Felietony i artykuły autorskie

SIEĆ 5G: ZAGROŻENIA POMIJANE NAWET PRZEZ NIEZALEŻNE MEDIA!

A więc przed nami kolejna cyfrowa i technologiczna rewolucja, znana pod postacią sieci 5G. Oficjalnie jest to zachwalane jako niewiarygodny skok technologiczny. Teoretycy spiskowi uważają, że sieć 5G będzie kontrolować mikroczipy, które zostaną nam podane poprzez przymusowe, ludobójcze szczepienia. Zaś dla miliardów zwykłych ludzi skończy się to po prostu tym, że filmy z YouTuba, Netflixa czy PornHub będą się ładować kilka sekund szybciej.

W tym artykule poruszę te kwestie, które w ogóle lub prawie w ogóle nie są poruszane w mediach alternatywnych. I ciekawi mnie, dlaczego Ci, którzy nie wierzą w teorie spiskowe, bo je.. tworzą, sieją w ludziach ogromny strach, że ta sieć zmieni ich w zombie z mikroczipami, a w ogóle nie poruszają moim zdaniem najważniejszych zagadnień. Które zwyczajnie unikają, i to nawet w mediach niezależnych. Komu zależy na tym, by ludzie byli sparaliżowani strachem? I komu zależy na tym, by ludzie nie dostrzegali rzeczywistych zagrożeń związanych z siecią 5G, czyli samego sedna?

Odpowiem na te pytania, choć wiem, że odpowiedzi już się domyślasz. Strach jest głównym narzędziem kontroli elity nad ludem. Masz się bać nie tylko terrorystów, wirusów i innych zagrożeń, często tworzonych sztucznie podług doktryny: stwórz problem, zareaguj na niego, zaproponuj korzystne dla siebie i niekorzystne dla ludzi rozwiązanie. Jest to realizacja tzw. doktryny szoku. Ludzie w obliczu potwornych zagrożeń – po zamachach z 11 września czy po strasznej epidemii koronawirusa, która zabija 99,9% ludzi ( 😉 ) – zgodzą się np na inwigilację, kontrolę, ograniczanie swoich praw i tak dalej. Przecież wszędzie są terroryści i wirusy! Musisz się bać, nie tylko tego. Masz się bać, że szczepionka Cię zabije i zostanie z nią podany mikroczip kontrolujący Twój umysł, a sieć 5G zrobi z Ciebie zombie! Masz się bać, obywatelu, bo oni korzystają z Twojego strachu, a ezoterycy nawet twierdzą, że oni się tym strachem (negatywną energią) żywią!

No i masz przede wszystkim nie dostrzegać sedna. Masz się tylko bać Godzilli, która nieuchronnie Cię zgładzi, nie wiedząc, że tak naprawdę czai się ona zupełnie gdzie indziej.

Sieć 5G sprawi, że internet będzie dużo szybszy. Ale już teraz przeciętny człowiek nie nadążą za tym rozwojem technologii. Już teraz możemy się komunikować w czasie rzeczywistym, robić transmisję na żywo, oglądać szybko ładujące się filmy. Jak się okazuje, problem w zbyt wolno ładujących się filmach czy filmikach tkwi przede wszystkim w serwerowniach, a nie w przepustowości sieci. Teraz serwery Netflixa czy innych platform video są bardzo przeciążone bo dużo ludzi siedzi w areszcie domowym (czyli na kwarantannie) z powodu wirusa grypopodobnego, więc filmy mogą ładować się wolniej.

Ja jak wchodzę na Facebooka to szybko ładujące się filmy, jak i dodatkowo automatycznie się ładujące, czasami mnie wkurzają. Wszędzie ten pieprzony autoplay, jakbym to ja nie mógł decydować, czy chcę włączyć film, czy nie. Podejrzewam, że ogromna większość szaraczków, nawet osoby pracujące na co dzień w internecie, mogą tej wielkiej rewolucji cyfrowej nawet nie zauważyć.

.

Dla kogo jest sieć 5G?

Przede wszystkim będzie to możliwość bardzo szybkiej komunikacji i to w czasie rzeczywistym. 5G jest potrzebne sztucznej inteligencji, internetowi rzeczy i przede wszystkim totalnej inwigilacji, dzięki niej może zostać wprowadzony system oceny społecznej znany np z Chin, w jeszcze doskonalszej formie. System oceny społecznej, orwellowski wynalazek, jest połączony z milionami kamer, smartfonów, dronów, technologii szpiegujących i różnych innych współczesnych wynalazków. Internet rzeczy będzie inwigilował i przekazywał dane rządowi nie tylko z Twojego smartfona i komputera.

