CZY ELITY NWO WŁAŚNIE PODPALAJĄ POLSKĘ I ŚWIAT!?

Drodzy Czytelnicy, wszystko wskazuje na to, że jesteśmy w decydującym i krytycznym momencie naszej historii. Obecny system, który upada, robi wszystko, by jakoś jeszcze pociągnąć. Choć trochę. Agentura tego systemu robi co może, by torpedować próby wprowadzenia zmian, dokonywane przez jasną stronę mocy.

O tym, kto jest po jasnej, a kto po ciemnej stronie, przeczytać możesz przeczytać w poniższych artykułach – jeśli jeszcze ich nie czytałeś:
Deep state, czyli ukryta globalna władza niszcząca ludzkość i Ziemi
Globalna świadomość, czyli o co toczy się światowa rozgrywka?

W skrócie:

Deep state to inaczej „ukryta władza”, która ma swoją agendę, obejmującą wiele zagadnień życia. Jest to władza polityczno-korporacyjno-bankierska. To elity miliarderów, finansistów (takich jak zrzeszeni w BlackRock, która jest de facto właścicielem Ziemi), celebrytów, sędziów, urzędników, liberalnych, lewicowych i centrowych polityków, organizacji pozarządowych, (NGOsy finansowane przez miliarderów), ludzi nauki (szczególnie medycyny) i tak dalej.

Wiedza o deep state jest wciąż mało znana, ale jej znajomość jest krytycznie ważna. Ona oświeca i wyjaśnia cały kontekst, ujawnia to, co ukrywane. Ludzie mówią „won z PiS”, nie znając kontekstu ciężkiej sytuacji globalnej, w jakiej się znaleźliśmy, poprzez przyspieszenie planu NWO. Mówią też „wszyscy won”, czyli promują anarchię i totalny chaos (bo bez rządu trzymającego w ryzach system tak jest, bo taka jest ludzka natura), ale nie przedstawiają oni żadnej alternatywy. Ja też przecież mogę mówić „wszyscy won”, bo papier i ekran komputera wszystko przyjmą.

To nie rządy narodowe chcące wybić się na niepodległość są naszymi wrogami. Naszym prawdziwym wrogiem jest deep state. Chcesz wiedzieć, kto jest Twoim sojusznikiem i kto też popiera reformę światowego systemu, tak jak Ty? Włącz polski TVN jak i amerykańskie CNN, i popatrz, kto jest tam non stop krytykowany i kogo oni nienawidzą.

Partnerstwo z walczącym z NWO USA i z Trumpem jest kluczowe dla bezpieczeństwa Polski. To dlatego Niemcy, ruska onuca i prężnie działający chiński wywiad chcą odsunąć PiS i Trumpa od władzy wszelkimi metodami, destabilizując Polskę, USA i inne kraje, w których tracą wpływy. To dlatego też sponsorują opozycję, od lewa do skrajnego prawa. W Polsce mamy generalną próbę wywołania chaosu za wszelką cenę, np niedawne poprzez opóźnianie przez senat prac nad ustawą określającą termin wyborów prezydenckich. Senat zrobił to specjalnie, bo Soros i inni przedstawiciele elit kazali zmienić Kidawę Błońską na ich wychowanka, czyli Trzaskowskiego. Chcą wziąć dla siebie chociaż prezydenturę.

Poniżej – szokujące fakty o Trzaskowskim, czyli człowieku elit NWO (deep state):

.

.

W USA zaś kolejny już dzień trwają zamieszki organizowane przez organizację terrorystyczną antifa i mniejszości rasowe. Terroryści z antify są przewożeni z miejsca w miejsce specjalnymi autokarami. Dostarczane im jest pożywienie, kamienie, cegły, benzyna do koktailów mołotowa.

Prowokatorzy podpalają budynki i sklepy, strzelają do policjantów walczących z tymi bandytami. Podejmowane są tam różne działania, których celem jest destabilizacja kraju i eskalowanie napięcia.

Poniżej – filmy video o sytuacji w USA:

.

.

Teraz centrala elit NWO (cabal, deep state) po utracie USA przynosi się do Chin. Ich przyczółki są jeszcze w Kanadzie, Niemczech, Francji, Szwecji, Hiszpanii, na Bliskim Wschodzie. Chiński model kontroli totalnej jest teraz promowany, a działania Chin są wybielane, np poprzez spiskowe portale i blogi, będące pod kontrolą lub chociażby wpływem chińskiego wywiadu. Zagadnienie to jest bardzo mało znane, nawet wśród tych którzy uważają się (bywa, że mylnie) za patriotów i za myślących samodzielnie. Łatwo powiedzieć „jebać system” i „precz z rządem.”

