STAŁO SIĘ! ELITY NWO WYPOWIEDZIAŁY WOJNĘ LUDZKOŚCI!

A więc stało się! Jesteśmy świadkami ostatecznej rozgrywki pomiędzy upadającymi, ale wciąż mocno trzymającymi się elitami, a resztą ludzkości, wspieraną przez rządy tych krajów, które spod władzy tej elity się wyzwoliły, choćby tylko częściowo. Destabilizowane są kraje, które im się wymsknęły. Stany Zjednoczone są na krawędzi wojny domowej. Choć codziennie od kul policjantów giną tam biali, czarni, latynosi i przedstawiciele innych grup, jednak teraz lewicowe media nakręcają falę nienawiści, wałkują każdy taki przypadek policyjnej interwencji 24 godziny na dobę. Celem jest oczywiście przywrócenie władzy tej elity w USA. W Polsce metody destabilizacji są inne, bardziej łagodne, i obejmują walkę ideologiczną podejmowaną przez lewicę, ale także skrajną prawicę.

Pojawiają się liczne fałszywe informacje (tzw. fejki), ziejące nienawiścią memy. Na całym świecie swoje żelazne kleszcze zaciska cenzura i poprawność polityczna, ponieważ Google, YouTube, Twitter, Facebook, Netflix i inne internetowe platformy nadal są w rękach tej elity, choć Trump zapowiedział rozprawę z nimi. Bardzo zaktywizowały się tzw śpiochy, czyli emisariusze tej elity w sądach, na uczelniach, w mediach, w nauce i w innych miejscach. Ludzie o innych poglądach niż skrajne lewicowe lub tylko o białym kolorze skóry są dyskryminowani, poddawani ostracyzmowi czy wręcz otwarcie napadani.

Poprzez to, że ta elita wspiera zarówno skrajną lewicę, jak i także skrajną prawicę (o czym już niewielu wie), tworzony jest klimat paraliżu do ekstremalnego podzielenia społeczeństw i rodzin, i walki wszystkich ze wszystkimi. Musimy wiedzieć, kto jest wrogiem. Ten artykuł pomoże Ci rozpoznać tego ukrytego i obecnego w wielu miejscach wroga.

To, z czym mamy do czynienia teraz, to III wojna światowa. Tak już kilka lat temu powiedział włoski lider Partii Pięciu Gwiazd, Beppe Grillo. Wydarzenia, które mają teraz miejsce, na zawsze zdeterminują życie nasze i naszych potomków.Jest to konflikt o charakterze asymetrycznym i hybrydowym. Liberalne elity wydały wojnę reszcie ludzkości.

Chcą oni utrzymać swoją władzę, bogactwo i wpływy, nawet za cenę puszczenia świata z dymem. To są psychopaci. W USA mamy do czynienia z demontażem kraju i hybrydową wojną domową (protesty po zabójstwie Floyda, terrorystyczne działania antify, ograniczanie funduszy na policję, impeachment Trumpa). W Polsce są to próby odsunięcia obecnego rządu od władzy, destabilizacji naszego kraju (np odsuwanie w czasie terminu wyborów), propaganda ideologiczna (króluje w tym polska skrajna pseudo prawica kapitalistyczna). Tak naprawdę ta skrajna prawica dmucha w tą samą trąbę, co elity deep state.

Na całym świecie od dawna trwa niszczenie dorobku cywilizacyjnego Europy i Ameryki Północnej, działania przeciwko naszym wartościom, kulturze, przeciwko męskości nazywanej „patriarchalizmem”, przy jednoczesnym promowaniu kultur naprawdę skrajnie patriarchalnych (Afryka, islam) i sprowadzania ich przedstawicieli do nas, bo w przyszłości mają oni nas zastąpić. Bo białymi ludźmi coraz trudniej jest manipulować. Często buntują się, domagają się od elit coraz lepszych warunków życia. Zaś muzułmanin lub Murzyn może żyć choćby w lepiance czy w budzie z dykty. Nie wymaga on za dużo od życia, bo w takich warunkach został wychowany.

Nie możemy się temu dać. Poczytaj sobie o tym, czym jest deep state, i jak działa, np poprzez skrajne ruchy lewicowe, centrowe i prawicowe.

Skrajna pseudo prawica często jest ściśle zakamuflowaną forpocztą międzynarodowej lewicy (deep state). Jest używana jako narzędzie do obalania przeciwnych deep state rządów. Przyjęło się, że miliarderzy tacy jak Soros, banki, korporacje itp, sponsorują przede wszystkim takie partie polityczne jak socjaldemokraci, komuniści, zieloni, chadecy, liberałowie i tak dalej. Mają swoich ludzi w mediach, wśród celebrytów, urzędników, w biznesie, nauce, kulturze, sztuce. Sponsorują oni także różne organizacje międzynarodowe (WHO, ONZ, MFW itp), organizacje pozarządowe, różne mniejszości.

Ogólny ich cel to zniszczenie wartości jak i całej cywilizacji białego człowieka. Każde działanie deep state do tego celu zmierza. Są dziesiątki milionów wykonawców, którzy najczęściej nie wiedzą tak do końca o co walczą. Jedni uważają, że walczą o tolerancję, inni myślą, że walczą z rasizmem, jeszcze inni – że zwalczają fake newsy, zaś pozostali robią np badania naukowe na zlecenie międzynarodowych koncernów, tak by ich wynik był po myśli tych koncernów, lub udowadniają naukowo rzekomy rasizm białych. Pracują nad swoim zadaniem, nie znają się, ale mają jednych mocodawców. Ci mocodawcy są nazywani różnymi określeniami, np lewacy, neomarksiści, kapitaliści, banksterzy, illuminaci, masoneria, elity NWO, syjoniści (syjoniści to izraelski odpowiednik Konfederacji, czyli skrajna pseudo prawica, będąca na pasku tej międzynarodówki tak samo, jak lewica).

Ja teraz używam określenia „deep state”, czyli ukryta władza, bo nawet w krajach, które utraciła, ma potężną agenturę. Inne określenie, stosowane szczególnie w USA, to „cabal”, czyli klika. Niewielu ludzi, nawet tych samodzielnie myślących wie, co to jest deep state, jakie są ich działania i jacy ludzie wykonują ich polecenia. Nie wiedzą też, jakie kraje są przeciwne deep state i ślepo buntują się przeciwko swoim rządom, które chcą dobrze, bo chcą to jarzmo w końcu zrzucić.

Ludzie z deep state używają bardzo różnych metod do destabilizacji, i to nie tylko tych skrajnie lewackich, czyli tych powszechnie znanych. Szerzą i sponsorują oni również organizacje i partie skrajnie prawicowe, będące tak naprawdę pseudo prawicą. Są oni tylko narzędziem, które po użyciu (czyli po zniszczeniu krajów) się wyrzuci. Jeśli te elity ponownie przejmą kraje, które utraciły, także przez „maskirowskie” działania skrajnej prawicy, to ta prawica, jak już pisałem, przestanie być potrzebna. Politycy skrajnej prawicy i najbardziej bitni zwolennicy zostaliby wtedy złapani i ukarani za faszyzm i mowę nienawiści.

