborný.”

Komitet podkreślił, że nawet w obecnym kontekście zasadnicze znaczenie ma przestrzeganie przepisów przez władze publiczne, aby w jak największym stopniu zachować praworządność. Według sądu, rząd powinien był również wydać środek w systemie prawa kryzysowego, zgodnie z którym przedsiębiorcy mają prawo do odszkodowania – czego rząd nie zrobił.

„Sąd odmawia wydania takiej władzy i decydowania o takich ograniczeniach praw obywateli tylko jednemu ministerstwu” – słyszymy.

Według mecenasa, który złożył pozew środki były arbitralne, chaotyczne i niezrozumiałe. Na swoim Twitterze Dostál poszedł jeszcze dalej, stwierdzając, że „rząd uczynił sobie z przepisów kryzysowych jakiś kalendarz przełomowy”. Dostál był zirytowany, że ministerstwo uzasadniło ograniczenia jedynie ogólną wzmianką o występowaniu covida-19 w Czechach i potrzebie ograniczenia jego rozprzestrzeniania się. Według niego sformułowanie tego środka jest sprzeczne zarówno z wymogami prawa, jak i ustaleniami nauk medycznych, które posiadamy! Stwierdził również w pozwie przeciwko Ministrowi, że państwo czeskie nie przestrzegało własnego planu pandemicznego i że zasadami walki z epidemią kierowali politycy zamiast ekspertów!

Opisał działanie ministerstwa jako „przebiegłość prawną”. Adwokat był również zirytowany, że podjęte środki mogą być stosowane praktycznie bezterminowo. Jako nielegalne Dostál pierwotnie zaatakował decyzje rządu z 23 i 26 marca, które przestały być skuteczne, ponieważ ministerstwo zastąpiło je innymi. Wyrok sędziego Štěpána Výbornýa umożliwił mu jednak dostosowanie orzeczenia w taki sposób, aby dotyczył on obecnie obowiązujących środków. Do tej pory sąd zarejestrował 17 podobnych skarg o stwierdzenie nieważności tak zwanego środka o charakterze ogólnym w związku ze stanem wyjątkowym. Wszystkie będą procedowanie..

Rząd otrzymał czas do poniedziałku, by znieść ograniczenia.” Kilka godzin po powyższym orzeczeniu sądu, oświadczenie wydał Minister zdrowia Adam Vojtěch. Ogłosił on, że rząd znosi zakaz swobodnego przepływu osób. Dotyczy to również podróży zagranicznych i wakacji. Gabinet ma zająć się przedłużeniem stanu wyjątkowego i jego dalszej formy w piątek. Według ministra Karela Havlíčka już dziś można powiedzieć, że wszystkie sklepy, oraz usługi zostaną otwarte 11 maja. Według Vojtěcha oznacza to, że ludzie będą mogli podróżować za granicę, ale po powrocie albo obowiązkowy będzie test, aby udowodnić, że nie mają Covid-19. Dotyczy to również wakacji. Vojtěch powiedział, że przestrzega decyzji sądu, który unieważnił nadzwyczajne środki, niemniej rząd planuje złożyć skargę kasacyjną. Oznajmił też, że nie rozważa rezygnacji.” Koniec cytatu.

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły o koronawirusowej zawierusze

Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł. To szerokie opracowanie wypowiedzi niezależnych lekarzy, którzy odważyli się sprzeciwić oficjalnej agendzie dotyczącej koronawirusa:

Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”

Inne ciekawe i szokujące wpisy o paranoi koronawirusowej z mojej strony

Okazuje się, że to nie jest tak, jak mówią nam w mediach! Zobacz, jak jesteśmy oszukiwani:

Szokujące słowa dziennikarzy: koronawirus to oszustwo!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Ten wywiad o koronawirusie jest usuwany ze wszystkich portali!
Tajemnicze interesy i powiązania Billa Gatesa sponsorującego WHO

Kiedy nie musisz nosić maseczki? Czy płacić mandaty?
Czy elity są pełne zbrodniarzy? Niestety ale tak!
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem!?
Dr Piotr Kołacz: jak chronić się przed koronawirusem?

.

Nie zaciskaj pasa. Koniec z biernym zaciskaniem pasa i z godzeniem się na swój ciężki los. Zaciskaj pieści, w nienawiści i gniewie wobec ludzi złych. Nie bój się i nie wstydź tych uczuć. Nie mów, że to złe energie. One są także w Tobie. One też są potrzebne do przeżycia, do równowagi i do zdrowia psychicznego.

Trzeba się w końcu sprzeciwić złu, a nie biernie się mu przyglądać. Złego człowieka z karabinem pokona tylko dobry człowiek z dwoma karabinami. Dobre wibracje tu nie pomogą.

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

83 odpowiedzi »

   • Wszystko ma związek ze wszystkim . Wszystko jest jednością .
    Kiedyś to zrozumiesz.

    Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
    nie byłem komunistą.
    Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
    nie byłem socjaldemokratą.
    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
    nie byłem związkowcem.
    Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
    nie byłem Żydem.
    Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować

   • Tak , chcę wcisnąć/sprzedać : MIŁOŚĆ DO PLANETY 🙂

    Była Sobie Ziemia ,codziennie o godz 8: 15 na NOWA TV

    ps. to jest strona , między innymi o duchowości , więc posty jak najbardziej w temacie 🙂

  • Trzeba byc matolem aby myslec ze to grypa , a w skali swiata mumiera 10% chorych , reszta przechodzi to bardzo ciezko , ja tez jestem juz chory 4 tygodnie . Jak sam osle zachorujesz to zmienisz zdanie jak premier Anglii !

   • @Waldek – 4/5 przechodzi bezobjawowo, reszta ma lekkie objawy, a tylko 3% ma ciężkie objawy. Śmiertelność zaś wynosi mniej niż 1%. Takie są najnowsze informacje. Więc to tak, jak zwykła grypa, tylko ekstremalnie zaraźliwa, więc jest dużo nagłych ciężkich przypadków w krótkim okresie czasu. Nie jest to rozłożone na cały rok, jak w grypie, ale w krótkim odcinku czasowym. Tworzy to iluzję wielkiej epidemii, a tak naprawdę jest to ten 1% występujący w czasie dwóch – trzech miesięcy.