Dużo trudniej natomiast wytężyć zwoje mózgowe, poznać tajniki geopolityki i wybrać mniejsze zło, zamiast ogromnego zła. Nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Nie na wszystko jest łatwa i wygodna dla umysłu odpowiedź. I przede wszystkim to, co istnieje tylko w teorii, często nie sprawdza się w praktyce. Pięknie brzmiące idee, nawet te antysystemowe, często przynosiły ludziom prawdziwe piekło na Ziemi.

O pięknie brzmiących hasłach (wolność, własność, jebać system, precz z rządem) możesz przeczytać w poniższych artykułach:
Popierasz obalenie rządu? Lepiej to przeczytaj!
Na czym naprawdę polega samodzielne myślenie?

Poniżej: film „Koniec manipulacji globalistów”

Swoją bardzo niechlubną rolę ma tutaj partia Konfederacja, która wg mnie jest gorszym szkodnikiem, niż nawet Platforma Obywatelska. Przeorała ona mentalność jak i moralność milionów młodych Polaków, robiąc z nich zmanierowanych kapitalistów, mających ludzi biednych, jak i ludzi, którym się w życiu powiodło gorzej, za bydło i za śmieci, którzy są sami sobie winni, że mało zarabiają, bo nie chciało im się uczyć programowania. Bo przecież to logiczne, że każdy może być dziś programistą i zarabiać 10.000 zł miesięcznie. Przecież nie potrzebujemy robotników, rolników, sprzedawców, sprzątaczek, niech każdy zdobywa nowe kwalifikacje, np zostając programistą. A dlaczego nie popieram Konfederacji?

Źle się stało, że narodowcy poszli do wielkiej polityki razem z Korwinem, a nie z Kukizem. Korwin przecież całkowicie przejął Konfederację, i tylko dlatego jestem jej radykalnym przeciwnikiem.

Korwinizm to inaczej dbanie o interesy pracodawców, biznesu, korporacji, banków, a zwykli robole niech tyrają za miskę ryżu, i jeszcze bez ubezpieczenia i bez umowy o pracę. Bo dla Korwina wszelkie prawa pracownicze i wszelkie podwyżki pensji są niepotrzebne, bo liczy się dla niego nie człowiek, a ekonomia. Korwinizm to niewolniczy kapitalizm sprzed dwóch wieków, w którym pracownik jest bydlęciem, pracującym za grosze i pozbawionym wszelkich praw. Kapitalizm sprzedawany pelikanom pod płaszczykiem wolnościowych frazesów i niepotwierdzonych teorii spiskowych – np słynne 447, którym Konfederacjoniści straszą od wielu, wielu lat, a którego do dziś nikt nie widział.

Gdyby Korwin doszedł do władzy, zniósł kodeks pracy i pensję minimalną, to na drugi dzień nie miałbyś ubezpieczenia zdrowotnego, a Twoja pensja zmalałaby nawet o połowę. Nie mówiąc już o pomocy socjalnej dla rodzin typu 500+ czy 300+, która też by została zniesiona, jako niepotrzebny socjalizm. Pracodawca tak by zrobił w większości przypadków. Dlaczego? BO MÓGŁBY. Tak działa ludzka psychologia. Gdyby nie przymus państwa, ustalającego minimalną krajową, to u polskiego Janusza Cebulaka zarabiałbyś nawet 600 zł za 12 godzin pracy w piątek, świątek i niedzielę. To model chiński (turbo-kapitalizm niewolniczy) do którego Korwin dąży.

Popieranie Konfederacji jest teraz wręcz na czasie. Jest modne, trendy, jest POP. Każdy, kto ją popiera, uważa się za oświeconego wolnomyśliciela, co nie zawsze jest prawdą ( 😉 ) bo częściej widzę tam bunt dla samego buntu, „nie bo nie”, takie typowo polskie cechy – bo przecież Polak nie może popierać swojego rządu, jakikolwiek ten rząd by nie był. A już szczególnie Polak uważający się za człowieka wolnego. Podejrzewam, że gdyby Konfederacja rządziła, to byłby taki sam bunt i wkurw na nią, jak teraz na PiS, a wcześniej na PO.