O tym wszystkim możesz przeczytać także w poniższych artykułach. Serdecznie zapraszam:

Elity szykują wojnę rasową i depopulację białych!
Premier Morawiecki ostrzega Polskę i świat: „NWO tworzy się na naszych oczach!”
Czy elity NWO właśnie podpalają Polskę i świat?

O tym, kto jest po jasnej, a kto po ciemnej stronie, przeczytać możesz przeczytać w poniższych artykułach – jeśli jeszcze ich nie czytałeś:
Deep state, czyli ukryta globalna władza niszcząca ludzkość i Ziemi
Globalna świadomość, czyli o co toczy się światowa rozgrywka?


A teraz zapraszam do przeczytania artykułu Pana Łukasza Żuka, który podsumowuje lewicowy terror, jaki ma miejsce obecnie na całym świecie:

Cytat: „Podsumuję w kilku(dziesięciu) punktach psychozę, która ogarnęła świat (również Polskę) w zw. ze śmiercią kryminalisty G. Floyda. Jegomościa, który poza kilkoma pornolami ze sobą w roli głównej, wsławił się również napadem, podczas którego przyłożył broń do brzucha ciężarnej kobiety. I oczywiście nie usprawiedliwia to morderstwa, ale warto wiedzieć kogo się czci.

Gwoli ścisłości: nie jestem rasistą, mam znajomych różnego koloru skóry, a post ma za zadanie zwrócić uwagę na… No właśnie, wnioski każdy wyciągnie sam.

Koniec ględzenia, zapinamy pasy i zabieram was w świat lewicy, urojonego rasizmu i pedagogiki jeszcze bardziej urojonego wstydu.

-W USA w początkowej fazie protestów demonstranci pomazali m.in. pomnik T. Kościuszki, który walczył o zniesienie niewolnictwa. No trudno, zdarza się. Tyle, że w Polsce również ktoś postanowił na pomniku napisać sprayem „Black Lives Matter”. Brawo, brawo.

-LEGO podejmuje decyzję o zawieszeniu promocji w mediach cyfrowych niemal 30 serii zabawek, w których pojawiają się figurki policjantów, pojazdy służb mundurowych czy posterunki policji

-HBO usuwa ze swojej platformy nagrodzony 8 Oscarami film z 1939 r. „Przeminęło z wiatrem”, gdyż „utrwala rasistowskie stereotypy i gloryfikuje amerykańskie Południe sprzed wojny secesyjnej”. Film wróci, ale razem z dyskusją potępiającą rasizm

-Rada miasta Minneapolis forsuje projekt zlikwidowania policji i deklaruje, że zebrano już wystarczającą liczbę radnych do odrzucenia ew. weta burmistrza. Ciekawy eksperyment, zważywszy, że w Minneapolis przebywa największe skupisko somalijskich imigrantów w USA

-W Seattle czarnoskóry mężczyzna został postrzelony podczas próby kradzieży auta i wyciągnięcia niedoszłej ofiary z samochodu. Dziennikarz lewicowych dzienników Newsweek i Times N. Jamali pisze na Twitterze, że to przejaw ataku białych na czarnoskórych i zapewne ujdzie im to na sucho. Okazuje się, że ów biały, który bronił się przed napastnikiem jest Latynosem i nazywa się Nikolas Fernandez. Tweet znika, widocznie nie pasował do koncepcji białych suprematystów

-CNN publikuje felieton dziennikarza Bryana Monroe’a, w którym wyraża przekonanie, że amerykańska policja morduje TYSIĄCE czarnoskórych rocznie, a następnie wszystko zataja fałszując raporty z interwencji. Dane statyczne przedstawiam na dole

-Ten sam CNN pisze o >1000 ekspertów ds. zdrowia, którzy apelują, by nie zabraniać protestów przez koronawirusa twierdząc, że nie stanowią ryzyka zachorowań na Covid-19 i najważniejsze jest zwrócenie uwagi na problem białej supremacji

-I crème de la crème CNNu: dziennikarz stacji Don Lemon tak komentuje postanowienie D. Trumpa, aby zmobilizować wojsko do zatrzymania ulicznych bandytów: „Otwórz oczy, Ameryko. Dążymy do dyktatury. Prezydent wypowiada wojnę Amerykanom”

-Inna równie znana telewizja CBS News robi reportaż o tytule „Biały właściciel baru w Omaha zastrzelił czarnoskórego demonstranta”. Zapominają dodać, że ów właściciel (Jacob Gardner) tylko bronił się przed bandytami (sam na dwóch, z których jeden zaczął go dusić) chcącymi go okraść, a przed postrzeleniem oddał strzały ostrzegawcze

-Brytyjskie BBC pisze: „27 policjantów zostało rannych podczas POKOJOWYCH antyrasistowskich protestów w Londynie”. Tak tak, to ci sami, którzy opisywali Marsz Niepodległości jako zbiór nacjonalistów. Najwyraźniej był zbyt mało pokojowy, bo było 0 ofiar

-W Irlandii grupa ciemnoskórych bije do nieprzytomności, a następnie dźga nożem białego nastolatka. Marszów w ramach protestu: brak. Dodatkowo lokalni politycy proszą, aby nie publikować nagrań z tego zajścia w mediach społ. z uwagi na szacunek dla ofiary

-W Minneapolis przedsiębiorcy nie mogą dodzwonić się na policję, więc proszą znajomych z licencją na broń, aby pomogli im bronić dobytku. Chciałem po raz kolejny umieścić tu skasowane już nagranie, na którym czarnoskóra kobieta wyraża oburzenie faktem, iż obrońcy nie szanują napastników i mają czelność mieć karabiny przeciwko ich pałkom i kamieniom, ale nagranie zostało usunięte

-Szeryf hrabstwa Polk (Floryda) zachęca mieszkańców do uzbrajania się, a bandytom mówi jasno „dziś wieczorem wszyscy będą mieli załadowaną broń pod ręką”, dlatego doradza im zostawienie tamtejszej ludności w spokoju

-Gordon Klein będący od 39 lat profesorem UCLA (University of California in Los Angeles) zostaje zawieszony na 3 tygodnie po tym, jak odmówił zwolnienia czarnoskórych studentów z końcowych egzaminów z uwagi na traumę jaką przeżyli po śmierci G. Floyda. Klein oznajmił, że nie będzie faworyzował żadnej grupy uczniów z uwagi na kolor skóry, bo to rasizm. Poza tym, mowa o kursie (szkoleniu) online, a Klein nie ma pojęcia kto jest czarnoskóry przez internet. Oburzeni studenci zebrali już >20 tys. podpisów, aby usunąć go z uczelni. W petycji czytamy, że wg jej autorów bycie neutralnym daje siłę gnębicielom

-Prawdopodobny kandydat Demokratów na prez. USA J. Biden przyznaje na pogrzebie Floyda, że zmarły „zapisał się już w podręcznikach historii, Amerykanie czują teraz przede wszystkim utratę przyjaciela, a wszyscy są rodziną”. Zapowiada, że to czas na sprawiedliwość rasową

-Piłkarz LA Galaxy A. Katai zostaje wyrzucony z klubu za „rasistowskie wpisy jego żony na instagramie” wymierzone w bandytów plądrujących sklepy. Jeden z nich przedstawia złodzieja butów z napisem „Black Nikes Matter”. Poza wyrzuceniem Kataia, pod stadionem zebrali się fani z transparentami zawierającymi wobec niego liczne obelgi oraz przekreślone czerwoną farbą koszulki z jego numerem

-60-l. G. Napear, wieloletni komentator sportowy NBA z Sacramento zostaje zwolniony z telewizji za tweet „All Lives Matter” komentujący wydarzenia w USA. Ma być „Black Lives Matter” i kropka.

