Afery

ABSURD! 30.000 ZŁ ZA BRAK MASECZKI! KONTROLE W CAŁEJ POLSCE!

Po miesiącu czasu obowiązywania nakazu zakrywania ust i nosa wszędzie poza domem, obowiązek ten ograniczono. Teraz nosić maseczki musimy tylko w przestrzeniach zamkniętych, np w środkach komunikacji publicznej, w sklepach, bankach i tak dalej. Mnóstwo ludzi przestało bać się bezobjawowego wirusa, choćby dlatego, że praktycznie nikt nie zna osoby, która by chorowała na koronawirusa lub zmarła. Widać ogólny spadek lęku i rozprężenie, ludzie przestali nosić maseczki wszędzie, nawet tam, gdzie nadal jest nakaz.

Więc od kilku dni minister zdrowia Szumowski usilnie stara się przekonać organy administracyjne i służby mundurowe, by wznowiły kontrole i karanie za brak maseczek. Tak więc od dwóch dni policja ruszyła w Polskę, by wlepiać mandaty. Dzielni bohaterowie w mundurach, zamiast tropić przestępców, ścigają staruszki bez masek, i potem muszą one płacić ze swoich rent 500 zł kary. Nosz kurwa, prawdziwi mężczyźni i bohaterowie z nich, wzór cnót obywatelskich. Pogratulować męstwa i odwagi.

O tym, dlaczego ludzie nie noszą masek i jakie konsekwencje zdrowotne mogą one spowodować, pisałem w poniższych artykułach – zapraszam:
Uwaga! Maseczki mogą powodować groźne niedotlenienie!
Szokujące konsekwencje noszenia maseczek!

Policja przetrzepuje teraz sklepy i autobusy w poszukiwaniu nie oszmaconych maskami. Kary za brak maski od 500 do 30.000 zł. Jeśli na serio masz astmę i nie możesz nosić maski, to miej przy sobie leki by pokazać w razie kontroli, jak i najlepiej załatw sobie zaświadczenie od lekarza. Oficjalnie, wg ustawy, maseczki ochronnej nie muszą mieć np chorzy na astmę i inne choroby, ale nie tylko, bo osób zwolnionych z obowiązku zakrywania ust i nosa jest wiele. Tacy ludzie, gdy spotka ich policja i zechce wlepić mandat za brak maski, nie muszą okazywać funkcjonariuszom np zaświadczenia lekarskiego o diagnozie. Jednak praktyka jest nieco inna. Policjanci i inne służby mundurowe często każą pokazać, czy ma się przy sobie leki. Sam byłem świadkiem, jak Straż Ochrony Kolei pytała chłopaka bez maski, który mówił, że ma astmę o to, czy ma przy sobie leki i zaświadczenie lekarskie o chorobie.

Jest to działanie bezprawne, ponieważ informacje o stanie zdrowia są informacjami chronionymi i zastrzeżonymi. Nie masz obowiązku nikomu o nich mówić. Jednak to nie koniec bezprawnych działań służb mundurowych. Otóż gdy nie ma się przy sobie lekarstw, np inhalatorów, lub zaświadczenia lekarskiego, to i tak mogą Ci wlepić mandat, nawet gdy powiesz im na co chorujesz. To jest złamanie nawet tej ustawy o obowiązku zakrywania ust i nosa, która sama w sobie jest bezprawna, więc nie powinna obowiązywać. A jednak nie tylko ta ustawa obowiązuje, ale wiele patroli egzekwuje ją w skrajnie nadgorliwy sposób. Dzieje się tak dlatego, bo teraz ludzie są świadomi i co drugi na ulicy lub w sklepie mówił, że ma astmę.

O tym, kiedy nie musisz nosić maseczki, pisałem w poniższym artykule – szczerze polecam jego przeczytanie!
Kiedy nie musisz nosić maseczki? Czy płacić mandaty?

Ciekawie robi się też, jeśli chodzi o kwestię karania za brak maseczki i odmowy przyjęcia mandatu. Oj bardzo jest to ciekawe. Policja do spółki z SANEPIDem znalazła wręcz genialny sposób, by spacyfikować obywateli.

Gdy odmówisz przyjęcia mandatu za brak maski w wysokości do 500 zł, tłumacząc się swoimi prawami lub chorobą, to policja powinna skierować wniosek do sądu. Wtedy zgodnie z prawem powinien odbyć się proces sądowy, na którym na 100% sąd przyznałby rację obywatelowi, ponieważ to, co robi policja, to czyste bezprawie. Jednak znaleziono sprytny sposób, by do takiego obrotu sprawy nie dopuścić.

