Afery

KORONAWIRUS: NAUKOWCY UJAWNIAJĄ UKRYWANĄ PRAWDĘ!

Tak, dzieje się. W związku z epidemią koronawirusa stało się coś, czego elity absolutnie nie planowały i czego się nawet nie spodziewały po zzombiałym społeczeństwie. Przez świat przechodzi właśnie niesamowita fala świadomości. Przez ekstremalne doświadczenie, jakim jest lockdown i epidemia, ludzie zaczęli się masowo budzić.

Dotyczy to także świata nauki, w tym lekarzy.

Pomimo tego, że obowiązuje cichy zakaz wypowiadania się inaczej niż rozkazuje WHO, pomimo tego, że lekarze bywają szantażowani i zastraszani, wielu ludzi nauki przerywa zmowę milczenia na temat koronawirusa. Stają oni odważnie po stronie prawdy.

Ja na swojej stronie takie opinie prezentuję, bo naprawdę zasługują one na uwagę. Istnieją jednak trzy wersje, które są popierane przez różnych badaczy. Pierwsza wersja to ta oficjalna, lansowana przez WHO, że koronawirus to ciężka choroba. Druga wersja to hipoteza broni biologicznej, czyli że mamy już naprawdę przerąbane. Trzecia wersja wydaje się być najbardziej prawdziwa, i głosi ona, że koronawirus jest tak samo groźny lub też niegroźny jak zwykła grypa, tylko jest bardziej zaraźliwy, więc jest dużo chorych na raz.

Przyznaję, że ja po przeczytaniu opinii kilku naukowców w styczniu myślałem, że mamy do czynienia z bronią biologiczną, która uciekła z laboratorium. Uważałem, że mamy przerąbane. Niestety, ale uważam, że się pomyliłem. Praktyka życiowa pokazała, że wirus okazał się znacznie bardziej łagodny, niż na początku myślałem. Prawdą jest też to, że w internecie znajdziesz różne hipotezy, i każda z nich jest popierana przez kilku, kilkudziesięciu lub więcej ludzi nauki. I w co tu wierzyć? Bądź tu mądry. Dlatego trzeba uważnie obserwować rozwój wypadków i zapoznawać się z faktami. Śmiertelność nie jest specjalnie wyższa niż w 2019 roku, a wręcz przeciwnie – w Polsce jest o 40% niższa, niż rok temu.

Niektórzy mówią, że to przez zmniejszenie ilości wypadków drogowych i inne czynniki. Zgoda, to dość racjonalne wyjaśnienie tego faktu. Inni z kolei, szczególnie teoretycy spiskowi, uważają, że to przez ograniczenie dostępu do.. lekarzy. Ludzie mają brać znacznie mniej leków, nie przedawkowują ich i nie wchodzą one w interakcje między sobą. I właśnie to ma po części odpowiadać za mniejszą śmiertelność. No ta hipoteza też jest w miarę racjonalna, choć nie powiem, ma też słabe punkty.

Na poniższym filmie jest o tym mowa. Czy naprawdę mamy epidemię, i to wielką, jak mówią media? Ktoś otrzymał dane z Ministerstwa Cyfryzacji na drodze informacji publicznej, które każą poważnie się nad tym zastanowić:

.

Cytat: „Badanie immunologiczne z Santa Clara w Kalifornii jest już dostępne. Pokazuje ono, że 50-85 razy nie doszacowano liczby infekcji, a zatem 50-85 razy zawyżono wskaźnik śmiertelności infekcji. Prawdziwa śmiertelność wśród zakażeń ma zasadnicze znaczenie w sezonowej grypie.”

LINK DO OMÓWIENIA BADANIA + LINK DO BADANIA:

.

Powyższe nagrania pochodzą z kanału YouTube „Prosto do celu” [LINK TUTAJ]

Pełna wersja badania po angielsku:

.