-Facebook masowo banuje osoby publikujące nagrania ukazujące swołocz plądrującą w imię #BlackLivesMatter sklepy i knajpy. Powód: „naruszanie standardów społeczności w zakresie prześladowania i nękania”

-W Polsce równie wesoło, za R. Otoka-Frąckiewiczem: Neokomuniści w Poznaniu położyli się na ziemi z rękoma skrzyżowanymi za plecami i puścili z głośników manifest Floyda. Wszystko pod pomnikiem zamordowanych przez komunistów robotników. Czujecie dysonans? Neokomuniści oddający cześć przestępcy pod pomnikiem ofiar komunizmu

-Kilka dni później, znów w Poznaniu, „antyrasiści” niosą transparenty ” ̶A̶l̶l̶ Black Lives Matter”. Tak, przeciwnicy rasizmu niosą slogany z napisem, że liczy się życie czarnoskórych, a nie wszystkich i celowo przekreślają „All”

-Do akcji włączają się polscy celebryci, w tym Sonia Bohosiewicz, która na insta wrzuca hashtagi #floyd #stopracism i… #blackfriday. I to dobitnie pokazuje ile warte jest udzielanie się przez różnej maści gwiazdki na tematy polityczne

-W Krakowie również manifestacja, w 1 z pierwszych rzędów czarnoskóra kobieta trzymająca planszę z napisem „nie jesteśmy jak nasi przodkowie – roz***iemy was :)”. Onet.pl i Gazeta Wyborcza pokazały większość tych samych zdjęć z eventu poza tym jednym. Zdziwieni?

-Polski Newsweek, który otwarcie krytykował plakat z ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, na którym widnieje pięść opleciona różańcem, otwarcie chwali „podniesioną w górę zaciśniętą pięść” na znak solidarności z ruchem Black Lives Matter. Swoją drogą gest ten związany jest w USA m.in. z Czarnymi Panterami- organizacją uznaną za szefa FBI J. E. Hoovera za „największe zagrożenie dla bezpieczeństwa wewnętrznego kraju”

-Wyborcza idzie krok dalej i pisze wprost: „Czarni stanowią 20% ludności Minneapolis i ponad 60% zastrzelonych przez policję w ostatniej dekadzie”. Autor Maciej Czarnecki świadomie pomija fakt, jaki jest wkład owej społeczności w przestępstwa, jednak jest to działanie, z którego wyborcza słynie. Jak wygląda to w Minneapolis?

-wszystkie ogniska przemocy w Minneapolis koncentrują się w czarnych dzielnicach;
-za ~80 proc. zabójstw z broni palnej w Minneapolis odpowiadają czarni (biali – ledwo 6 proc.);
-czarni odpowiadają również za 85 proc. wszystkich strzelanin bez ofiar śmiertelnych (biali za symboliczne 5 proc.);
-czarni popełniają 75 proc. wszystkich przestępstw z użyciem przemoc w granicach miasta

Konkluzja funkcjonariusza gazety wyborczej: „fala protestów wzięła się z poczucia bezsilności. Tak się kończą dyskryminacja, oderwanie władzy od obywateli i rasizm”.

-Polonistka K. Fiołek zbiera podpisy pod petycją do MEN o usunięcie książki „W pustyni i w puszczy” za jej rzekomy rasizm. Wg kobiety „nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że Kali ma twarz G. Floyda”

-Sam Floyd natomiast zostaje pochowany z najwyższymi honorami w złotej trumnie, nad którą płacze i klęka burmistrz Minneapolis. Uroczystość transmituje każda większa stacja w USA. Na pogrzebie widnieje sporej wielkości obraz (?) przedstawiający Floyda z anielskimi skrzydłami i aureolą. Santo Subito!

-Czekam na oficjalne statystyki ile osób zginęło, ile zostało pobitych, a ile straciło dorobek życia przez akcje Black Lives Matter. W samym tylko Chicago przez 1 weekend zginęły 23 os., a 84 zostały ranne. 1 weekend, 1 miasto.

-Jak na obecne wydarzenia reaguje Amazon? Apeluje o „zaprzestanie brutalnego traktowania czarnoskórych w Ameryce”

Na koniec kilka statystyk z 2018 r.:
Czarnoskórzy stanowią w USA 13% populacji, ale są sprawcami:
-ponad 60% morderstw rocznie
-70% napadów rabunkowych
-90% napaści międzyrasowych w kontaktach z białymi. W drugą stronę: 9,8%. Oznacza to, że w konfrontacjach między czarnoskórym a białoskórym, w 9 na 10 przypadków atak wychodził od czarnoskórych.

Za Światowy Dzień Walki z Hoplofobią:
-Po przeskalowaniu/skorygowaniu o wielkość populacji szansa, że czarny zaatakuje białego była 43x większa niż sytuacja odwrotna.
-Jeśli chodzi o morderstwa, to tutaj z kolei szansa, że czarny zaatakuje białego ze skutkiem śmiertelnym była 16x większa niż vice versa.

I na koniec wisienka (truskawka) na torcie: w 2019 r. amerykańska policja zabiła:

-19 nieuzbrojonych białych
-9 nieuzbrojonych czarnych
-6 nieuzbrojonych Latynosów

Wykorzystałem tu trochę ogólnodostępnych źródeł, których niestety wszystkich nie zliczę, m.in. Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem, Kamieni Kupa, Nagroda Złotego Goebbelsa, Światowy Dzień Walki z Hoplofobią, CNN, CBS, Daily Mail

Zdanie wyrobicie sami. Najbardziej chciałbym zobaczyć reakcję na bieżące wydarzenia Władimira Władimirowicza Putina.

Autor wpisu: Łukasz Żuk

32 myśli w temacie “STAŁO SIĘ! ELITY NWO WYPOWIEDZIAŁY WOJNĘ LUDZKOŚCI!

