NWO WYKORZYSTUJE SKRAJNĄ PRAWICĘ I LEWICĘ BY NISZCZYĆ NARODY!

Świat jest jak wahadło zegara. Nadmierne wychylenie wahadła w lewo zawsze będzie oznaczało, prędzej czy później, jego wychylenie w prawo. Świat i jego (pod)systemy składowe, także te przyrodnicze, ekonomiczne, społeczne, polityczne, mają cechy homeostatu. Chociaż podlegają ciągłym wahaniom i skrajnościom, to i tak dążą do neutralizacji tych skrajności. Od 1968 roku (data symboliczna) ma miejsce wychylenie w lewo. Królują doktryny takie jak tolerancja, multikulturalizm, pacyfizm, demokracja, feminizm i kult żeńskości, globalizacja i tak dalej. Ale każdy system tworzony przez człowieka jest niedoskonały. Z biegiem lat i dekad niedoskonałości i błędów, a także skrajności, jest coraz więcej, aż system ten ulega najpierw inercji, a potem rozpadowi.

Tak więc od 2015 roku (data również symboliczna – zwycięstwo Trumpa) mamy do czynienia ze zwrotem na prawo i z marszem prawicy przez świat. Nie jest to żaden przejaw tego, że ludzie nagle zgłupieli (jak uważa lewica), ale po prostu naturalnie występujące zjawisko, w dodatku znane z historii. Lewicowy romantyzm, potem prawicowy pozytywizm, następnie lewicowa dekadencja, później prawicowy czas totalitaryzmów i II wojny światowej, jak i lewicowy bunt pokolenia 1968 roku. Więc upadek liberalnej demokracji jest nie tylko koniecznością historyczną, ale wręcz mistyczną.

Obecnie więc mamy do czynienia ze „zderzeniem cywilizacji”, także wewnątrz naszej, łacińskiej cywilizacji. Od lat, jak tylko wygrywa prawica, to od razu lewicowi liberałowie się oburzają i z marszu chcą wyjeżdżać, zrzekać się obywatelstwa i w inny sposób wyrażać swoje niezadowolenie. Popularność zdobywają ruchy prawicowe. Zasadniczo są dwa rodzaje prawicy. Pierwsza to prawica „normalna”, o konserwatywnym charakterze ideologicznym i socjalnym charakterze ekonomicznym. Druga prawica to prawica skrajna, bardzo aktywna i fanatyczna w internecie. Od prawicy „normalnej” różni się tym, że jest ekstremalnie kapitalistyczna w obszarze ekonomicznym. Obie te prawice są obecnie pod silnym obstrzałem lewicowców, chadeków, zielonych czy komunistów. Mamy teraz coraz większą polaryzację w społeczeństwie i coraz większy konflikt między tymi dwiema skrajnościami.

Wojna ideologiczna liberałów z konserwatystami w różnych krajach, powoli przekształca się w hybrydowy (asymetryczny) konflikt zbrojny. Najbardziej widać to w USA po zabójstwie Floyda, ale i w Polsce to widzimy w postaci pojedynczych incydentów pobić, podpaleń (jak wczoraj gdy zwolennik PO dokonał dewastacji i podpalenia) czy też dewastacji mienia, pogróżek itp. Bez wątpienia żyjemy w czasach radykalizacji, w których lewa (liberalna) strona radykalizuje się i sięga po przemoc, bo boi się utraty władzy w wyniku „marszu prawicy przez świat.” Radykalizuje się też strona prawa.

Przeciętnie świadoma osoba powie, że chodzi o zasadę Divide et impera – czyli że społeczeństwem podzielonym i skłóconym łatwiej jest rządzić. To częściowo prawda. Ale prawdą jest też to, że rządy niektórych krajów naprawdę chcą się wyzwolić spod tyranii globalistycznych, lewicowych elit deep state, realizujących plan NWO. Kraje, które chcą się wyzwolić, to m.in. Polska, USA, Węgry, Włochy, Austria, inne kraje Europy Środkowej, Brazylia. Te państwa mają umiarkowanie prawicowe rządy, optujące za państwami narodowymi i za inną wizją przyszłości, niż orwellowskie, lewackie NWO.

Na konflikcie między prawicą a lewicą zyskują oczywiście wrogowie krajów, w których ten konflikt jest najsilniejszy. Dlatego Moskwa czy Pekin od lat wspierają zarówno skrajną lewicę (o czym wiemy praktycznie wszyscy), ale także skrajną prawicę, tzw. „nową prawicę” (o czym wie już naprawdę niewielu). Zarówno skrajna lewica jak i skrajna prawica ma więc tych samych sponsorów i te same cele dalekosiężne.