Prawda o koronawirusie: lekarze przerywają milczenie!

Cytat: „Lekarze w Polsce i na całym świecie coraz częściej mówią o tym, że globalna pandemia jest nieadekwatnym aktem działania w stosunku do zagrożeń jakie niesie ze sobą wirus. Niestety większość z tych filmów i wypowiedzi krąży jedynie w internecie, a mainstreamowe stacje telewizyjne całkowicie ignorują wypowiedzi lekarzy specjalistów, które nie przytakują narracji paniki i strachu tworzonej od dwóch miesięcy przez właśnie przez te stacje.
.
Zdecydowałem się dołączyć do grona ludzi, którzy mają odwagę mówić o tym co się dzieje na swoich platformach, mimo tego, że jest to temat bardzo „śliski”. Czuję jednak, że opinia publiczna ma prawo do szerszej perspektywy i większej ilości źródeł wiedzy, niż tylko tych, które serwują nam korporacyjne media… Proszę Was o udostępnianie tego filmu. Dzielenie się niezależnymi źródłami wiedzy to jeden z niewielu sposobów walki z systemem, który coraz bardziej próbuje nas zastraszyć, zniewolić i cenzurować..”

.

Nagranie video pochodzi z kanału „Ucieczka do Raju” [LINK TUTAJ]. Link do Fan Page na Facebooku znajduje się TUTAJ.

Cytat: „Covid19 usunięty z listy chorób zakaźnych wysokiego ryzyka (ang. wysokich konsekwencji). Usunięty 19 marca z powodu zgromadzenia większej ilości informacji oraz niskiej śmiertelności.

Od 19 marca 2020 r. COVID-19 nie jest już uważany za chorobę zakaźną o wysokim skutku (HCID) w Wielkiej Brytanii.

Grupa 4 narodów ds. Zdrowia publicznego HCID wydała tymczasowe zalecenie w styczniu 2020 r., Aby sklasyfikować COVID-19 jako HCID. Zostało to oparte na rozważeniu brytyjskich kryteriów HCID dotyczących wirusa i choroby oraz informacji dostępnych na wczesnych etapach epidemii. Teraz, gdy wiadomo więcej o COVID-19, organy zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii dokonały przeglądu najbardziej aktualnych informacji na temat COVID-19 pod kątem brytyjskich kryteriów HCID. Ustalili, że zmieniło się teraz kilka funkcji; w szczególności dostępnych jest więcej informacji na temat współczynników umieralności (ogólnie niski), a teraz jest większa świadomość kliniczna oraz specjalny i wrażliwy test laboratoryjny, którego dostępność stale rośnie.

Komitet Doradczy ds. Niebezpiecznych Patogenów (ACDP) jest również zdania, że ​​COVID-19 nie powinien już być klasyfikowany jako HCID.

Nadal istnieje potrzeba skoordynowanej reakcji na szczeblu krajowym, ale została ona zaspokojona przez rządową odpowiedź COVID-19.

Przypadkami COVID-19 nie zarządzają już tylko centra leczenia HCID. Wszyscy pracownicy opieki zdrowotnej zarządzający możliwymi i potwierdzonymi przypadkami powinni postępować zgodnie ze zaktualizowanymi krajowymi wytycznymi dotyczącymi zakażeń i zapobiegania (IPC) dla COVID-19, które zastępują wszystkie poprzednie wytyczne IPC dotyczące COVID-19. Niniejsze wytyczne zawierają instrukcje dotyczące różnych zespołów środków ochrony indywidualnej (PPE), które są odpowiednie dla różnych scenariuszy klinicznych.

Link do brytyjskiego portalu rządowego z tą informacją: https://www.gov.uk/guidance/high-consequence-infectious-diseases-hcid?

Źródło polskie: COVID-19 usunięty ze spisu chorób wysokiego ryzyka

koronawirus prawda

.