Ale żeby uważać się za wolnego antysystemowca i szczerze, z przekonania, z głębi idei popierać PiS, to trzeba być podwójnym hardcorem. I przede wszystkim, musi to wypływać z samej głębi ideologicznego, patriotycznego serca.

O Konfederacji pisałem też poniżej:
Nie popieram Konfederacji i nie głosuję na Bosaka! Dowiedz się, dlaczego!
Czy Korwin odda majątki żydom i stworzy polin!?

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “CZY ELITY NWO WŁAŚNIE PODPALAJĄ POLSKĘ I ŚWIAT!?

 1. Przecież kto by bronił podać do sądu pracodawcę za Korwina ze zwykłego cywilnego kodeksu za nieuczciwą wycenę wynagrodzenia? Czy Korwin też zwykły kodeks cywilny chce znieść? Pozwy zbiorowe tak czy owak by mogły być pracowników, zrzeszonych jedynie pozwem. Korwin by pociągnął ludzi, zmusił do myślenia. Warunkiem moralności jest prawda. A czy ludzie są przygotowani – ludzie nierzadko lubią szoki. Zamiłowanie społeczeństwa do gazet popularnych powoduje że ludzie lubią szoki, awantury, prowokacje. Myślę żeby przywykli. To społeczeństwo ma wyznaczać zasady życia społecznego a nie centralne sterowanie, chyba że pod rzetelnym sądem w taki sposób: komisje nigdy się nie dogadają (takie jak sejm populistyczny, senat, śledcze, smoleńskie i wszystkie pozostałe organizacje władzy) – bo Polak walczy z Polakiem i relacje grupowe są niełatwe. Co innego hierarchia pełnoprawicowych, mądrych sędziów. To zajmuje pewien czas chyba że są poukrywani już korwiniści.

  1. I tak oto stales sie w moich oczach socjalistą. Sam równiez symulujesz myslenie zamiast myslec co wmawiasz innym. Jesli ktos mialby za niskie wynagrodzenie odszedlby do innego pracodawcy no ale ty po prostu pracowales w komuniecwiec skad mozesz wiedziec jak dziala wolny rynek. Jednoczesnie ja osobiscie nie jestem ani za socjalizmem ani za wolnym rynkiem w oparciu o pieniadz bez wartosci. Obecnie tez politycznie nie jestem za Konfederacja ale tez nie jestem za Pisem czy Peo jak ty propagandzisto syjonu. Czy majac juz tak szeroko otwarte oczy , zamykasz je na Pisowska wyprzedaz Polski za dudaszowe srebrniki? Zaczyna mi twoja dzialalnosc smierdziec propaganda. Obecnie najlepszym systemem jest stworxyc PROGRAM ktory bedzie zarzadzal miastami i panstwami zamiast ludzi. Wszystko to klarowne , czytelne i interaktywne z poziomu suwerena , kazdy rowny z pozostalymi. To jest dzis JEDYNA WLASCIWA DROGA. Nie ucieczka w anarchie ale tez nie brodzenie po pas w gownie korupcji jakim bedzie wybor JAKIEJKOLWIEK obecnej partii, TAK, ROWNIEZ TWOJ PIS!! Nowy technologiczny system jest tani, szybki w dzialaniu typu glosowania, kalkulacje, transparentny ,dostepny w KAZDYM czasie , nie tylko w niedziele raz na 4 lata. System ten moze zarzadzac doslownie kazdym aspektem zycia spolecznego i najwazniejsze , nie lobbuje przeciwko spoleczenstwu ktorym zarzadza.

 2. Polacy przebódźcie sie i włączcie myślenie bo za chwilę będzie za pożno. Jeżeli ktoś to czyta i tego nie rozumie, to oznacza, że ma płaskostopie mózgowe..

