Afery

PIELĘGNIARKA UJAWNIA SZOKUJĄCĄ PRAWDĘ O KORONAWIRUSIE!

Zapraszam Cię do przeczytania wpisu polskiej pielęgniarki. Prosi o anonimowość, ma dzieci, boi się o pracę. Jest u kresu wytrzymałości. Czy jest to prawdą? Do niezależnych mediów (i nie tylko do nich) docierają wprost szokujące informacje o tym, że lekarze i pielęgniarki są zastraszani, że mają nakaz milczenia i zakaz wypowiadania się innego niż po linii WHO. Oprócz tego diagnozowanie COVID-19 (czyli choroby wywoływanej przez koronawirusa) zwyczajnie się opłaca. W USA szpitale dostają za to dodatkowe 13 tysięcy dolarów bonusu. Podobne praktyki są też w Polsce.

Dodatkowo w Polsce wydano rozporządzenie, że COVID-19 jest nadrzędną przyczyną zgonów. Co to oznacza? Że jak u ofiary wypadku samochodowego tuż przed śmiercią wykonano test na koronawirusa i wyszedł pozytywny, to jako przyczynę zgonu nie wpisuje się wypadku samochodowego, ale właśnie koronawirusa. Oprócz tego szpitale w Polsce także dostają więcej pieniędzy za diagnozowanie COVID-19 u pacjentów. To zwyczajnie się opłaca. Są to zalecenia samego WHO, którego rozkazy wypełnia prawie każde ministerstwo zdrowia na świecie. Więc znając ludzką naturę, to normalne, że występują różne nieprawidłowości lub wręcz jawne fałszerstwa.

To nieprawda, że nauka zawsze jest rzetelna i bezstronna. W historii jak i w czasach nam współczesnych wiele razy udowodniono manipulacje, fałszerstwa, ukrywanie danych i wyników badań, konflikty interesów, czy wręcz jawne romanse z władzą, koncernami, grupami lobbingowymi lub reżimami totalitarnymi. To nie są żadne „teorie spiskowe” ani „foliarstwo” – zostało to wielokrotnie udowodnione. Był przesłuchania (w sądach czy w senacie USA), były wyroki skazujące, były odszkodowania dla ofiar tych praktyk. Przykład to złowroga afera leku Vioxx, w wyniku której w samych tylko USA zmarło 50.000 ludzi, a kilka razy większa grupa doznała trwałego kalectwa lub skutków ubocznych. Lek ten przez wiele lat reklamowano jako „skuteczny i bezpieczny”, by w końcu prawda wyszła na jaw.

Wojciech Brzozowski o koronawirusie w telewizji

Na początek: Materiał pochodzi z dzisiejszego odcinka Pytanie na Śniadanie z TVP2. Na stronie programu video zostało ocenzurowane następnie usunięte 23 maja 2020.

.

Poniżej: masakracja, pełne nagranie video – Wojciech Brzozowski w TVP2 masakruje lekarza:

.

Pielęgniarka ujawnia prawdę o koronawirusie

A teraz zapowiadany wpis pielęgniarki. Nie mam żadnej możliwości jego weryfikacji, równie dobrze może być to fałszywka. Trwa wojna hybrydowa, w której główną wojną jest dezinformacja, sianie chaosu i zastraszanie społeczeństw (ze strony Chin i Rosji) lub próby obalenia naszego rządu (ze strony Niemiec i Francji – struktury deep state).

Oprócz ujawniania różnych alternatywnych i antysystemowych informacji, uczulam Cię na fejki.

Cytat: „Wirus jako taki był. Umierali ludzie też na naszym oddziale, o czym nie informowano mediów, a taki pacjent ginął. Nie jest na pewno taki zaraźliwy, bo był czas, że nie mieliśmy ochrony, a jesteśmy zdrowe. Widziałam rentgen płuc chorego, który miał koronawirusa i z tych płuc nic nie było. Czarna plama.

