KORWIN ODDA MAJĄTKI ŻYDOM I STWORZY POLIN? [SZOK VIDEO]

Ustawa 447 to uchwała przed laty przyjęta w USA pod naciskiem środowisk żydowskich. Ma ona zobowiązać Polskę do zapłaty roszczeń państwa Izrael, wysuwanych wobec Polski za bezspadkowe mienie żydowskie pozostawione po wojnie. Kwota ta opiewa na wysokość 60 miliardów dolarów.

Intensywna kampania socjotechniczna oskarżająca Polskę o holocaust trwa w najlepsze od kilku dziesięcioleci. Niemcy już zapłaciły wielokrotnie haracz Izraelowi, więc teraz „sojusznicze media” na całym świecie szkalują Polskę, aby wymusić od nas następny haracz. Jeśli zapłacimy raz, to będziemy płacić ponownie. Aż w końcu Izrael odpuści Polsce, i zacznie naciskać na Rosję, oczywiście rozpętując kampanię propagandową w kontrolowanych przez siebie światowych mediach.

Ustawa 447 jest jednak jak Yeti. Mnóstwo ludzi się go boi, ale tak naprawdę nikt nigdy go nie widział. Jakoś nie widać ani nie słychać o tym, by za rządów PiS majątki były masowo oddawane żydom, jak i nie słychać o tym, by Polska spłacała jakiekolwiek roszczenia. 447 jest dla mnie takim spiskowym straszakiem, który bardzo lubi używać partia Konfederacja w swojej głównie internetowej propagandzie. Bo w życiu realnym partia ta ma dużo mniejszy posłuch, za to w internecie jej zwolennicy są skrajnie fanatyczni i ekspansywni. Obecnie teorie spiskowe (te prawdziwe, te popieprzone jak i ewidentne fejki, takie jak właśnie 447) są bardzo popularne. Wiele partii politycznych, wywiadów i tajnych organizacji używa teorii spiskowych w swoich celach. Rzekoma spłata roszczeń żydowskich, którym się straszy od wielu, wielu lat, jest tego dobrym przykładem.

Ale sprawa ta ma jeszcze inny smaczek. Otóż PiS i Trump zablokowali ustawę 447 i jest to obecnie temat definitywnie zamknięty. Nawet sam Izrael nie używa ostatnio tego tematu, a antypolska kampania w światowych mediach jakby przycichła. Jest to pokłosie działań obecnego rządu jak i starań stronnictwa Trumpa, by takie praktyki ukrócić. Smaczku dodaje inny fakt. Jakiś czas temu Janusz Korwin Mikke, czyli faktyczny lider Konfederacji, którą de facto przejął, robiąc z narodowców biernych figurantów nie mających nic do gadania i ustanawiając niewolniczy kapitalizm rodem z 19 wieku oficjalną jej doktryną, powiedział, że żydom należy się zwrot majątków.

Nie wierzysz? Zobacz poniższe szokujące nagranie video:

.

To było kilka lat temu, ale internet nie zapomina!

Bardzo znamienne jest to, że politycy Konfederacji jak i jej zacietrzewieni, fanatyczni trolle oskarżają PiS o całe zło świata (chcąc jednocześnie w ewentualnej drugiej turze wyborów prezydenckich głosować na sorosowego lewaka Trzaskowskiego), a tak naprawdę to przejęta przez Korwina Konfederacja jako pierwsza stworzyłaby „polin.” Polin to współczesna wersja dawnego spiskowego straszaka o nazwie judeopolonia. Oczywiście, gdyby tylko wyszła poza wąski krąg buszujących po internecie młodych informatyków, zdobyła szersze poparcia i przejęła władzę. Ale na to się nie zanosi, bo młodocianych informatyków i programistów, myślących, że dzięki korwinistycznemu dzikiemu kapitalizmowi i pracy biedoty za miskę ryżu będą zarabiać krocie, nie ma dużo w społeczeństwie.

Zwolennicy Korwina twierdzą, że miał on rację, bo prawowitemu właścicielowi należy się zwrot mienia, zaś ustawa 447 oznacza mienie bezspadkowe, bez prawowitego właściciela. To jednak myślenie życzeniowe. Bo tak naprawdę ci, którzy chcieliby wyłudzić od Polski bezprawny haracz na podstawie ustawy 447, też są przedstawiani przez media, dyplomację i organizacje międzynarodowe jako prawowici właściciele, a raczej przedstawiciele nieżyjących już prawowitych właścicieli. A to jedno i to samo. W teorii jest wszystko ładnie i pięknie, że jak ktoś naprawdę stracił swoje mienie, to należy mu się odszkodowanie lub jego zwrot, a jak ktoś chce je wyłudzić na podstawie 447, to już nie. Tymczasem w twardej, realnej praktyce jest to jedno i to samo.

