Firmy farmaceutyczne

Wstrząsające słowa medyka o koronawirusie: TO DOBIJA CHORYCH!

Niedawno publikowałem anonimową opinię pielęgniarki o tym, że koronawirus wcale nie jest taki groźny, jak go malują. Wywołało to lawinę różnych komentarzy. Kilku ludzi z kręgów medycznych potwierdziło tę informację. Przeciwnicy zaś mówili, że ten anonimowy wpis to był tylko internetowy łańcuszek. Cóż, każdy ocenia zgodnie z tym, co sam ma w głowie.

Tym razem prezentuję dwie opinie osób bezpośrednio związanych z środowiskiem medycznym, znanych z imienia i nazwiska. Pierwsza opinia o tym, że szpitalom opłaca się diagnozować koronawirusa, pochodzi od ratownika medycznego, pani Małgorzaty. Druga opinia o skali korupcji i konfliktach interesów w medycynie pochodzi od osoby, która w tym środowisku pracuje już 20 lat.

Tytuł wpisu jest oczywiście prowokacją. Chorzy na koronawirusa umierają niepotrzebnie, bo respiratory są źle używane i źle ustawione. Bo wciąż o tej chorobie wiemy niewiele, lekarze leczą ciężkie przypadki powikłań płucnych po Covid-19 trochę na ślepo. Nikt nikogo celowo nie zabija w szpitalach, to wynik tego, że słabo znamy tego wirusa. Zresztą przeczytaj poniższy wpis ratownika medycznego, który o tym traktuje.

Poniżej zapowiadany cytat:

Cytat: „Ok. Jestem ratownikiem i orientuję się w temacie. Chciałabym odnieść się do śmierci z powodu Covid-19. Otóż sprawa wygląda tak: Po pierwsze, testy nie są przeznaczone do diagnostyki, lecz do badań naukowych. Wyniki są jak w rosyjskiej ruletce – zależy, jak trafi, więc są zupełnie niewiarygodne. Po drugie, za stwierdzenie u pacjenta Covid -19 szpitale dostają dość wysokie dodatki. I po trzecie, za podłączenie do respiratora jest już konkretna kasa.

I tutaj mamy problem. Pacjenci z zapaleniem płuc podłączani są do respiratorów wysokociśnieniowych. Często mają zakrzepicę płucną. Co robią lekarze? Podkręcają ciśnienie , a ponieważ w płucach nie ma wymiany gazów, tkanka płucna zostaje rozrywana. Pacjent strasznie wówczas cierpi. Umiera. W mediach zostaje okrzyknięty jako ofiara koronawirusa. Bzdura! Jest ofiarą respiratora i lekarzy. Krąży fama, że korona tak niszczy płuca, że nic z nich nie zostaje. Tak, nic nie zostaje, gdyż właśnie respirator je zniszczył.

W takich przypadkach zalecana jest TLENOTERAPIA. Wówczas Zdecydowana większość by przeżyła. Premier UK i inni „wielcy” tego świata, u których stwierdzono Covid, zostali poddani właśnie tlenoterapii. Dlaczego? Nie do mnie pytanie. Jestem wściekła na to, co się dzieje i na to, że wszelkie próby uświadamiania ludzi kończą się obrażaniem mnie i nazywaniem putinowskim trollem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, ect. To wszystko, co mam do powiedzenia. Dziękuję za uwagę.”

(Autor: M.L. – autorka znana jest z imienia i nazwiska, jest ratownikiem medycznym, a jej wpis bije rekordy popularności na Facebooku. Ja jednak ukrywam jej dane, bo może mieć przez to kłopoty. W końcu lekarze i pracownicy służby zdrowia są szantażowani przez mafię WHO)

Koniec cytatu.


Posłuchaj relacji lekarza medycyny ratunkowej z Nowego Jorku

Mówi on o tym, że ciężkie przypadki koronawirusa są.. źle leczone i przez to ludzie umierają! Nie przez koronawirusa, ale przez nieprawidłowe i niedostosowane do choroby użycie respiratorów!

Lekarz ten apeluje o inną metodę używania tych urządzeń w leczeniu koronawirusa.

A teraz opinia o korupcji i o sponsorowaniu ekspertów medycznych przez koncerny:

Cytat:” W idealnym świecie pewnie podpisałabym się po ta wypowiedzią. Niestety świat w którym żyjemy nie jest idealny. Przede wszystkim jest zbiorem systemów składających się na jeden system i wszystkie zbudowane są na PIENIĄDZU. Każdy z tych systemów opiera się na pieniądzu. Nie ma już medycyny – jest przemysł farmaceutyczny. Nauka? Nauka w medycynie? Jeżeli ktoś dotknął tematu to wie, jak wygląda ta „nauka” w medycynie. Każde tzw liczące się badanie jest sponsorowane przez koncerny farmaceutyczne, każdy tzw. autorytet medyczny jest autorytetem tylko wtedy, kiedy jest wspierany przez koncerny farmaceutyczne. Każdy autorytet i „key opiniom leader” staje się nim tylko wtedy, kiedy firma farmaceutyczna będzie chciała go wypromować, poprzez zlecanie badań, zapraszanie na wykłady, zapraszanie do publikowania artykułów. Tylko wtedy.