Ale także z lodówki, samochodu, ekspresu do kawy, telewizora, Twojej szafki w pracy, pracowniczej jadalni, palarni, z autobusu którym dojeżdżasz i tak dalej, i tak dalej. Będzie to cyfrowa „klatka” idealna. Więzienie bez ścian, cały świat zamieniony w gigantyczny obóz koncentracyjny. Elity deep state planują wprowadzenie globalnego totalitaryzmu rodem z Chin na całym świecie. Centrala NWO, po utracie takich krajów jak USA, Polska, Węgry, Włochy, Brazylia, przenosi się powoli do Chin, Indonezji, Wietnamu, i takie też rozwiązania będzie chciała wprowadzić.

Sieć 5G jest dla elit, nie dla ludzi

Więc sieć 5G nie jest dla nas, ale dla elit i ich planów zniewolenia nas, ludzi. Poza tym sieć 5G to wejście w nowy, cybernetyczny świat, w którym ludzie mogą być rządzeni przez algorytmy. To transhumanizm i cyborgizacja ciała ludzkiego. To zastępowanie ludzkich części ciała tymi cybernetycznymi. To latające samochody, plecaki umożliwiające latanie w powietrzu, zrobotyzowane egzoszkielety, okulary wirtualnej rzeczywistości, czy zwykłe okulary nakładające na obraz widziany ludzkim okiem dane komputerowe. To świat ogromnych możliwości, ale też równie ogromnych zagrożeń. Uważam, że nie jesteśmy na to gotowi. Ludzie są zbyt agresywnym i nieświadomym gatunkiem, by to mogło się udać. Przecież rządzi nami psychopatyczna i pozbawiona wszelkich skrupułów elita bankierów, finansistów i przemysłowców, których głównym marzeniem jest totalna kontrola nad człowiekiem.

I w końcu, to możliwość transferu ludzkiej świadomości (a konkretnie tylko ego-umysłu, bo odłączenie od ciała będzie oznaczało rozłączenie z duszą) do komputera. Mamy zostać zredukowani przez technologię do racjonalnego ego-umysłu, żyjącego wiecznie w systemie komputerowym. Wspaniała przyszłość, do której dążą Illuminaci, prawda? Inną możliwością tych technologii będzie możliwość podłączenia ludzkiego mózgu do „kapsuł wiecznego szczęścia.”

Człowiek całe życie będzie podłączony do medycznej i elektronicznej aparatury. Będzie leżał, a zamiast ruchu jego mięśnie będą pobudzane i utrzymywane przy życiu przez elektroniczną aparaturę. Na oczach google transmitujące wirtualne obrazy, na uszach słuchawki puszczające ulubioną muzykę. I przede wszystkim jego mózg, dzięki nowoczesnym technologiom medycznym, będzie 16 godzin na dobę (z przerwą na 8 godzin snu) nieustannie bombardowany wszelkimi możliwymi neuroprzekaźnikami spokoju i szczęścia. To jak połączenie fazy po LSD, heroinie, pigułkach extasy i alkoholu łącznie. Człowiek będzie w takiej „kapsule wiecznego szczęścia” całe swoje życie, zalewany euforycznymi bodźcami nigdzie nie będzie się ruszał.

Mogą powstać ogromne „farmy ludzi” niczym te z pierwszej części Matrixa. Dla elity będzie to korzystne – człowiek będzie zajęty całodobowym hajem, nie będzie nie tylko protestował, ale także wychodził. Nie rozmnoży się, więc dodatkowa korzyść to redukcja populacji. A dla nas zostaną wydzielone rezerwaty, np na Kaszubach, na Pojezierzu Drawskim czy W Tatrach i Bieszczadach. Więc eko-naturalni buntownicy nie będą musieli być nawet eksterminowani ani kontrolowani. Wystarczy, że wydzieli im się kilka mniej dostępnych, obfitych w lasy rejonów, gdzie będą sobie żyli w realiach lat 70-tych XX wieku, zgodnie z naturą.

.

Czy sieć 5G jest szkodliwa?

