Aktualności

BIORĄ SIĘ NA SERIO ZA ZWALCZANIE TEORII SPISKOWYCH O KORONAWIRUSIE!

Centrum Informacyjne Rządu w komunikacie podało, że w ramach akcji „Stop Fake News” będzie zwalczać „nieprawdziwe informacje” na temat epidemii koronawirusa.

Tak zwane „nieprawdziwe informacje” będzie zwalczał profesor Andrzej Horban, a artykuły będą zamieszczane na rządowych profilach na portalach społecznościowych.

Jak informuje portal niezalezna.pl, wśród „nieprawdziwych informacji” krążących w internecie wymienić można:

 • technologia 5G odpowiada za pojawienie się i rozprzestrzenianie koronawirusa,
 • taktyka zbiorowej odporności jest skuteczna,
 • koronawirus został wywołany przez wielkie korporacje, żeby mogły one zarabiać na szczepionkach,
 • obostrzenia polegające na izolacji społecznej są bezpodstawne i mają ograniczyć naszą wolność,
 • koronawirus jest wszędzie: długo utrzymuje się na metalach, na papierze, na plastiku.
 • noszenie maseczki powoduje, że wdychamy własne bakterie i zwiększamy ryzyko zachorowania,
 • lek na koronawirusa już istnieje, ale jest ukrywany,
 • promienie słoneczne leczą koronawirusa,
 • zwierzęta domowe umierają na koronawirusa i zarażają ludzi,
 • ibuprofen szkodzi ludziom zakażonym koronawirusem,
 • śmiertelność wśród zakażonych koronawirusem jest znacznie niższa niż się oficjalnie podaje

Źródło: Najbardziej absurdalne teorie spiskowe o koronawirusie (niezalezna.pl)

Pogrubiłem teorie, o których wypowiadali się niezależni lekarze i naukowcy. Istnieje nieformalny zakaz rozpowszechniania informacji innych, niż zgodne z linią propagandową Billa Gatesa i sponsorowanej przez niego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wiem, że lekarze są szantażowani i zastraszani, a pomimo tego coraz więcej z nich decyduje się na przerwanie zmowy tej milczenia.

Wiem też, że polski rząd i rządy innych krajów, które się wyłamały z systemu NWO (USA, Węgry, Europa Środkowa, Włochy, Austria, Brazylia) również są zastraszane przez agenturę lewicowo-liberalnego deep state, czyli ukrytej, globalnej, korporacyjno-bankierskiej władzy, chcącej wprowadzić totalitarny system NWO.

Ich władza jednak słabnie.

.

Koronawirus: polski rząd ma związane ręce przez globalistów NWO

Wpis ten nie jest przeciwko polskiemu rządowi, który powoli oczyszcza instytucje z agentury deep state (np sądownictwo), i chce się wybić na suwerenność od NWO, choć wciąż ma związane ręce. Wystarczy popatrzeć na ministra Szumowskiego – jak ten człowiek się boi (czy jest też zastraszany i musi robić to, co deep state mu każe?) i jak zmienił się jego wygląd (teraz wygląda, jakby od co najmniej dwóch miesięcy spał po 2 godziny dziennie).

Wiedza o deep state jest wciąż mało znana, ale jej znajomość jest krytycznie ważna. Ona oświeca i wyjaśnia cały kontekst, ujawnia to, co ukrywane. Ludzie mówią „won z PiS”, nie znając kontekstu ciężkiej sytuacji globalnej, w jakiej się znaleźliśmy, poprzez przyspieszenie planu NWO. Mówią też „wszyscy won”, czyli promują anarchię i totalny chaos (bo bez rządu trzymającego w ryzach system tak jest, bo taka jest ludzka natura), ale nie przedstawiają oni żadnej alternatywy. Ja też przecież mogę mówić „wszyscy won”, bo papier i ekran komputera wszystko przyjmą.

Tylko bez tego rządu jaki mamy, jego miejsce natychmiast zajmie Platforma Obywatelska, z programem miska ryżu+, islamizacja+, zmniejszenie najniższej krajowej i innych pensji, Janusze biznesu+, prywatyzacja wszystkiego, grabież majątku narodowego i kręcenie lodów na wszystkim, podwyższanie podatków bardziej niż PiS i tak dalej, i tak dalej. To jest póki co jedyna alternatywa, bo inne partie „z telewizora” mają mniejsze poparcie.

Polska nie ma też normalnej opozycji, czyli patriotycznego centrum i patriotycznej lewicy. Zamiast tego są agentury globalnej władzy, czyli deep state, realizujące jej wytyczne. Swoje robi także Rosja i jej agentura w naszym kraju, której zależy na maksymalnej destabilizacji Polski i innych krajów Europy, by nie stanowiły dla niej zagrożenia.

.

Koronawirus: odpowiedzi na zarzut fake newsów

Ale wróćmy do meritum: czy niezależni naukowcy i lekarze wypowiadali się na temat tego, co niezalezna.pl przedstawiła jako fake newsy?