Takie autorytety kształtują nasza świadomość i świadomość lekarzy. Lekarzy, którzy często ideologicznie wierzą w naukę, bo nie znają zaplecza. Większość z nich jest zwykle uczciwa i wierzy w ideały. Jak ten Pan, który się tutaj wypowiedział.

Autorytetem medycznym może być tylko taki lekarz, naukowiec. I będzie nim tylko wtedy, kiedy będzie „zgodny politycznie” z polityka firm. Jak myślicie koleżanki koledzy kto sponsoruje każdą naukową konferencję? 100 firmy farmaceutyczne. Kto opłaca prelegentów? 100% firmy. Kto ustawia tematy i brifinguje wykładowców – 100% firmy. Jeżeli lekarz czy naukowiec odkryje coś, co jest sprzeczne z ogólnie przyjętym paradygmatem medycyny i mogłoby spowodować spadek sprzedaży jakiegoś leku, bez możliwości wykorzystania tej wiedzy do zarobienia na czymś nowym – ten człowiek nie opublikuje swoich badań w żadnym tzw. dobrym źródle.

Bo każde to źródło jest własnością koncernów farmaceutycznych. Wszystko jest kontrolowane przez przemysł farmaceutyczny w dziedzinie medycyny. Tzw CDC, FDI, WHO – sponsorowane lub kontrolowane poprzez ludzi farmacji, którzy tam pracuja. Nie branie pod uwagę tego faktu jest kardynalnym błędem w podejmowaniu decyzji o tym, komu oddamy swoje zdrowie. Otwórz oczy i patrz, czytaj, szukaj, rozmawiaj z ludźmi, czytaj wszystko co jest dostępne w tzw „alternatywnych” źródłach i obserwuj co widzisz wokół. Nie ufaj autorytetom, które chcą nimi być bo mają tytuł. Autorytet medyczny nie jest tożsamy z tytułem naukowym.

Lekarze są opłacani za Covid-19 – pacjent z Covid jest lepiej punktowany – co wpływa na kwalifikację choroby przy przyjęciu. Normalne, oddział mysi zarabiać, szpital musi zarabiać, to istnieje ryzyko, że lekarze będą podciągać pacjentów pod procedury lepiej punktowane – o to chodzi. A opłaca się.

Organizacje i autorytety światowe, szeregowi lekarze mają korzyści ze współpracy. A to kropla w morzu. A znam branżę, bo w niej siedzę od 20 lat, więc zgodnie z powyższym tekstem mogę się wypowiadać. Leczę się u zielarzy i homeopatów. Lekarzy szanuję, bo znam mechanizm i wiem że są jego ofiarami jak my wszyscy. Ale daleka jestem od podejścia żeby ich słuchać ślepo bo, oni są specjalistami. Pozdrawiam.”

Koniec cytatu.

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o koronawirusie z mojej strony:

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś

Podsumował: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Nie ma żadnych wirusów ani koronawirusów, nie ma i już. „Teoria mówiąca o tym, że mikroby powodują choroby, jest jedną z najbardziej chronionych doktryn współczesnej medycyny, konwencjonalna medycyna ciągle promuje fałszywą teorię, a wraz z masowym wzrostem produkcji lekarstw antybakteryjnych i szczepionek koncerny farmaceutyczne zarabiają miliardy dolarów na rok, bazując na naukowym oszustwie i to wszystko we współpracy z FDA, z ONZ, z WHO i w zasadzie z rządami na całym świecie i z mediami. Dr Hamer odkrył 5 Praw Natury i te prawa wyjaśniają przyczynę i naturalną fazę zdrowienia tego, co zwykle nazywamy chorobami. Właściwością praw natury (przyrody) jest to, że są zawsze zobowiązujące, nie ma w nich wyjątków, są powtarzalne dla każdej osoby ..i obowiązują w każdym bez wyjątku przypadku. Zadaniem i pracą mikrobów jest wspierać tkanki i narządy i utrzymywać je w zdrowym stanie. Kiedy konflikt zostanie rozwiązany mikroby rozpoczynają swoją prace nad rozkładem guza (grzyby, prątki, mykobakterie) lub odbudową tkanki. Podstawowe główne kryterium udowodnienia WIRUSA to: wyizolować go z komórki gospodarza. W wirusologii uzasadnione jest mówienie o wirusie tylko gdy jego DNA zostało zidentyfikowane, Musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę, musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej, musi być zdolny do wywołania tej samej choroby. Nie było ani jednego dokumentu, który udowodnił by lub pokazał dowód istnienia wirusów. Testy na badanie przeciwciał udowadniają tylko istnienie przeciwciał a nie samego wirusa lub jego cząsteczki, na które testy te reagują. Przeciwciała są w rzeczywistości rozpuszczalnymi białkami krwi, które odgrywają kluczową rolę w gojeniu ran. W próbówce zawierającej odpowiednie stężenie kwasów i zasad, minerałów i rozpuszczalników, te białka krwi, zwane globulinami, zwiążą się w dowolny sposób z innymi białkami. To wyjaśnia, dlaczego poziom przeciwciał rośnie w każdej fazie zdrowienia. Czy to zdrowienie nosa, czy przeziębienie, czy zapalenie oskrzeli, czy wysypka, czy rak w procesie zdrowienia. Podczas każdej fazy zdrowienia poziom przeciwciał rośnie.”
  magdalenadembowska.com/co-wiemy-a-czego-nie-wiemy-o-wirusach/?fbclid=IwAR3Jfnz1WmmkArQCVlCRD2uX653l5iqCH_EdsMOR72RzJ6jdLkY9qv9Razg
  germanska.pl/index.php/czym-jest-tzw-wirus
  youtube.com/watch?v=YJhZ60c-hGo&list=PLAU2fn5Oo_mhc9DvlbndWQkFOOFRAo165&index=182&t=32s
  5prawnatury.pl/podstawowe-pojecia-w-przebiegu-kazdej-choroby
  5prawnatury.pl/mikroby-wartosc-ph-5-praw-natury
  germanska.pl/index.php/wirus-odry-nie-istnieje
  neue-medizin.com/lanka2.htm?fbclid=IwAR2XLbzZ_UvrpSj9a4e8y9ibSda6wQeS0qedHpQlez_UgFCnfTDheZs_p_I
  youtube.com/watch?v=y2ygnZ1Z5Dw&t=469s

 2. bosak z tej rzekomo nowej zrzeszonej prawicy („konfederacja”) za -czytać cierpliwie- policszczepieniami / dokumentami czy chipami „dowodu osobistego” szczepionkowego, ze szczegółów jego retorycznego uniku i kontekstu to wynika: https://www.youtube.com/watch?v=ykCqQCvSsS4 . Przetestowane przymusowe – albo głupi (mierny) albo całkowicie zły. Konia z rzędem (tego który „pozwala ci być sobą…” od Jabłonowskiego-Olszańskiego z NPTV). „Żeby” konfa/polfa-bulacja popierała Justynę Sochę z organizacji aszczepionkowej („anty-” a „a-” to różne dwa przedrostki języka polskiego) to chyba po trzęsieniu „tej Ziemi”…

 3. Ja o wirusie nic nie mówię, bo po prostu nie znam się na tym.
  Chcę jednak zabrać głos w sprawie skutków tej epidemii. Bo oto nagle pozamykano szkoły i wyższe uczelnie.

  I okazało się, że możliwa jest nauka przez internet. Cała grupa nauczycieli uczących nasze dzieci w stacjonarnych szkołach nagle okazała się całkowicie zbędna.Tak. Tak. Tak. Mamy olbrzymią ilość zbędnych nauczycieli. Już teraz jesteśmy w zasięgu nowych możliwości nauczania dzieci i młodzieży.

  Nie muszą już oni codziennie chodzić do szkoły. Konsultacje mogą wszak odbywać się poprzez komunikatory typu Skype, Facebook i inne.

  Praca większości naszych urzędników już wkrótce może okazać się banalną telepracą. Już dziś dzwonisz do lekarza, aby przepisać przykładowo receptę. I cóż się dzieje. Lekarz robi Ci to na odległość. Wysyła kod SMS em i z numerem podanym w wiadomości idziesz do apteki i wybierasz przepisane lekarstwa. Nie jest już dziś konieczna osobista wizyta w przychodni.

  Nie będę dalej się rozwodził. Myślę, że nasz Jarek niedługo sam poruszy podobne tematy. I inni Czytelnicy.

 4. „Cyfryzacja” to może być wstęp do kontroli, to nie jest udowodnione że to tylko usprawnia procesy społeczne. Po za tym internet nigdy nie był jakimś dobrym „bratem”, wielkim tak, ale dobrym nie. Biorąc pod uwagę nieuczciwość społeczeństwa internet może być najwyżej wstępem do jego przemiany ale nie wykonaniem tej przemiany. Wszystko zależy od moralów. A nie od informatyków czy nawet grup marketingowych, spece nie pozbędą reklam i skaczących interfejsów dopóki byty ludzkie nie zechcą. Mowa o publicznym większościowym internecie i takich samych ludziach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.