Kategoria domyślna

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”

WHO nie zamierzała wprowadzać stanu pandemii, który zobowiązuje ministerstwa zdrowia wszystkich krajów do wprowadzania różnych środków zapobiegawczych. Oceniała ryzyko koronawirusa jako umiarkowanie groźne. Jednak po dużym przelewie dla WHO dokonanym przez Billa Gatesa, który chce zarobić biliony dolarów na szczepionkach i zaszczepić wszystkich mieszkańców Ziemi, mamy ogłoszony stan globalnej pandemii. Co ciekawe, WHO ogłosiła pandemię koronawirusa dzień po wpłacie dokonanej przez Gatesa.

Bill Gates jest powiązany z lewicowo-liberalnymi elitami cabal / deep state, które chcą wprowadzić na świecie system totalitarny rodem z Chin, i tworzą podwaliny systemu nazywanego przez teoretyków spiskowych jako NWO. Obecnie centrala NWO, po utracie takich krajów jak Polska, USA, Węgry, Włochy, przenosi się do Chin, Indonezji i innych totalitarnych krajów Azji. Przy okazji, te kraje, które zostały przez NWO utracone, a które wspomniałem przed chwilą, dalej są szantażowane przed bardzo rozbudowane agentury wewnętrzne. Muszą wprowadzać przynajmniej część restrykcji, które nakazuje WHO będące pod ścisłą kontrolą deep state. Jest to nierówna walka, ale szala zwycięstwa powoli się przechyla do reformatorów, na niekorzyść totalitarystów.

Obowiązuje nieoficjalny zakaz wypowiadania się o koronawirusie inaczej, niż żąda tego WHO i inne delegatury deep state. Zakaz ten dotyczy lekarzy i innych zawodów medycznych, przedstawicieli mediów, np dziennikarzy, polityków, celebrytów i innych osób publicznych.

FB_IMG_1588566599479.jpg

Autor zdjęcia: Maria Rybarczyk

.

Czy oznacza to, że te osoby milczą na ten temat i boją się naruszać oficjalną propagandę odnośnie koronawirusa? Okazuje się, że nie. Każdy dzień przynosi coraz to nowe, odważne wypowiedzi ludzi nauki, lekarzy, polityków i celebrytów, dzięki którym znamy prawdę. Nie są to wypowiedzi żadnych „foliarzy”, „szurów” ani anonimów z internetu, ale ludzi znanych, szanowanych i wykształconych. W serii felietonów publikuję wypowiedzi ludzi nauki na temat koronawirusa, i podejrzewam, że napiszę takich artykułów jeszcze dużo.

U mnie nie przeczytasz, że Ziemia jest płaska, ani nie przeczytasz, że w szczepionkach na koronawirusa będą czipy sterowane 5G, które będą kontrolować nasze umysły. Nie, nie kwalifikuję się na zabieg lobotomii i nic takiego tu nie znajdziesz. Sorry, to nie ta strona, a jeśli czujesz się zawiedziony, to zapraszam na witrynę prowadzoną przez jakieś anonimowe osoby. Tutaj staram się przytaczać rzetelne opinie, choć nawet tym opiniom różni propagandziści wersji oficjalnych zarzucają fejkowość. Ale w takim przypadku to już nawet medycyna jest bezradna.

To takie opinie są naprawdę groźne dla systemu. I to dlatego lekarze są zastraszani i mają zakaz wypowiadania się inaczej, niż żąda tego propaganda.

Totalna dezinformacja o koronawirusie! Wcale nie taki groźny? Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:

.

Prof. Korab-Karpowicz: Decyzję rządu ws. epidemii mogą być gorsze niż choroba. Wyrządzamy szkodę

„Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz pyta się, czy metody, które zastosował rząd w walce z koronawirusem, nie są za ostre: „Wydaje mi się, że nie dostajemy wszystkich informacji, które powinniśmy otrzymywać oraz krąży wiele przekłamań”. Dziwi się, że nie ma przedstawionych informacji, kim są osoby chore na covid-19.

Podkreśla, że w tym roku na malarię zmarło więcej osób niż na nową chorobę. Uważa, że zachowanie polskiego rządu jest nieprofesjonalne, ponieważ nie bazuje na pełnej informacji: „Te decyzje mogą być dużo gorsze niż sama choroba. Trzeba jak najszybciej wrócić do normalności […] Wyrządzamy szkodę tak wielu osobom tyloma restrykcjami.”

.

Prof. Krzysztof Simon dostał zakaz mówienia o koronawirusie!

Portal Nysa.pl donosi, że, Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

„To absurdalne. Narusza moje prawa obywatelskie, moją wiedzę i wykształcenie. Nikt nie ma prawa mi zakazywać. Tak robiono w realsocjaliźmie albo jeszcze w czasach nazistowskich” – tak zareagował prof. Krzysztof Simon na wydany mu przez Łukasza Szumowskiego pisemny zakaz publicznych wypowiedzi na temat epidemii.”

.

Kłamstwa koronawirusowe ujawnione!

W dobie powszechnego, wulgarnego kłamstwa, wysłuchajmy sobie wypowiedzi ludzi, którzy o koronawirusie się wypowiadali. Ten filmik został już usunięty z internetu.

Zastanawiam się, czy polskie środowisko medyczne jest tak splugawione, że tylko pan Martyka daje radę dać opór kłamstwom i propagandzie.

Zapraszam Cię na inne artykuły z wypowiedziami naukowców, którzy odważyli się ujawnić nam ukrywaną prawdę o koronawirusie:

Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”
Koronawirus: znany lekarz podważa wersję oficjalną!

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

1 odpowiedź »

 1. Co do GATESA to się mylisz bo nie o kasę mu chodzi ale o zrobienie ogólnego bałaganu aby się wszystko zawaliło bo docelowo to obali TRUMPA. Nie cytuj kropka w kropkęj pana Fullforda bo on ma różne informacje i część tego co podaje to już jego wymysły. W Chinach najpewniej też chcieli obalić prezesa XI, dlatego musiał tam zrobić taką fest kwarantannę aby wyłapać swoich wrogów. W tej chwili Trump najpewniej ustalił z nim jakaś grę aby Chiny zachowały twarz, ale i tak będą musiały frycowe zapłacić. Niestety nie udało się obalić „faszystowskich” władz Unii Europejskiej bo zapowiadana inwazja (ćwiczenia wojsk amerykańskich 2020 w Europie) nie doszły do skutku bo tzw. DeepState wyczuł zamiary Trumpa i musiał się on częściowo wycofać (pod pozorem zarazy) z przerzutu tych wojsk do Europy.

  lepiej sobie poczytaj
  americanthinker.com
  https://www.zerohedge.comalbo
  prisonplanet.com
  infowars.com

  i śledź komunikaty od Qanona https://8kun.top/qpatriotresearch/index.html lub http://www.qanon.pub lub https://www.qproofs.com i to co wnioskują ludzie, na podstawie tych komunikatów jest tu https://twitter.com/hashtag/qmap?f=live

  a o „kosmitach” i innych cudach to polecam takie stronki
  https://trueblog.net
  https://exonews.org/alliance-war-against-deep-state-major-updates-coming
  https://ilegendnet.blogspot.com/2020/04/earth-alliance-ssp-alliance-history.html
  https://timothycharlesholmseth.com/photos-unspeakable-horror-beneath-new-yorks-central-park-deformed-victims-genetic-experiments

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.