Ale był też czas, kiedy już na siłę pchali pacjentów rzekomo chorych (przyjmowane na nasz oddział były tylko dodatnie przypadki) wzięli staruszków z DPS czyli takich domów opieki. Wszyscy rzekomo chorzy na koronawirusa. Każdy pacjent miał robione testy około 4 razy i różne wyniki wychodziły. Dodatnie, ujemne, dodatnie, ujemne. Testy te można o kant dupy rozbić. Jeśli im wierzyć, część pacjentów zdrowych, ujemnych, leżała z dodatnimi, jak się okazało, i dwoje z nich nie zaraziło się mimo wieku.

Zawsze to zależne jest od naszej odporności. Nas od chorych dzielił parawan tylko i żyjemy. A teraz brak chorych na koronawirusa. W czwartek był urząd marszałkowski u nas, a że brak pacjentów, to panie epidemiologiczne przebrały się za chorych na COVID-19. W piżamce były filmowane i był robiony reportaż, by panikę pompować. To było żenujące. Pracownicy szpitali podpisują lojalkę, że będą cicho. Dostaje się więcej kasy za to i chyba to ma zamknąć nam gęby. Ja nie umiem tak..”

.

Cenzurowane przemówienie Sary Cunial we włoskim parlamencie

Sara Cunial we włoskim parlamencie wygłosiła szokujące i skandalizujące przemówienie. Demaskuje ona tak zwaną epidemię koronawirusa, uważa, że jest to oszustwo. Weryfikatorzy informacji współpracujący z Facebookiem oznaczyli tę informację jako fałszywą. Owi weryfikatorzy informacji to eufemistyczne określenie współczesnych cenzorów. Są często sponsorowani przez sieć fundacji i organizacji pozarządowych (NGO) mających powiązania z George Sorosem. Pilnują oni, by informacje godzące w interesy i zarobki banków, korporacji i elit deep state (Francja, Niemcy, Kanada, Szwecja, Chiny) były odpowiednio oznaczone (jako fałszywe) i ocenzurowane.

Ale nie wygrają. Jest nas coraz więcej i więcej. Powstają nowe strony, blogi, grupy dyskusyjne i fan page’i na Facebooku. Dołączają do nas lekarze (mnóstwo wypowiedzi lekarzy demaskujących koronawirusa jest na mojej stronie, ale i tak weryfikatorzy uważają zdanie niezależnych profesorów medycyny za pseudonaukę), celebrytów (Edyta Górniak i inni) dziennikarzy (Gadowski), polityków (Braun) i innych ludzi ze świecznika. I będzie nas coraz więcej, i tej fali przebudzenia nikt nie zatrzyma. Elity deep state robią teraz wszystko, by ten proces zatrzymać, stąd epidemia koronawirusa. Chcą tak przestraszyć, sterroryzować i wziąć za mordę całe narody. Jest to realizacja tzw. „doktryny szoku”, mówiącej o tym, że elita manipuluje różnymi kataklizmami po to, by wprowadzać coraz bardziej totalitarne prawa.

Trwa wojna pomiędzy racjonalistami medycznymi a zwolennikami nowych paradygmatów. Tych drugich jest coraz więcej, np nawet lekarze i celebryci. A będzie jeszcze więcej. To, co stare musi upaść, taka jest wręcz mistyczna kolej dziejów. Tak było zawsze i tak jest teraz. A różni spiskowcy, foliarze, szury, szaleńcy, popierdoleńcy, obok normalnych ludzi badających racjonalne teorie spiskowe, też mają swoją rolę do odegrania. Pisałem o tym poniżej:

W trudzie teorii spiskowych i obłędnych doktryn rodzi się globalna świadomość!
Na czym naprawdę polega samodzielne myślenie?
Czym jest agenda deep state?

A teraz zapowiadany film video z wystąpieniem Sary Cunial:

.

Na koniec: koronawirus to jeden wielki szwindel?

