Aktualności

MASOWE PROTESTY NA CAŁYM ŚWIECIE, NARODY SIĘ BUDZĄ!

Od kilku już miesięcy trwa epidemia koronawirusa. Trwa głównie w mediach głównego nurtu, ponieważ wciąż nie ma tylu zachorowań, by wypełnić definicję pandemii przed jej podstępną zmianą przez WHO. Jakiś czas temu WHO zmieniła tę definicję, a Bill Gates dał dużą darowiznę, więc proszę bardzo, tym cudownym zbiegiem okoliczności mamy pandemię globalną.

Rządy różnych krajów rozpoczęły zamykanie gospodarek, tzw lockdown, co naraża ludzi na biedę, bezrobocie, anarchię, masowy głód. Ptaszki ćwierkają, że przez to uda się odsunąć winę za nadchodzący olbrzymi kryzys gospodarczy od tych, kryzys go naprawdę wywołali, czyli od banków i korporacji. I oczywiście, wszystkiemu będzie winny koronawirus i lockdown, a nie wieloletnie błędne decyzje bankierów.

Jednak przez nasz świat, przez wszystkie narody, przechodzi niesamowita fala przebudzenia. Ludzie zaczynają dostrzegać to, co naprawdę się dzieje. Czyli spisek – tak, spisek – elit deep state przeciwko ludzkości. Te elity zaczynają upadać. Centrala ich planu NWO przeniosła się do Chin po utracie przez nich USA. Rozwiązania chińskie, czyli Orwellowski totalitaryzm i inwigilacja totalna, są ich celem. Ale oni słabną, bo państwa narodowe zaczęły rozumieć o co chodzi i współpracować ze sobą.

Tego procesu nie zatrzymają żadne plany elit. Oni robią wszystko w pośpiechu, gorączkowo starając się utrzymać status quo. Bo wiedzą, że ich władza, w szczególności władza nad ludzkimi umysłami, słabnie. Psychopaci już jej nie mają, tracą ją, ale wciąż władają wieloma krajami, a polityków z krajów, którymi już nie władają, szantażują i zastraszają. Stąd wiele krajów musi wprowadzać obostrzenia, których tak naprawdę nie chce, ponieważ na ich terytorium wciąż działają bardzo rozbudowane agentury deep state.

Więc tutaj wcale nie chodzi o PiS ani o nawet o tego cholernego Szumowskiego, bo gdy liberalne elity finansjery (deep state, NWO) grożą zabójstwami polityków i członków ich rodzin, lub żądaniem, by kraj natychmiast spłacił długi, to nawet Korwin nie byłby tutaj mocny. Więc artykuł ten nie jest skierowany przeciwko polskiemu rządowi, bo nie o niego tutaj chodzi, ale o elity. Jednak uważam, że powinniśmy umiarkowanie i z wyczuciem naciskać na nasz rząd, by jednak nie uginał się tak bardzo przed żądaniami psychopatycznych, finansowo-bankowych elit. Na tym polega mądry aktywizm obywatelski.

Wielu ludzi mówi: „wszyscy won!”, ale tak naprawdę, oprócz totalnej anarchii, nie postulują żadnej alternatywy. Więc warto znać obecną sytuację geopolityczną, czyli dwuwładzę na świecie (deep state kontra jasna strona mocy chcąca reformy systemu), warto znać w ogóle pojęcie deep state, i w jakich sferach życia ta bardzo rozbudowana sieć agentury funkcjonuje. Oni są wciąż zakamuflowani w polityce, korporacjach i biznesie, mediach, na uniwersytetach i w świecie nauki, w samorządach i urzędach, w sądownictwie, wśród celebrytów, w służbach specjalnych (amerykańskie CIA, ale już nie FBI ani nie NSA).

Władają wieloma krajami (Zachód Europy oprócz Włoch, agentura Clinton-Biden-Obama w USA, Chiny, Kanada, Australia, Nowa Zelandia). Bardzo łatwo obalić rząd i zniszczyć system, ale trudniej zaproponować coś nowego i zarządzać społeczeństwem po takiej rewolucji. W wyniku takiego tąpnięcia systemu psychopatyczne elity zyskałyby jeszcze większą władzę w Polsce i wzięłyby nas jeszcze silniej za mordy, kto wie, być może pod postacią tych, którzy w internecie są przedstawiani jako jedyne propolskie i antysystemowe stronnictwo. Kto kumaty, wie o jaką partię z rosyjskimi powiązaniami chodzi. 

