Aktualności

KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ MASOWE PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI!

Epidemia koronawirusa i panika z nią związana sprawiły, że w ludziach coś się zmieniło. Niesamowita fala świadomości przetacza się przez cały świat. Ludzie się budzą, i jest to zjawisko masowe.

Teorie spiskowe i alternatywne wersje rzeczywistości stają się coraz bardziej popularne. Coraz mniej ludzi wierzy elitom, nauce i tej medialnej propagandzie, jaka jak jad żmii sączy się z telewizorów, oszmacając umysły i dusza zainfekowanych nią ludzi.

Koronawirus i globalna świadomość

Istnieje hipoteza globalnej świadomości, czyli masowego przebudzenia miliardów ludzi, inaczej skoku świadomości. Obecnie system ziemski oparty jest przede wszystkim na jungowskiej nieświadomości zbiorowej. Sfera świadomości stanowi obecnie mniejszość, ale od wieków powiększa się i powiększa. Wiemy coraz więcej, jesteśmy coraz bardziej wrażliwi na krzywdę innych, chcemy coraz lepiej zapobiegać złu, żądamy coraz lepszych warunków życia.

Ostatnio obszar świadomości masowo poszerza się o informacje z dziedzin teorii spiskowych jak i duchowości ezoterycznej. Jest to bardzo dobry znak, choć ten proces globalnego przebudzenia będzie bardzo dynamiczny i wcale nie będzie wolny od błędów i wypaczeń. Bo błądzenie to rzecz ludzka, a człowiek na drodze do świadomości błądzi tym bardziej. Bo ciągle szuka czegoś nowego i ciągle weryfikuje swój światopogląd, dodając do niego nowe dane i fakty.

Być może na naszych oczach spełnia się teoria globalnej świadomości, czyli nastania szczęśliwych czasów dla ludzkości, jak i reformy ziemskiego systemu. Możliwe, że to właśnie tego psychopaci się najbardziej boją, i chcą opóźnić ten proces na wszystkie możliwe sposoby. To dlatego terroryzują nas lockdownem, zastraszają lekarzy, napędzają medialną panikę, cenzurują niewygodne wypowiedzi w internecie, to dlatego zabijają dziennikarzy (trzech w Polsce ostatnio), to dlatego np w Rosji zabijają lekarzy (trzech rzekomo wypadło z okna). To są wszystko paniczne próby zatrzymania status quo, czyli piekielnego, niewolniczego systemu demiurga (szatana), którego rządy na świecie być może się kończą.

Koronawirus spowodował przebudzenie – pisałem o tym w poniższych artykułach – POLECAM:

Globalna świadomość: o co toczy się rozgrywka na Ziemi?
W trudzie teorii spiskowych rodzi się globalna świadomość
Przez świat przechodzi niesamowita fala świadomości!

Cytat: „Zachowaj spokój i ciesz się życiem, póki możesz! Państwo ani rząd nie jest twoim wrogiem! Wrogiem jest tzw. deep state, ponadnarodowa agenda złożona głównie z korporacji i finansjery. Deep state ma jednak przeciwnika. Państwa i rządy tylko realizują wytyczne jednej lub drugiej strony (lub obydwu na raz, bo są zagubione i podlegają naciskom). Tak się składa, że główne wytyczne są na ten moment takie same: zatrzymać ludzi w domach, przestraszyć ich, odpuścić trochę na lato, na jesieni znowu zatrzymać w domach i bardziej przestraszyć. Chodzi o to, żeby nie przeszkadzali w starciu sił, rozwalaniu starego matrixa i kreacji nowego. Różnica polega tylko na tym, jak ten nowy matrix będzie wyglądał. Przymusowe szczepionki i czipy, wciskanie na siłę 5G to wytyczne deep state. Patrioci zostawią nam w tym zakresie wolną wolę. Przygotujcie się na chaos i kryzys w okresie jesień- zima.” Autor: Marta Cipiszewska