 1. Ludzie mają podobne i niepohamowane wymagania, czarni nie ustępują „roszczeniowościom” białym więc nie będą chcieli żyć w lepiance, szczególnie kiedy jest internet i telewizja pokazująca dobrze sytuowane klasy jako klasy poszkodowane, to tym bardziej mieszkaniec Afryki czy PiSowiec czuje że jest biedakiem i rości sobie podobnych praw socjalnych, bo widzą że ludzie lepiej sytuowani domagają się więcej, a oni wierzyli w zaciskanie pasa, oszczędzanie, odsuwanie planów na później a politycy pokazali im fuck u przy okazji spełniając wszelkie zachcianki bankierów, kulczyków, przedsiębiorców czy mniejszości seksualnych, dlatego wzmacnia się konserwatyzm, wahadło wychyliło się w drugą stronę, kiedyś populizm był domeną lewicy dziś prawicy lub partii hybrydowych patrz Włochy, Europa od czasów pojawienia się komunizmu działa w podobnych ramach politycznych co w XIX wieku, z jednej strony kapitalizm czyli bogactwo niewielu kosztem wielu, z drugiej komunizm czyli też bogactwo niewielu kosztem wielu, różnica polega na tym że tym pierwszym dają się wyzyskiwać tym drugim okradać lub rabować, a oni tam wyżej dobrze się bawią powiększając swoje majątki od 150 lat, stąd te słynne familie biliarderów którzy coraz śmielej kontrolują klasę średnią jako swoich cieci na plantacji bawełny pilnujących niewolników. Ludzie mają głęboko zakorzeniony syndrom niewolnika i wspierają system, lumpenelektorat po prostu sam się pilnuje, dogląda i dusi rewolucje w zarzewiu, czyli na takim zadupiu pod Szczeninem gdzie bedzie produkowany paprykarz czy pod budką z piwem wykonują to do czego zaprogramowała ich telewizja, rodzina, kościół, komuna, plantatorzy, urzędnicy, oczywiscie ci ludzie mogą jebać powyższe i sami sobie rzepke skrobać ale na tym polegają te rządy, dziel i rządź, napuszczaj jednych na drugich. Dlatego jak tylko Trump udupił FED to banksterzy bez problemu popchneli lewicę niby walczącą z kapitalizmem na polityka który poważnie im zagraża ponieważ Trump jest nieobliczalny i kiedy tylko będzie miał sposobność zlikwiduje ich plantacje bawełny, przekazując władzę klasie średniej i robotniczej, Trump jest w czynach nie słowach politykiem wybitnie lewicowym który chce prawdziwej demokracji i prężnie działającego społeczeństwa, a nie tematu miesiąca i zubożeniu życia społecznego do zera, wcześniej tematem numer 1 w mediach ściekowych USA był koronawirus, teraz pojedyncze przypadki śmierci, wirusy i zgony były zawsze ale teraz pol Ameryki codziennie analizuje sytuacje, oznacza to tylko jedno ze te zasoby ludzkie są już wyczerpane intelektualnie lub wkrótce zostaną wyczerpane przez media i tych ktorzy poruszają marionetkami, to taka walka na zmęczenie, wypalenie, wygra ten kto zachowa spokój, zimną krew i elokwencje.

  Ten kto przeżywa jakies protesty w USA, przeżywa rządy Trumpa, przeżywa koronawirusa, przeżywa cierpienia roślinek, przeżywa rasizm, przeżywa antife, widzi wszędzie beznadzieje ten jest loserem lub loserkom jak to modnie się dziś mówi, takie są fakty, wygrywa ten kto spokojnie je popcorn lub bawi się tą grą i wdaje się w prowokacje, cała reszta to marionetki, niewolnicy, narzędzia do zużycia, takie są fakty

 2. Ty Jarku popełniasz ten sam błąd zamiast cieszyć się z pracy i źródła dochodu, auta szukasz dziury w całym, sztuka życia polega na tym żeby nie było zbyt mało ale też nie było zbyt wiele, ty to nazywasz złymi zasadami które zmuszają do pogoni… Chodzi o to żeby króliczka łapać a nie złapać czy nie łapać wcale na tym polega życie. Niedobór i nadmiar w naszym świecie nie sprzyja naszemu wyższemu JA, im większy niedobór tym większa ignorancja, trzeba najpierw nauczyć się igmorancji przy brakach niedoboru i trenować, trenować trenować wtedy łatwiej przyswaja się obfitość z której należy korzystać umiejętnie i uczyć się samodyscypliny, tam gdzie czujesz presje/kontrole tam są braki i kontroler/presjator jest de fakto takim pomocnikiem nauczycielem czy bezpiecznikiem. Nie istnieje coś takiego jak jednolity system, jednolita zła matryca ziemi czy rządy jakiegoś pierdolonego demiurga. A jeśli nawet isniały to jest to przeszłość bo stary system operacyjny nie działa po ostatnim resecie, w skrócie Demiurg caput

 3. Karawana jedzie dalej po resecie, zmarli niech grzebią zmarłych i przy medialnych tematach 😅 psy szczekają a w tym czasie wiele się dzieje rzeczy które umykają waszej uwadze, no cóż wabiki działają na rybki w jeziorze to dobrze przynajmniej wreszcie truchła wypłyną na wierzch, Kefir po co tłumaczysz się tym lemingom łykającym wszystko jak pelikany, niech się złapią na haczyk konfederacji „prawicy” czy „lewicy” czyż nie bluzgali w twoim kierunku by pokłonić się swojemu kacykowi? Jest wolność kto zabroni niewolnikom dalej czcić swego starego czy nowego pana który napełni ich miskę ryżem po brzegi, sam widzisz ci ludzie wymagają dużo troski.

 4. Nowa wrzutka medialna protesty w USA 😂 no tak tak mnie to nie dziwi, dzieje się tak niewiele a muzłumańscy terroryści nie zdają egzaminu, a trzeba opłacić tych pajaców w telewizjach żeby mieli siłę nawijać, nikt nie ogląda a ryżu coraz mniej, kolejny breaking news 😅 haha trzymajcie mnie, najlepsze jest to że ci „niezależni” youtuberzy zaczeli podwykonastwo i Ty Jarku też temat koronawirusav zcontentowałeś zamiast zająć się ważniejszymi sprawami, to są tematy trzeciorzędne którymi powinny zajmować się ośrodki dezinformacji a nie poważni ludzie umoczeni w tematy ezoteryczne, ewentualnie mogliśmy tropić w tym czasie np podłoże duchowe i metafizyczne wirusa oraz jego rozprzestrzeniania, w tym czasie woleliście marnować czas i nasze zasoby intelektualne na bzdury i śmieci informacyjne pod polityczne gierki. I co dobrze na tym wyszliście?

  Poza tym ile tematów przepadło i zostało zamiecionych pod dywan, no nic ja od dziś działam na własną rękę bo widzę że obsiadły was już wampiry energetyczne, nie ma o czym gadać z kukiełkami, lepiej od razu iść do waszego kontrolera i powiedzieć jakie korekty są niezbędne u jego lemingów 😂 karawana jedzie dalej, psy szczekają

 5. Wpuściłeś tu samych lemingów z konfederacji przez swój corona content, którzy weszli ci na głowe i domagają się abyś poprowadził ich nad urwisko i poklepał po pleckach, dziady leśne, kalwaryjskie i lechickie tu się pałętają w takiej ilości że przywrócenie porządku będzie nie lada wyzwaniem, sam ich tutaj ściągnąłeś nawet Bandyta i Katharos czują się stłamszeni i przygniecieni ich tematami, zrób coś z tym i zmień repertuar, ściągnąłeś ich tutaj a oni zaczęli Tobą dyrygować