Być może na naszych oczach spełnia się teoria globalnej świadomości, czyli nastania szczęśliwych czasów dla ludzkości, jak i reformy ziemskiego systemu. Możliwe, że to właśnie tego psychopaci się najbardziej boją, i chcą opóźnić ten proces na wszystkie możliwe sposoby. To dlatego terroryzują nas lockdownem, zastraszają lekarzy, napędzają medialną panikę, cenzurują niewygodne wypowiedzi w internecie, to dlatego zabijają dziennikarzy (trzech w Polsce ostatnio), to dlatego np w Rosji zabijają lekarzy (trzech rzekomo wypadło z okna). To są wszystko paniczne próby zatrzymania status quo, czyli piekielnego, niewolniczego systemu demiurga (szatana), którego rządy na świecie być może się kończą.

Pisałem o tym w poniższych artykułach:

Globalna świadomość: o co toczy się rozgrywka na Ziemi?
Przez świat przechodzi niesamowita fala świadomości!

Cytat: „Zachowaj spokój i ciesz się życiem, póki możesz! Państwo ani rząd nie jest twoim wrogiem! Wrogiem jest tzw. deep state, ponadnarodowa agenda złożona głównie z korporacji i finansjery. Deep state ma jednak przeciwnika. Państwa i rządy tylko realizują wytyczne jednej lub drugiej strony (lub obydwu na raz, bo są zagubione i podlegają naciskom). Tak się składa, że główne wytyczne są na ten moment takie same: zatrzymać ludzi w domach, przestraszyć ich, odpuścić trochę na lato, na jesieni znowu zatrzymać w domach i bardziej przestraszyć. Chodzi o to, żeby nie przeszkadzali w starciu sił, rozwalaniu starego matrixa i kreacji nowego. Różnica polega tylko na tym, jak ten nowy matrix będzie wyglądał. Przymusowe szczepionki i czipy, wciskanie na siłę 5G to wytyczne deep state. Patrioci zostawią nam w tym zakresie wolną wolę. Przygotujcie się na chaos i kryzys w okresie jesień- zima.”

Autor: Marta Cipiszewska

Poniżej: kompilacja protestów z całego świata:

.

W Niemczech wrze! Tysiące ludzi na ulicach przeciwko szczepionkom!

.

Koronawirus, Bill Gates, WHO: mroczne powiązania

.

I jeszcze jedno video z protestów przeciwko lockdown:

.

Wielki test władców matrixa

Elity deep state testują społeczeństwa, na ile mogą sobie pozwolić z nami pogrywać. Mądry, ale nie anarchistyczny opór jest konieczny, by temu przeciwdziałać. W poniższym nagraniu video mówi o tym mistyk Marek Taran.

.

Małe przypomnienie dla nowych Czytelników. 🙂 Q Anon to osoba (lub grupa osób), która ma rzekomo dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych USA. Przedstawia ona teorię, że jasna strona mocy, po której jest Prezydent Donald Trump (plus Polska, Węgry, Austria, Włochy i inne kraje), chce odsunąć od władzy ciemną stronę. Czyli tzw. deep state lub cabal. Ciemna strona to lewicowo-liberalne elity odpowiedzialne za tworzenie systemu NWO, czyli ciągłej inwigilacji, kontroli, opresji, wyzysku, niskich pensji, destrukcji rodziny i tradycyjnych wartości.

Ma się toczyć „niewidzialna wojna” za kulisami światowej polityki, między administracją Donalda Trumpa, wspieraną przez armię, FBI i kilka europejskich krajów, a elitami deep state, chcącymi zniewolenia ludzkości. Te elity są przeciwne przebudzeniu jak i przeciwne temu, by na Ziemi zapanował pokój i pomyślność.

Oni chcą to wszystko zatrzymać. To dlatego w 2015 i 2016 roku ściągnęli do Europy miliony mężczyzn w wieku poborowym z krajów Afryki i Azji, by tworzyć terror i przestępczość. By ludzie na Zachodzie nie mieli za dobrze, by bali się wyjść z domów. Ogólnie ta elita celowo tworzy jak najgorsze warunki życia, bo człowiek przerażony i ubogi jest zainteresowany tylko sobą, jest bierny i łatwo nim rządzić. To dlatego „zawsze jest coś nie tak”, zawsze jest jakiś czynnik niszczący. W Europie Środkowej – bieda, a w Europie zachodniej – terror i przestępczość islamska, demoralizacja i rozpad moralny.

