Afery

NIEZALEŻNI NAUKOWCY O KORONAWIRUSIE: TO OSZUSTWO!

Czy koronawirus to kłamstwo, oszustwo? Czy jest to epidemia rozdmuchana przez media, na której sprytni i psychopatyczni ludzie chcą zarobić ogromne pieniądze? Czy podjęte środki zaradcze – kwarantanna, lockdown, izolacja, noszenie maseczek – są słuszne, czy raczej niewspółmierne do zagrożenia?

Czy koronawirus to choroba, która jest tak samo groźna jak grypa, tylko bardziej zaraźliwa, dlatego w tak dużym czasie jest tyle ciężkich przypadków, co sprawia wrażenie, iluzję wielkiej epidemii? A w rzeczywistości ciężkich przypadków i zgonów przez 2 miesiące jest tyle, co w ciągu 8 miesięcy zwyczajnej grypy? Czy koronawirus to po prostu nowa choroba grypopodobna, bo co jakiś czas na świecie następuje zmiana wirusa wywołującego te objawy? Przecież w 2009 / 2011 szczep świńskiej grypy A/H1N1 prawie całkowicie wyparł pozostałe wirusy, które takie choroby wywołują.

Czy WHO zwyczajnie kręciło? Czy to prawda, że sprytnie zmieniono definicję pandemii po to, by ją kiedyś ogłosić przy minimalnej liczbie zachorowań? Dlaczego z powodu pandemii świńskiej grypy w 2009 roku nie zdecydowano się na morzenie ludzi głodem i zagładę światowej gospodarki? Czemu WHO nie chciała w ogóle ogłaszać pandemii koronawirusa, ale zrobiła to już dzień po podejrzanej, ogromnej darowiźnie od Billa Gatesa, który chce zarobić biliony dolarów na przymusowych szczepieniach?

Na te i na inne pytania starają się wypowiadać ludzie, którzy samodzielnie poszukują prawdy o tej prawdopodobnie największej mistyfikacji XXI wieku, obok zamachów na World Trade Center i późniejszych ludobójstw dokonywanych w krajach Bliskiego Wschodu, nazywanych „szerzeniem demokracji.” Czy pomimo cenzury, szantażowania lekarzy przez rządy, zakazie wypowiadania się i innych restrykcji, istnieją naukowcy i lekarze, którzy negują oficjalną narrację ws. koronawirusa? Okazuje się, że tak. Tacy naukowcy istnieją i pomimo różnych zagrożeń, przełamują tę globalną zmowę milczenia, przekazując nam prawdę o koronawirusie.

W swojej serii felietonów przytaczam takie wypowiedzi ludzi, którzy mają renomę i szacunek w środowisku naukowym. Nie są to wypowiedzi „teoretyków spiskowych” ani „anonimów z internetu”, tylko ludzi nauki. Ten artykuł jest następnym z tej serii, poprzednie znajdziesz w poniższych linkach – serdecznie zapraszam Cię do ich lektury:

To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”
Koronawirus: znany lekarz podważa wersję oficjalną!

I na marginesie: czy epidemia koronawirusa została spreparowana po to, by wprowadzić totalitaryzm orwellowski taki jak w Chinach, wspomagany dronami, kamerami, systemem oceny społecznej, systemami szpiegującymi i innymi nowoczesnymi technologiami? Czy istnieje walka stronnictw (NWO – elity deep state – Chiny, UE, Kanada, Australia, Nowa Zelandia) kontra jasna strona (Jasne Kapelusze – USA, Polska, Węgry, Włochy, Islandia, Europa Środkowa), a NWO i finansjera powoli przenoszą się do Chin, Indonezji i Wietnamu? I takie też totalnie orwellowskie rozwiązania chcą wprowadzić w innych krajach? Czy kraje rządzone przez Jasne Kapelusze są wciąż szantażowane przez elity deep state, np zabójstwami przywódców lub żądaniem natychmiastowej spłaty długów, i wciąż mają związane ręce w wielu kwestiach, ale powoli dążą do eliminacji tych elit?

Te pytania pozostają wciąż bez odpowiedzi. Skupmy się teraz na tym, co wiemy.

WHO rakiem wycofuje się z narracji nt. koronawirusa

Rzeczniczka prasowa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dr Margaret Harris w wypowiedzi dla Sydney Morning Herald oświadczyła, że to nie jej organizacja odpowiada za restrykcyjne, totalne kwarantanny wprowadzone w niektórych krajach, gdzie potencjalni zarażeni przebywają razem ze zdrowymi. Jej zdaniem rządy tych krajów kierowały się częściowym naśladownictwem chińskich rozwiązań z Wuhan, a nie radami WHO.