Teraz gdy odmówisz przyjęcia „koronawirusowego” mandatu, to policja nie kieruje wniosku do sądu. Ale kieruje wniosek o natychmiastowe ukaranie przez SANEPID. A tam kary wynoszą do 30.000 zł, są więc dużo wyższe, niż mandat. No i wykonalność grzywien z SANEPIDU jest natychmiastowa, więc ściągną Ci kasę z konta natychmiast. Teoretycznie i od tej grzywny możesz się odwołać do sądu, i tutaj znowu – sąd praktycznie zawsze przyzna rację obywatelowi, bo grzywny SANEPIDU są zupełnie pozbawione podstaw prawnych. Nie powinno ich być, bo to bezprawie, ale w praktyce jednak te grzywny są i kasa jest ściągana. I co się dzieje, gdy złożysz skargę do sądu na taką grzywnę? Sądy od kilku dni odmawiają wszczęcia postępowania odwoławczego! Tłumaczą się „brakiem podstaw prawnych.” I finito, grzywnę trzeba płacić. Nieraz nawet 30.000 złotych, a to olbrzymi cios dla domowego budżetu, i to na długie lata.

To są doniesienia z ostatnich kilku dni. Luzowane są kolejne obostrzenia, kraj jest prawie że otwarty, dzieci we wrześniu idą jednak do szkół. Ale jeśli chodzi o szmaciarstwo maseczkowe, to dokręcili śrubę niemiłosiernie. Zdarzają się oczywiście bardzo różne sytuacje, i te dobre, i te złe. Wszystko zależy od tego, na jakiego policjanta czy sędziego się trafi. Jeden policjant ukaże wysokim mandatem, a drugi tylko upomni lub wręcz nawet nie zwróci uwagi. Jeden sędzia umorzy grzywnę SANEPIDU, inny zaś odmówi wszczęcia postępowania.

Co o tym sądzisz? Zapraszam do kulturalnej i konstruktywnej dyskusji.

Na koniec polecam inne moje artykuły o koronawirusowym szaleństwie, jakie ogarnęło cały świat:

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!

Wstrząsające słowa lekarza o koronawirusie
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś bardzo złego”

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

22 odpowiedzi »

 1. To jest zwykłe skurwysyństwo.
  Wygląda to tak – chodź w masce, duś się w niej, mdlej, trać przytomność, a na koniec się uduś.
  Albo – nie noś i zadłuż się na 30 000 zyli i wielokrotność tej kwoty, a następnie się powieś, w najlepszym wypadku zgnij w wyrze, chory na depresję. W Polsce i tak nikt ci nie pomoże.
  Jesteś silny – idziesz dalej.
  Jesteś słaby – zdychaj.
  Ułatwisz nam tylko depopulację.
  Zresztą słabeuszy społeczeństwo nie potrzebuje.

  • Zawdzięczamy to rządzącej partii PIS .

   Ale ja nie zapomnę im podziękować , za propagowanie szczepień oraz
   udział w szopce pt. k oro nka .

   Za propagandę w TVP też im podziękuję , oraz usuwanie Polskiej flagi ze studia ( na siłę ) .

   TVP = TVN = SYF

   • Taaaaa, podziękujemy im, jeśli zdążymy. Zdaje się, że jakąś wojnę montują. Oni pouciekają do bunkrów, a my, ludność cywilna, będziemy umierać. Po wszystkim nikt, o podziękowaniach, nie będzie już pamiętał.
    Gdyby jednak była taka możliwość, nie wolno zapomnieć o podziękowaniach dla telewizji , wszystkich – od lewa, do prawa.
    Te zakłamane sługusy wywiązały się ze swojego zadania wzorowo. Dzięki nim 7/8 populacji świata jest przerażona i jeśli jutro , no albo dziś wieczorem, wypełznie Andrusiewicz z tym swoim głupkowatym uśmieszkiem i nakaże , od jutra, chodzić w garnkach na głowie, to ci ludzie będą w tych garnkach chodzić.
    Kretyni……………………..