Cytat: „Profesor Detlef Krüger, poprzednik znanego niemieckiego wirusologa Christiana Drostena w klinice Charité w Berlinie, mówi w swoim ostatnim wywiadzie, że Covid-19 jest „pod wieloma względami porównywalny z grypą” i „nie jest bardziej niebezpieczny, niż niektóre warianty wirusa grypy“. Profesor Krüger uważa, że „zalecane przez polityków noszenie maseczek” to przejaw „akcjonizmu“ i jest potencjalnie „działaniem rozprzestrzeniającym wirusa“. Jednocześnie ostrzega przed „ogromnymi skutkami ubocznymi” spowodowanymi podjętymi restrykcjami.”

Źródło polskie: Fakty o COVID-19 [Naprawdę polecam ten artykuł, jest to ogromna baza wykresów, faktów medycznych i innych, dobrze udokumentowanych danych]

I jeszcze jedno nagranie.. Ordynator oddziału zakaźnego nr I we Wrocławiu powiedział, że wciąż zaskakuje go brak profesjonalizmu lekarzy. Oto bowiem pacjenta po wypadku skierowano na jego oddział zakaźny. Moje pytanie wciąż pozostaje otwarte – ilu ludzi zmarłych na różne choroby klasyfikuje się jako koronawirus. Przecież wg zaleceń WHO i ministerstwa zdrowia, choroby zakaźne są teraz nadrzędnymi przyczynami zgonu.

Czyli jak u ofiary wypadku wykonano test na koronawirusa i wyszedł pozytywnie, to oficjalnie nie jest to ofiara wypadku samochodowego, ale koronawirusa. I cyk, statystyki idą w górę. Ile takich przypadków jest, nikt nie wie.

.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

8 odpowiedzi »

 1. Uważam że osoby znające prawdę muszą założyć partię celem obrony duchowej i społecznej przed demonistami kłamliwymi. Wolność zrzeszania się oraz prawo naturalne. Co ci zrobi policjant jeśli wierzysz uczuciem i myślą w istotną naturę Boga? Prawo natury to działanie Łaski (=Ducha Świętości), dlatego jest tak trudno definiowalne na gruncie nawet teorii spiskowych i przebudzenia. Berdowicz nie pomoże (spec z ‚tuby’). Gdyż spisek sięga tak daleko jak fałsz kopernika oraz satanizm synagogalny: kościoła i ludu – dwa skrajnie tajne systemy ukrywane przed mas(on)ami. W takich przypadkach trzeba ludziom stosować metodykę rozpoznawania operacji fałszywej flagi (termit termo-chem. jak eksplozywny substrat US Sep-11). Rozeznać przerzucanie (bandery – flagi prawno-„morskiej”) odpowiedzialności terroryzmu na przeziębionych, owieczki, płaskoziemców itp. aby ukryć prawdę, i prowokować trzecią wojnę „na” świecie.

