Aktualności

UWAGA! STRAJK GENERALNY W CAŁEJ POLSCE!

Pan Paweł Tanajno wzywa do strajku generalnego, który wkrótce odbędzie się w całej Polsce!

A więc dzieje się, naprawdę!

Nie jestem przeciwko rządowi swojego kraju w tych czasach kryzysu. Ale uważam, że to, co robią agenci ukrytej globalnej władzy (deep state) wewnątrz PiS jest zbrodnią dokonywaną na naszym narodzie, na zlecenie kryminalistów z WHO i Billa Gatesa.

Mason Szumowski i agent Platformy Gowin nie powinni być w tym rządzie! Wiem, że w PiS jest masa dobrych i uczciwych ludzi, i to oni powinni mieć ster władzy! A mason Szumowski powinien stanąć przed Trybunałem Stanu za to, co zrobił polskiej gospodarce. W Brazylii taki precedens już był, gdy prezydent odwołał ministra zdrowia, który ma zlecenie WHO niszczył kraj.

Epidemia suszy, epidemia bezrobocia, epidemia głodu, epidemia biedy, epidemia samobójstw, epidemia alkoholizmu, epidemia otyłości, epidemia przemocy domowej, epidemia chorób psychicznych – to są prawdziwe, a nie wydumane medialnie zagrożenia. Którym musimy stawić czoło już TERAZ.

Zagrożenie ze strony koronawirusa jest znikome, bo wirus okazał się dużo słabszy niż na zakładano. Żądamy całkowitego odmrożenia naszej gospodarki i wypłaty wysokich odszkodowań za straty psychiczne, moralne i finansowe.

Wiem, że rządy krajów takich jak Polska, USA, Węgry, Włochy są szantażowane przez elity deep state i wciąż w wielu sprawach mają związane ręce przez tych zbrodniarzy. Jednak pora w końcu obudzić się i zacząć coś robić! Inaczej oni nas po prostu wymordują!


Cytat: „STRAJK GENERALNY, bo

rząd robi sobie jaja z gospodarki. Odmroził lasy i boiska. Żądamy poszanowanie dla wolności obywatelskich i uczciwego informowania o faktycznie znikomym zagrożeniu Covid i gigantycznym zagrożeniu ze strony biedy i bankructw. Szykujemy się do strajku generalnego.

Domagamy się też poszanowania demokracji przez media i rzetelnego informowania o wydarzeniach a nie takich ustawek i kłamstw jak w wydaniu Newsweek Polska.

Dlatego nie chcemy iść drogą KOD i nie będziemy współpracować z żadnymi politykami ani mediami, które są na usługach partii politycznych.

Szukamy kontaktów do wszystkich organizacji które już teraz protestują – do pograniczników, do rybaków a także do tych które chcą zacząć protestować. Zapraszamy nie tylko przedsiębiorców.

Wszystkich obywateli, którzy mają dość zwolnień i obniżek pensji, którzy mają dość gospodarki sterowanej ręcznie przez rząd, którzy pragną wolności, także od pandemii strachu.

Chcemy żeby stanęła cała Polska a 8 maja zakończymy strajk ogólnopolską demonstracją w Warszawie. Każdy protestuje teraz osobno – czas połączyć i zrobić to razem w jednym czasie.

To ma być strajk polityczny bo przed nami wybory a to jedyny okres kiedy PISowi jeszcze na czymś zależy i troszczy się o wynik wyborów. Domagamy się natychmiastowego zniesienia wszelkich ograniczeń gospodarczych i wolności obywatelskich. wracamy do normalnego życia.”

Paweł Tanajno

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły o koronawirusowej zawierusze

Przeczytaj koniecznie poniższy artykuł. To szerokie opracowanie wypowiedzi niezależnych lekarzy, którzy odważyli się sprzeciwić oficjalnej agendzie dotyczącej koronawirusa:

Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”

Inne ciekawe i szokujące wpisy o paranoi koronawirusowej z mojej strony

Okazuje się, że to nie jest tak, jak mówią nam w mediach! Zobacz, jak jesteśmy oszukiwani:

Szokujące słowa dziennikarzy: koronawirus to oszustwo!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Ten wywiad o koronawirusie jest usuwany ze wszystkich portali!
Tajemnicze interesy i powiązania Billa Gatesa sponsorującego WHO

Kiedy nie musisz nosić maseczki? Czy płacić mandaty?
Czy elity są pełne zbrodniarzy? Niestety ale tak!
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem!?
Dr Piotr Kołacz: jak chronić się przed koronawirusem?

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 odpowiedzi »

  1. Zgadza się w PiSie jest wielu dobrych i uczciwych ludzi, ale wierchuszka jest promasońska. Sam Kaczyński ma związki z masonerią, a w młodości na jego wychowanie duży wpływ miał mason Jan Józef Lipski. Jednak matriks się sypie, więc i PiS pewnie się niedługo posypie jak różne ciemne sprawki wyjdą na jaw i powstanie z tych uczciwych pisowców nowa partia.

  2. Którzy to w pisie uczciwi ludzie? Ci co za guru tej sekty, głosują jak marionetki bez jakielkowiek refleksji.

    • Dokładnych nazwisk ci nie podam, ale to spora część tych szeregowych posłów mało albo w ogóle nieznanych. Oni są tylko maszynką do głosowania. Wielu z nich ma kredyty i głosują tak jak partia każe. Ich test będzie jak będzie głosowany projekt ustawy o przymusowych szczepieniach wszystkich na COVID-19(bo tak zapewne się pojawi). Jeśli się wtedy nie postawią tylko zagłosują znowu za to znaczy, że nawet jeśli chcieliby dobrze, ale się boją to i tak ich miejsce jest na śmietniku historii.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.