 2. Ale …syństwem jest też mówienie że „po prostu” to co użyteczne jest dobre. Że mechanizmy działające są ekonomiczne a inne niestosowne.
  A wielki ucisk jest tylko konsekwencją takiej akceptacji mierności.
  Lata życia w nieświadomości i wyższe klasy napadają nisze.
  Gdyby ludzie byli przebudzeni to by tamci nie mogli działać.
  Z systemu korpo korzysta każdy jakoś choć nie wiadomo już czy większą wartość wewnątrzsystemową ma produkt czy pieniądz.
  „Jesteś silny – idziesz dalej.” – jeśli ma się przekonanie że to co użyteczne „jest” „dobre” to to by było w zestawieniu z tamtym ukryte przyzwolenie na NWO bo „silni” są tylko politycy i spółka, i ich „drzewo” obecnej władzy. Po kowirze nic nie będzie do odbudowy bez interwencji Bożej. I nie trzeba być masonerią by to wiedzieć. N i e s t e t y z powodu tej masonerii LOGICZNIE je się i pracuje więc to że ze zastanego zła da się wyciągnąć u b o c z n e dobro to nie jest jakiś powód do hipokryzji.

  Gdzie się logika przydaje, tu jest odpowiedź: aby szybciej myśleć.
  Operowanie ontologią (w hierarchii bytów) nie implikuje jakobym wierzył że Yahwe chce szkodliwie rozróżnić (rozdzielić duchowo) kategorię Jednorodzonego od nas stworzeń ponieważ miłość nie dzieli ale łączy (inaczej: tylko przeciwnicy się oddzielają – sami). „Supozycja” semantyczna Imienia nie jest ważna rabiniczna ale realna. Nie wina Boga jacy byli Żydzi (choć i tak rzadkie były i są wyjątki). Ale co miał zrobić? 70% sukcesu to opuszczenie synagogi. Świątynia była dla nich a nie dla Boga, Ojciec zniżył się w pierwszym przybytku, jak widać nie tylko Jezus jest pokornym Bogiem.
  Św Tomasz, Jezuici byli raczej pozbawieni Miłości, więc to co pisali było hybrydowe, nieoczyszczone mimo że koszerne. Żydzi lubią to co hybrydowe.
  Nie jesteśmy równi Ojcu ale to nic nie przeszkadza!!!
  Dla mnie to jest logiczne w rozumie i nie potrzebuję dowodu na Boga (raczej dla innych potrzeba „gryźć” te dowody). Nie muszę tak gryźć ale mimo tego otwiera się serce na piękno i strukturę. A wystarczałoby żeby masonów nie było i mógłby być jakiś raj (bo niektórzy i tak byliby oporni ale czy by to szkodziło?).

  Saaamoolub 22 czerwca 2020 o 17:20
  „uzależniliście się od fejk systemu na poziomie zawodowo, finansowym, wiecie że mamy rację i wiedzą to również najwięksi naukowcy czy instytuty badawcze.”

  • Tak, tak, gdyby nie było masonów byłoby super. A gdyby jeszcze nie było psychopatów, zwyrodnialców, sadystów, morderców, pedofilów, gwałcicieli, złodziei i całej maści szumowin, to dopiero byłoby zajebiście.

   No, ale my tu o maseczkach, nie o Bogu.

   • Przecież tylko Bóg z maseczek może wyratować, czy prawo naturalne działa w 3 wojnie światowej? Bo skrótowo – kasta sędziowska opisywana była przez Zbigniewa Kękusia czy np. stronę aferyprawa jako zwykła mafia, w tym selekcja negatywna na wyższe stanowisko. Bo ja tu kategorii nie widzę, po co się poniżać przed jakimiś ludźmi jak w wielkim ucisku tylko christian rapture, choć to zjawisko ma wiele jednak interpretacji. Szkoła, strzelnica, mennica to jest na czas po wielkim ucisku.

    • Bóg, powiadasz, z maseczek nas wyratuje?
     To módl się .
     Gorliwie, bo ja dłużej tego nie zniosę.
     Módl się dla mnie i wyzwól mnie z tego szaleństwa.

  • px02195

   Ja w sprawie egregorów i bytów mentalno-astralnych, nie odpływaj tylko podaj swój mail, no chyba że wolisz tutaj pociągnąć temat

   • Mam zupełnie inną metafizykę, to co a’la pola torsyjnego i aury – narracji kompletnie odrzucam i nie mam zamiaru kilka miesięcy udowadniać ustęp po ustępie, słówko po słówku tak jak że GMO jest niezdrowe. Bo człowiek wpadł już niemal totalnie w to co byłoby kiedyś science fiction. Szybko bym się w dyskusji zdenerwował tylko, szkoda czasu i sił. Pisuję tylko artykuły, a ty byś mnie zalał potokiem pytań. Poza tym nie mam umiejętności „realtime” dyskusji bo nie chatuję i nie oglądam seriali telewizyjnych.