Z tym, że skrajna, „nowa” prawica jest używana przez ich sponsorów tylko jako narzędzie, i po osiągnięciu tego celu jej ideolodzy jak i aktywniejsi wyborcy zostaną przetrzebieni, np poprzez umieszczenie w więzieniach. Bo prawdziwym celem tych sponsorów nie jest zaprowadzenie skrajnie prawicowych rządów, a wręcz przeciwnie. Ta skrajna „nowa” prawica jest używana tylko i wyłącznie jako narzędzie przez lewicowe elity deep state. Po co? By podbierać głosy prawdziwej i zarazem normalnej prawicy, które chce się sprzeciwiać elitom deep state. Tak, by ta prawica nie miała potem większości i nie mogła rządzić. Skrajna prawica ma też obrzydzać ludziom głosowanie na przeciwników deep state, podważać zaufanie do nich. Skrajna prawica mówi ludziom: „Patrzcie! Tylko my jesteśmy prawdziwą prawicą, tylko my jesteśmy za wolnością! A oni zaprzedali się ideałom, zdradzili Was!”

W dodatku celem skrajnej prawicy, poprzez głoszenie radykalnych haseł, jest mobilizowanie uśpionego i niechętnego głosowaniu elektoratu lewicowo-liberalnego, ponieważ elektorat ten zaczyna się bać ekstremalnych pomysłów skrajnej prawicy. Więc elektorat lewicowy idzie głosować i poparcie dla agentur deep state rośnie. Jest jeszcze jeden aspekt. Poprzez epatowanie ekstremalnymi pomysłami przez skrajną prawicę, część wyborców niezdecydowanych lub umiarkowanych prawicowców może w ogóle nie zechcieć głosować na jakąkolwiek prawicę, także tę normalną. Skrajna, „nowa” prawica to więc zakrojona na szeroką skalę operacja socjotechniczna, mająca powstrzymać umiarkowaną prawicę, czyli prawdziwych wrogów lewicowej agendy deep state.

Ich celem jest destrukcja więzi społecznych, międzypłciowych, rodzinnych, narodowych, wyznaniowych i wszelkich innych wg doktryny neomarksizmu. Po to, by nowe społeczeństwa były zbiorem skłóconych grupek bez wsparcia i wzajemnych więzi, zdanych na łaskę państwa. Taki bezmózgi obywatel „nowego wspaniałego świata” nie zjednoczy się z innymi obywatelami i nie stawi oporu. O zagrożeniu lewicowym wszyscy wiemy i w miarę dajemy sobie radę, przynajmniej w Polsce, na Węgrzech, w USA itp. Ale tylko marginalna grupa ludzi wie, jak wielkim zagrożeniem jest nowa, radykalna prawica. Ona podkopuje fundamenty państw narodowych od dołu.

Lewica infekuje elity, które łatwo jest zdemaskować i strącić z piedestału, czyli infekuje górę (biznes, korporacje, klasa średnia, media, celebryci itp). Natomiast nowa prawice infekuje „dół”, czyli miliony ludzkich umysłów, którzy chcą walczyć z lewicowym zagrożeniem i nie zauważają, że wpadają dosłownie z deszczu pod rynnę. Chcą bronić tradycyjnych wartości, są zachwyceni radykalnymi hasłami „nowej” prawicy, a nie wiedzą, że wpadli w sidła lewicowego konia trojańskiego. Nie wystarczy tylko głośno i z zapałem krzyczeć. Realne czyny, czyli uderzanie w rządy narodowe, które chcą się wyzwolić z sideł NWO, otwarcie demaskują tę nową prawicę.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “NWO WYKORZYSTUJE SKRAJNĄ PRAWICĘ I LEWICĘ BY NISZCZYĆ NARODY!

  1. Według mnie nie ma czegoś takiego jak podział na lewicę i prawicę zkorelowany z NWO czy elitami, po prostu są ludzie którzy zarabiają na hasłach tolerancji lub dyskryminacji, obecnie to są ci sami ludzie/cwaniacy krążacy wokół różnych dotacji, uniwersytetów przynajmniej w Polsce nie wygląda to zbyt ciekawie, tu jest potrzebna poważna zmiana i odsianie ludzi którzy ugruntowali swoją obecną pozycje, w pewnym sensie potrzebna jest rewolucja hybrydowa która ma już miejsce.

    Moim zdaniem Jarku masz racje jedynie z tym że skrajna prawica jest takim pożytecznym durniem, ale sam bardzo często powtarzasz komunikaty skrajnej prawicy czy tez rosyjskiej, chińskiej czy narodowo katolickiej dezinformacji w kontekście muzłumanów, gender czy rzekomego zepsucia na zachodzie. Prędzej czy później ci którzy polaryzują Polaków zostaną ukarani, ten czas zbliża się 😶

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.