    • Johns Hopkins University sponsorowany przez Gatesa, podaje dane na temat koronawirusa ? Naukowcy z HARVARDU i ich komputerowe symulacje rozprzestrzeniania się wirusa, także sponsorowane prze gada. Event201 też kolejny zbieg okoliczności. Wszystko zaplanowane z zimną krwią a potem gadzie plemię udziela wywiadu, że jest wizjonerem i przewiduje przyszłość.
     Opracowany test RT-PCR którym ponoć bada się na obecność wirusa. Producent tego testu powiedział, że ten test nie powinien być wykorzystywany do diagnozowania choroby zakaźnej. Gdzie są uczciwi lekarze, którzy staną po stronie prawdy ? Czy każdy pilnuje tylko swojego interesu. Ludzie, gdy dowiedzą się prawdy o tym wszystkim zaczną rozliczać tych, którzy wiedzieli o tej mistyfikacji a milczeli. Dlaczego w mediach publicznych jest zakaz łączenia 5G z wirusem ? Dlaczego 5G działa pomimo braku jakichkolwiek testów potwierdzających jego bezpieczeństwo względem żywych organizmów ?
     A większość społeczeństwa śpi i uwierzy dopiero jak to puszczą w telewizji.

     • Cześć. Jest tak jak piszesz. Najgorsze jest jednak to że coraz więcej ludzi ulega tej psychozie. Mieszkam w Anglii I widzę co się dzieje I działo. Tutaj jak podają rządowe informacje zmarło w szpitalach powyżej 20 tyś. ludzi większość w podeszłym wieku lub już mających inne dolegliwości wcześniej. Ich populacja to 67 milionów. 3 dni temu dwójka lekarzy ze University of Oxford zaszczepiła się testowo na koronowirusa. Super szybko wyprodukowana szczepionka?! Umieralność ma już tendencję spadkową choć już mówią o drugiej fali zakażeń. Lockdown jest częściowy codziennie londuje w Anglii 150 międzynarodowych lotów, ludzie przysługują I wyłaniają codziennie I nikt ich nie bada. Dziwnie to wygląda od początku do dzisiaj. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

    • Nie jest nawet zaraźliwa! Dlaczego wszystkie supermarkety działają, tylko tam odbywa się rotacja ludzi ale jakoś żadnego nie zamknęli!!! Za to odixolowane domy opieki i szpitale, uczelnie tak! Jeszcze szpitale to rozumiem, ale rezta?! Ani w Pl ani w Europie czy na świecie nie zamknięto supermarketu, to jest podejrzane i dowód na sciemę!

   • Trzeba być matołem, by wierzyć w te bzdury, o zabójczym świrusie. Każdy kto trafia do szpitala ma robione testy na świrusa i jak wyjdzie pozytywny i osoba umrze to jest zalicza jako ofiara świrusa, bez względu na to, że ma 1,2,3 choroby, czy ostatnie stadium nowotworu, czy to sepsa, czy to upadek ze schodów, czy po prostu ze starości odchodzą schorowane osoby – zaliczają do ofiar świrusa. Sam twórca tego testu zaznaczył, że nie używać go do badania na obecność chorób wirusowych, ale o tym cisza. Plebs łyka wszystko co „we telewizji” podadzą, jak nie powiedzą to znaczy, że nie ma tego. O tym wideo poniżej.

    https://youtu.be/U6k0nWDY8wA

   • Panie Waldku, w jaki sposob pan to przechodzi, bo ja chyba niestety tez, ale nikt mi nie chce w tutaj pomoc… biore witamine C i witaminy adek.. ale kaszel jest okropny od tygodnia bardzo sie wzmogl, do tego stopnia, ze zwlascza w nocy jest duszacy, wybudzam sie i ciagle kaszle.. w polowie marca mialam zrobione wyniki badan, mam wysoki poziom kreatyniny i bardzo niski leukocytow, b.slabe jest tez zelazo, o ile w ogole mozna powiedziec, ze jest, zaczelam sie suplementowac od czasu zrobienia wynikow, bo wyglada na to ze przechodz estan zapalny „czegos”, poziom wit.D, rowniez byl bardzo niski. Od poczatku kwietnia zaczelam kaszlec, ale na poczatku nie zwracalam na to uwagi, bo myslalam, ze przechodze w ten sposob alergie, bo niestety w tym okresie mam i katar alegriczny i lzawia, swedza mi powieki. Nie laczylam tego wszystkiego ze soba, bo i wczesniej mialam pare dni lekka biegunke.. Wiem, jutro ponownie ide juz do innej lekarz, zeby mi zrobila wymaz, test. To nie jest normalne, mam wrazenie, ze jestem traktowana gorzej tutaj w niemczech, zupelnie jak czeczency w Polsce. Zycze Panu zdrowia i czekam na odpowiedz. Pozdrawiam, Agnieszka

   • A co powiesz na to, że test wykrywający wirusa (PCR) ma 80% fałszywie pozytywnych wyników? Masz koronawirusa? Skąd wiesz, że masz wynik prawdziwie pozytywny, a nie fałszywie?

  • Ty matole. Czy to w ogóle masz jakieś pojęcie techniczne albo informatyczne że się wypowiadasz o 5G albo Internecie rzeczy? Czy to wiesz co to wgl jest?
   Takich bredni dawno nie czytałem.

  • @Arkena – wirus okazał się dużo łagodniejszy niż myślałem jeszcze w lutym. Wtedy uważałem, że jest to hybryda HIV i SARS, broń biologiczna (nadal tak uważam), ale jednak ludzie przechodzą to łagodnie, w większości.

  • Ja od początku czułem że to oszustwo gdy porównałem liczbę zgonów na grypę, ale myślałem, że po prostu spartolili robotę i wirus jest dużo słabszy niż planowali. Po tym co odkrył dr Andrew Kaufman teraz jestem na 99% pewny, że żadnego koronawirusa nie ma (bo go w ogóle nie wyizolowano) i że jest to jedno wielkie światowe oszustwo, które wykorzystano do wprowadzenia faszyzmu.

  • Konfederacja idealna nie jest, ale już dużo lepsza niż PiS. Po głosowaniu w Knessejmie w sprawie anty447 było widać kto jest Polakiem, a kto tylko osobnikiem polskojęzycznym wykonującym rozkazy. Tylko Konfederacja głosowała za natychmiastowym II czytaniem (bez Sośnierza, który się wstrzymał). Reszta albo za odrzuceniem albo jak PiS i PSL za skierowaniem do komisji. Tam przeleży swoje w zamrażarce albo ją tak przerobią że będzie bezwartościowa. PiS się najwyraźniej dogadał z syjonistami w sprawie roszczeń bezspadkowych. To jest teraz najważniejsze a nie jakieś 500+.

