Biali ludzie są katowani na ulicach a sprawców nie łapią! To już wojna!

Widziałem kolejny filmik, jak murzyn dosłownie katuje białą kobietę, w dzień, przy wielu świadkach. Widziałem też filmik, jak murzyn kłuje nożem pobitego do nieprzytomności białego chłopaka. Takich filmików nagrywanych jest teraz bardzo dużo. Takich przypadków jest coraz więcej i więcej, tysiące dziennie w całej Europie Zachodniej, bo lewicowe media bardzo podburzają mniejszości do ataków na białych. Nasila się agresja wobec przedstawicieli naszej rasy i jest ona coraz bardziej bezwzględna.

Elity deep state chcą w ten sposób odsunąć bunt ludzkości od siebie (banków, finansistów, korporacji i zdegenerowanych miliarderów-zbrodniarzy, realizujących neomarksistowski plan), i stworzyć wojnę wszystkich ze wszystkimi, w tym wojnę rasową. Wszystko to związane jest z ruchem black lives matter i ze sprawą zabójstwa Floyda. Od tamtego czasu mamy systematyczne podgrzewanie atmosfery.

Poza tym zawsze atakuje się inteligencję, liderów, czy choćby tak zwanych samców alfa, czyli silnych mężczyzn w danej społeczności. Inteligencję się zabija (Katyń) lub ogłupia błędnymi doktrynami (lewactwo). A samców alfa wysyła się na wojnę, by ginęli i by dana społeczność miała traumę na kilka pokoleń do przodu. Teraz szykuje się nam coś podobnego. Elita chce zniszczyć instytucję rodziny, narodowości, rasy po to, byśmy byli bezmózgą, szarą i wymieszaną papką różnych zatomizowanych i skłóconych grupek i mniejszości. Wtedy nie stawimy oporu, a ludźmi mniej inteligentnymi i wymagającymi od życia dużo mniej, niż biali, łatwiej się zarządza i łatwiej się nimi manipuluje.

To są młode, nabuzowane testosteronem byczki. Od maleńkości jest im wpajany ekstremalny patriarchalizm, kult macho i nienawiść do białych. Kolorowi są bardziej agresywni i impulsywni. Nie integrują się z nowymi ojczyznami, tworzą gangi, klany, strefy no-go. I to jest fakt. Znam opinię, że Francuzi boją się arabów, francuskie kobiety rezygnują z normalnych strojów i zaczynają nosić długie sukienki aż po kostki i bluzki zakrywające całą górę ciała, by nie prowokować do gwałtów. Tam nie ma tak, że młoda para w sobotnią noc pójdzie na spacer z klubu nad rzekę lub po osiedlu. Dla własnego bezpieczeństwa musisz wsiąść w taksówkę przy klubie i wracać nią na swoje strzeżone osiedle.

Niektóre kobiety podświadomie lubią takich nieokrzesanych jaskiniowców, stąd tak wiele kobiet, np feministek, broni tych turbo-patriarchalnych kultur. Bo biali faceci stracili swoje jaja i nie są dla nich już tacy męscy i pociągający. A w naturze tak jest, że jak dana grupa osobników lub dana społeczność traci swój męski żywioł, to jest podbijana przez inną grupę, która ten żywioł posiada.

Nie chcę tego w Polsce. Nie chcę setek tysięcy dodatkowych pobić, rozbojów, kradzieży, gwałtów. To tysiące żyć z dożywotnią traumą. Nie chcę bać się iść do pracy i potem z pracy do domu, że zostanę na ulicy skatowany za nic i stanę się kaleką, a sąd sprawcę albo wypuści na wolność, albo policja go nie złapie. Bo lewicowe rządy krajów Zachodu wydały taki tajny rozkaz policji i sądownictwu, by kolorowych nie ścigać lub traktować w sądach łagodniej. Ujawnił to w 2016 roku niemiecki dziennikarz śledczy.

Już tak było w latach 90 do 2005, gdy po polskich ulicach chodziło mnóstwo byczków-dresiarzy z rocznika wyżu demograficznego lat 80. Mieli oni podobną, plemienną mentalność co czarni i muzułmanie, w stylu „Tylko Lech Poznań, resztę należy napierdalać.” Wystarczy, że mamy już swoich bandytów i problemy z nimi. Kolorowi są bardziej agresywni i impulsywni niż biali, dlatego nie powinno ich tu być.

Czas empatii, tolerancji i litości już minął. Teraz trwa wojna, wojna z nami. Także z Polakami, bo nasz rząd jest atakowany gdzie tylko się da, tak samo jak atakowany jest Orban czy Trump. Uważam, że lewicowi liberałowie i ich bankierzy, finansiści i prezesi korporacji powinni stanąć przed międzynarodowym Trybunałem karnym za to, co zrobili.

Przeczytaj też artykuł w temacie:
Elity szykują wojnę rasową i depopulację białych?

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “Biali ludzie są katowani na ulicach a sprawców nie łapią! To już wojna!

  1. Globalisci z :WHO ,MFW, BANK SWIATOWY , ONZ, UNESCO i sekretarze z UE , oraz Stolica Apostolska ,zacheceni globalna i BLYSKAWICZNA!! skceptacja i NIEMOWLECA WIARA W: !!! :)bezobiawowosci!!!:) Obecnej „Pandemi”:) 🙂 maja juz wkrotce wysmarzyc:) wspolny ,globalny paragaf karny o : bezobiawowosci!!! ,Takich grzechow globalizmu jak : Nacjonalizm! Antysemityzm! Ksenofobia! Rasizm:) niechec , odmowa:) z pobraniem porzyczki:) i Teroryzm !! Ze szczegolnym uwzglednieniem Ateizmu !! I Ruskiej agentury:):) Orzeczenia bezapelacyjne ! Beda orzekane przez Inkwizycje skladajace sie z: duszpasterza:) od krzyza! Polksiezyca! I gwiazdy Davida! Jednym slowem duszpasterze od Bogow z domu Abrahama!!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.