  1. Trzeba zaprzeć się samego siebie. A to nie znaczy raz się zaprzeć swego rozumu ale siebie drobiazgowo jako całości duszy – bo droga ewangeliczna polega na porzuceniu swoich własnych poglądów a „nawet” swoich własnych uczuć a zastąpieniu ich Duchowymi, by pozwolić Bogu na wprowadzenie systemu teokracji, ale to wymaga Odkupienia wpierw a ta Ewangelia jest bardzo gorsząca (skandalizująca) więc tylko dlatego trudna – wymaga ostrej pokory (prostoty) jak na dzisiejsze warunki popularne antykulturowe. W dobie braku relacji między buddyzmem a jing-jang jest to nie-ludzkie. Brakuje wielu ludziom metaduchowości która by sprzątnęła braki powiązania pomiędzy zen a „religiami” słowiańskimi, itp. … . Każdy może sobie porównać że te duchowości katalogowane (zwłaszcza) na wikipedii są względem siebie wzajemnie niespójne (są też niepraktyczne). Jedyne co pozostaje to odnowiony doszczętnie, od „noworodka” katolicyzm, taki jakby z „małą” nutką protestanckiego sukcesu.
   W logice potrzeba metajęzyka a w duchowości Boga który przekracza tzw. „moją totalną jaźń”, która to nikomu nie pomogła jak piwo i tabletka. Katolicyzm uczy że tym to funktorem nazwotwórczym jest tylko Duch Święty jako Kategoria łącznikowa czyli Boski Operator sumowania (dodawania). Nie napisałem od razu: miłości aby nie trywializować. Skończony byt nie pokocha skończonego nieskończenie tak jak suma skończonej matematycznej liczby i innej skończonej liczby jest liczbą skończoną. Romantyzm z aniołami brah-manicznymi (nie wiem co to by było, syfu nie chcę czytać…) to czysta głupota zatem i życiowa i pozagrobowa klęska.

 3. Logiczne jest to, że im więcej umiesz tym bardziej niezależny jesteś i łatwiej Ci się odnaleźć w nowych okolicznościach. Dlatego zostałem kolekcjonerem, zbieram wszelkie PRAKTYCZNE umiejętności. Bardzo fajne hobby dające spokój ducha :). Pozdrawiam. PS. programowanie jest też taką umiejętnością 🙂

 4. Niestety wbrew temu co Autor pisze o NWO w Stanach, maja sie oni tam na tyle dobrze,ze Trump może mieć problem z reelekcją. Demokraci popierani przez Clintonów,Obamę, Sorosa robią wszystko by pojechać na koronowirusie do końca kampanii.Robią wszystko by zdeprecjonować niewątpliwe osiągnięcia swojego największego przeciwnika którym jest Trump. Rozmawiałem ze znajomymi w Stanach i to co mówia jest mocno niepokojące. W szpitalach wszystkie zgony nawet na zawał są przypisywane koronawirusowi i lekarze wymuszają zgodę na takie diagnozy obiecując darmowy pochówek, bo tak postanowiła aktualna administracja w oczywisty sposób strzelając sobie w stopę. Dlatego ilość zgonów na Covid 19 jest tak wysoka właśnie w Ameryce. Ilosc bezrobotnych wzrosła w sposób logarytmiczny, bo wypłacany do lipca zasiłek wynosi min 600$ tygodniowo, bez podatku. Dlatego jak ktoś ma pracować za 2 tys/miesiąc , woli sie zarejestrować. Czyli kolejny strzał w stopę bieżącej administracji która przecież chciała dobrze dla ludzi. A teraz w glorii i chwale pochowano czarnego ćpuna i pasożyta, który miał pecha wyzionac ducha w trakcie aresztowania. Za darmo go nie próbowali aresztować. Białe jest białe i czarne też wiadomo jakie dlatego dla demokratów, jak dla koderastów w Polsce liczy sie możliwość zrobienia zadymy. A że to Ameryka to środki jakie mogą przeznaczyć na przejęcie najpotęzniejszego kraju świata są nieograniczone. Chciałbym się mylic ale nawet z TVP wyziera pesymizm podczas relacji z Ameryki, skoro polski reporter mówi o Floydzie jak o męczenniku. Trump nawet nie może liczyć na własna partię, bo uwalił jej polityków w pierwszej kampanii a oni są pamiętliwi. Dlatego nasi rodzimi POlksdojcze sponsorowani przez zagranicę, którym pięty ledwie wystają ze szwabskiej czy ruskiej rzyci tak wysoko nosza głowy tak bardzo liczą na II rundę zapatrzeni w to co sie dzieje za oceanem. IMHO warto poruszyć ten wątek bo cabal, deep state, masoni czy jak ich jeszcze zwał niestety jeszcze mocno sie trzymają i nieprędko pojdą sie bratać ze skośńookimi. Tamci na razie stoją na tyle dobrze, ba sami maja tyle, że nadal eksportują swoje nadmiary finansowe do Europy, Afryki i Ameryki Pd.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.