  • @Mati – poprawka: w Konfederacji szkodnikiem jest tylko Korwin i jego kuce, którzy przejęli partię na zlecenie deep state i rozkazują ONRowcom swoją niewolniczo-kapitalistyczną (19 wiek) linię ideową.

   • Na szczęście Korwin słabnie co widać po prawyborach, gdzie teoretycznie powinien wygrać (jeśli chodzi o elektorów) ktoś z partii Korwina, ale część elektorów zagłosowała na Bosaka i kandydatem Konfederacji został Bosak. Nikt nie jest wieczny. A w partii Korwin wiceprezesem jest Sławomir Mentzen, który prezentuje trochę inne podejście niż Korwin. Według mnie pozycja JKM będzie słabła i za 2-3 lata przestanie on się liczyć.

 1. Polski Ruch Oporu wzywa rdzennych Polaków z wszelkich służb do niezwłocznego zakonspirowanego aresztowania swoich przełożonych jak też współpracowników: z izraelskiego Mosadu, Ukraińców oraz innych obcokrajowców ! Polski Ruch Oporu wzywa Polaków ze służb do przejęcia ogólnopolskich mediów i ogłaszania przez 7 dni nagrań z osobistych wystąpień uzurpatorów, nielegalnie zajmujących urzędy, aktorów medialnej paniki z koronawirusem: Dudy, Morawieckiego, Szumowskiego, Glińskiego, Witek, Kaczyńskiego, z oświadczeniem o następującej treści:

  “ Oświadczam, że ustępuję z nielegalnie zajmowanego stanowiska. Sprawowałem urząd w Polsce nielegalnie, pomimo posiadanej wiedzy, że Bezpośrednią Władzę Zwierzchnią w Polsce od 02.11.2014 r. sprawuje Suweren na mocy Proklamacji przejęcia władzy przez Naród Polski, autorstwa Tadeusza Cichockiego z Piaseczna. [LINK] Oświadczam, że na terytorium Polski-Lechistanu obowiązuje Proklamacja bezpośredniego sprawowania Władzy Zwierzchniej przez Naród Polski z 02.11.2014 r. i Dekrety Suwerena, mające najwyższą moc prawną. Oświadczam, że bezskuteczne, nieobowiązujące, nielegalne są wszelkie decyzje, przepisy, stanowione przeze mnie i uzurpatorskie władze wszelkich szczebli na terenie Polski-Lechistanu.Wzywam wszystkie obce wojska i obce służby do niezwłocznego opuszczenia terytorium Polski-Lechistanu. Nakazuję likwidację izraelskiej sieci technologii 2G- 5,6G, zakazanych w Izraelu pod karą 15 lat więzienia. Wzywam wszelkie służby do zaniechania nękania, dręczenia, prześladowania Polaków w związku z wprowadzaniem broni masowego rażenia tj. technologii 2G-5-6G pod przykrywką oszustwa z koronawirusem.Przepraszam za realizację ludobójczych planów prowadzących do fizycznej eliminacji rdzennych Polaków i zastępowania ich żydami w ramach tworzenia “Polin”. Przepraszam Polaków za tworzenie żydowskich struktur żydowskiego “Polin” i za wszelkie antypolskie działania. Wzywam moich rodaków żydów do zwrotu bezprawnie zagrabionego mienia Polaków, zaniechania jakichkolwiek roszczeń oraz do opuszczenia na zawsze terytorium Polski-Lechistanu.”

  [LINK]

  • Proklamować i nakazywać to on sobie może. Nie ma do tego podstawy prawnej. Na chwilę obecną jedyną opcją pozbycia się tych chazarskich szumowin jest Jan Zbigniew Potocki. Na mocy konstytucji kwietniowej z 1935 r. to on jest teraz legalnym prezydentem Polski, bo ma papier z przekazaniem mu prezydentury na mocy tej konstytucji od Sokolnickiego. Konstytucja z 1997 r. jest nielegalna, bo w referendum nie brało udziału co najmniej 50% uprawnionych do głosowania (a tylko 42% o ile pamiętam jak gdzieś czytałem).
   Wybory majowe (jeśli będą) zbojkotuję, bo są niezgodne z tą nielegalną konstytucją która jest stosowana. Jest tam zapis, że wybory muszą być m.in. tajne. W pakiecie wyborczym ma być m.in. koperta z formularzem, gdzie trzeba podać swój PESEL i się podpisać – deklaracja oddania głosu. Każdy przez czyje ręce te koperty będą przechodzić może sobie ją otworzyć i zobaczyć jak głosowałem. A na to mojej zgody nie ma. Bojkotować te pseudowybory!

     • Mnie Pol Lechicki nie przekonuje. Za dużo katastrofizmu sieje. Potocki ma papiery prezydenta II RP i idealny z pewnością nie jest, ale nikogo lepszego ani lepszego sposobu na odzyskanie przez naród władzy bez rozlewu krwi nie ma. On bowiem ma papiery i za sobą legalną konstytucję kwietniową i może działać na arenie międzynarodowej. A taki Cichocki może sobie robić odezwy do konia na łące i nikt go nie będzie traktował poważnie.