Koronawirus przebudził świadomość ekonomiczną ludzkośći

Poniższa audycja to nagranie, które opowiada o tym, że koronawirus budzi naszą świadomość ekonomiczną. Polecam ją szczególnie tym, którzy straszą bezrobociem, zadłużeniem i inflacją. Szczególnie tym, którzy chcą wprowadzić złodziejski, 19-wieczny kapitalizm oparty na wyzysku i pracy za miskę ryżu. To nie byłby żaden postęp, gdyby garstka informatyków głosujących na skrajną, kapitalistyczną prawicę miała jak w raju, a reszta pracowałaby za grosze, bo to przecież wg tych informatyków ich wina, że się nie uczyli.

Powiedzmy stanowcze NIE cywilizacji opartej na drenażu kapitału i zasobów, wyzysku, okradaniu pracowników z 90% lub więcej owoców ich pracy, na systemie kominowym, w którym 90% bogactwa idzie ku samej górze, a dla dołów pozostają ledwie okruszki. Nie pozwalajmy dorabiać się banksterom i lichwiarzom.W biznesie i ekonomii powinny być zachowane zasady etyki. Gdyby obniżyć przedsiębiorcom ZUS i inne podatki, to pracownik nie dostałby z tego ani grosza. Cały profit pracodawca wziąłby dla siebie. Więc z tymi wysokimi podatkami dławiącymi wzrost pensji to w 50% kłamstwo. Owszem, podatki są za wysokie, ale po ich obniżce trzeba zmusić pracodawców, by 50% tych zysków przeznaczyli na wzrost pensji. Inaczej oni zabiorą to dla siebie, nie dając pracownikom nic.

To nie ludzka natura każe nam się bogacić i rywalizować, niszcząc tych rywali. To system (matrix) tworzony przez psychopatyczne elity deep state, stworzony tylko dla ich korzyści. Oni okradają cały świat i sprowadzają naszą egzystencję do zwierzęcej walki o przetrwanie. W naturze ludzkiej oprócz chciwości, na której zbudowane są filary ideowe kapitalizmu neoliberalnego, leży także empatia i współpraca. Nawet Karol Darwin u kresu swojego życia zauważył, że gatunki i stada więcej zyskują, jeśli opierają swoje działania na współpracy, a nie na rywalizacji i podgryzaniu innych osobników.

Pisałem też o tym w poniższych artykułach – POLECAM:
Czemu zarabiamy 4 razy mniej niż Niemcy mając te same ceny co oni?
Przyczyny niskich pensji i Twojej biedy: czy to na pewno prawa ekonomii?
Liberalne elity realizowały tajny plan ludobójstwa ekonomicznego w Polsce!

A poniżej audycja o koronawirusie i świadomości ekonomicznej:

.

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 odpowiedzi »

  1. Skoro są korporacje firmowe to mogły by być też korporacje obywatelskie które by kontrolowały zakłady handlu. Nie jakaś zacietrzewiona NSZZ ale pozwy zbiorowe. Uważam że Korwina się ucisza i on walczy. Korwin to człowiek książka moim zdaniem i jeśli nie powiedział żeby znieść krytyczne renty to znaczy że nie zniesie. Tak mówi intuicja a intuicja w przypadku PiS mówi zupełnie co innego. Patrząc na twarze „szuma” i „morawa” widać brak moralnego blasku. Czy tego się nie czuje? Bezemocjonalny lekarz, krzywo spoglądający – mało jest gorszych rzeczy „na” Ziemi chyba.
    Korwin jest poza tym łagodnym człowiekiem, kulturalnym. Myślę że dezaprobowanie go to zwykły lęk przed obcym, nowym, nieznanym. Taki archetypowy, jeszcze u Polaka, który rzadko mówi po prostu „you” (ty) a zapewne dobitnie częściej „pan”, „pani”. W dziedzinie społecznej trzeba by go po prostu sprawdzić, komentować pod jego grupą.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.