CZYTAJ DALEJ: Światowa Organizacja Zdrowia: nigdy nie zalecaliśmy zamykania całych krajów

Co to oświadczenie ma oznaczać? Czyżby chodziło o zmycie z siebie odpowiedzialności za masowy głód, ogromne bezrobocie, nadciągający całkowity kolaps światowego systemu ekonomicznego, który po 2008 roku i tak był na wykończeniu i ledwo zipał? Z drugiej strony, to bankierzy, finansjera, londyńskie City (stolica NWO) mogą zwalić winę za swoje zbrodnicze decyzje drenujące kapitał całych krajów na koronawirusa. Możliwe, że teraz będzie miało miejsce wzajemne przerzucanie się winą za zbliżający się ogromny kryzys.

Uważam, że WHO, Bill Gates i ogólnie elity deep state powinny stanąć przed Trybunałem Międzynarodowym i odpowiedzieć za swoje wieloletnie zbrodnie, w tym za narażenie miliardów ludzi na biedę i masowy głód.

Co ciekawe, WHO stało się tubą propagandową zarówno koncernów farmaceutycznych, jak i agendy lewicowo-liberalnej deep state. To WHO nakazuje krajom wprowadzanie różnych niekorzystnych dla obywateli rozporządzeń, norm i zaleceń. I to nie tylko medycznych, bo WHO wzięło się także za.. edukację seksualną.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT. W tej deklaracji jest zapowiedź, że ma wejść do szkół wychowanie seksualne opracowane wg standardów WHO. W dokumencie tym ujęto:

-Nauka masturbacji dla dzieci w wieku.. 0-4 lat.
-Dziecko w wieku 6-9 lat ma rozumieć pojęcie akceptowalne współżycie, akceptowalny seks czyli odbywany dobrowolnie za zgodą obu osób.
-Dziecko w wieku 9-12 lat ma umieć negocjować w sprawie przyjemnego bezpiecznego seksu z partnerem.

Czy to nie są pedofilskie zapisy? Zalecenia WHO ws edukacji seksualnej po polsku przeczytasz poniżej:
-Standardy edukacji seksualnej w Europie

Minister Szumowski mówi o fałszywych testach na koronawirusa:

To nagranie wciąż znika z sieci. Jest usuwane przez YouTubową cenzurę, która nie chce, aby ta prawda wyszła na jaw.

Wiele testów na koronawirusa ma dawać wynik fałszywie pozytywny. Czyli osoba testowana jest zdrowa, ale w teście wychodzi jej, że jest chora na koronawirusa. Dr Paweł Grzesiowski (ten lobbujący za szczepieniami) sam przyznał, że wiele testów daje fałszywy wynik, co naraża na zamykanie szpitali, brak leczenia chorych i zgony, jak i na nieprawidłowe leczenie osób zdrowych.

Pisał o tym o tak:

Cytat: „A fake-epidemia? Gdy testy są fałszywie dodatnie? Nadczułe? Setki testów na dobę, różne serie, różni producenci, różne urządzenia, różne laboratoria, niektóre powstałe w ciągu kilku dni. Brak pewności co do wyniku daje lęk i chaos. Nie! Najpierw jakość, potem ilość.
(…)
Szpital 500-łóżkowy. Środa. Przesiewowe testy u personelu. 30 dodatnich. Zamknięcie szpitala. Groźba ewakuacji 200 pacjentów. Po analizie ryzyka powtórne testy. Wszystkie ujemne. To już test-afera. Jedne testy fałszywie ujemne, drugie fałszywie dodatnie. Brak walidacji.”

.

Lekarz medycyny sądowej o koronawirusie: wywiad

Prof. Klaus Puschel jest szefem wydziału medycyny sądowej w klinice uniwersyteckiej w Hamburgu (UKE). Wraz z kolegą wykonuje on obdukcje wszystkich zmarłych na COVID-19 (koronawirusa) w Hamburgu. Jego zdaniem strach przed tym wirusem jest mocno przesadzony, a COVID-19 jest chorobą względnie nieszkodliwą.

Udzielił on wywiadu w regionalnej telewizji SAT 1. Podważa on oficjalną propagandę na temat koronawirusa.

Video z tym wywiadem jest poniżej, ale naprawdę polecam wyłączyć głos i czytać tylko polskie napisy, bo oryginał jest czytany w języku niemiecki.

.