 2. No niektórzy rzeczywiście tracą dochody całkowicie, nie zazdroszczę. Obecnie jest 30%/70% podzielenie między otwarciem gospodarki, a „walką z wirusem”, gdzie ten wirus coraz bardziej podejrzany się robi. Najczęściej otwarcia gospodarki chcą jednak osoby, które straciły dobytek i dochody. I tutaj myślę, że warto podkreślić, że jeżeli wirus miałby śmiertelność 10%, to oni i tak by protestowali nad otwarciem gospodarki, bo to w końcu ich dochody. I walcząc o swoje dochody narażaliby innych na śmierć. Wtedy dylematów by nie było – zamknąć wszystkich w domach. Teraz sytuacja robi się coraz bardziej podejrzana ale nawet w USA sondaże pokazują 80% poparcia dla lockdownu pomimo utraty pracy przez ludzi.
  W Polsce powiedziałbym, że to nawet i 90% poparcia, bo nasza gospodarka nie jest tak typowo kapitalistyczna, że ludzi wypierdala się na bruk, a wcześniej żyli od wypłaty do wypłaty + pożyczki i karta kredytowa. Oczywiście branża restauracyjna, hotelowa itp…to tragedie ludzkie w kwestii kasy i można to głośno powiedzieć. Moje biznesy nie ucierpiały akurat, więc ja wolałbym więcej informacji najpierw dostać zamiast spekulacji. Bo nie można zapominać, że właściciel sieci restauracji czy barów, będzie zdolny udostępniać każde gówno, które mówi, że wirus jest słabszy od grypy, byleby tylko otworzyć jego biznes. Z milionera, do zera, dla niego wirus dużo gorszy od tego jest nie straszny, bo on na lockdownie ma większą szansę na bankructwo i szubienicę, niż przy wirusie. Tak samo politycy, którzy typowo działają na paskach biznesu, oni również będą chcieli otwarcia gospodarek.
  Na pewno wolałbym więcej informacji zdobyć niż otwierać gospodarkę na strzał. Ja w grupie ryzyka nie jestem ale z rodziny osoby są i każdy takie osoby pewnie ma. Otwarcie gospodarki oznacza izolację tych osób, co tylko pogorszy ich stan i odporność.
  Ciężka sytuacja ogólnie i bardzo mało wiarygodnych danych, bo sporo osób system ucisza. Do tego kraje różnie liczą przypadki i śmierci. Na pewno warto zainteresować się sytuacją w Ekwadorze i Brazylii, gdzie trupy układa się podobno na ziemi. Póki co za wcześnie na podejmowanie ryzyka całkowitego otwarcia gospodarki. 70+% osób będzie tak zesrana, że i tak nie pojadą do hotelu, czy restauracji. Teraz właściciele mogą liczyć na dopłaty jakieś ale jak otworzą im biznesy, to nikt nie będzie się przejmować, że mają 30% dotychczasowego utargu, banki na pewno nie rzucą kredytu na biznesy tego typu, więc i tak upadną.
  Bardzo ciężka sytuacja i w zasadzie wszyscy spekulują.

  • Nibyhrabia Potocki nie jest tym za kogo sie podaje. Rozkminili go Aleksander i Marcin Vam . Zobaczcie ich filmik na YT i CDA . Nareszcie ludzie zobaczyli Prawde… Jeszcze trzeba zrobic z tym syfem porzadek ! Nie bac sie kochani! W Kupie sila !! Jeszcze Polska nie zginela !

 3. Nareszcie ludziska się w Polsce zaczynają budzić. Już traciłem nadzieję. Nie noś maseczki bo możesz dostać zapalenia płuc. Nie chce mi się pisać dlaczego. Opisałem u siebie i wstawiłem filmik z you tuba gdzie jest powiedziane dlaczego. To są dane od lekarzy.
  [LINK]
  Na Facebooku jest akcja Dla Rzeczpospolitej. Szykują protesty w całym kraju. Po zebraniu się odpowiednio dużej liczby osób mają ogłosić „godzinę W”.

  • Właśnie dlatego mówię, że każdy pierdoli 3 po 3. Albo po jednej stronie, albo po drugiej. Nikt nie myśli i nie bierze pod uwagę innych opcji, tylko trzyma się swoich teorii.
   A teraz wytłumaczę ci dlaczego pierdolisz w tym momencie jak potłuczony. Jest wiele zawodów, w których używa się tych masek, by zabezpieczyć swoje drogi oddechowe przed jakimś gównem. Do tego mój dentysta takie maski nosi, a czasem trwa to 2h, 15 minut przerwy i następny pacjent 2h. Chirurdzy noszą takie maski na wielogodzinne operacje. A ty mi tu pierdolisz teraz, że oni wszyscy dostaną zapalenia płuc? Nagle to Big Pharma chce zarobić na sprzedaży leków na zapalenie płuc? Co ty wkręcasz?
   Połowa tu komentujących pierdoli o prawdzie objawionej i wkleja link do kurwa jedynie słusznej prawdy objawionej. Nikt swoich wniosków nie wyciąga, same zjebane papugi.

   • To są informacje od lekarzy, a nie jakieś banialuki. Maseczka Cię nijak nie zabezpiecza przed wirusem (zakładając że w ogóle on istnieje), bo jej pory są dużo większe niż sam wirus. Podobnie i w drugą stronę – nikogo nie ochronisz przed zarażeniem jeśli masz maseczkę, bo wirus przez nią przejdzie. Choćby z tego jednego powodu noszenie maseczki to debilizm. A poza tym nie zaprzeczysz chyba, że maseczka utrudnia oddychanie i powoduje że wydychane powietrze przynajmniej w części wdychasz z powrotem, a masz tam dużo dwutlenku węgla. No i syf na maseczce ci się gromadzi, zwłaszcza w mieście i potem wdychasz ten syf.
    To ty pierdolisz jak potłuczony. Dentysta w jednej maseczce przez 2 godziny? Mój dentysta jak mi coś robi to zakłada przyłbicę, a nie maseczkę!
    Chcesz to sobie noś maseczkę po kilka godzin i się truj. Nie chcesz wierzyć lekarzom Twoja sprawa. Tylko jak dostaniesz zapalenia płuc to się nie zdziw. Ja tego kagańca nosić nie będę. Mam to w d… Nie będę ryzykował. Zresztą sam Szumowski jeszcze w lutym mówił, że noszenie maseczek jest bez sensu i przed niczym nie chroni. W kwietniu nagle zmienił zdanie i wprowadzili nakaz noszenia. Są zatem dwie opcje – prof. Szumowski powinien oddać dyplom albo dostał swoją dolę i dlatego zmienił zdanie o 180 stopni.

    • Nie powiedzieli, że maseczki trzeba co chwilę wymieniać. To fakt. Ja w kolejce do sklepu potrafię wymienić i jak wracam ze sklepu to znowu wymieniam. Nie mam zamiaru zaciągać się jakimś gównem albo niedotleniać płuc jak maseczka jest już zapchana.
     Poza tym maseczki są po to, aby rzekomo bezobjawowe osoby nie zarażały innych. Wiadomo, że nie chronią.
     Jest jeszcze jedna teoria. Mianowicie wirus nie jest organizmem żywym, więc jak ktoś wydycha wirusa to ten może kogoś zarazić tylko w momencie gdy jest jakby przyklejony do jakiejś cząsteczki ludzkiej. I wtedy ta cząsteczka jest zatrzymywana przez maskę, bo jest duża. Więc i sam wirus się tam nie dostanie.
     Jedyne co mówię, to że jest za wcześnie żeby stawiać się po stronie „dżuma lub ściema”. Na pewno łatwiej mi to pisać z perspektywy osoby, która nie straciła dochodów ale na pewno bie wypuścił bym starych ludzi na miasto czy do kościoła.