Wojciech Sumliński dokonuje rozłożenia na czynniki pierwsze spisku związanego z koronawirusem:

.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

15 odpowiedzi »

 1. Podobnie jest we Francji. Lekarz rodziny dostaje 30€ dodatkowo (za podejrzenie zarażenia covid-19) a przychodnie prywatne były zamknięte przez 2 miesiące -to każdy, kto zgłosi się do lekarza rodzinnego – będzie potencjalnym zarażonym -bo lekarz ma za to dodatkowych 30€ (spojrzenie i diagnoza)

 2. @Michał – zgadza się „czeski błąd” wystąpił. Czytałem dokument grupy Bilderberg (gdzieś z 1979 roku a znaleziony w 1986) -gdzie wszystkie metody wprowadzania Nowego Porządku Świata – gdzie też pojawia się w planach pandemia, zamordyzm, dyktatura … i likwidacja prywatnej służby zdrowia (obecnie profity finansowe dla lekarzy za wskazanie podejrzenia zarażenia covid-19 – … i wielu ludzi przestanie do nich chodzić, a brak klientów – to likwidacja i bankructwa) i pozostanie wyłącznie państwowa służba zdrowia a tam mają być i tylko wyłącznie przyjmowani VIP. Tutaj też od kilku dni otwarte jest przedszkole i podstawówka (naprzeciw nas) -w przedszkolu max 10 dzieci a w podstawówce max 15 – i do tego PRESTIŻOWYCH RODZICÓW -prestiżowych.

 3. Jedyny Bóg który ma moc tutaj pomóc to Bóg katolicki, trzeba się modlić najpierw do Ducha aby własną ego modlitwę zastąpił Jego modlitwą w nas.

  • Co tu kolego z bogiem wylatujesz? A gdzie był bóg podczas wojen? Gdzie jest bóg kiedy dzieci są gwałcone przez pedofilów ??

   • Bo ludzie chcieli zachować swój sposób myślenia, woleli stałość charakteru „życia” – niż przyjąć obdarowanie, nawet na tej ziemi. Dlatego miernościami się upajali przez tak liczny egoizm, narcyzm, samomyślność, potocznie – brawurę. Człowiek posiada niechęć do szybkich zmian bo nie łechcą jego jaźni. Dlatego Bóg musiał posłużyć się wojnami, kataklizmami bo tylko to zmienia myślenie, przyspieszając pokutę.

    • A może ludzie PRZYJĘLI całe obdarowanie i to z wdzięcznością, i zaangażowaniem, a mimo to Bóg, stworzywszy ich na swoje podobieństwo, zawarł w nich także potencjał poznania ? (nie zrozummy tego źle, Bóg przecież nie mógł inaczej). Możliwe, że zyskawszy świadomość dobra i zła poszli gorliwie uprawiać ziemię i płodzić dzieci i ŻYLI właśnie, a sporo z nich zajętych życiem nie zastanawiali się dłużej nad sobą (zachowując się niekiedy, owszem, egoistycznie lub brawurowo i czyniąc tym zło innym).
     Całkiem też prawdopodobne, iż było kilku, którzy nie krzywdząc innych, a nawet MIŁUJĄC i dbając o nich, nie zakopali dążenia do poznania – siebie i drugiego czy bardziej : nie zdołali go zdusić we własnej świadomości… Bezwiednie realizując tę część natury, która przecież od początku była zawarta (podobnie jak częścią stworzenia jest dążenie do realizacji potencjałów).
     Towarzyszy mi jeszcze jedna niewykluczona konsekwencja ludzkiego podobieństwa do Boga… ale ta jest bardzo smutna.

 4. @Viva i @areckir najedzcie na jego nazwę – a sami zobaczycie – toż to jakiś katolicki ZBOCZENIEC

 5. Gdzie ci przekupni lekarze mają przysięgę Hipokratesa??? W d.pie!Dzisiaj chory nie jest chorym,tylko klientem…Ma chorować,bo jak wyzdrowieje,nie będzie przynosił zysku!