 2. Hipotezę że jest to broń biologiczna można odrzucić bo ten wirus nie spełnia dwu warunków żeby nią być. Jakby miał nią być to musiałby atakować najskuteczniej ludzi w wieku poborowym a jest inaczej. Po drugie broń biologiczna ma działać szybko i szybko się dezaktywować żeby nie szkodziła swoim jak wejdą na dane terytorium – tego warunku też nie spełnia.
  Ja najbardziej się przychylam do tego że jest to wynik nieudanych prac w laboratorium w Wuhan, nawet Trump o tym mówi. Przestałeś już cytować Witolda Gadowskiego – on też skłania się ku temu ale nie twierdzi że epidemia to nic poważnego.
  A tak w ogóle to można sobie wszystko tak powybierać z tego co się znajdzie w necie żeby pasowało do danej tezy. Ten filmik który zamieściłeś z wypowiedzią dr Simona to tego przykład (jest to wypowiedź jeszcze z okresu kiedy w Polsce nie było żadnego chorego – ale komentarz „lekarze przerywają milczenie”). To lekarz ze szpitala we Wrocławiu i nigdy się nie wypowiadał że u nas nie ma epidemii. I chce żeby przetestować szczepionkę w jego szpitalu w tym na początku na sobie. Akurat wczoraj Gazeta Wrocławska zrobiła z nim dłuższy wywiad i na ich stronie można to sobie oglądnąć. Tak więc trzeba sprawdzać źródła a nie powielać za kimś wyrwane z kontekstu wypowiedzi. A podawanie jako autorytetu w jednym z wcześniejszych wpisów dr Czerniaka wg mnie nie jest poważne. Dlaczego lepiej wyjąśni artykuł w tym linku:
  http://zielpy.pl/jak-odroznic-zielarza-od-szarlatana/
  Ja nie wiem też sam jaka jest prawda z tą epidemią i moja znajoma która zna się lepiej na zdrowiu ode mnie też nie wie ale twierdzi że jednak lepiej zachować ostrożność. Jest straszna dezinformacja i część z tych nowinek piszą chyba ruskie trolle tak jak ostatnio o rzekomej chmurze znad Czernobyla. Wg mnie może powinno się żyć w miarę normalnie, nie poddawać się tej medialnej histerii ale dezynfekcja po powrocie do domu to wcale nie jest głupi pomysł. Podobno spadła zachorowalność na inne choroby zakaźne i to jest skutek że ludzie bardziej dbają o higienę.
  Na koniec – czy ktokolwiek z tych osób które twierdzą że to takie niegroźne zgłosił się na wolontariusza do opieki nad chorymi? Nie słyszałem o takim przypadku. Niesamowite, co?
  Przed ekranem kompa to każdy może być odważny.

  • Przy takiej zaraźliwości wirusa (jedna osoba może zarazić od kilku do kilkudziesięciu innych) wszelkie środki tylko łagodnie moderują przebieg choroby. To odwlekanie zgonów tych, którzy i tak by umarli, np na zwykłą grypę, o miesiąc, dwa, trzy, może sześć. To brutalna prawda, tak brutalna, jak prawa natury na tej szatańskiej planecie. Silniejszy (i często brutalniejszy, bezwzględniejszy) przeżywa i ma większość zasobów. Słaby ma mało zasobów, zaś najsłabszy ginie. Ludzie dokładnie odwzorowują to naturalne prawo (odpowiednio: psychopatyczni politycy i miliarderzy, klasa pracująca, biedota).

   Cytat: „Na koniec – czy ktokolwiek z tych osób które twierdzą że to takie niegroźne zgłosił się na wolontariusza do opieki nad chorymi? Nie słyszałem o takim przypadku. Niesamowite, co?
   Przed ekranem kompa to każdy może być odważny.”

   Ja niestety muszę być trochę podobnie odważny, bo nie zostaję w domu, tylko codziennie idę do fabryki by zarobić na chleb. A tam codziennie jest nie tylko „masowa impreza” na kilkaset osób, ale do tego dochodzą kurierzy, dostawcy, inspekcje, no i kierowcy TIRów, którzy jeżdżą po całej Europie a nawet dalej.

   Podobnie mają kasjerzy w sklepach, tylko że tam codziennie „impreza masowa” jest na kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy osób. I też nie widać, by masowo chorowali, bo już byłyby braki na kasach i w zaopatrzeniu, co wywołałoby nieuchronny chaos i anarchię.

   Zgadzam się co do tego, że mogą być to nieudane eksperymenty z bio-bronią z Wuhan, bo tak jak piszesz, prawdziwa bio-broń zabija kilkadziesiąt procent zarażonych, nie wydostaje się poza dany kraj na cały świat i bardzo szybko się dezaktywuje. Hipoteza, że jest to pełnowartościowa broń biologiczna okazała się błędna.