   • Chamski i wulgarny cwaniaczku, chce Ci uświadomić, że właśnie poziom Twojego pierdolenia od rzeczy 3 po 3 sięga dna. Robisz tu dokładnie to co krytykujesz u innych. Jak wreszcie dotrze do Twojego owładniętego pychą przerośniętego rozumku, że żadnej pandemii NIE MA i straszenie wirusem jest z dupy wziętym pretekstem do narzucenia nam kolejnego kagańca, to wszystko co tu palcujesz możesz sobie w dupe wsadzić.

     • Se możesz chcieć pusty dzbanie. Wprowadzasz zawsze podły, cwaniacki klimat w swoich gniotach jakie tu smarujesz. Brak ci samokrytyki i masz wyjebane ego, oznaka kompleksów. Na onet wypierdalaj i tam se buracz chamie.

      • Sam żartował z maseczek, na rocznicy smoleńskiej byli bez maseczek, a teraz na żądanie WHO kazali nam te kagańce założyć.

     • Po pierwsze, masz dowód że istniejesz? Zrozum tylko to co jest napisane albo zastanów się z wódką w ręku bo Kościół ciebie też na pewno oszukał ale jestem ci w stanie wytłumaczyć jak jeśli nie byłbyś taki oporny. Mogę ci wytłumaczyć: zielonoświątkowców, watykan, chrislam, nwo, sakramenty, tradycję i ich błędy, prawosławnych, objawienia, grzechy jasnowidzów, miernego lenia, chrystocentryzm, niebocentryzm i s t r u k t u r ę Św. Ducha. No dawaj jak potrzebujesz że jestem jakiś (s)krytym Żydem.. Wyładuj się przed kontemplacją emocjonalnie. Przecież wojna to żadne wokół przyjaciele, wierzyć nikomu to Bogu też się nie chce. Ale na Niebo są sposoby hakerskie. Demon wiary w świecie wymieszał i będziesz się speszał? Zrozum jak cię oszukano i dostąp tego co 2000 lat temu się wstrzymało.

 4. Sojusz Konfederacji z PO według słów Nitrasa? Ale mi wiarygodne źródło informacji buahaha. Naćpany POwiec. Trzeba było podać że słyszałeś od menela spod budki z piwem. Wiarygodność byłaby ta sama.

  • Póki co Konfa na zlecenie Korwina torpeduje KAŻDE, ale to każde działanie rządu, zamiast go wspierać w czasach kryzysu jako partia narodowo-radykalna, zamiast proponować swoje rozwiązania i lobbować za nimi u Kaczora i posłów PiS.

   Poza tym Konfa ma skrzywienie prorosyjskie (też sprawka agenta deep state, Korwina).

   A ONRowcy w Konfie są wg mnie ok.

   • Korwin istotnie to podejrzany gość i też mi się nie podoba. Najlepiej byłoby jakby już odszedł na polityczną emeryturę. Dla mnie to jakiś agent (deep state pewnie tak, ale na pewno nie rosyjski, bo dobry agent żeby osiągnąć swoje cele pozoruje działania przeciwne czyli JKM powinien być wściekle antyrosyjski), który w III RP wykorzystany został do ośmieszenia konserwatywno-liberalnej prawicy, która dzięki niemu nie wchodziła przez 25 lat do sejmu. I teraz też bruździ w Konfederacji, ale z drugiej strony bez niego Konfederacja mogłaby w ogóle nie powstać.
    Co do działań PiS i Konfederacji – PiS nie robi wiele dobrego. Pierwsza wersja tarczy antykryzysowej była strasznie biurokratyczna, druga trochę lepsza, teraz już jest trzecia, a przedsiębiorcy wciąż są wkurzeni i szykują zdaje się strajk ogólnopolski. A ta cała pandemia jest to nic innego jak oszustwo i wszyscy w sejmie o tym przecież wiedzą, bo idiotami nie są. Konfederacja nie chce po prostu uczestniczyć w tym cyrku, ale wprost nie może powiedzieć, że pandemia to fałszywa flaga. Wiesz, że w III wersji tarczy PiS wsadził podatek od płatnego oglądania filmów np. na Netflixie? Wcześniej zaś przepchnęli podatek cukrowy i teraz nie zamierzają go wycofać z tego co wiem (ale może się mylę bo codziennie od rana do wieczora wszystkiego nie śledzę). PiS wprowadza różne totalniackie rzeczy np. coś co Braun określił jako elektroniczny pastuch.

  • Podsumowując: po przejęciu przez ludzi Korwina Konfederacja nie jest partią patriotyczną i narodowo-radykalną, ale neoliberalną, która promuje niewolniczy kapitalizm rodem z 19 wieku.

   • Gdyby było tak jak piszesz, to byich promowali we wszystkich TVNach, TVP i innych szczekaczkach od rana do wieczora, a jest dokładnie odwrotnie – zamilczają ich. Dlaczego? czytałeś książki Suttona o Wall Street i rewolucji bolszewickiej i Wall Street i Hitlerze? Tam jest odpowiedź dlaczego. Konserwatywni liberałowie (prawidziwi, a nie fałszywi jak PO) są za deregulacją, likwidacją koncesji i ograniczeń dla wolnego rynku. Ludzie robią za przysłowiową michę zupy dlatego, że korporacje i bankierzy wchodząc w układ z socjalistami doprowadziły do wyeliminowania konkurencji, urosły w siłę i dyktują warunki. Rządy socjalistyczne wszędzie ustalają prawo w interesie korporacji, a nie małych i średnich firm czy nawet dużych, ale z własnego kraju (PiS robi to samo np. przez ustanawianie specjalnych stref ekonomicznych gdzie zagraniczne firmy nie płacą podatków przez bodaj 10 lat). To wszystko socjalistyczna lewica bezbożna (na zachodzie Europy) a u nas teraz pobożna (PiS). Uprawiają strasznie rozbudowane rozdawnictwo i podwyższają albo wymyślają nowe podatki, ZUS 1400 zł miesięcznie. Przecież to jest chore! A kwoty wolnej od podatku wszystkim do 12-krotności płacy minimalnej jak proponuje Konfederacja podnieść nie chcą. Wolą rozdawać socjal kosztem milionów pracujących w tym mnie. Ja nic przez 5 lat od nich nie dostałem, a tylko dodatkowy podatek w paliwie na elektromobilność (10 gr na litrze) i zabierają w podatkach i składkach prawie 1/3 pensji. Żeby zarobić 2800 zł pracodawca musi wyłożyć 4800 zł. Ja nie chcę żeby mi nikt coś dawał. Niech mi po prostu nie zabiera. Dlatego nie podoba mi się PiS, bo to co robi to nie jest sprawiedliwość tylko kupowanie sobie głosów przez socjal kosztem reszty, która na ten socjal musi robić.

