Afery

NIEMIECCY LEKARZE O KORONAWIRUSIE: TO GLOBALNE PRZESTĘPSTWO!

Niedawno zarzucono mi, że rozpowszechniam fałszywe informacje odnośnie koronawirusa. A jakie jest Twoje zdanie? Uważam, że dzisiaj wszystko, co nie jest zgodne z globalną linią propagandową (deep state), jest nazywane „fałszywą informacją” lub „fake newsem.” Zaś cenzura, ograniczanie widoczności informacji niewygodnych dla elit i zamordyzm nazywane są „fact checkingiem.”

Najśmieszniejsze jest to, że napisałem wiele długich artykułów, w których przedstawiam niemal wyłącznie opinie lekarzy i innych naukowców. Wypowiedź, data, stopień naukowy, imię i nazwisko. Bardzo proste, prawda? Tak proste, że bardziej chyba się nie da? Nie dla głosicieli oficjalnej, korporacyjnej, jedynie słusznej wersji prawdy. Oni umieją zakrzywić logikę w perfekcyjny sposób. Więc nie przedstawiałem w tych artykułach wypowiedzi jakichś „anonimów z internetu”, „foliarzy”, „szurów” czy innych opinii z niesprawdzonych źródeł. Przecież papier i ekran komputera wszystko przyjmie, nawet taką głupotę, że Ziemia jest płaska, prawda?

To były jednak wypowiedzi ludzi nauki. Kłopot z nimi jest tylko taki, że sprzeciwili się oni rządowo-elitarno-korporacyjnej narracji na temat koronawirusa, wylansowanej przez Billa Gatesa i przez sponsorowaną przez niego wysoką darowizną WHO. Więc z automatu są traktowane jako informacje nieprawdziwe. Nawet jeśli wypowiadane są one przez specjalistów mających wykształcenie, wiedzę i uprawnienia do wypowiadania się na temat koronawirusa. To logika godna „schizofrenii bezobjawowej” z czasów ZSRR. Cóż, żyjemy wciąż w dyktaturze, tylko takiej, która nauczyła się kamuflować.

Jednak tej siły oni już nie zatrzymają. Przez świat przetacza się niesamowita fala przebudzenia. Skrajne wydarzenie, jaką jest epidemia koronawirusa i widmo masowego głodu i anarchii na skutek bezsensownego lockdownu spowodowały, że w ludziach coś pękło. Zainteresowanie alternatywnymi informacjami jest gigantyczne i przerosło nawet moje najśmielsze oczekiwania. Byłem bardzo sceptyczny co do idei globalnego przebudzenia, ale teraz już naprawdę nie wiem, co o tym myśleć. Może teoria o przebudzeniu i globalnej świadomości (reformie ziemskiego systemu) jest prawdą?

Coraz więcej ludzi nauki, lekarzy, polityków, dziennikarzy i celebrytów przełamuje zmowę milczenia i ukryty zakaz wypowiedzi innych, niż oficjalne. Oni wiedzą, że narażają się i dużo ryzykują, ale mimo to starają się nam przekazać prawdę. Niemieccy lekarze zorganizowali niedawno konferencję prasową, w której w ostrych słowach podsumowują to, co się obecnie dzieje, jeśli chodzi o epidemię koronawirusa. Niestety, ponad 50-minutowe nagranie jest tylko w języku niemieckim, ale poniżej jest jego fragment przetłumaczony na język polski:

Cytat: „Serdecznie witamy na konferencji prasowej. My lekarze krytykujemy środki zaradcze dla covid 19 jako przesadzone. Środki, które w stosunku do nas zastosowano, nie mają nic wspólnego ze zmniejszeniem występowania wirusa. Kto tu właściwie jest gnębiony? My nie mamy dżumy i w tym roku korona-wirus jest takich samych liczbach jak zwykła sezonowa grypa, którą co roku mamy. To jest dobra wiadomość. Zła wiadomość to, że wszyscy wpadliśmy w panikę. Panika korona-wirusa to inscenizacja. Ona jest trickiem i oszustwem. To jest najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że jesteśmy w środku światowego, mafijnego przestępstwa. Na dowód są liczne wywiady ze świadkami. Np profesora i moje. Chcę wszystkich zachęcić, żebyście zgrali sobie to nagranie, zanim internet zostanie wyłączony.”

.

Nagranie pochodzi z kanału YouTube „Odkrywamy Zakryte” [LINK TUTAJ]

Kalifornijski lekarz w imieniu wielu pracowników medycznych mówi prawdę o koronawirusie:

.

PLANDEMIC- dr Judy Mikovits ujawnia niebywałą korupcję na najwyższych szczeblach, mówi o szczepionce przeciw grypie, manipulacji mediów itd.

Film  dostępny w wersji angielskiej:

.

Kopia w języku polskim (oglądaj zanim zniknie):

Oprócz wypowiedzi specjalistów, pojawiają się też opinie celebrytów w tym temacie. Po Dodzie, która ryzykuje nie tylko karierę, pojawili się inni, np Magda Gessler czy niedawno Edyta Górniak.