  1. Panie kochany, rzucasz wiele ciekawych krytycznych komentarzy ktore nie wnoszą żadnej informacji poza ogólną krytyka i nazewnictwem.
   Chcesz coś wnieść do tematu, to zrób to
   Tych od krytyki jest juz wielu. Wszyscy szukamy odpowiedzi – tylko jestesmy na rożnym jej etapie, szanuj tych co chca znac prawde „bo mozesz miec gorzej ”
   Ps i jestem ciekawa jakie to jest twoje zdanie w powyższym temacie. Pozdrawiam

   1. Maamba ja nie krytykuje ja stwierdzam fakty i naprowadzam Jarka na nasze klimaty a nie słabe mainstreamowe tematy w których już jest tylu wyjadaczy że ludzie tylko wybierają gotowy towar serwowany przez różnych typów aspirujących do polityki. To nie były posty do użytkowników tylko do Jarka i on doskonale będzie wiedział o co mi chodzi, sam zresztą kilka miesięcy temu pisał o bardzo szybko rozwijającym się wirusie w Chinach, ale przytłoczyli go komentarzami pewni osobnicy którzy jak czas pokazał nie mieli racji bo nasza diagnoza okazała się trafna, że wirus zabija słabych, szybko się roznosi ale nie jest groźny dla tych którzy mają wysoką odporność, ci ktorzy negowali wirusa bądź zrobili z niego czarną dzumę mylili się.

    W temacie rasizmu to powiem tyle Afrykę skolonizowano w drugiej połowie XIX wieku, a w 1960 skończył się tam kolonializm, czyli 100 lat życia pod europejską banderą, Europejczycy zbudowali kolej, zwiększyli obroty handlowe między Afryką, Amerykami i Afryką, wiele towarów szczególnie przemysłowych do Afryki płyneło, towary nie płynęły w jednym kierunku, ustały wojny lokalne oraz plemienne to są akurat plusy kolonializmu, dziś można dużo napisać i powiedzieć ale czy to ma jakiś związek z rzeczywistością. Handlem niewolnikami zajmowali się głównie piraci, a tylko kilka państw zezwalało na handel/transport niewolników bo niewolnictwo nieprzerwanie od upadku Rzymu nie istniało oficjalnie choć było praktykowane przez Kosciol Katolicki Rzymski jako feudalizm, w wojnach oraz innych starciach Amerykanów z Indianami przez 300 lat zgineło 8 tysięcy białych i 8 tysięcy czerwonych, w ciągu jednego dnia I wojny swiatowej gineło więcej żołnierzy to jest skala wojen czy mordów białych Amerykanów czy Indian, na terenie USA żyło 1 mln Indian dziś żyje 1 mln Indian, po prostu zmieniły się warunki i Indianie się przemieszczali, żeby ci uświadomić skalę dzikiego zachodu na przestrzeni Polski to Warszawa byłaby dużą indiańską wioską 300 osób, byłoby jeszcze kilka mniejszych wiosek, nie było czegoś takiego jak eksterminacja Indian w USA czy Kanadzie, w Ameryce Łacińskiej rozpadły się potężne cywilizacje poprzez zamieszanie bo konie, broń palna to było cos takiego jak UFO, ludzie wierzyli kapłanom i władzy kiedy przybyli Europejczycy ludzie nie wierzyli już kapłanom bo ich teorie, mity, religja runeła, poza tym choroby, ale de fakto w Peru czy Meksyku dużą część populacji stanowią metysi (ludnosc mieszana biali-indianie) oni tez juz tak sie wymieszali z imigrantami z polwyspu iberyjskiego czy Europy. Niewolnictwo istniało w Afryce, podbite ludy czy obce plemiona były niewolone, podobnie Wikingowie handlowali niewolnikami z cesarstwem Rzymskim czy Bizancjum, stad tak wiele Slowianek czy Słowian na targach niewolnikow w Konstantynopolu, w jasyr brało też Imperium Osmańskie głównie dzieci które szkolili do wojska, jak to w kapitaliźmie pewne spółki wpadły na pomysł by zarobić więc kupowali niewolników od czarnych handlarzy, a USA się na to godziło choć opinia publiczna raczej była przeciwko niewolnictwu, rząd federalny pewni ludzie w rządzie tak jak dziś dogadzali najbogatszym czyli plantatorom bo dotacje i lobbing, liczyły się pieniądze a była tania siła robocza, trochę się to kłóciło z konstytucją no ale dla pieniędzy sprowadzano niewolników i wykorzystywano do pracy podobnie zresztą było z chłopami czy robotnikami choć w USA biali mieli prawo wyborcze, a czarna ludnosc byla niepiśmienna nie znała prawa więc łatwo było nimi sterować, no a sami biali osadnicy nie mieli aż takich wpływów czy też zaplecza finansowego by przeciwstawić się lobbingowi plantatorów w rządzie oraz instytucjach, fanów niewolnictwa nie było wielu a jak byli to bardziej traktowali to jako żyłkę złota a nie jak dziś twierdzą niektórzy że czarni nie dorośli do demokracji, oczywiście jeśli chodzi o obie Ameryki to sytuacja w USA czarnoskórnych była najgorsza, w koloniach francuzkich, angielskich, holenderskich, portugalskich niewolnictwo bylo zakazane, niewolnikow kupowano czy sprowadzano ale potem stawali sie zwyklymi pracownikami, Hiszpanie wogole niewolnikow nie sprowadzali.

    W USA niewolnictwo ostatecznie skończyło się w 1865 roku, ale wiadomo ludzie niepiśmienni, nie znający prawa dalej tkwili w podobnych układach społecznych, choć nie można tu stosować jednej miary, wychodzenie z niewolnictwa systemowego trwało latami, afroamerykanki brały gorzej płatną pracę bo nie miały edukacji czy musiały z czegoś żyć, to nie znaczy ze rodzina majaca czarna opiekunke trudnila sie rasizmem, to tez byli jedyni ludzie ktorzy chcieli dac prace czy jakas edukacje afroamerykanom, niektorzy kupowali niewolnikow zeby dac im lzejsza prace czy edukacje i oficjalnie to te osoby mialy status niewolnika ale nieoficjalnie dawano im wolnosc i prawa. Liberalowie nie musza o tym wiedziec poniewaz ich partia demokratyczna byla zwolennikiem niewolnictwa, a partia republikanska byla przeciwna niewolnictwu, poza tym plantatorzy nie zostali na poludniu oni tam jedynie przyjeżdzali z biznesem zarabiali a potem otworzyli inne biznesy w innych miejscach czy przeniesli sie do bogatszych stanow, biali na poludniu czy zachodzie jesli nie byli plantatorami to pracowali tak samo ciężko jak murzyni tylko mieli prawa wyborcze i oficjalnie nie mozna bylo ich zniewolić.

    Z innej strony bardzo duzo dobrego wniósł ruch baptystyczny, po pierwsze było wielu działaczy czarnych i białych przeciwko niewolnictwu którzy z tego ruchu wyrośli i działali społecznie oraz politycznie, poza tym ludzie w kosciolach dowiedzieli sie ze przysługuje im prawo wolnosci wyznania nawet jako niewolnicy, spolecznosci organizowaly sie i wspieraly, poza tym ludzie nie przetrwaliby bez wiary czy celow wyższych trudów życia czy pracy.