 6. Ale że złodzieje z GetBecku i Spółek zależnych chodzą wolno to jakoś tzw. prasa i organy ścigania nie widzą a przypominam bandziory ukradły POLAKOM 3,5 miliarda złotych ale o tym to cisza to jest PATOLOGIA POLSKIEGO prawa -( Dlaczego chodzi wolno fałszywy audytor Deloitte ? urzędnicy z KNF i także GPW ? itd itp POLSKA patologia !

  A szumowiny chodzą wolno ! A może by pomógł p. Kaczyński, Morawiecki i Duda okradzionym tysiącom POLAKÓW w aferze GetBecku i Spółek zależnych Hussar Gruppa, Basel Olten Pharm itp. dlaczego te patologie chodzą wolno ? dlaczego nie rekwiruje się ich majątków ? dlaczego ,,audytor,, Deloitte robi audyty w spółkach Skarbu Państwa RP ,dlaczego KN://finanse.uokik.gov.pl/obligacje-korporacyjne/decyzja-prezesa-uokik-idea-bank-ma-oddac-pieniadze-poszkodowanym-przez-getback/
  https://subiektywnieofinansach.pl/uokik-o-sprzedazy-obligacji-getback-zakazane-klauzule-w-umowach-misselling-wprowadzanie-klientow-w-blad/
  od Sławka Sz. 06.03.2020
  https://issuu.com/sucholeski/docs/2020_01_styczen_issuu PSL i ???

  Patologia RPprzed chwilą
  Z rozkradzionego GETBECKU i spółek zależnych także odbierali nagrody i tak okradli Polaków na 3,5 miliarda i teraz gamonie nawet komisji śledczej nie chcą powołać szok co za oszustwo a okradziono POLAKÓW na 3,5 miliarda ?
  https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-czlowiekiem-roku-2019-wyrozniono-tez-kornela-morawieckiego-6479379807893633a Jarosław Kaczyński Człowiekiem Roku 2019. Wyróżniono też Kornela Morawieckiego
  „Gazeta Polska” wyróżniła Jarosława Kaczyńskiego tytułem Człowieka Roku 2019. Z kolei Kornel Morawiecki został pośmiertnie nagrodzony statuetką im. Św. Grzegorza I Wielkiego. – Ojciec miał bardzo głęboko w sercu Polskę i żył dla niej całe życie – powiedział na gali premier Mateusz Morawiecki.
  F i GPW nie poczuwają się ażeby naprawić błędy ? Dlaczego media milczą ? Dlaczego Konrad K i rodzina żyją w luksusach a wielu okradzionych Polaków przezywa dramat ? Pisaliśmy dlaczego Prezydent RP i inne Instytucje RP nie pomagają odzyskać ukradzionych pieniędzy POLAKÓW ?

  http://pozew-obligacje.pl/koszty-procesu-i-honorarium-kancelarii
  https

 7. Oj tak tak, a wieże 5g powodują wybuch mózgu, a nie moment, wieże 5g mają mniejsze emitowanie promieni niż słońce. A może to masoni? Nie nie nie. To spisek bigpharma. Czytanie takich wysrywów pokazuje dlaczego polska to bagno Europy

 8. Pracuję w niemieckim domu starców. Na początku marca zamknięto granice i ogłoszono stan pandemii. Martwiliśmy się wszyscy: co będzie kiedy ktoś zachoruje? Zamkną personel z podopiecznymi (bo ktoś musi się nimi opiekować), przeniosą podopiecznych, a nas zamkną w domach na kwarantannę? Od marca, do dnia dzisiejszego 28.05, NIKT nie zachorował na covid. Kilkoro podopiecznych zmarło, ale to przecież dom starców- normalne. Wcześniej też umierali. 2 było przeziębionych, ale nie było nawet testów, bo mieli za mało objawów. A obostrzenia były mniejsze niż w Polsce. Nikt nie zamykał lasów, nie było i nie ma nakazu noszenia maseczek w otwartych przestrzeniach, nakaz w sklepach dopiero od początku maja. Jak JA mam uwierzyć w tę STRASZNĄ chorobę, jeśli w miejscu najbardziej narażonym nie ma ani jednego przypadku???

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.