 5. No bo to są liberałowie i kapitaliści, więc trzeba po nich jechać. Jarku, jakbyś zapomniał, to Konfederacja była jedyną partią, która głosowała przeciwko wprowadzeniu tych durnych restrykcji: https://tvn24.pl/polska/specustawa-ws-koronawirusa-glosowanie-w-sejmie-4296259
  Oni już wcześniej ostrzegali, czym to się skończy.
  Nie wiem, jaki masz interes w tym, żeby bronić partii, która już nawet nie ukrywa, jak bardzo ma w dupie swoich wyborców. Jedyne wytłumaczenie to syndrom sztokholmski.

  • Ponieważ to nie są rządy swoich krajów, tylko sprzedajne marionetki, służące komuś innemu 😉 To bardzo logiczne niestety

  • Niestety, ale w rządzie istnieje frakcja deep state (Gowin, mason Szumowski i kilkunastu innych, w tym minister finansów) i silnie lobbuje za tymi działaniami, przymuszając do nich resztę PiSu.

   Trump jest także szantażowany ciągłym impeachmentem i zastraszany przez te elity. W wielu sprawach mają związane ręce, ale powoli, acz nieustannie sytuacja zmienia się na lepsze.

 6. Antyapostolskie miksy to też – druga sprzedajna wielka nierządnica / bestia ale czy to spójny emocjonalnie i rozumowo powód aby się strzelać z wojskami obrony terytorialnej + lokalnej — z ustawy (ten numer to bodaj tzw. numer druku sejmowego „rp”) 1066? Po co sejm dbał o ustawy o tzw. współpracy wojskowej, „egzekutorskiej”, czy innej jak ISAP-em sięgnąć? I jeszcze 447 – zwrot tego co „żydowskie” (chazarskie….) (za karę od Boga za wszelką nienawiść polaczyn?). Huczało o tym na stronach ludzi którzy przynajmniej deklaracyjnie „dbają o ojczyznę”. Sławianie poganie? Literka ‚a’ zamienna jest z ‚o’ — bo Polak zawsze (może 1-10% proc. wyjątków?) patrzy na powierzchowność mimo żem się tu też urodził. A sam on wydmuszka moralna — chyba że pozna to co było ok. 2000 lat temu. Gadulec, charakternie padalec a skarży na księży — podczas sam jest zwyrodnialec! Prześwietlenie Garabandal w Duchu Prawdy – wżdy jaki Polak mały…

   • Odniosłem się do „bohaterskiego” aktualno-historycznego charakteru Polaka który wroga nienawidzi zawzięcie uczuciem oraz czynem aż po śmierć. Zamiast uwierzyć w dary apostolskie to kombinuje szablę lub spluwę i tym samym naraża się na zło gdyż nie wierzy w cuda obronne Boga (cud nad Wisłą, christian rapture) a jedynie w śmierć „z tarczą albo na tarczy” „patriotyczną”. Jan Paweł II stał się nieskuteczny dla Polaków (encyklika Dominum et Vivificantem) z powodu ich słowiańskiego politeizmu (dziś to jest w postaci przesądów, religijnej buty ego tzw. „mojej totalnej jaźni”, czarnego kota, wiary w naturalistyczne „religie” inne (buddyzm, zen, medytacja „pustki stwórczej”, …), pozostały okultyzm (occult znaczy ukryty), szarlataneria o. Szustaka (miłosierdzie bez sprawiedliwości w jego „naukach”) i Zielińskiego Toronto Blessing łącznie bp Rysiem i jego wielką nierządnicą.
    Narzekacie na rząd polski (czyli masonerię świecką) oraz duchownych (masonerię kościelną – bestię podobna do baranka z Apokalipsy Jana) a sami jesteście leniwi w sferze duchowej, bo co innego Biblię czytać a co innego ją zrozumieć. I Jezus nie kazał walczyć z okupantem militarnie gdy pochwycenie wiernych ze św Pawła jest potrzebne albo cuda!!!! I po co te sztabki złota jak niektórzy robią w obawie o głód krajowy?!

 7. Przyjaciele.
  To fakt mamy się przeciwstawiać złu, ale zło dobrem zwycierzać:-)

  Jezus powiedział :” kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”
  Einstein mawiał: „pokój nie może być utrzymywany siłą. Może być tylko osiągnięty przez zrozumienie”
  Dalajlama powiadał : „miłość i współczucie to rzeczy niezbędne, nie luksusowe. Bez nich ludzkość nie przetrwa”

  Jaka jest różnica między oprawcami, którzy używają broni po to aby szerzyć śmierć, a nami którzy zaczną używać broni po to aby szerzyć śmierć:-( stajemy sie podobni do nich…
  Dobrego królestwa czy państwa czy wspólnoty ludzi, nie buduje sie na nienawisci, chwiejnych i nie stałych emocjach czy ostatecznie trupach…czy rzeczywiście chcemy mieć na rękach ludzką bratnią krew!…
  Dla naszego zmęczonego świata(serca) jedyną słuszną drogą, to prawdziwa wzajemna miłość!…tylko ona może i potrafi przemienić ludzkie serce, ludzki umysł…
  Zjednoczmy się w imię Miłości, jest to jedyna słuszna siła, którą możemy „walczyć” jeśli chcemy budować solidarność i zaufanie:-)
  Widzę tyle dobra i miłości wokół nas 🙂 wiem, że każdy z nas w głębi serca jest dobry:-) wiem że każdy nas jest Bożą istotą, dzieckiem Bożymm więc i moim bratem i moją siostrą czyli rodziną. Świadomość tych wspaniałych dla mnie relacji, motywuje mnie do bezwarunkowej miłości:-D
  Do zobaczenia Przyjaciele…:-)

 8. Dobrze gadasz bandyto. Prawdziwy gangster z ciebie jest pewnie co nie raz i nie dwa kogoś kropnął albo obrobił. rozbój, włam , zabójstwo i te tematy.
  Staniesz przeciwko NWO czuję to.