 • technologia 5G odpowiada za pojawienie się i rozprzestrzenianie koronawirusa

O sieci 5G i prawdziwych zagrożeniach informowałem w poniższym wpisie. Co ciekawe, ten temat w niezależnych mediach praktycznie nie istnieje, a są to zagrożenia namacalne i rzeczywiste (np sztuczna inteligencja, transhumanizm, kontrola totalna, zwiększenie inwigilacji itp). To na tych zagadnieniach trzeba się skupić w kontekście sieci 5G. W tym artykule przedstawiłem też, dla odmiany, tezy zwolenników 5G:
Sieć 5G: zagrożenia pomijane nawet przez niezależne media

 • obostrzenia polegające na izolacji społecznej są bezpodstawne i mają ograniczyć naszą wolność

O tym zagadnieniu wypowiadali się m.in. niemieccy naukowcy. Sam oceń, czy są to opinie „szurów” i „foliarzy” buszujących po internecie, czy coś w tym jest:

Niemieccy lekarze o koronawirusie: to globalne przestępstwo!

 • noszenie maseczki powoduje, że wdychamy własne bakterie i zwiększamy ryzyko zachorowania

Powyższe zdanie jest częściowo prawdą, ale też nie do końca. Jeśli zmieniasz maseczkę na nową co dwie godziny, to inwazja zarazków Ci raczej nie zagraża. Kłopot w tym, że niewielu ludzi tak robi. Widziałem za to wielu ludzi w maseczkach tak brudnych i lepiących się od tego brudu, że nie były one zmieniane chyba od początku wprowadzenia nakazu zakrywania ust i nosa.

Przede wszystkim maseczki utrudniają oddychanie. Mnóstwo ludzi w masce odczuwa albo duży dyskomfort oddychania, albo wręcz duszności. O tym wypowiadał się lekarz Waldemar Tomasiuk:

Maseczki mogą powodować groźne niedotlenienie!

I jeszcze jedno: nie wszyscy muszą nosić maseczki. Osoby z trudnościami z oddychaniem (astma, POCHP, nerwica lękowa, choroby kardiologiczne, osoby starsze), ludzie upośledzeni umysłowo i chorzy psychicznie, i kilka innych grup ludzi, nie musi ich nosić.

Opisywałem to w poniższym artykule:

Kiedy nie musisz nosić maseczki? Czy płacić mandaty?

 • ibuprofen szkodzi ludziom zakażonym koronawirusem

Ibuprofen jest popularnym lekiem przeciwzapalnym, na ból i na gorączkę. Jest sprzedawany przez wiele firm farmaceutycznych, pod wieloma nazwami handlowymi.

Jakiś czas temu pojawiły się opinie naukowców o tym, że ibuprofen może zwiększać ryzyko ciężkiego przebiegu koronawirusa. O wirusie tym wciąż niewiele wiemy i uważam, że nie warto ryzykować i się nadmiernie narażać. Owszem, wiele wskazuje na to, że jest to po prostu kolejny szczep choroby grypopodobnej o podobnej groźności lub też niegroźności, jak niektórzy wolą. Jednak ostrożności nigdy za wiele.

O ibuprofenie w kontekście koronawirusa zdania ludzi nauki są bardzo podzielone. Jak to żartują w internecie, jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie inaczej. O tym, że ibuprofen jest szkodliwy dla ludzi w koronawirusem, pisały nawet polskie mainstreamowe media, w tym niezalezna.pl Pisałem o tym w poniższym artykule:

Ibuprofen zwiększa ryzyko ciężkiego przebiegu infekcji koronawirusem

 • śmiertelność wśród zakażonych koronawirusem jest znacznie niższa niż się oficjalnie podaje

Tu też zdania naukowców są podzielone. Oficjalna narracja opiera się na liczeniu śmiertelności koronawirusa poprzez stosunek liczby ludzi ze stwierdzoną chorobą wywoływaną przez koronawirusa (COVID-19), do liczby ludzi zmarłych na COVID-19.

A teraz trochę bardzo prostej logiki, bez żadnych teorii spiskowych. Takie liczenie nie uwzględnia nosicieli bezobjawowych lub tych z niewielkimi objawami, które nie zostały przetestowane na koronawirusa, nie był hospotalizowane i przez to nie są uwzględniane w oficjalnych statystykach. Więc na logiką oficjalna metoda liczenia procentu śmiertelności na koronawirusa jest błędna. No zwykła, toporna logika, tu żadnej teorii spiskowej nie ma.

Widziałem w mediach artykuły mówiące o tym, że chorych na koronawirusa może być od 8 do 10 razy więcej, niż się oficjalnie podaje, ze względu na nosicieli bezobjawowych lub tych z niewielkimi objawami, nie przetestowanych i przez to nie ujętych w statystykach. W Afganistanie zrobiono pewien eksperyment: przetestowano 500 losowo wybranych osób, w większości nie wykazujących objawów na obecność koronawirusa. Wyniki tego badania zszokowały naukowców: wśród przetestowanych osób było wiele infekcji koronawirusem. Co trzecia badana osoba miała wynik pozytywny na obecność tego wirusa.