    Co do obecnych protestów to rozumiem argumenty o tym że Afroamerykanie są w gorszej sytuacji bo ciągnie się za nimi niewolnictwo czy rasizm systemowy stąd nadal są nierówności często nie spowodowane brakiem pracowitości, zdolności czy chęci do nauki, z drugiej strony też nie widzę tego aby dziś w USA istniał jakiś systemowy czy społeczny rasizm, chyba że mówimy o białych suprematystach czy skinach popierających nazizm czy faszyzm, z drugiej strony jest tez duzo ludzi którzy równoważą tego typu postawy poprzez pozytywne podejscie do spolecznosci Afroamerykańskiej, a od 20 lat systemowo jest większe wsparcie dla czarnych niz białych z klas wyzyskiwanych i oni głosują przecież na Trumpa a byli jak już pisałem uciskani też tylko mieli prawa wyborcze i wolnosc osobistą, po prostu każdy musi trochę porządzić i powalczyć o swoje, problem jeśli te przywileje mające być rekompensatą za jakieś zaszłości stają się przywilejami roszczonymi sobie na stałe, tak więc najlepszym rozwiązaniem jest równy dostęp do edukacji, wyplenienie orupcji oraz kumoterstwa, programy społeczne skierowane do konkretnych grup z konkretnych powodów, ciekawy temat do kampani wyborczej.

  2. Saaamooluub, zgadza się. Myślę, że Bandyta chce dobrze.
   Wszyscy jesteśmy zmęczeni sytuacją, przymus szczepień i satelity Muska nie napawają radością i entuzjazmem.
   Sieć 5G również.
   Trudno, aktualnie , dopatrzeć się w działaniach rządu, troski o naród. Bardzo trudno.

   1. Skoro chcesz się męczyć to wkońcu się zamęczysz i może dzięki wam, po waszym trupie ktoś załapie się do polityki, ja wolę w tym czasie zabawę z 🎸 🎛 bo sobie kupiłem nowy wzmacniacz, mnie obecnie interesuje dostęp do publicznego dentysty który był dotychczas ograniczony z powodu ustępującego korona wirusa, a potem zagranica, praca i nowe cele. Paste mam dobrą z fluorem 😏

     1. Nie powinnem używać fluoru? Taka prawda wykorzystują was do cynicznej gry o stołki przy okazji cicho współpracując z neoliberałami i właścicielami zakładów produkcyjnych, praktycznie rzecz ujmując wchodzą z buciorami w tematy subkulturowe by przepalić nie swoją energie na swoje przyziemne cele, to się nazywa wampiryzm energetyczny, to nie oni są Tobie, Mnie, Jarkowi, Bandycie potrzebni tylko My im, po to żeby dostać wizę czy być wpuszczonym na salony bo to my decydujemy komu tą „zieloną karte” dajemy, o ile sobie przypominam ani Tanajno, ani Braun nie niósł żadnego postulatu z którym się zgadzam lub utożsamiam, a to że jesteś użytkownikiem tik toka nie znaczy chyba że pobiegniesz głosować na Dude bo on używa? 😀 mówią to co ucho łechce, konkretów brak

      1. NAS wykorzystują?
       Rozumiem, że Ciebie to nie dotyczy, czy tak?
       Ciebie to nie dotyczy, ponieważ Jesteś świadomy i chodzisz do dentysty?
       Saaamoolub, litości.
       A najnowszy serial „Czernobyl” widziałeś?

      2. Nie widziałem, daj link
       Mnie to też dotyczy ponieważ sam sobie rzepki nie skrobie, wszystko to są naczynia połączone, ja jestem człowiekiem roszczeniowym i uważam że inni powinni szanować nasz czas, energie i wkład, to musi przynosić realne efekty. Realnym efektem jest poprawa warunków naszego życia, o całej rescie decydujemy sami o ile nie jesteśmy zależni, a zależności obecnie oscylują wokół braku odpowiednich środków finansowych.

       Ja po prostu wiem jak o siebie zadbać, nie potrzebuje pasterza, a nauczycieli wybieram sobie sam, nie koniecznie szukam w polityce przewodnika a kogoś kto wyciągnie kłody biurokratyczne czy ekonomiczne o które wszyscy się potykamy i jestem za równomiernym rozwojem kraju.

      3. Serial, 5 odcinków, obejrzyj na OGLĄDAJ.TO Kliknij na lupkę i wpisz „Czarnobyl 2019”.
       Miałam opory przed zobaczeniem filmu, wczoraj obejrzałam go po raz piąty, lub szósty, lub siódmy?……………………

       A co do naszej rzeczywistości – co znaczy, że potrafisz o siebie zadbać?
       W razie przymusu szczepień masz jakiś plan?
       Powiedz.

      4. Nie będzie przymusu szczepień bo ci co nie będą szczepieni nie zagrażają szczepionym, choroba nie jest groźna dla dzieci i zdrowych. Szczepionek się nie boję, ale raczej na korona wirusa się szczepił nie będę, ja byłem 7-8 lat temu szczepiony na wszystkie dżumy świata i mi wystarczy, jak będzie choroba zagrażająca życiu lub zdrowiu ludzi zdrowych poniżej 30-go roku życia to szczepienia na mojej grupie byłyby zasadne. Z tego co wiem choroba jest groźna dla starszych i chorych, więc tu ma sens wcześniejszy kontakt organizmu z osłabionym wirusem i nabyciem wstępnej odporności, to będzie taki papierek lakmusowy dla koncernów.

      5. To że potrafię o siebie zadbać oznacza że mój siódmy zmysł nigdy się nie myli, moja podświadomość i nadświadomość działa perfekcyjnie niektórzy to nazywają intuicją. Świat jest zbyt złożony a decyzje trzeba podejmować szybko w różnych warunkach, trzymanie się jakiś kluczy czy schematów to tylko uproszczony obraz rzeczywistości, pewne cele czy plany trzeba realizować jako większa całość, patrząc na tendencje, liczy się tendencja wszystko inne podlega ciągłym korektom oraz określonym warunkom. Każdy człowiek musi się realizować na poziomie fizycznym i duchowym, te oba pierwiastki są życiodajne, nie walczą ze sobą, kooperują. W przestrzeni społecznej są różni szarlatani zarówno ze świata religji jak też nauki którzy uczą na opak, aby stawiać tylko na jeden z tych pierwiastków a to prowadzi do chorób, śmierci, kalectwa, depresji i rozszczepienia czyli wojny wewnętrznej oraz społecznej.

      6. Woooooooow, to i siódmy zmysł posiadasz. Ciekawe.
       W takim razie nie jest dziwne, że Twoja intuicja działa bez zarzutu, heh.