Są cztery standardy sieci komórkowych. 2G – tradycyjne pasmo GSM rozwijane intensywnie już w latach 90-tych XX wieku, sieć 3G, czyli nieco lepsza, i najnowsza sieć 4G, czyli LTE. Zmiana z sieci 3G na 4G była kosmetyczna, zaś zmiana z 4G na 5G ma być ogromna i przełomowa. Ale zaraz zaraz.. Szkodliwa jest już sieć 2G. Już ta sieć budziła kontrowersje, i to od dawna. Owszem, istnieją zarówno badania potwierdzające szkodliwość sieci 2G, jak i jej nieszkodliwość (głównie sponsorowane przez rządy i korporacje telekomunikacyjne – follow the money – patrz, kto płaci za badania).

Telefonia komórkowa, sygnał WIFI, a także promieniowanie wszelkich urządzeń elektrycznych (tzw smog elektromagnetyczny) jest po prostu destrukcyjne dla ludzi i biosfery. Jest to promieniowanie syntetyczne, którego w naturze nie było. Zakłóca ono nasze naturalne promieniowanie elektromagnetyczne ciała. W szczególności chodzi o naturalne pola elektromagnetyczne generowane przez serce i mózg.

To dlatego tak ważne jest to, by choć kilkanaście minut dziennie poświęcić na pobyt w parku, lesie, łące, polu, nad jeziorem. Tam, gdzie jest szersza przestrzeń, zieleń, drzewa, ptaki.. To nas w naturalny sposób „ładuje”. Czy zauważyliście, że mainstreamowe media wyjątkowo agresywnie straszą a to kleszczami, a to trującymi roślinami z pól i łąk? Wszystko po to, by natura kojarzyła się nam podświadomie z czymś złym i byśmy jej unikali.

Sieć 5G szkodliwa? Komentarz Czytelnika:

Cytat: „Każdy człowiek ma prawo odczuwać niepokój mając świadomość, że bez własnej woli bierze udział w eksperymencie, którego wynik zostanie poznany za bliżej nieokreślony czas i że osoby, które za niego o tym zadecydowały nie mając podstawowej wiedzy w temacie, po prostu pozwoliły firmom telekomunikacyjnym na zaoszczędzenie dużych pieniędzy, które powinny one wydać na przeprowadzenia stosownych badań.

Nie jestem fachowcem od promieniowania elektromagnetycznego, a tym bardziej od jego wpływu na organizmy żywe, ale po latach istnienia telefonii komórkowej są przesłanki, by twierdzić, że nie pozostaje ono bez wpływu na organizmy żywe. Jedna z pań wypowiadających się podczas obrad komisji trochę o tym opowiada, mówi o tym także wielu lekarzy i naukowców.

Telefonia nowej generacji będzie się znacznie różniła od swoich poprzednich wersji. O ile obecnie stosuje się duże anteny do wysyłania promieniowania w różnych kierunkach, w przypadku 5G transmisja ma się odbywać z wykorzystaniem milionów wieżyczek usianych co mniej więcej 150 m (czyli w mieście przeciętnie co 10 – 12 domów) i 20000 satelitów. Ma ona polegać na emisji impulsowej skoncentrowanych i ukierunkowanych wiązek Problemem oprócz wiązki głównej jest nieprzewidywalny kształt i wielkość energii wiązek bocznych. Mówi się, że fale milimetrowe zostają wytłumione na dystansie grubości skóry człowieka. Nie jest to prawdą. Wnikają one w sposób niekontrolowany i przypadkowy znacznie głębiej i wywołują emisję wtórną wewnątrz organizmu żywego, gdzie energia może uzyskiwać bardzo wysokie wartości (jest to odkryte w 2002 r. zjawisko zwane prekursorami Brillouina). Skutków biologicznych w tym przypadku niestety nie da się przewidzieć.

Satelity takimi skoncentrowanym wiązkami będą „strzelać” w anteny naszych smartfonów i ruterów. A że będą się one znajdować w budynkach, to na zdrowy chłopski rozum, wiązki będą musiały przeniknąć przez mury. To dlaczego niby nie przez nasze ciała? Może ktoś, kto ma większą wiedzę mógłby to wyjaśnić. Źródło, do którego link znajduje się na końcu komentarza podaje, że rutery 5G będą mogły używać wiązek o mocy 15 razy większej niż smartfony 5G i 150 razy większej niż promieniowanie używane przez smartfony 4G. Czy któryś z decydentów zastanowił się choć przez chwilę, co się będzie działo, gdy w jednym miejscu zgromadzi się kilkaset (szkoła, szpital, duży zakład pracy) lub kilka tysięcy (stadion podczas imprezy) osób z takimi smartfonami? Do tego ani właściciele, ani samorządy nie mają prawa nie zgodzić się na instalację tej sieci na swoim terenie. Czy ktoś wypłaci kiedyś odszkodowania osobom, które ewentualnie poniosą uszczerbek na zdrowiu? Moim zdaniem zbyt dużo pytań pozostaje bez odpowiedzi.”

