Bareizmy

COVIDIANIE: NIEBEZPIECZNA SEKTA CZCZĄCA KORONAWIRUSA!

Czy wiesz, że ostatnio pojawiła się bardzo niebezpieczna sekta religijna, która ma nazwę Covidianie!? Covidianie – nowa sekta religijna! Instytut obrony przed sektami ostrzega! Uważaj, chroń siebie i bliskich!

Czym charakteryzują się Covidianie?

-Wierzą w wirusa potężniejszego od samego Boga i w jego moc sprawczą. Wirus ma być dosłownie wszędzie, ma czyhać zewsząd. Koronawirus Covidian ma wszelkie cechy boskie, także taką, że jest niewidzialny gołym okiem, ale jednak ma działać.

-Kultywują talizman w postaci telewizora jak i rytuał oglądania Faktów na TVN 24. Słowa o zabójczym koronawirusie płynące z tego magicznego talizmanu są dla nich wyznaniem wiary.

-Noszą maseczki rytualne (są więc oszmaconymi szmaciarzami) i rękawice rytualne, które mają chronić ich przed wirusem. Maseczki i rękawice także są talizmanami, pełnią te same role, co naszyjniki z krzyżami, pentagramami lub co magiczne kamienie. Zaś noszenie maseczek i rękawic jest czymś w rodzaju magicznego rytuału. Wszystkie religie mają coś w rodzaju rytuałów ochronnych, mających ustrzec wiernego przed wszelakimi nieszczęściami. Covidianie mają swój, czyli noszenie tych środków ochrony.

-Kwarantanna jest dla nich świętym sakramentem, ale nie każdy Covidianin może na niego zasłużyć. Nie każdy jest godzien tego zaszczytu. Więc niektórzy oszmaceni, w akcie niebywałej desperacji, poddają się jej dobrowolnie. Ale niestety, wtedy nie ma ona błogosławieństwa ich świątyni, czyli SANEPIDU. Nie zostaną oni także uwzględnieni w ich świętym piśmie, czyli w statystykach podejrzeń i zachorowań na Covid-19.

-Oczekiwane szczepienia od Billa Gatesa są dla nich zaś niczym zbawienie czy też wniebowstąpienie. Oczywiście pod warunkiem, że tym szczepieniom poddadzą się wszyscy bez wyjątku.

-Zaś obietnicą raju na Ziemi w religii Covidianizmu jest ostateczna eradykacja koronawirusa, czyli jego usunięcie z populacji ludzkiej. A jak wiemy już dziś, to jest niemożliwe, ten wirus pozostanie z nami na zawsze. Jest tylko jedna metoda, by to zrobić, i jest ona niezbyt humanitarna. Więc może stąd takie zamiłowanie do szczepionek? 😉

W rzeczywistości Covidianie chorują na ostrą i przewlekłą chorobę psychiczną zwaną koronapierdolec cenestopatyczny. Charakteryzuje się ona m.in. dużym poziomem lęku i agresją wobec tych, którzy są poza sektą i którzy siłą rzeczy nie są oszmaceni. Inne objawy to: zaburzenia obsesyjno-kumpulsywne (natręctwa ciągłego mycia rąk i dezynfekcji), zaburzenia postrzegania otaczającego świata, uzależnienie psychiczne od oglądania telewizji, w szczególności kanałów informacyjnych takich jak TVN 24.

Zalecane leczenie: silne leki neuroleptyczne, a jak to nie pomoże, to można rozważyć pomoc nieszczęśnikowi bardziej radykalnymi formami terapii. Takimi jak np elektrowstrząsy czy lobotomia czołowa.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

9 odpowiedzi »

 1. Szaleństwo w czystej postaci. Też go nie widać gołym okiem, ani nawet uzbrojonym w mikroskop elektronowy. Chyba nikt nikt i nic nie pomoże🤦‍♀️🤯😷🤕

 2. Doprawdy, skąd biorą się ludzie tak ślepo wierzący mediom, to dopiero zagadka. Jakim ślepcem trzeba być, by nadal wierzyć mediom! A wierzą.

 3. Wszystko byloby dobrze,fajny artykul, gdybys na sile nie staral sie wepchac tu, w tym watku swoich lokalnych pogladow politycznych. Dwa razy bezsensownie podales tnv24, tak jakby na innych stacjach pierdolili co innego.
  Do twojej wiadomosci – o koronawirusie gadaja pierdoly wszystki media, lacznie z tvn24, polsatem i „twoim ukochanym” tvp.
  Covidianie maja zasieg ogolnoswiatowy i chuj ich obchodzi Twoja mala PoPisowska wojenka.
  Szkoda, bo bylby fajny artykul.
  Nie pozdrawiam

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.