  Sam miałem podobne doświadczenia do ciebie z socjotechniką typu reakcja – rozwiązanie.
  Tylko głupiec da się orżnąć i zrobić w balona tą metodą.
  Jak można się trząść jak trusia i przyjmować ich rozwiązania które sami wykreowali ?
  Jak ludzie mogą trząść dupami ze strachu przed nimi ?
  Mają miażdzącą przewagę liczebną nad tymi którzy ich gnębią.
  Ja raz w 2 klasie w podstawówce nawoływałem do buntu przeciwko personelowi.
  Mało tego ja ten bunt wszcząłem na pełną skalę i mu przewodziłem.

  I gołymi pięściami pobiłem dotkliwie nauczycielkę.
  Chwyciłem tą manipulatorską i oszukańczą jędzę za włosy i trzasnąłem jej głową o okno tak że szybę wybiła. Później dostał jeszcze kopniaka w krocze i serię uderzeń głową o blat biurka.
  Rzuciłem ją na ziemię i skopałem dotkliwie. Łąmiąc jej lewą rękę i 2 żebra.
  Do łez sprana. Jak 5 minut wcześniej wrzeszczała że to tylko ona będzie wydawać rozkazy to po 5 minutach łomot cienko kwiliła i lała rzewnymi łzami ze swoich podbitych oczu.
  Taka z niej przywódczyni wielka. Rządząca tylko dlatego że nikt jej nie stwał sztorcem i nie walczył o swoje. Manipulacja i oszustwo jedyne źródła władzy jakie miała.

  Tym czynem zjednałem sobie sporo zwolenników. Niestety pomimo ”poczucia nieuczciwości”
  u wszystkich i chęci odwzajemnienia pięknym za nadobne dali się zastraszyć technikom manipulacyjnym . i to pomimo mojego objaśnienia mechanizmów działania.
  Zrobili im pranie mózgu intensywne a mnie wywalili.
  Kiedy mnie krępowali wywrzeszczałem takie zdanie :
  – Możecie mnie zabić ale nie zmusić. Jestem dumny z tego co zrobiłem i
  będę walczyć o swoje dalej.

  22:1 to przewaga liczebna miażdząca.
  Dwudziestu dwóch 8 letnich smarkaczy mogłoby nauczyciela sprać na kwaśne jabłko.
  Mogli by z nich podroby wytłuc.
  Zbiorowy bunt oznacza w zasadzie pewne zwycięstwo.
  Czy ci policjanci, żandarmi,żołnierze mają jakieś nadludzkie moce ?
  Czy taki polityk ma nadludzką siłę ?
  Rządzą tylko dlatego że ludzie dają się robić w wała i masowo się nie buntują.
  Przewaga liczebna przy tej samej jakości na sile fizycznej zrobiłaby swoje.
  Tylko ze świadomością by później nie spierdzielić od nowa.

  Inzynieria społeczna. Termin sam w sobie niewłaściwy.
  Inżynieria jest dziedziną nauki opierającą się na prawdzie i twardych wyliczeniach.
  Kazda dziedzina nauki ma swoje obligatoryjne ponadczasowe paradygmaty i prawidła.
  To co Ambroży Pare odkrył w kwestii chirurgi jest po dziś dzień aktualne i prawdziwe.

  A ”inżynieria społeczna” czy też właściwie socjotechnika nie ma żadnych norm.
  Nie odzwierciedla rzeczywistości i zakłamuje rzeczywistość. Naciąga,przeinacza.
  I tylko opisuje sposoby oszustwa.

  Żeby tylko ludzie się wściekli i zaczęły się ”Powszechne walki uliczne ”
  Żeby się wściekli tak że rozszarpią na strzępy z uciechą na ustach.
  Oni drżą ze strachu na myśl o masowym buncie i wybuchowi przemocy przeciwko nim.
  Wiedzą że ludzie się budzą i mają tego masowo dosyć. I prędzej wybiorą śmierć w zamieszkach niż
  życie pod ich jarzmem.

  Nie moge się doczekać dnia gdy zaczną się powszechne zadymy i burdy w całej Polsce.
  Nareszcie będę mógł się wyżyć swoją maczetą i koktajlami mołotowa na znienawidzonych bankierach i wyzyskiwaczach oraz na tych którzy staną po ich stronie.
  Z niesłychaną rozkoszą obedrę ze skóry, poćwiartuję, wytłukę podroby i zarżnę jak wieprzki.
  Mam za nic to czy zginę . Śmierci się nie boję.
  Wszystko lub Nic. Wolność lub Śmierć.

  REWOLUCJA SIĘ ROZPOCZĘŁA !!!

  • No, nieżle pojechałeś. Ale jak już wywalimy tą bandę na zbity pysk , to ci którzy przyjdą po nich , będą inni, lepsi ??

   • Zależy jacy ?
    ”Rewolucje są takie jacy ich sprawcy.
    Tu nie chodzi o bezmyślne zabijanie dygnitarzy i niszczenie wszystkiego jak leci.
    Tu chodzi o świadome działania.
    O świadomy plan zastąpienia obecnych instytucji przez bardziej uczciwe.

    Co innego zburzyć kościół tylko po to by się wyżyć
    A co innego rozwalić kościół by wybudować w jego miejscu funkcjonalny uniwersytet.
    [I wyżyć się przy okaxzji] O planowość działania chodzi.
    Wszelkie dotychczasowe rewolucje niszczyły obecny porządek i
    powodowały zamęt. A sytuacja wyzysku i skurwyństwa zataczała pętlę.
    Bo ludzie nie mieli planu . Co potem?
    Czaisz bazę ELKa ?

    Trzeba by po obaleniu obecnych napisać od zera nowe konstytucje ,ustawy , przepisy.
    Wzajemnie i wewnętrznie spójne, ucziwie traktujące wszystkich obywateli.
    Regulujące co jest dobre prywatnym , co jest dobrem publicznym , a co jest dobrem półpublicznym. tzn będący prywatną własnością ale udostepnionym dla konkretnej zainteresowanej grupy ludzi. np. SexShop.
    Własność prywatna ale otwarta dla każdego fana intymnych zbliżeń.
    Na nowe określające ład społeczny zobowiązania i przywileje.
    W mieszkaniu porządek robie ja sam.
    Na klatce schodowej jako miejscu półpublicznym porządek robią mieszkańcy
    W parku jako miejscu publicznym o porządek dbają wszyscy którzy tam przebywają.