Więc gdyby rządził Korwin, to Polska wypłaciłaby te 60 miliardów dolców może nie tylko prawowitym właścicielom, bo oni już nie żyją, co prawnym reprezentantom tych właścicieli. A to na jedno wychodzi. No polin pełną gębą. Jedna z zasad ezoterycznej nauki – Huny – głosi, że skuteczność jest miarą prawdy. Dokładnie o tym samym mówi Biblia – nie po słowach, ale po czynach ich poznacie. Póki co słów z ust i klawiatur polityków i trolli Konfederacji jest cały ogrom. Są one radykalne, piękne, mówią one o wolności, wartościach, własności. A tymczasem to rząd PiS, oskarżany przez nich o całe zło świata (bo dał 500+ nie ścisłackim informatykom, ale ciężko i uczciwie pracującym ludziom) zablokował zapłatę bezpodstawnego i bezprawnego haraczu Izraelowi.

Łatwo mówić o wolności, łatwo używać różnych pięknych haseł, gdy się nie rządzi. Trudniej realnie wziąć ster państwa we własne ręce, trudniej zaproponować realnie działającą alternatywę, i to jeszcze tak, by nie doprowadzić do anarchii, chaosu i głodu. O tym, dlaczego nie popieram Konfederacji, pisałem w poniższym artykule:
Nie popieram Konfederacji i nie głosuję na Bosaka! Dowiedz się, dlaczego!

I na koniec pewien smaczek.. Film video zatytułowany „Korwin przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia!” Jednak cytat ten jest wyrwany z kontekstu, a sam Korwin cytuje słowa jednej ze swoich kochanek.

.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “KORWIN ODDA MAJĄTKI ŻYDOM I STWORZY POLIN? [SZOK VIDEO]

    1. Powiedziales kogo nie popierasz wiec pochwal sie kogo popierasz. Pokaz ludziom do konca swoja madrosc. Po co tylko do polowy?

  1. „Otóż PiS i Trump zablokowali ustawę 447 i jest to obecnie temat definitywnie zamknięty.” Skąd taki info? Jakieś zródło?

  2. „ciężko i uczciwie pracującym ludziom” – robotnik sklepu pracuje uczciwie tolerując mniejsze zło „we krwii”? Ziarnko do ziarnka. Socjalizm jest jak kapitalizm a chyba jest dokładnie tożsamy w XXI w. . Przecież korporacje są uspołecznione (głupie z tego też i nieczyste). A informatycy to także naukowcy w instytutach. Do badań wykorzystuje się kompy u nich powszechnie. A wiele zwykłych rodzin gdyby nie ten „cholerny komputer” to by zabiło własne dziecko bo nie wiedziałoby jak je wychować. Braki wychowania wynikają z braków religii (islam np. nie posiada na widoku żadnej niemal mistyki, przynajmniej oficjalnie) a nie z obecności techniki samej w sobie. Odnowić katolicyzm i nie ma problemu zamiast dokładać sobie krzyża bo rzekomo własne zasługi. Ludzie się skupili na nieustannej komparacji zamiast być naturalnym bo epoka racjonalizmu jest. A dawanie klapsów dziecku choć „mądre” może być żydowskie – czyli hybrydowe niejako. Mechanizm problem-reakcja-rozwiązanie nie zastąpi uczciwości. Jedynie ale nieignorancki dopełniony katolicyzm jest w stanie zachować spójność moralną całego systemu. Pomija się publicznie owoce katolicyzmu a skupia jedynie na krzyżu (i na opak rozumianym w KRK) i ofiarach z ludzi. To nie ma nic wspólnego z uczciwością taka psychosocjologia „tego Boga okrutnego” – mylenie Boga z szatanem. Uprzedzenia do Pana Boga mogą skończyć się kryzysem. Pychę człowieczą można wychować tylko cierpieniem jeśli dobra tak bardzo nie chcą. Narzekanie to nie jest chęć osiągnięcia dobra ale zła.

  3. A kiedy odszkodowania za majatki ziemskie zagrabione dekretem samozwańczego komitetu PKWN o reformie rolnej ?

  4. To też wiele wyjaśniahttps://demotywatory.pl/5043387/Winnicki-gorliwy-policjant-zydowski-ktory-wylapywal-Zydow

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.