       No cóż, skoro twierdzisz, że szczepienia nie będą przymusowe, to ja Ci wierzę, ponieważ od samego początku uważam tak samo. Od samego początku. Tak mi podpowiadał, i nadal podpowiada, mój tylko szósty zmysł 😉

       W każdym razie jest jedna, podstawowa zasada – nigdy nie należy kierować się strachem. To zły doradca. Tworzy w naszej głowie wizje i scenariusze, które nigdy nie urzeczywistniają się w rzeczywistości – ani tej osobistej, ani tej globalnej

      7. Nie ma się czego bać, nie będzie drugiego Czarnobyla ☺ nie będzie też wielkiego nawrotu wirusa na jesieni 😀 myj ręce i zęby 😂

      8. Ręce myję, zęby również.
       Niestety, masz rację – nie będzie powrotu wirusa. Ceną może być utrata suwerenności Polski.
       Duda, w trybie nagłym jedzie do USA, a Trump robi przemarsz wojska z Niemiec do nas.
       Nie wiem, nie podoba mi się to wszystko.
       Ja nie chcę nowej, wspaniałej normalności .
       Podziwiam optymizm, wizyty u dentysty również nie uszły mojej uwadze, mimo to dzieje się coś dziwnego i nikt nam nic nie mówi.
       Rzygać mi się chce koronawirusem. Rzygać mi się chce.

      9. Dawniej przed czy po II wojnie światowej a nawet w latach 90-tych pewnie byś w barze zapytała amerykańskiego żołnierza po co tutaj są teraz wszystko dzieje się w telewizorach i dla telewizji. Zombie atakują

      10. Jako facet masz bardziej trzeźwe spojrzenie, mniej emocjonalne.

       To filmik w takim razie

      11. Ja mam bardzo emocjonalne spojrzenie na wszystko tylko nie wychodzę z pewnych błędnych założeń które źle tłumaczą rzeczywistość, większość ludzi percepcje wynosi z domu lub od autorytetów, ta jest zazwyczaj skażona bo mija się z realiami, ja sięgam po percepcje unikalną

      12. Biorąc pod uwagę siódmy zmysł, nie sposób się nie zgodzić.
       A w jaki sposób Twoja unikalność odebrała kocięta?

 6. https://swistblog.wordpress.com/2020/06/11/dlaczego-ameryka-plonie/?fbclid=IwAR2cAtG2vK3VsUANislqHoJuiEcEzApioMAkH352fO3RXrpwNL6XX4xrhVI

  „… ROSZCZENIA
  Zadziwiająco niewiele konkretnych i sprecyzowanych roszczeń zostało wysuniętych przez ruch rewolucyjny podczas zamieszek. Może to wynikać z tego, że po prostu jego przywódcy nie byli przygotowani na sukces, który udało im się odnieść. „Mocny w gębie” Trump, prawdopodobnie najgorszy prezydent w historii USA, faktycznie okazał się całkiem biernym obserwatorem i komentatorem. Nie zrobił niczego, aby załagodzić konflikt, ale też nie kiwnął palcem, aby przywrócić porządek. Niespodziewanie dla nich samych „progresywnym” udało opanowanie ulic amerykańskich miast bez większego oporu sił porządkowych. Wrogowie Ameryki zacierają ręce – Stany Zjednoczone okazały się słabe i zadziwiająco łatwe do sparaliżowania.

  Jedynym rzeczywistym roszczeniem, które można było wychwycić na ulicach, a następnie w wypowiedziach co bardziej radykalnych przedstawicieli Partii Demokratycznej jest obcinanie budżetów, czy nawet rozwiązywanie formacji policyjnych. Jak na tak absurdalne żądanie okazało się ono wyjątkowo nośne również wśród liczących się polityków Partii Demokratycznej o „progresywnym” elektoracie. Burmistrz Nowego Jorku, De Blasio, po zdewastowaniu mu miasta już zapowiedział, że wydatki na policję zostaną zmniejszone.

  W tym sensie obecna sytuacja przypomina niepokoje z roku 1905. Ruch rewolucyjny pokazuje swoją siłę, ale nie jest jeszcze na tyle ukształtowany, aby przedstawić spójny program polityczny i sformalizowane postulaty. Musi zapewne minąć kilka lat, zanim wodzowie rewolucji dadzą sygnał do ataku na Pałac Zimowy.

  Jakie roszczenia mogą się pojawić? Możemy jedynie spekulować, ale na pewno może się znaleźć wśród nich, coraz częściej wspominana przez polityków pragnących zdobyć głosy „progresywne”, kwestia reparacji za niewolnictwo, czyli połączenie naszych roszczeń dot. reparacji za 2 WŚ od Niemiec i „500+”. To, że niewolnictwo zostało zniesione w ostatnich stanach w roku 1865 nie ma żadnego znaczenia, w końcu Amerykanie wciąż żyją w kraju, w którym występuje „systemowy rasizm”.

  Aby mieć pojęcie jakie żądania mogą się pojawić warto też zerknąć na „Odezwę do białych” jednej z założycielek Black Lives Matter sprzed kilku lat. Opublikowała ona list, w którym wysunęła 10 sugestii co biali powinni zrobić, aby dowieść swojej wierności sprawie. Wymieniła następujące działania:

  Biali, jeśli nie macie żadnych potomków przekażcie swój majątek „czarnej albo brązowej” rodzinie.
  Biali, jeśli przyjmujecie spadek, który chcecie następnie sprzedać przekażcie go „czarnej lub brązowej” rodzinie. I tak zarobicie te pieniądze korzystając ze swoich przywilejów.
  Jeśli jesteś deweloperem zbuduj kompleks mieszkaniowy w dzielnicy zamieszkałej przez osoby „czarne albo brązowe” i pozwól im zamieszkać w nim bezpłatnie.
  Biali, jeśli stać was na to, żeby przenieść się do mniejszego domu lub mieszkania przekażcie obecny dom „czarnej albo brązowej’ rodzinie.
  Biali, jeśli któraś z osób, które uwzględniacie w testamencie to rasistowski dupek to zmieńcie testament i przekażcie jego część spadku „czarnej albo brązowej” rodzinie
  Biali, pozmieniajcie budżety domowe tak, żeby wpłacać comiesięczne dotacje na fundusze dla czarnoskórych na zakupy ziemi.
  Biali, szczególnie białe kobiety (ponieważ to jest wasza specjalność, wścibska Jenny i mieszająca się w nie swoje sprawy Jenny [imiona utożsamiane przez autorkę z białymi kobietami]) sprawcie, że rasista straci pracę. Wiecie co oni tam gadają. Jesteście winne współudziału, jeśli nie reagujecie. Sprawcie, że wasz szef wyleci z pracy.
  W odniesieniu do tych z punktu poprzedniego, wszyscy ci sympatycy klanu, naziści i inni biali z małymi fiutkami będą znajdywali inne pracy. Znowu sprawcie, że ich zwolnią, wyglądają podejrzanie.
  W odniesieniu do punktu 9, jeśli wchodzicie do pracy albo do jakiegoś innego miejsca i usłyszycie, że *niegramatyczne*, zróbcie im zdjęcie, dowiedzcie się gdzie pracują i sprawcie, że wylecą z pracy. Ale przede wszystkim odnieście się do tego. Macie ręce, używajcie ich.
  Poświęćcie się 2 rzeczom – walką z białą supremacją (nie oznacza to szydełkowania, chyba że robicie szaliki dla „czarnych i brązowych” dzieci) i finansowaniem „czarnych i brązowych” osób i ich pracy.

  Ruch Black Lives Matter ma obecnie poparcie społeczne na poziomie 42% w USA.