   • Jarek, to że to nie jest broń biologiczna to widać gołym okiem, znakiem zapytania jest to czy Chiny lub jakaś zachodnia korporacja nie modyfikowała tego wirusa w Wuhan. Jest jeszcze gorszy scenariusz który zakłada że jakaś firma farmaceutyczna pracowała nad gotowymi do wypuszczenia w różnych rejonach świata wirusami na które mieliby w kilka miesięcy gotowe szczepionki deklasując w ten sposób konkurencje. Z tego co wiem jest baaardzo wiele tropów i czekamy na międzynarodowe śledźtwo, a co do tych środków zapobiegania rozprzestrzeniania covid19, ja od początku mówię to wszystko ma sens by doposażyć odpowiednie placówki, opracować skuteczne metody leczenia, dobrać leki i zwiększyć ich produkcje, na dłuższą metę całego społeczeństwa izolować się nie da i nie można. Według mnie obecnie wystarczyłoby po prostu odwołać wszystkie imprezy masowe powyżej 200 osób, zostawić obowiązek zakładania maseczki w sklepach/supermarketach i miejscach zatłoczonych.

    Już pisałem wam że krajach takich jak Austria, Chorwacja, Szwajcaria, Norwegia krzywa zachorowań się spłaszczyła ale w TVP tego nie pokażą bo u Nas wzrost jest jeszcze stały choć liczby bezwzględne są niskie to jednak boją się powiedzieć społeczeństwu że są państwa które całkowicie opanowały postęp pandemi i wróciły do normalnego funkcjonowania bez obciążeń dla gospodarki. Tak samo w USA są stany gdzie problem jest znikomy bądź gospodarka działa bez żadnych obostrzeń (Teksas, Arizona) nawet w krajach początkowo najbardziej dotkniętych przez covid19 (Hiszpania, Włochy, Iran) liczba zachorowań i zgonów jest dwa razy niższa niż dwa tygodnie temu, wirus jest groźny tylko dla osób przewlekle chorych a i w tej grupie osób szanse na przeżycie są ogromne.

    Ja polecam wszystkim przygotowania do sezonu grilowo biwakowego, mniej 📺 bo ona wysysa z was energie i potem gadacie jak zombie 😁

   • Co do „prawa natury na tej szatańskiej planecie. Silniejszy (i często brutalniejszy, bezwzględniejszy) przeżywa i ma większość zasobów. ” – to NIE „planeta” jest szatańska ale grzech. Bóg chce odnowić to co może bo On Jest silniejszy (=wojennie) a Jego Duch Jest i tak strukturą natury. Virusik dechowy to bardzo psychosomatyka immunologii. Dlatego dzieci które niczym się nie przejmują lękiem ni (de)presją nie chorują objawowo. „Dorosły” (robotnik) zawsze znajduje jakiś pretekst by się przejmować, i to w sprzężeniu zwrotnym wpływa na ciało z virusem, co maskuje licznym alkoholem i np. codziennym kłamstwem że może „jutro” będzie lepiej, w innej firmie, przy innej babie, bryce i pozostałym matriksie. Co to obchodzi ile ludzie zła robią (oraz rekiny, te i tamte…) ważne że Bóg daje zabezpieczenie przed tym. „przeżywa” – przeżywa ten którego dotyczy pochwycenie wiernych i liczne odmiany tego mocnego procesu, w tej wierze jest to tak bardzo proste. Wyprowokowany wielki ucisk. Rok temu itp. również mógł być koronawirus v2 i nikt paniki nie robił bo progu psychologicznego nie przekroczono a i tak mówi się że zgonów jest mniej ogólnie niż poprzednio (chyba chodziło o zgody wszystkie, nie lubię GUSu i innych statystyk). Zaniedbana psychosomatyka i już spokojnie, zombie. Zwykły kaszel może być z nerwów, miażdzyca naczyń oraz rak. Tak działają (działają biernie!) lemingi które nie strukturalizują Ducha Bożego ani znaków tego czasu a jedynie Go w kółko (rzadko…) poszukiwują i zrzędzą jak nieprawidłowi z pokaźnej części Żydzi na pustyni lub przy faraonie, tamtejszym, jakże symbolicznym po dziś – panie tych „wielkich” niewolników.