Stwierdziła ona, że dopóki żyje nie da się zaszczepić:

.

Cytat: „Rozprzestrzenia się epidemia wywołana nowym wirusem, bardziej zaraźliwym niż Ebola i nieuleczalnym. Wirus ten zdaje się mutować, rozszerzając się na cały świat.

Jest to grypa AWAKEN (Grypa Przebudzenia) zagrażająca Systemowi, która prowadzi do klarownego i trzeźwego Umysłu. Zaczyna się niegroźnie od picia wyłącznie oczyszczonej wody pitnej i spożywania zdrowej żywności. Następnie pojawia się wyraźna antypatia do konsumowania mainstream-owych mediów, przechodząc w podwyższoną Świadomość Wspólnoty, która idzie w parze z wolnością od strachu.

Choroba kończy się bezwarunkową miłością i wdzięcznością do Stwórcy za efekty jego inwencji. Wszystkie do dziś wypróbowane środki takie jak HAARP, chemtrails, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej a nawet dokonywane w trybie przyspieszonym masowe szczepienia, operacje fałszywej flagi i groźby związane ze scenariuszem globalnej wojny itp. wydają się całkowicie nieskuteczne. Elita jest całkowicie bezradna!

Wyłącznie z tego powodu WHO ogłosiło najwyższy stopień zagrożenia epidemiologicznego, gdyż ten wirus może gruntownie zmienić życie na naszej planecie! Nawet wysłane przez WHO ostrzeżenie do ponad 7 miliardów mieszkańców Ziemi: „Proszę pozostać w swoim Matriksie, tam jesteście państwo bezpieczni!” przebrzmiało bez echa. Także najbardziej skuteczny antybiotyk o szerokim spektrum działania (tzn. skierowany przeciw życiu), czyli piorąca mózg dezinformująca papka masowych mediów zdaje się nie działać, gdyż zainfekowani szybko rozwijają całkowitą odporność na każdy rodzaj manipulacji.

Osoby zainfekowane nie mogą już wrócić do swoich starych wzorców myślowych. Przez ekspertów wirus ten nazywany jest Wirusem Prawdy i jest bardzo zaraźliwy. Proszę koniecznie unikać kontaktu z ludźmi samodzielnie myślącymi i działającymi w sposób odpowiedzialny. Czas inkubacji choroby wynosi zaledwie kilka milisekund

…no, już zaświtało?

Serdecznie witamy w Wolności!

…i z każdym dniem jest nas coraz więcej!”

Prof. Dr. Michael Vogt

Na koniec.. Teorie spiskowe.

Czy używasz tego pojęcia? Może kontrujesz tak w dyskusjach, gdy czytasz coś, co jest niezgodne z Twoją wizją świata? To przeczytaj to..

Teraz wszystko może być nazywane teorią spiskową.

To, co niewygodne dla liberalnych elit. To, co zagraża zyskom korporacji i banków. To, co oni przed nami ukrywają. Ich przestępstwa i zbrodnie, np wojenne. To, co mogłoby zagrozić władzy i spowodować bunt. Dowody na korupcję, fałszerstwa, kłamstwa.

I tak dalej.

Termin teoria spiskowa jest dziś wytrychem, pod który można podpiąć wszystko. Jest batem na niepokornych i próbą ośmieszenia ich wysiłków i starań o lepsze jutro.

Wszystko co jest nie na rękę rządom i liberalnym elitom jest teorią spiskową.

Wszystko co może zagrozić zyskom korporacji jest pseudonauką.

Wszystko co jest niezgodne z lewicowo-liberalną wizją świata, jest faszyzmem, prawicowym oszołomstwem lub mową nienawiści.

Wszystko co jest niezgodne z materialistyczną i ateistyczną wizją świata jest new age lub katolickim oszołomstwem.
W takim świecie żyjemy. Potrzeba zmienić tak dużo, by nie zmieniło się nic..

Widziałem wielu ludzi zainfekowanych biedą, wyzyskiem, głodem. Widziałem wielu ludzi zainfekowanych strachem. To są dopiero groźne choroby, dotykające wielu miliardów ludzi.

Nie musisz mi oczywiście wierzyć na słowo bez dogłębnego zbadania tematu. Oceń sam, czy rozpowszechniam fałszywe informacje odnośnie koronawirusa czy raczej.. coś w tym jest.

Powstała cała seria artykułów, w których zbieram wypowiedzi ludzi nauki na ten temat. To już ósmy artykuł z tej serii i wszystko wskazuje na to, że będą powstawać kolejne, bo kolejne ważne osobistości ujawniają nam prawdę. Są one dostępne w linkach poniżej:

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”
Koronawirus: znany lekarz podważa wersję oficjalną!

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 odpowiedzi »

  1. a tutaj jest film PLANDEMIC- dr Judy Mikovits z polskimi napisami
    [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=sZSuUc4JdbQ&w=640&h=360]

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.