WYBORY 2020: MNIEJSZE CZY OLBRZYMIE ZŁO? CO WYBIERASZ?

W II turze wyborów prezydenckich społeczeństwo wybierze:

-Andrzeja Dudę (sojusz z USA, własna gospodarka, konserwatyzm, ochrona tradycji, nacjonalizm, walka z lewicą, Smoleńsk, kościół, pomoce socjalne i podwyżki pensji, zablokowanie ustawy 447, dobrowolne szczepienie na koronawirusa, rezygnowanie z planu NWO, zahamowanie prywatyzacji),

lub:

-Rafała Trzaskowskiego (sojusz z Niemcami i Rosją – tzw „eurazja”, gospodarka „dziadowskiej montowni” podporządkowana zagranicy, 500+ zamiast polskim dzieciom dane setkom tysięcy a potem milionom muzułmańskich imigrantów, liberalizm bez ograniczeń, walka ze wszystkim, co nie jest skrajnie lewicowe, dalsza ekspansja gender, feminizmu, islamizmu, poprawności politycznej i cenzury, dziki kapitalizm i marginalne podwyżki pensji lub wręcz ich spadek, jawne poparcie ustawy 447 i wypłacenie rekompensat żydom, przymusowe szczepienie na koronawirusa, sprzyjanie planowi NWO, dzika prywatyzacja kolejnych sektorów, np służby zdrowia).

Warto mieć tego świadomość, bo innej opcji nie ma. Tak, wiem, że można romantycznie sobie założyć, że przecież są inni kandydaci. Ale ja nie posługuję się ideologiami ani mrzonkami. Patrzę na tu i teraz, na FAKTY, a one są jakie są, bo matematyka nigdy nie kłamie. Inni kandydaci nie mają takiego poparcia społecznego. Ty masz świadomość tego, że inni kandydaci istnieją. Większość społeczeństwa tej świadomości nie ma i wybierze jednego z dwóch powyższych kandydatów.

I teraz najważniejsze. Wiem wolnościowcu, że tego możesz po prostu nie przełknąć. Ale to też wynika z matematyki i prostej logiki.

Społeczeństwo w większości nie zagłosuje na Żółtka czy Bosaka, lub innego wolnościowca. Zagłosuje w większości na Dudę lub Trzaskowskiego. I teraz masz dwie opcje. Bojkotujesz drugą turę, lub.. wybierasz mniejsze zło zamiast ogromnego zła. Uważasz, że to wybór jak pomiędzy koronawirusem a ebolą? Że to wybór nie dający żadnego wyjścia? Po pierwsze, uniknięcie olbrzymiego zła to już duży wybór, duży dar, jaki zesłał los. Po drugie, jeśli użyjemy metafory koronawirusa i eboli.. To koronawirusa większość przechodzi bez objawów lub z niewielkimi objawami, zaś ebola zabija 90% zarażonych.

Niech Ci wszyscy „oświeceni” obruszający się i wyrażający święte oburzenie nie zapomną, że swoją biernością i ślepym buntem dla buntu, mogą wpakować nasz kraj w takie tarapaty, z których może się już nie podnieść. Prawdziwa mądrość polega często na tzw „zgniłym kompromisie”, jak i na wyborze mniejszego zła. Każdy chciałby wybrać dobro, ale życie jest jakie jest. I niestety, często trzeba się do niego dostosować.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “WYBORY 2020: MNIEJSZE CZY OLBRZYMIE ZŁO? CO WYBIERASZ?

  1. Przecież jak szczepienie zależy od Dudy… To w USA prezydent ma władzę ustawodawczą executive order (ograniczaną sądem – piszę skrótami myślowymi) a w Polsce to jest tylko podpisanie ustawy jak zawsze. Podpisanie bezmyślne, populistyczne. Trump jest lepszy od Dudy jako polityk. A Putin chyba lepszy od Trumpa, cichy człowiek jak może Polskę napaść?! Przysłowie jego rosyjskie, parafraza: Jest optymista i pesymista. Pesymista: koniak ma zapach pluskwy. Optymista: pluskwa jest jak koniak. I Rosjanie wolą być pesymistami. Polecam.

  2. Chyba coś tu pomieszałeś . Duda to syjonista nie USA . Trump ostatnio go zjechał co oni tu kombinują , a teraz wezwał na dywanik . To jedna i ta sama mafia , tylko końce różne . Bosak to marionetka syjonu .

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.