Afery

PIELĘGNIARKA UJAWNIA SZOKUJĄCĄ PRAWDĘ O KORONAWIRUSIE!

Zapraszam Cię do przeczytania wpisu polskiej pielęgniarki. Prosi o anonimowość, ma dzieci, boi się o pracę. Jest u kresu wytrzymałości. Czy jest to prawdą? Do niezależnych mediów (i nie tylko do nich) docierają wprost szokujące informacje o tym, że lekarze i pielęgniarki są zastraszani, że mają nakaz milczenia i zakaz wypowiadania się innego niż po linii WHO. Oprócz tego diagnozowanie COVID-19 (czyli choroby wywoływanej przez koronawirusa) zwyczajnie się opłaca. W USA szpitale dostają za to dodatkowe 13 tysięcy dolarów bonusu. Podobne praktyki są też w Polsce.

Dodatkowo w Polsce wydano rozporządzenie, że COVID-19 jest nadrzędną przyczyną zgonów. Co to oznacza? Że jak u ofiary wypadku samochodowego tuż przed śmiercią wykonano test na koronawirusa i wyszedł pozytywny, to jako przyczynę zgonu nie wpisuje się wypadku samochodowego, ale właśnie koronawirusa. Oprócz tego szpitale w Polsce także dostają więcej pieniędzy za diagnozowanie COVID-19 u pacjentów. To zwyczajnie się opłaca. Są to zalecenia samego WHO, którego rozkazy wypełnia prawie każde ministerstwo zdrowia na świecie. Więc znając ludzką naturę, to normalne, że występują różne nieprawidłowości lub wręcz jawne fałszerstwa.

To nieprawda, że nauka zawsze jest rzetelna i bezstronna. W historii jak i w czasach nam współczesnych wiele razy udowodniono manipulacje, fałszerstwa, ukrywanie danych i wyników badań, konflikty interesów, czy wręcz jawne romanse z władzą, koncernami, grupami lobbingowymi lub reżimami totalitarnymi. To nie są żadne „teorie spiskowe” ani „foliarstwo” – zostało to wielokrotnie udowodnione. Był przesłuchania (w sądach czy w senacie USA), były wyroki skazujące, były odszkodowania dla ofiar tych praktyk. Przykład to złowroga afera leku Vioxx, w wyniku której w samych tylko USA zmarło 50.000 ludzi, a kilka razy większa grupa doznała trwałego kalectwa lub skutków ubocznych. Lek ten przez wiele lat reklamowano jako „skuteczny i bezpieczny”, by w końcu prawda wyszła na jaw.

Wojciech Brzozowski o koronawirusie w telewizji

Na początek: Materiał pochodzi z dzisiejszego odcinka Pytanie na Śniadanie z TVP2. Na stronie programu video zostało ocenzurowane następnie usunięte 23 maja 2020.

.

Poniżej: masakracja, pełne nagranie video – Wojciech Brzozowski w TVP2 masakruje lekarza:

.

Pielęgniarka ujawnia prawdę o koronawirusie

A teraz zapowiadany wpis pielęgniarki. Nie mam żadnej możliwości jego weryfikacji, równie dobrze może być to fałszywka. Trwa wojna hybrydowa, w której główną wojną jest dezinformacja, sianie chaosu i zastraszanie społeczeństw (ze strony Chin i Rosji) lub próby obalenia naszego rządu (ze strony Niemiec i Francji – struktury deep state).

Oprócz ujawniania różnych alternatywnych i antysystemowych informacji, uczulam Cię na fejki.

Cytat: „Wirus jako taki był. Umierali ludzie też na naszym oddziale, o czym nie informowano mediów, a taki pacjent ginął. Nie jest na pewno taki zaraźliwy, bo był czas, że nie mieliśmy ochrony, a jesteśmy zdrowe. Widziałam rentgen płuc chorego, który miał koronawirusa i z tych płuc nic nie było. Czarna plama.

Ale był też czas, kiedy już na siłę pchali pacjentów rzekomo chorych (przyjmowane na nasz oddział były tylko dodatnie przypadki) wzięli staruszków z DPS czyli takich domów opieki. Wszyscy rzekomo chorzy na koronawirusa. Każdy pacjent miał robione testy około 4 razy i różne wyniki wychodziły. Dodatnie, ujemne, dodatnie, ujemne. Testy te można o kant dupy rozbić. Jeśli im wierzyć, część pacjentów zdrowych, ujemnych, leżała z dodatnimi, jak się okazało, i dwoje z nich nie zaraziło się mimo wieku.

Zawsze to zależne jest od naszej odporności. Nas od chorych dzielił parawan tylko i żyjemy. A teraz brak chorych na koronawirusa. W czwartek był urząd marszałkowski u nas, a że brak pacjentów, to panie epidemiologiczne przebrały się za chorych na COVID-19. W piżamce były filmowane i był robiony reportaż, by panikę pompować. To było żenujące. Pracownicy szpitali podpisują lojalkę, że będą cicho. Dostaje się więcej kasy za to i chyba to ma zamknąć nam gęby. Ja nie umiem tak..”