Wszelkie problemy i tragedie są działaniem celowym. I to nie dlatego, że ludzka natura jest niereformowalna. Ale dlatego, bo tak chce elita NWO. Celowo tworzą różne problemy, i rozwiązują je dokładnie tak, by przy rozwiązaniu jednego problemu, powstało kilka lub więcej kolejnych problemów. Przecież nawet zwykły człowiek może osądzić różne posunięcia polityków jako tak absurdalne i chore, że aż szkoda je nawet komentować. Czy uważasz, że ludzie, którzy obracają na co dzień bilionami dolarów o tym nie wiedzą? No jasne, że wiedzą, po coś przecież te problemy tworzą.

Zapraszam Cię na artykuły z wypowiedziami naukowców, którzy odważyli się ujawnić nam ukrywaną prawdę o koronawirusie:

Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”
Koronawirus: znany lekarz podważa wersję oficjalną!

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

10 odpowiedzi »

 1. III RP to syjonistyczna firma zarejestrowana pod numerem 0000079312. Rząd PiS, PO czy jakikolwiek inny to rząd korporacyjny wykonujący tylko rozkazy innych (syjonistów, deep state, kabała czy jak to tam kto chce nazywać). Jak się z tego wygrzebać? Nie ma co liczyć że PiS się nagle postawi i zacznie działać dla dobra narodu. Naiwni mogą sobie wierzyć. Ja nie jestem naiwny. Trzeba zakwestionować w ogóle III RP i przywrócić konstytucję kwietniową z 1935 r. i tymczasowo Potockiego jako prezydenta II RP. Jesteśmy wolnymi ludźmi a nie niewolnikami korporacji III RP. Dlatego trzeba moim zdaniem podpisać deklarację suwerena II RP i zakwestionować tym samym prawo morskie, któremu w domyśle każdy z nas podlega, bo tak zakłada sobie ta korporacja III RP. Szczegóły tutaj: https://marcinvam.com/ucieczka-do-przodu-deklaracja-suwerena/

 2. TVN=TVP , PIS=PO=PSL=SLD !!!

  Tylko Andrzej Lepper dbał o rolników .

  Za rządów POPIS’u zniszczono Polskiego Rolnika !!!

  Ardanowski do piekła !

  Awantury w Berlinie , brawo Niemcy !

 3. Wytrzymajcie choć dwie minuty , a dowiecie się , że Polska, to nie Polska tylko …

  od 1000 lat dwa narody – co on pied Oli ?

  • W tytule: „na całym świecie” – ale w Polsce nierównomiernie protesty czy już wygasły / bardzo przygasły (pauza, wycofka)?! Brakuje danych, moim zdaniem, bo jednak patrzę na szczegóły i bym takiego tytułu nie dał zatem. Zauważyłem że ludzie (raczej dziennikarscy) często nie patrzą na to czy zjawisko opisywane zaszło w Polsce, Polonii, czy – poza krajem i nie w Polonii (najgorzej chyba jak poza krajem i realnym narodem (!) oraz w Polonii…).

 4. Hej,
  czy to prawda ze pod koniec września ma byc powtórka z rozrywki odnośnie pandemii?

  • Inokulacje owszem, na pewno dla niektórych okazja się zabójcze, innym wykończą układ immunologiczny pomału, okażą się bomba z opóźnionym zapłonem. Sama jestem ofiarą szczepionek (przeciw chorobom tropikalnym. Cierpię na niedowład kończyn dolnych po zespole guillaina-barrego wywołanym tym gownem). Jednak jak sobie wyobrażasz to, że ludzie zaczną padać jak muchy masowo? Kilka takich zgonów w otoczeniu każdego człowieka i wybuchłyby takie globalne protesty, że zmiażdżyłyby ich jak podle robaki pod butem
   Nas jest 8 miliardów. Taka masa ludzka ma moc niepowstrzymanego tarana, nawet przeciw wozom pancernym, bo ktorys szereg na froncie, po odstrzeleniu pierwszych zawsze może skoczyć na te wozy z siekierami.
   Poza tym masowe śmierci spowodowałyby natychmiastowy paraliż państw. I globalną zarazę jakiej jeszxze nie było w historii, bo ludzie gniliby na ulicy.

 5. Witam.
  @wolnislowianie Ariowie ok ale Potocki?? Jak słuchasz marcinvam to posłuchaj co mówi o Potockim (a poznał go osobiście)…… traktuje go jak wyłudzacza i hochsztaplera. Myślę, że wystarczy posłuchać kilku przemówień Potockiego, żeby wyrobić sobie opinie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.