Koniec cytatu.

Komentarz napisany w oparciu o to źródło:
20,000 Satellites for 5G to be Launched Sending Focused Beams of Intense Microwave Radiation Over Entire Earth

.

Szkodliwość sieci 5G – czy są badania?

Czy to prawda, że nie ma badań dotyczących szkodliwości sieci 5G na przyrodę i na organizm człowieka? Informacje o szkodliwości 5G są cenzurowane w mediach społecznościowych. Weryfikatorzy informacji, czyli mainstreamowe media współpracujący z Facebookiem w zwalczaniu tzw fake newsów twierdzą, że sieć 5G nie jest szkodliwa, ponieważ brak na to dowodów w postaci badań.

I owszem, muszę tu przyznać, że mają rację.

Jednak jest coś, co owi weryfikatorzy informacji, pilnujący oficjalnych, rządowych i korporacyjnych wersji jedynie słusznej prawdy, pomijają. Nie ma (jeszcze, podkreślam, JESZCZE) rzetelnych badań o szkodliwości sieci 5G. Ale były już przeprowadzane badania na temat częstotliwości, na której ta sieć operuje – np 60 Ghz czy także 42 Ghz.

Czytaj cały artykuł: Czy to prawda, że nie ma badań o szkodliwości sieci 5G?

Polecam zerknąć na sprawozdanie z badań nad wpływem promieniowania na organizmy – w tym przypadku na owady. Artykuł już w 2018 roku został opublikowany w jednym z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych jakim jest „Nature.” Badanie wykazuje wpływ ekspozycji pola elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej od 2 do 120 GHz. Dla przypomnienia – pierwsza częstotliwość 5G udostępniona w Polsce wynosi 3,4-3,8 GHz.”

Link: Exposure of Insects to Radio-Frequency Electromagnetic Fields from 2 to 120 GHz

Jak oddziałuje sieć komórkowa na żywe organizmy (2,5 tysiąca szczurów) od okresu prenatalnego do śmierci. Badanie trwające kilka lat. Proponuję wczytać się we wnioski tego, co się dzieje przy 50V/m – a to i tak 20% mniej niż to co wprowadził Szumowski od stycznia tego roku (nowa polska norma 61V/m)

Link: Report of final results regarding brain and heart tumors in Sprague-Dawley rats exposed from prenatal life until natural death to mobile phone radiofrequency field representative of a 1.8 GHz GSM base station environmental emission

Inne opinie o (nie)szkodliwości sieci 5G

Oddaję głos Czytelnikom:

Cytat: „Wojsko i meteorologia często używają radarów które mają moc tysiące razy większą niż maszty 5G i używają tych samych fal .4G nadaje dużymi mocami kilku Kilo Wat na małej ilości anten dookólnych per maszt, a 5G nadaje malutkimi mocami na większej iliści mikroanten kierunkowych. Sumarycznie moc 4G jest setki razy większą niż 5G. Dlatego 5G jest bardziej ekologiczne i energooszczędne.”

.

Cytat: „Obecne 4G bardziej nas dotyka (mało anten, ale za to dużej mocy) niż 5 G (dużo anten, mniejszej mocy)”

Szkodliwość 5G – film video:

.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

23 odpowiedzi »

    • Siema Jarek,
     zamiast pisać foliarskie teorie dla nabicia wyświetleń i wejść, w które i tak nie wierzysz, zrób coś lepszego. Na angielskim YT krążą poradniki, jak rzekomo sprzedać duszę szatanowi. Przeanalizuj to krok po kroku i opisz tutaj, jaki to ma sens z duchowego punktu widzenia i jakie mogą być później skutki itd. Nie dość że będziesz miał sporo wejść, bo tematyka mało znana w Polsce, to i będzie sporo komentarzy. Ja osobiście bałem się w to wejść. Poczułem jakby pierwotny lęk w sercu przed złem i śmiercią.

     Pozdrawiam.

     • Z głęboko duchowego punktu widzenia nie tylko najpotężniejsze demony, ale nawet sam szatan to aż i tylko programy / archetypy z własnej podświadomości. Sprawę opisałem już dawno, chyba w 2017 lub 2018 roku.