  REWOLUCJA KULTUROWA

  Niewysunięcie konkretnych, oficjalnych roszczeń (powyższy apel jest sprzed kilku lat) może być również związane z tym, że jednym z głównych celów ruchu rewolucyjnego na obecnym etapie jest przeprowadzenie zmian kulturowych z silnym naciskiem na pozyskiwanie „deklaracji wierności”. Niewypowiedzianym celem wydaje się wytworzenie klimatu politycznego i społecznego, w którym osoby będące na stanowiskach decyzyjnych w obszarze polityki, biznesu, instytucjach publicznych oraz w kulturze będą całkowicie oddane Black Lives Matter i ich hasłom. W nagrodę, zaś, ich biznesy i kariery polityczne mogą dalej trwać bez przeszkód. Natomiast wszyscy, którzy odmawiają złożenia przysięgi wierności, a nawet Ci którzy są za mało gorliwi muszą zostać przykładowo wykarczowani. Trzeba powiedzieć, że idzie im to świetnie. Fascynujące jest obserwowanie tego procesu. Pisałem już, o prezesie marki CrossFit. Oto kilka innych przypadków:

  Władze organizacji literackiej ustępują z powodu zbyt ogólnie i anemicznie wyrażonego poparcia dla Black Lives Matter.

  Założyciel i Prezes Reddit ustępuje, gdyż mimo wyrazów wsparcia dla czarnych nie udało mu się doprowadzić do zamknięcia grupy redditowej dyskusyjnej z poparciem dla Trumpa. Wzywa firmę aby na jego miejsce została powołana osoba czarnoskóra.

  Prezes znanej organizacji komediowej ustępuje z powodu oskarżeń o rasizm, przejawiający się w tym, ze nie chciał zrobić imprezy, której dochody będą przekazane na rzecz Black Lives Matter. Obiecuje, że jego nastepca będzie czarnoskóry.

  Wyższa Szkoła Muzyczna w Bostonie przeprasza za to, że w trakcie protestów pozwoliła policjantom korzystać z ubikacji.

  Profesor Uniwersytetu w Los Angeles (UCLA), który nie wyraził zgody na przełożenie studentom egzaminu, aby mogli uczestniczyć w protestach został zwolniony z pracy i przebywa pod ochroną policyjną.

  To tylko przykłady. W całym kraju osoby, które wyraziły w jakiś sposób dezaprobatę, wobec tego radykalnego ruchu są zmuszane do rezygnacji. Często warunkiem, który musi spełnić ich następca jest czarny kolor skóry. Nie jest to rasizm, gdyż nie mieści się w nowej definicji tego słowa. Określanie z góry koloru skóry prezesa instytucji nie jest rasistowskie o ile nie chodzi o białych.

  Członkowie brytyjskiej organizacji wybrali się w 2012 roku na Jamajkę żeby przepraszać za niewolnictwo w takiej oto formie.

  Głosiciele nowej prawdy są aktywni w każdej dziedzinie życia społecznego, a jedną z ofiar jest tradycyjna kultura. HBO właśnie usuneło „Przemineło z Wiatrem” ze swojej oferty ze względu na „niedelikatność” rasową. Wyrzucanie z pracy, likwidacja programów telewizyjnych, bojkoty artystów, pisarzy i wszystkich w sferze publicznej, którzy nie kłaniają się wystarczająco głęboko nowej prawomyślności doczekało się nawet własnej nazwy – „cancel culture”, czyli kultura usuwania. Niebezpieczeństwo dostrzegają również politycy lewicowi głównego nurtu, jak np Barrack Obama, który przestrzegał swego czasu przed polityką usuwania i bojkotu osób o innych opiniach.

  SZANTAŻ

  Bardzo ważnym elementem pozyskiwania „sojuszników” i co za tym idzie coraz większego finansowania Ruchu jest stosowanie bardzo prostego szantażu emocjonalnego – „Jeśli nie popierasz Black Lives Matter to znaczy, że jesteś przeciwko czarnoskórym i popierasz rasistowski ucisk wbudowany w system państwowy”. W USA szantaż ten, jak widać okazuje się w 2020 roku bardzo skuteczny. Dzieje się tak, o dziwo, pomimo, że można znaleźć apele czarnoskórych, którzy publicznie odcinają się od tego ruchu i są wściekli z powodów zniszczeń i śmierci niewinnych ludzi, które wynikają z wybuchu.

  Uprzedzając też rodzimych narodowców i komentatorów z im pokrewnych ruchów – nie chodzi tu o lewicę. Lewica nie wychodzi na miasta aby puszczać je z dymem i rabować. Mamy tu do czynienia z zupełnie nową, groźną metamorfozą rewolucyjnego marksizmu, który z tradycyjną lewicą głównego nurtu nie ma nic wspólnego. Łączenie tej groźnej ideologii z lewicowym mainstreamem jest nierozsądne i błędne. Każdy kraj potrzebuje zarówno lewicy jak i prawicy, aby w ramach demokratycznego dialogu wypracowywać rozwiązania optymalne dla kraju. Ruch „progresywnych” jest tak groźny właśnie dlatego, że odrzuca tę zasadę. Należy klęknąć przed nimi, wyrecytować przysięgę wierności ich ideowej ortodoksji albo jest się wrogiem. To jest bardzo groźne.

  OBCE WPŁYWY

  Niewątpliwie tradycyjni wrogowie USA cieszą się z tego, że niespodziewany rewolucyjny wybuch wydaje się paraliżować Stany. Gdybym urzędował na Kremlu otwierałbym w tym momencie szampana. Zresztą, nie jest żadną tajemnicą, że służby rosyjskie dostrzegają destrukcyjny potencjał Black Lives Matter. Agenci wpływu, którzy zostali wysłani do USA przed ostatnimi wyborami prezydenckimi tworzyli grupy fejsbukowe skupiające zarówno prawicowych przeciwników imigracji, jak również radykalnych czarnoskórych, podgrzewając atmosferę w kraju. Zapewne nigdy się nie dowiemy czy i w jaki sposób wywiad rosyjski był zaangażowany w sianie fermentu i w finansowanie Black Lives Matter na początku jej istnienia. To drugie już oczywiście nie jest potrzebne, przy szerokim strumieniu pieniędzy płynących do organizacji z korporacji pragnących udowodnić swoje oddania sprawie. … ”

  …. polecam ten kapitalny felieton w całości !

  1. Ogólnie bardzo dobry komentarz z jednym ale…”Uprzedzając też rodzimych narodowców i komentatorów z im pokrewnych ruchów – nie chodzi tu o lewicę. Lewica nie wychodzi na miasta aby puszczać je z dymem i rabować.”
   Moim zdaniem właśnie chodzi. Popatrz na lgbt – jeśli ich nie popierasz, jesteś przeciwko. Nie popierasz feministek – jesteś przeciwko, nie popierasz poprawności politycznej – jesteś przeciwko. To jest to samo dzielenie społeczeństwa. Dziel i rządź cały czas aktualne. Dlaczego pejsbuki i gugle cenzurują niewygodne informacje dotyczące „BLM”??
   Bo to jest ta sama wojna, tylko inny front.
   Pozdrawiam
   P.S. Lewica wychodzi na miasta swoim ramieniem zbrojnym czyli antifą.

 7. „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji…” Albert Pike 1871 r.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.