 

Niedobory witaminy D3 zwiększają ryzyko ciężkich powikłań po koronawirusie

Co ciekawe, oficjalnie przyznano, że za ciężki przebieg koronawirusa mogą odpowiadać niedobory witaminy D3. To, o czym mówili niezależni lekarze, potwierdziło się kolejny już raz.

Cytat: „Niedobory witaminy D mogą być częste u chorych z ciężkim przebiegiem COVID-19 i mają silny związek z problemami zdrowotnymi, które zwiększają ryzyko zgonu u tych pacjentów, np. zaburzeniami krzepnięcia krwi oraz obniżoną odpornością – wynika z pracy, którą publikuje serwis naukowcy MedRxiv.”

CZYTAJ DALEJ: Niedobory witaminy D mogą być główną przyczyną zgonów na COVID-19

Kwestię witaminy D3 i witaminy C w kontekście koronawirusa poruszałem także w poniższych artykułach:

Dr Piotr Kołacz: jak chronić się przed koronawirusem?
Koronawirus: jak się chronić? Sprawdzone naturalne metody

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 odpowiedzi »

 1. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=_kmYJXd2d5s&w=560&h=315%5D

  Tilt ponad 30 lat temu widział co się dzieje na świecie, a ilu nadal jest nieświadomych…

  Jarku, gdy pierwszy raz trafiłem na Twoją stronę, na tyle mi się spodobała, że zostałem stałym czytelnikiem. Artykuły podobały mi się mniej lub bardziej ( z reguły bardziej), często zaskakiwały mnie w nieoczywiście oczywisty sposób. Dziś ( a właściwie od kilku dni) mam ochotę potrząsnąć Tobą i powiedzieć byś się obudził ( z drzemki, bo Ty już z tych obudzonych, ale chyba trochę Ci się przysnęło). Jak w połowie marca rząd podjął decyzję o kwarantannie, powiedziałem moim współpracownikom: „oficjalnie rozpoczęła się depopulacja ludzkości”. Nie powiedziałem tego ze złością, zrezygnowaniem czy jakimkolwiek innym uczuciem. Dosadnie stwierdziłem fakt. Takie rzeczy to nie przypadek, a ja od samego początku wiedziałem, że to ściema, mająca szerzyć strach i ograniczać WOLNOŚĆ. Ta cała szopka jest testem, na razie umiem się domyślić lub połączyć tylko niektóre części:

  stanfordzki eksperyment więzienny, sprawdza nasze życie w izolacji, reakcje, zaufanie do mediów i autorytet władzy, otwarty umysł w opisie z wikipedii dostrzeże wiele podobieństw z eksperymentu i kwarantanny, nie chcę pisać litanii
  to planowana akcja od dawna, ceremonia otwarcia IO w Londynie w 2012 r. to „zapowiada”
  data też nie jest przypadkowa, polecam szczególne zwrócenie uwagi na „noc walpurgii”
  http://globalne-archiwum.pl/udostepniamy-szokujacy-film-ukazujacy-mroczna-ceremonie-otwarcia-olimpiady-w-2012-r-zapowiadala-ona-pandemie-sars-cov-2/
  Już gdzieś kiedyś czytałem, teraz nie mogę znaleść, że najważniejsze „zamachy” robione są w marcu i wrześniu, ma to związki z równonocą, fazą księżyca i obrządkami okultystycznymi
  ze eksperymentem więziennym jest powiązany „efekt lucyfera”, także odsyłam do wikipedii, o tym samym, mówi Jordan B. Peterson tylko używa innej definicji przywołując „Archipelag Gułag” Sołżenicyna, do znalezienia na YT
  kolejny kryzys wywołany sztuczną kreacją pieniądza przez banki komercyjne, spowodowałby gigantyczne protesty na całym świecie, pewnie coś jak żółte kamizelki, teraz kryzys jest „przyczyną losową” i nie ma winnych, a ludzie będą masowo tracić pracę, znów wróci rynek pracodawcy i piękne hasła: „zapierdalaj za tyle ile ci daję, jak nie, na twoje miejsce mam 10”, a kto miał zarobić, to zarobił
  podejrzewam, że systemy rozpoznawania twarzy uczą się identyfikować osobnika z zasłoniętymi ustami i nosem, „10 years challenge”( kto dał się nabrać?) na FB miało na celu ulepszenie algorytmów, myślę, że to jeden z celów
  kwarantanna miała zamaskować i dać czas na montaż anten 5G
  to też jest czas na test 5G i jego kalibracja, najcięższe przypadki z podłączaniem do respiratora to efekt działania 5G, a nie wirusa, dlatego najwięcej najcięższych przypadków i zgonów było we Włoszech i Chinach
  potęgowanie stresu i odcinanie od natury, 30 minutowy spacer po lesie lub parku (po mieście już nie), znacząco zmniejsza stres, uspokaja, oczyszcza umysł z destrukcyjnych myśli i emocji, uspokaja oddech
  badanie nastrojów społecznych, poluzowanie obostrzeń jest w „idealnym momencie”, bo ludzie chcieli protestować, teraz nie będzie komu i nie będzie po co, a przepisy dające większe uprawnienia służbom i zmniejszające wolność pozostaną (przypadek?)
  nakaz noszenia maseczek ma wywołać efekt dyscyplinowania „więźniów bez maseczek” przez „więźniów z maseczkami”, czyli zbiorowa odpowiedzialność za stan zdrowia (nie ważne jest twoje zdrowie, tylko ogółu), dotyczy to wielu aspektów, celem jest zniszczenie wolności indywidualnej, na rzecz zbiorowej, ułatwi to wprowadzenie systemu oceny obywatela ( z resztą ocenianie usług, miejsc, restauracji na FB lub guglu, to było uczenie/programowanie nas systemu oceniania)
  jest pretekst do masowych szczepień, przeciwnicy mają odebrany argument lub będą dyscyplinowani przez innych i w konsekwencji wykluczani z kolejnych dziedzin życia społecznego jeśli się nie zaszczepią
  zwiększenie słabnącego zaufania do służby zdrowia
  fałszywe testy dające wynik fałszywie pozytywny mają na celu utrzymywanie mniejszej lub większej kwarantanny oraz są argumentem do masowych szczepień