.

Cenzurowane przemówienie Sary Cunial we włoskim parlamencie

Sara Cunial we włoskim parlamencie wygłosiła szokujące i skandalizujące przemówienie. Demaskuje ona tak zwaną epidemię koronawirusa, uważa, że jest to oszustwo. Weryfikatorzy informacji współpracujący z Facebookiem oznaczyli tę informację jako fałszywą. Owi weryfikatorzy informacji to eufemistyczne określenie współczesnych cenzorów. Są często sponsorowani przez sieć fundacji i organizacji pozarządowych (NGO) mających powiązania z George Sorosem. Pilnują oni, by informacje godzące w interesy i zarobki banków, korporacji i elit deep state (Francja, Niemcy, Kanada, Szwecja, Chiny) były odpowiednio oznaczone (jako fałszywe) i ocenzurowane.

Ale nie wygrają. Jest nas coraz więcej i więcej. Powstają nowe strony, blogi, grupy dyskusyjne i fan page’i na Facebooku. Dołączają do nas lekarze (mnóstwo wypowiedzi lekarzy demaskujących koronawirusa jest na mojej stronie, ale i tak weryfikatorzy uważają zdanie niezależnych profesorów medycyny za pseudonaukę), celebrytów (Edyta Górniak i inni) dziennikarzy (Gadowski), polityków (Braun) i innych ludzi ze świecznika. I będzie nas coraz więcej, i tej fali przebudzenia nikt nie zatrzyma. Elity deep state robią teraz wszystko, by ten proces zatrzymać, stąd epidemia koronawirusa. Chcą tak przestraszyć, sterroryzować i wziąć za mordę całe narody. Jest to realizacja tzw. „doktryny szoku”, mówiącej o tym, że elita manipuluje różnymi kataklizmami po to, by wprowadzać coraz bardziej totalitarne prawa.

Trwa wojna pomiędzy racjonalistami medycznymi a zwolennikami nowych paradygmatów. Tych drugich jest coraz więcej, np nawet lekarze i celebryci. A będzie jeszcze więcej. To, co stare musi upaść, taka jest wręcz mistyczna kolej dziejów. Tak było zawsze i tak jest teraz. A różni spiskowcy, foliarze, szury, szaleńcy, popierdoleńcy, obok normalnych ludzi badających racjonalne teorie spiskowe, też mają swoją rolę do odegrania. Pisałem o tym poniżej:

W trudzie teorii spiskowych i obłędnych doktryn rodzi się globalna świadomość!
Na czym naprawdę polega samodzielne myślenie?
Czym jest agenda deep state?

A teraz zapowiadany film video z wystąpieniem Sary Cunial:

.

Na koniec: koronawirus to jeden wielki szwindel?

Wojciech Sumliński dokonuje rozłożenia na czynniki pierwsze spisku związanego z koronawirusem:

.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

8 odpowiedzi »

  1. Podobnie jest we Francji. Lekarz rodziny dostaje 30€ dodatkowo (za podejrzenie zarażenia covid-19) a przychodnie prywatne były zamknięte przez 2 miesiące -to każdy, kto zgłosi się do lekarza rodzinnego – będzie potencjalnym zarażonym -bo lekarz ma za to dodatkowych 30€ (spojrzenie i diagnoza)

  2. @Michał – zgadza się „czeski błąd” wystąpił. Czytałem dokument grupy Bilderberg (gdzieś z 1979 roku a znaleziony w 1986) -gdzie wszystkie metody wprowadzania Nowego Porządku Świata – gdzie też pojawia się w planach pandemia, zamordyzm, dyktatura … i likwidacja prywatnej służby zdrowia (obecnie profity finansowe dla lekarzy za wskazanie podejrzenia zarażenia covid-19 – … i wielu ludzi przestanie do nich chodzić, a brak klientów – to likwidacja i bankructwa) i pozostanie wyłącznie państwowa służba zdrowia a tam mają być i tylko wyłącznie przyjmowani VIP. Tutaj też od kilku dni otwarte jest przedszkole i podstawówka (naprzeciw nas) -w przedszkolu max 10 dzieci a w podstawówce max 15 – i do tego PRESTIŻOWYCH RODZICÓW -prestiżowych.

  3. Jedyny Bóg który ma moc tutaj pomóc to Bóg katolicki, trzeba się modlić najpierw do Ducha aby własną ego modlitwę zastąpił Jego modlitwą w nas.

  4. @Viva i @areckir najedzcie na jego nazwę – a sami zobaczycie – toż to jakiś katolicki ZBOCZENIEC

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.