    O to chodzi. O świadome zmiany .Żeby to miało ład,skład i porządek.
    Żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.
    Społeczność zrobi coś dla ciebie , a ty się odwdzięczysz proporcjonalnie.
    Coś dla wszystkich i coś dla konkretnych osób.
    O szacunek i przywoitość się rozchodzi.

    By skończyły się te głupie i nie odzwierciedlające rzeczywistości ideologie, doktryny i tak dalej.
    By była transparentność między rządzącymi i rządzonymi.
    By władzę mieli tacy jak Jarek Kefir. Uczciwi ,przywoici, mądrzy ludzie którzy nazwą rzecz po imieniu.
    Żeby Rozumny Altruizm zatryumfował nad Egoizmem.
    Rozumny Altruista pomaga innym wtedy gdy wie ze mu się odwdzięczą.
    [Nie pomaga psychopatom i skurwysynom bez czci i honoru ]
    Jak mu się właściwie nie odwdzięczą to się na nich zemści. A sam zawsze się odwdzięcza tak jak należy. Nie daje się robić w balona . Przysługi sa porównywalnej wartości.

    Przy wspinaczce na skałach powiedzmy. 3 ludzi.
    Dwóch podnosi jednego z liną dzięki czemu on sam znajduje się w sytuacji lepszej niż pomagający. [ Altruizm typu górka ]
    Następnie odwdzięcza się kolegom wiążąc linę na jakimś wystepie i pomagając im się wspiąć. [Sytuacja Dołka]
    I wszyscy pną sie do góry i w ostatecznym rozrachunku zyskują.

    I takiego właśnie społeczeństwa trzeba. Robią zrzutkę na wybrańca który wyniesie sie do góry i on im odpłaca pomocą z lepszej sytuacji i dba o nich.

    Trzeba płacić Dobrem za Dobro. I złem za zło.
    Nie można pobłazać psychopatom.

    Psychopaci działają swym egoizmem na obligatoryjną szkodę reszty grupy.
    Wykorzystują cudzy altruizm samemu nie chcąc dać nic w zamian.
    Nie będzie cudownego świata bez ukatrupienia tych gnid i szuji bez honoru.

  • To co piszesz jedzie mi bolszewizmem na kilometr. Niczego dobrego z żadnej rewolucji nie wyszło. Patrz np. francuska czy właśnie bolszewicka, po której w Rosji żyli dużo gorzej i w większym zamordyzmie niż prze rewolucją. Zapominasz o jednym – wojsko i policja są rzecz jasna dużo mniej liczne niż my, ale mają nad nami jedną znaczną przewagę – mają broń palną w tym automatyczną, czołgi, samoloty, broń elektromagnetyczną i wiele innych rzeczy, a my nie mamy nic poza ewentualnie nożami, siekierami, widłami czy koktajlami Mołotowa. Próba siłowej konfrontacji naszej z nimi skończy się krwawą jatką i zaprowadzeniem totalitaryzmu a oni u władzy pozostaną. Porównując to do tej sytuacji z nauczycielką – my jesteśmy tymi 22-ma 8-latkami z gołymi rękami, a ona jest tylko jedna, ale ma naładowanego i odbezpieczonego kałasznikowa i może go użyć w każdej chwili jak tylko ktoś podniesie bunt. I jest jeszcze jedna rzecz – ustawa 1066, która w razie gdyby mieli problemy z pacyfikacją daje im możliwość wezwania na pomoc obcych wojsk i policji, a wtedy Twoja rewolucja skończy się szybko i krwawo.
   Jedynym sposobem na obalenie tych syjonistycznych nierządów okupacyjnych jest metoda pokojowa. Jeśli osiągniemy odpowiedni poziom świadomości wówczas można ją zastosować. Pierwsza rzecz – masowo wypłacić wszystkie albo 90% swoich pieniędzy z banku i trzymać w domu. Druga rzecz – masowo nie płacić podatków. Trzecia rzecz wypowiedzieć posłuszeństwo tej władzy przez masowe niestosowanie się do ich okupacyjnego prawa. Nie ma możliwości żeby zamknęli np. 20 czy nawet tylko 10 milionów ludzi. A nie naślą na nas wojska i nie pozabijają, bo kto będzie wtedy robił na tych pasożytów. Rewolucję można przeprowadzić tylko pokojowo.

 9. Dziwi mnie że ten Kefir nie boi się publikować takich bredni. Przecież może za to zdrowo beknąć. Chce do pierdla, jego sprawa, chociaż cela więzienna to też kryjówka przed wirusem, więc może o to mu chodzi…

 10. Zabijając nawet największą kanalię, stajesz się taki sam jak ta kanalia, lub nawet gorszy. Wchodzisz w schemat działania zwierzęcych praw natury, czyli silniejszy górą. To żadne przebudzenie i rozwój duchowy.

 11. izolacja,kwarantanna czy jak by to zwal robi swoje w glowach WAM KOCHANI sie poprzewracalo,tegowszystkiego czytac sie nie da.na wlasne oczy wdzialam choryh ludzi. PRAWDA jest taka ze sluzba zdrowia jest tylko parodia i zato teraz placimy.mocna porzadna sluzba zdrowia jest nasza tarcza zycia, MOZE WARTO TO PRZEMYSLEC !!!!!!!

  • 👍 zgadzam się i zachęcam do odpoczynku na łonie natury
   Służby zdrowia samymi pieniędzmi nie naprawisz

  • No trudno żeby nie widziała Pani chorych ludzi skoro są ich w Polsce miliony (na różne choroby). Może to po prostu chorzy np. na grypę? Nie ma dowodu, że COVID-19 w ogóle istnieje bo nie wyizolowano go i nie został spełniony żaden z 4 postulatów Kocha. Nie będę tu pisał co to za postulaty. Proszę sobie w googlach poczytać.

   • Wirus jest pasożytem bezwzględnym i nie da się go wyizolować. Nie będę tu pisał co to za pasożyt. Proszę sobie w googlach poczytać

 12. Nie jest nawet zaraźliwa! Dlaczego wszystkie supermarkety działają, tylko tam odbywa się rotacja ludzi ale jakoś żadnego nie zamknęli!!! Za to odixolowane domy opieki i szpitale, uczelnie tak! Jeszcze szpitale to rozumiem, ale rezta?! Ani w Pl ani w Europie czy na świecie nie zamknięto supermarketu, to jest podejrzane i dowód na sciemę!

 13. Żałuję, że wszedłem w jakąś stronę z propagandą, która do tego jest od rzeczy i w ogóle poza tematem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.