  Jeśli chodzi pis jestem pod wrażeniem z jaką wytrwałością i uporem ich bronisz. Być może ja nie potrafię zobaczyć tego co Ty widzisz, lub masz jakieś pewne źródło informacji i wiesz więcej ode mnie. Jeśli tak jest, chętnie przeczytam co masz w tej kwestii do powiedzenia. Ja natomiast nie mam złudzeń, że cały pis nie służy Polsce i Polakom. Od 30 lat wszyscy politycy wmawiają nam, że mamy demokrację. Komunizm się nie skończył, żyje i ma się dobrze na wszystkich szczeblach i we wszystkich rodzajach administracji. Po 1989 zostały wpuszczone korporacje, które stworzyły kult zachodnich marek, potęgowany niskim poczuciem wartości i zacofaniem, a także zniszczyły krajowe firmy. Efektem tego jest budowanie przez znaczną część społeczeństwa, poczucia własnej wartości, przez pryzmat posiadanych dóbr. Policja tylko zmieniła nazwę, prokuratury i sądy to ci sami ludzie, wierni tej lub tamtej partii, ale z poprzedniego układu. Wybory to tylko iluzja, że coś możemy zmienić, a podejrzewam że są od 30 lat permanentnie fałszowane. Pojawiają się nowe partie i nowe twarze, gdy stare całkowicie się przejadły. Ciekawe ile byłoby afer, gdyby zlikwidować immunitety i wprowadzić odpowiedzialność karną i majątkową za wprowadzanie szkodliwych lub niezgodnym z prawem przepisów, decyzji itp, lub narażających budżet państwa na wypłacanie odszkodowań (teoretycznie taki przepis jest, w praktyce martwy, chodzi mi o odebranie przywilejów i wprowadzenie realnych kar dla każdego urzędnika państwowego).
  Same „elity” z n w o, są na całym świecie, każdy lub prawie każdy rząd im służy. Wszystkie polityczne opozycje, to opozycja kontrolowana
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cechy-kontrolowanej-opozycji-2019-08
  Dlatego bardzo krytycznie oceniam zjawisko Q i samego Trumpa. Bald już 3 lata temu zrobił film, że Trump, to nowy projekt elit

  Moim zdaniem ma to za zadanie stworzyć iluzję, że ktoś o nas walczy, a tak naprawdę to zwykła zasłona dymna. Zobaczcie sobie ostatnią scenę z filmu „Mroczne wody”.