Artykuł jest dostępny poniżej:
Afganistan: Co trzeci z 500 losowych testów na koronawirusa pozytywny (źródło: Wprost.pl)

O tym, że śmiertelność koronawirusa jest niższa, niż się oficjalnie podaje, wypowiadali się też ludzie nauki. Zapraszam na całą listę artykułów o tym mówiących:

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś

Ocenę tego, czy są to bezpodstawne teorie spiskowe, czy raczej coś więcej, pozostawiam Tobie.

.

Na koniec: powtórka o koronawirusie i teoriach spiskowych, dla nowych Czytelników

Uważam, że dzisiaj wszystko, co nie jest zgodne z globalną linią propagandową (deep state), jest nazywane „fałszywą informacją” lub „fake newsem.” Zaś cenzura, ograniczanie widoczności informacji niewygodnych dla elit i zamordyzm nazywane są „fact checkingiem.”

Teorie spiskowe.

Czy używasz tego pojęcia? Może kontrujesz tak w dyskusjach, gdy czytasz coś, co jest niezgodne z Twoją wizją świata? To przeczytaj to..

Teraz wszystko może być nazywane teorią spiskową.

To, co niewygodne dla liberalnych elit. To, co zagraża zyskom korporacji i banków. To, co oni przed nami ukrywają. Ich przestępstwa i zbrodnie, np wojenne. To, co mogłoby zagrozić władzy i spowodować bunt. Dowody na korupcję, fałszerstwa, kłamstwa.

I tak dalej.

Termin teoria spiskowa jest dziś wytrychem, pod który można podpiąć wszystko. Jest batem na niepokornych i próbą ośmieszenia ich wysiłków i starań o lepsze jutro.

Wszystko co jest nie na rękę rządom i liberalnym elitom jest teorią spiskową.

Wszystko co może zagrozić zyskom korporacji jest pseudonauką.

Wszystko co jest niezgodne z lewicowo-liberalną wizją świata, jest faszyzmem, prawicowym oszołomstwem lub mową nienawiści.

Wszystko co jest niezgodne z materialistyczną i ateistyczną wizją świata jest new age lub katolickim oszołomstwem.
W takim świecie żyjemy. Potrzeba zmienić tak dużo, by nie zmieniło się nic..

Widziałem wielu ludzi zainfekowanych biedą, wyzyskiem, głodem. Widziałem wielu ludzi zainfekowanych strachem. To są dopiero groźne choroby, dotykające wielu miliardów ludzi.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

12 odpowiedzi »

  • Dokładnie TAK 🙂

   Nowy Wspaniały Świat , Rok 1984 – lektury podstawowe .

   Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć – tak powinno być , a jak jest ? każdy widzi 🙂

  • Tak wyglądała wolność za PO i tak wygląda za PIS .

   Wszystko co mówił A.Lepper się zawsze sprawdzało .

   Jedną z rzeczy którą powiedział , było to , że PIS i PO to to samo .

   Ludzie myślą ,że mają wybór . Nie mają ! To iluzja wyboru .

   Dobry i zły policjant dogadani ze sobą przy okrągłym stole .

 1. No to jak to jest? Test wykrywa koronawirusa czy nie, bo raz info że wykryto tyle osób, zmarło tyle choroby współistniejące itd…. Zaś inne arty, że test wykrywa co innego jest nadczuły etc. ?

 2. Już powstała do tego polska strona która pojawia sie wysoko w wynikach od samego początku istnienia i twierdzi, że prostuje fack newsy i obala teorię spiskowe. Treść jest dość lakoniczna, ludzie, którzy się mają nimi insertować są opisywani jako „fani teorii spiskowych”: https://demagog.org.pl/ Kłamstwo ubrane za prawdę i wspierane w wynikach google bez oznaczenia reklama.

 3. Powodzenia

  magdalenadembowska.com/co-wiemy-a-czego-nie-wiemy-o-wirusach/?fbclid=IwAR3Jfnz1WmmkArQCVlCRD2uX653l5iqCH_EdsMOR72RzJ6jdLkY9qv9Razg

  5prawnatury.pl/mikroby-wartosc-ph-5-praw-natury

  youtube.com/watch?v=YJhZ60c-hGo&t=21s

  germanska.pl/index.php/czym-jest-tzw-wirus

  5prawnatury.pl/podstawowe-pojecia-w-przebiegu-kazdej-choroby

  neue-medizin.com/lanka2.htm?fbclid=IwAR2XLbzZ_UvrpSj9a4e8y9ibSda6wQeS0qedHpQlez_UgFCnfTDheZs_p_I

  youtube.com/watch?v=y2ygnZ1Z5Dw&t=469s

 4. Tu to dopiero trudne sprawy się kręcą i anegdoty z kiwi, ziemniakami, pietruszką nawet te pseudo dziennikarzyny nie wiedzą o czym pisać mają, ale popyt chyba dalej jest bo piszą te portale jakieś wypociny, czytam niektore artykuły to sie nadaje albo do smiechuwarte albo do psychóżki, ciekawe czemu nikt im nie wytacza pozwów albo organizacje różnorakie nie uświadamiają czytelnikow tego typu portali

  https://gwiazdy.wp.pl/aleksandra-kwasniewska-kuba-badach-na-zakupach-instagram-6509434659214977a

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.