 3. Gangster dobrze gada.
  Powyższy zestaw to tylko ”pieniądze oddać bez słowa natychmiast ”
  Sam widok krew w żyła mrozi pewnie ?

  A to 2-gie wogóle to tak żałosne że bez komentarza. Ale porównanie rozumiem.
  Większość tych kampani mainstremowych jest tak naciągana i śmieszna.

  Mi kwesti manipulacji przypomina się taka kwestia kolegi mojego wujka.
  Kolega mojego wujka jest policjantem w stopniu Podinspektora.
  Przychodzi często do wujka w odwiedziny. Kumplują się od podstawówki.
  A poza tym smakują mu bardzo ”ciastka cioci ”

  No i opowiadał jak to się robi by ” Na ludziach zrobić wrażenie praworządnością”
  Jakie to chwyty stosują żeby plebs wierzył w obraz potężnych, diablo inteligentnych , pogromców
  takich szumowin jak ty.

  A prawda jest taka że to taki pic na wodę w większości.
  To jest tak oni ”przestępstwo ” odnotowują tylko wtedy gdy już złapią samego delikwenta.
  Że jak widzą że . Odcisków palców niet. Śladów krwi,naskórka, włosów i śliny, Niet ,
  dowodów rejestracyjnych prawdziwych , czy innej oznaki pojazdu Niet,
  łuski po nabojach z broni legalnej Niet. numer telefonu czy innej pluskwy niet.

  To śledztwo trafia do archiwum X i z reguły tam już leży bezterminowo.
  A na drugą nóżkę prowadzą dokumentację dla ”dociekliwych pytalskich”
  Czyli własciciel takiego sklepu jubilerskiego się pyta:
  Panie władzo juz ich złapaliście ?
  To oni na to coś tam wybąkają. Wymyślą jaką fikcyjną historię.
  Że złapali ale łupy wciąz nie mogą znaleźć.
  Coś tam udokumentują wyselekcjowanego prze ”rzecznika-cenzora”
  I puszczają w świat wiadomość że ”dzielni policjanci złapali bandytę”
  Zdjęcia fabrykują tak że nie wiadomo kto to jest w zasadzie.
  A tu zawyżą ilość narkotyków zarekwirowanych.
  Albo zorganizują fikcyjne przestępstwo.
  Że zapłacą jakimś ”aktorom” za ”przedstawienie”Np Operacja nortwood.
  Tylko że to na mniejszą skalę. A jak kogoś złapią. To z reguły głupka.
  Oni nie powiedzą za cholerę ”okoliczności” i ”powodów wpadki ”
  Po prostu ogólnikowo lakonicznie. Jakimś kłamstewkiem doprawią.
  Takie buty.

  Oczywiście wszystkie ich ”sukcesy” i te rzeczywiste i te fikcyjne to są okraszane
  serialami typu ”Sprawiedliwi ” ” Komisarz Alex” ”W11”
  i jeszcze coś innego. No wiadomo . Propaganda pokazująca ich w jak najlepszym świetle.
  A w rzeczywistości to ciemna liczba przestępstw jest tak wysoka że można stracić rachubę.

  Większość jest nawet nie zgłaszanych. Albo zgłoszenia są nieprzyjmowane.

  A co do wirusa to okazuje sie że to hucpa zwykła.
  W jakim my popierdolonym świecie zyjemy. Burdel na kółkach.
  Koronawirus.

 4. David Icke i tyle w temacie. Odsłuchać warto a oczy otworzą się do granic możliwości. Bo dno tej manipulacji jest ciemniejsze niż czarna dziura.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.