      • „podświadomości” – ufoki ją stworzyły w embrionie lub stany kwantowe ją konstytuują razem z umysłem? Czyli UFO nam ufo? Zupa kosmiczna => co było przed zupą?? Epoka nieprzemienna algebraicznie? Kwanty => z czego się bierze obserwator? Wszystko wymyślą aby Boga obalać. Teoria inteligentnego projektu połączona z „modelem” oskarżyciela przeciwnika sprawdza się. Skąd ‚ewolucyjnie’ pęd ku religiom, taki worldwide? Po co ten ohydny naukowy (okultystyczno-naukowy) bełkot jeśli wystarczy kilka rzeczy dopasować? Co mnie on obchodzi też jeśli nemrodyści mają swoją linię (aby karać pychę pozostałych)?? Mieli żyjący kilka tys. lat temu nakazane nie zbliżać się do demona a się odwrócili. I nikt w polityce doświadczeń nie badał realnej inteligencji malców bo wszyscy tłamszą ze względu na wymyślone ludowo fazy rozwojowe a poza tym to zaburzenie. Zaburzenie w górę i w dół. Bo animaliści-sofiści sobie wymyślili. To samo wmawiają że religia to zaburzenie (zwłaszcza każda inna duchowość niż demonistów), generalizując. W USA satanizm był „oficjalną” tzw. „religią” a wierzy się kosmos sprzedawany przez NASA, korporację co w logo ma język węża SAtANa – gra liter dla podprogowia.

     • Opisałem to między innymi w tym artykule:

      https://jarek-kefir.com/2019/12/09/niezwykly-film-o-duchowosci-ktory-mna-wstrzasnal-video-18/

      „Bez strachu to nie działa, mój synu.”
      Bez strachu nawet sam szatan nic nie może człowiekowi zrobić. Cały szatański system opiera się na strachu, głównie strachu przed odrzuceniem przez społeczeństwo, strachu czy się przeżyje do pierwszego (lęk przetrwania tzw.) i lęku ostatecznego – przed śmiercią.

      • To mam rozumieć, że ludzie sprzedają swoją duszę za karierę tak naprawdę swojej wypartej części podświadomości?

      • Tak, uruchamiają jej potężną ale też niszczycielską siłę.

       Ta część jest bliska tej psychopatycznej – psychopaci są pełni uroku, mają w sobie magnetyzm, żyłkę do biznesu, rzadko przyciągają pecha i częściej donoszą sukcesy.

       Ale wszystko ma swoje konsekwencje, zarówno te dobre, jak i złe.

 1. Dotyczy to zarówno władzy DUCHOWNEJ jak i ŚWIECKIEJ w obliczu rosnącej ilości DRAMATÓW ŚMIERCI.Jest i problem zamrożonego prawa dotyczącego PODŻEGANIA do śmierci.Opisuje to Andrzej Wąsek w PRAWNOKARNA PROBLEMATYKA SAMOBÓJSTWA.
  Bóg MAMONA patronuje CYWILIZACYJNEJ MIESZANCE pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI?!Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu w tej sprawie ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Z tej tezy wynika,że KOBIETA ma PRAWO do:
  1.Śmiertelnego podżegania?!
  2.Organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,jaka zatem jakość modlitwy?!
  3.Pozbawienia mnie prawa do dysponowania grobem,oraz dewastacji nagrobka,który wybudowałem dla moich Rodziców?!
  Kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji na usunięcie z płyty grobu moich Rodziców napisu :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław”.Nad tym nie tylko przeszły do porządku dziennego organa ścigania.ale uprzednio została wydana zgoda na pochówek, z kremacją zwłok,co wpłynęło na ograniczenie możliwości wykonania dodatkowych badań związanych z sekcją zwłok.Kto odpowiada za program badań i zakres ich realizacji?!
  Nadal otwarte jest pytanie o rodzaj poniesionej śmierci przez powieszenie ZABÓJSTWO czy SAMOBÓJSTWO,co można opisać procesem od korupcji KOŚCIELNO-DUCHOWEJ do ŚWIECKIEJ.Prace dochodzeniowo-śledcze były prowadzone bez planu,programu badania sprawy,co jest wymagane przy takiej złożoności problemu.