  I dlatego będę powtarzał, oni boją się nas, zjednoczenia wszystkich ludzi, przeciwko obecnemu systemowi, gdzie jeden człowiek ma władzę nad drugim. Oni chcą władzy nad nami, niczego innego. I sami im ją dajemy. Sami z siebie robimy klasę do rządzenia, a z nich klasę rządzącą. Sami siebie uznajemy za gorszych, a ich za lepszych. Sami pozwalamy traktować siebie jak bydło, więc tak nas traktują. I nikt nie protestuje, bo nikt nie ma czasu. Wszyscy muszą zapierdalać za miskę ryżu jak powiedział premier MM, bo na pewno niewielu z nas dostaje pensję wartą pracy jaką wykonał. Nie wierzę żadnemu politykowi, bo on chce mieć władzę, kieruje się tylko i wyłącznie swoim interesem, a nie dobrem społeczeństwa.
  Pozdrawiam

  PS. Coś takiego znalazłem na koniec
  http://wps.neon24.pl/post/154603,bezczelna-konfederacja-czyli-zydzi-udajacy-polakow

  • Mam gorzką satysfakcję po obejrzeniu dołączonego do Twojego komentarza filmiku. Jakiś czas temu pod artykułem wieszczącym, że Trump to jakiś Mesjasz zesłany, by walczyć z NWO napisałem, że to ściema, bo jest on tak samo zczepiony z rotschildowskimi bankami, jak pies z suką. Nie wiem, jak można go było wziąć za rycerza na białym koniu wiedząc, że to gość nastawiony wyłącznie na rwanie kasy wszelkimi metodami, a w rękach prawdziwych elit jest zwykłą pacynką wygłaszającą podsunięte teksty. Szkoda, że moje słowa nie zamieniły się w kupę…

 2. Proszę sprawdzić, jakie są PODSTAWY do nazwania „jadem” -wirusem i przypisywania nukleoproteinie (kwas nukleinowy+białko) właściwości : „zakaźny i potencjalnie patogenny”.
  Autor OBOWIĄZUJĄCEJ DEFINICJI wirusa napisał ją 60 lat temu.
  A swoje przekonania oparł na światopoglądzie – filozofii Platona. Bez naukowej metody powtarzalności i weryfikowalności – statystycznymi metodami.
  O czym BEZ zażenowania mówi na wykładzie noblowskim: https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/lecture/
  Na końcu wykładu hipoteza powstawania raka z powodu „bezwzględnych” wirusów. Nigdy nie potwierdzona. Oraz pomysł „walki” .Mały cytat: „Eksperymenty są na ogół wykonywane w środowiskach, które mogą zawierać anty-efektory, jak ma to miejsce w przypadku pary metionina / guanidyna. Zmiana metodologii może być opłacalna.
  Istnieje również inna oczywista możliwość teoretyczna. Zamiast próbować tłumić funkcje wirusowe, moglibyśmy spróbować zintensyfikować je w taki sposób, aby wirus, którego cykl jest zablokowany, rozwijał się i zabija komórkę gospodarza.
  Poszukiwanie określonych efektorów funkcji wirusowych i rozwoju wirusowego jest obecnie empiryczne. Takie badania muszą zostać opracowane i rozszerzone. Nasza nieznajomość natury czynników rządzących relacjami między wirusem onkogennym a komórkami nie powinna skłonić nas do pesymizmu, ale powinna być stymulantem. Powinniśmy wypowiedzieć wojnę wirusom onkogennym i doprowadzić ją do zwycięstwa.”

  Tak więc są zmiany metodologii – mimo, że nie potwierdzono istnienia wirusów onkogennych, wojna przeciwko „komórkom gospodarza” trwa. Ze skutkami opisywanymi w statystykach (2-3 % „leczonych” onko-logicznie przeżywa tylko 5 lat. A dziecko do 2 lat – NIGDY.

  Definicje i teorie tworzą system „opieki medycznej” . Śmiercionośna teoria infekcyjności stworzona przez konfabulantów Pasteura i Kocha. Oraz hipoteza wirusów onkogennych…

  Dlatego wszyscy jesteśmy „nosicielami” – zakaźnymi i „potencjalnie patogennymi”

  Kto zmienił system edukacji medycznej, sfałszował naukę ?
  Patrz raport Flexnera.

  Pozdrawiam
  Maria

 3. A co by wszystkie antypolskie szarańcze wrzeszczały o PIS-ie gdyby nie zareagował na tę epidemię jak zrobił??Najgorsze jest to ,że mamy tak sprzedajną opozycję i podejrzewam rząd niejednokrotnie nie wie co robić i mówić bo te bezmózgi tylko atakują nie mając nic mądrego do powiedzenia..Ale tak naprawdę to sami nie wiemy jaka jest prawda oprócz tego,że tysiące ludzi codziennie umiera na całym świecie!Powiem jedno każdy kto zagłosuje na kandydata z opozycji będzie miał Polaków na sumieniu. Im chodzi tylko i wyłącznie o przejęcie władzy i realizowanie planu UE i WHO! Dość komuny,dość demoralizacji i zniszczenia Polski.Dość zrobienia z Polaków niewolników do czego dążą za wszelka cenę!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.