 2. Czego ty się nawdychałeś wyjeżdżasz tu z Godzillą nie podajesz prawdziwych i sprawdzonych informacji. Jesteś równie głupi co płaskoziemcy i antyszczepionkowcy

 3. Póki co są dobre wieści – przetargi na częstotliwości 5G zostały wstrzymane, a Mateusz Jarosiewicz mówił, że już są szykowane pozwy przeciwko urzędnikom i politykom którzy się dali skorumpować i forsują na siłę 5G. Co zaś do samej technologii 5G to fale milimetrowe czym różnią się od poprzednich 4G, 3G i 2G. Są krótsze więc ich zasięg jest dużo mniejszy (stąd trzeba stawiać maszty bardzo gęsto), ale za to ich energia jest znacznie większa. Ich oddziaływanie ogranicza się do skóry, a głębokość przenikania w skórę zależy od częstotliwości im wyższa (czyli im niższa długość fali) tym wnikanie płytsze – fale o częstotliwości 20 GHz i więcej wnikają jak ustalono na ok. 0,2 mm. Jednak to tylko efekt termiczny, a stwierdzono że w przypadku fal milimetrowych występują także efekty nietermiczne mi.in wpływ na DNA. Co wynika z dotychczasowych (nielicznych) badań można się dowiedzieć z raportu Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi dostępnego tu: http://cioz-dobrostan.pl/2019/07/21/raport-instytu-medycy-pracy-w-lodzi-o-oddzialywaniu-rf-emf-juz-dostepny/

 4. A przypomniało mi się jeśli chodzi o elektrosmog i zieleń – chodzenie po parku czy lesie jest dobre, ale bez butów. Można też tak siedzieć na ławce w parku. Wtedy się uziemiasz czyli wyrównujesz swój potencjał elektryczny do potencjału planety tak jak to się robi z urządzeniami elektrycznymi. Ziemia jest ogromnym, niemal nieskończonym rezerwuarem elektronów, a elektrosmog ładuje nas dodatnio co jest dla nas szkodliwe. Uziemienie jest więc jakby najprostszym naturalnym przeciwutleniaczem.
  My także jesteśmy elektryczni (do produkcji energii w mitochondriach komórek potrzebne są elektrony), więc uziemienie dotyczy także nas co odkrył pewien monter kablówki ok. 20 lat temu, gdy uziemił swoje łóżko i rano czuł się świetnie i pełen energii. Żeby to zrobić nie trzeba chodzić do parku czy lasu. Jeśli się ma ogród to można siedzieć na nim np.na krześle boso na ziemi. Jeśli się mieszka w bloku to także jest opcja zastępczego uziemienia. Można to zrobić przez uziemienie łóżka. Są na to sposoby. Takie wielogodzinne uziemienie podczas snu nie tylko neutralizuje elektrosmog, ale i wygasza stany zapalne. Polecam poczytać na ten temat książkę „Jak czerpać zdrową energię z Ziemi. Uziemienie”. Jednym z autorów jest kardiolog z tytułem dr z medycyny.
  A na kleszcze w lesie jest prosty choć może średnio przyjemny sposób – nalewka z wrotycza. Zbieramy kwiaty wrotycza, wkładamy do szklanego słoika, zalewamy wódką. odstawiamy na tydzień. Potem nalewkę przelewamy do pojemnika ze spryskiwaczem i spryskujemy ciało. Zapach jest niezbyt przyjemny, ale skutek pewny. Przynajmniej u mnie. Stosuję od 2 lat i będąc w lesie nie wbił mi się żaden kleszcz przez ten czas.

 5. Wywiad z 2014 roku, przedstawiający scenariusz pandemii z 2010 roku.
  5G wywołuje objawy wirusa, by uwiarygodnić prawdziwość pandemii.
  Zobaczcie kto opublikował scenariusz? Jakie są różnice (pomiędzy scenariuszem, a obecną pandemią)? Czy w ogóle są?
  Pozdrawiam

 6. Witojcie!
  Już pod liniami wysokiego napięcia w ciele człowieka prąd zaczyna przepływać nie wzdłuż osi ciała, tylko dookoła niej. Jasnoczucie, telepatia, kiedyś to była norma. Teraz jednostki mają świadomość takich możliwości, ale też zazwyczaj wyrywkowo, od przypadku do przypadku, Jesteśmy „oślepiani” technologią, która poza wspomnianymi wyżej zagrożeniami, ma niby ułatwiać życie, co częściowo robi, ale jednocześnie okrutnie wyjaławia nas z potężnych możliwości duchowych.
  Aborygeni podobno potrafili z dużych odległości przywoływać swoich pobratymców…
  Także tego… No!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.