    • Ale zgadzasz się że egregory to takie zlepki energetyczne zasilające matrixa pod które jako ludzie się podłańczamy i są to programy wampiryczne o ile używa się ich jako sposób na życie, z drugiej strony chronią

    • Zacznij dyskutować w real time z real dyskutantami zamiast wygłaszać oderwane od wątków elaboraty, inaczej Twoja działalność nie ma najmniejszego sensu, w ten sposób tylko mieszasz starając się powoływać na mętną logikę i filozofię, na „autorytety” katolickie lub niekatolickie które prowadzą wspólne bezsensowne dyskusje by trzepać kasę na owieczkach, to nie wiedza uniwersalna tylko biznes polegający na okradaniu ludzi z energii, czasu i pieniędzy, czyli folwark/plantacja. To nieładnie i nie na miejscu w takim towarzystwie stosować pokrętną sofistykę, zacznij szanować nasz czas, zdanie oraz zasoby, zacznij współpracować a nie pracować bezwiednie na jakąś organizacje, autorytety zewnętrzne, pojawiasz się nagle i oczekujesz że podążymy za jakimś wabikiem typu logika, nauka? 🙂 My nie jesteśmy zombie mój drogi żeby wszystko łykać jak pelikany.

 3. Jak to możliwe że skoro na same te kare jest brak podstaw prawnych a są realizowane natychmiast te z sanepidu, a sąd nie wszczyna postępowania odwoławczego bo nie ma podstaw prawnych? To jedno można nielegalne robić, czyli praktycznie sanepid KRADNIE pieniądze obywateli a nie sądy co mają zadanie stać na straży obywateli nic nie robią. To jest chore!!!! Jedynie ludzkie stanowcze tupnięcie może pomóc.

  • To jest tak prymitywne jak państwo policyjne na filmach wybitnego dziennikarza Alexa Jonesa.
   A było w internecie raz zdjęcie jak w Warszawie broń akustyczna na słupach ulicznych była, taki lejek, zapewne co ok. kilkadziesiąt metrów rozlokowany.

 4. Rety, wszystko zależy od ludzi, jak zawsze przecież, nie ma jednej strategii w walce z nieludzkim traktowoniem ludzi przez aparat rządzący. Jest jedna strategia traktowania człowieka przez człowieka, tutaj: zakładam maseczkę, gdy widzę, że ktoś się boi; także gdy boi się o stratę pracy; zakładam ją tak rzadko i minimalnie, żeby samej nie zrobić sobie krzywdy w imię czyjegoś spokoju.
  Wchodzenie w zatarg z ogranem wykonawczym, zwane potocznie kopaniem sie z koniem, jest kosztowne i formalnie nie ma sensu; nie ma także sensu międzyludzkiego, ponieważ policjant jest w konflikcie między wykonaniem polecenia szefa (pionka, ale jednak szefa, zależnego od pionka itd) a.. zastanowieniem się. Ech, tu humanitarnie byłoby poświęcić czas i umiejętności na pomoc policjantowi w zastanowieniu się, bez gwarancji sukcesu.
  Wracamy do punktu pierwszego -.patrzymy człowiekowi w oczy, oceniamy własne zasoby do walki z głupotą lub ciemnotą i reagujemy adekwatnie.
  Tam gdzie to możliwe wpływamy na innych zmniejszając poziom ich lęku własną pogodną i adekwatną postawą. Tam gdzie to możliwe: nie zatruwamy siebie noszeniem maseczki. 🙂

 5. Swoją drogą, na głędszym.poziomie, świadomy policjant też tylko broni poczucia bezpieczeństwa obywateli i takiemu należy sie szacunek. Jeżeli potrafiłby bronić tam, gdzie trzeba, rozpoznać których bronić trzeba i na ile, a do tego na zasadzie skutecznego upomnienia, nie mandatu, to – jest dobrym policjantem.
  Inna rzecz kto i jakim prawem wywołał w społeczeństwie poczucie zagrożenia, a także jak ciemne społeczeństwo na to pozwoliło. Która jednostka czuje się zagrożona, która nie.. inny temat.

 6. To jest nic innego jak bandytyzm, totalne bezprawie i upodlenie ludzi. Czego się jednak można spodziewać po nielegalnym państwie, korporacji zarejestrowanej w USA. Według mnie wypłacić pieniądze z konta i trzymać w domu i prosić aby pensję wypłacali do ręki w gotówce. Wtedy nie będą mieli bandyci z czego ściągnąć, bo na koncie będą grosze. I powoływać się na zwykłą logikę podważającą rzekomą „pandemię” np. Panie władzo pan się chwilę zastanowi – na ostatnich wiecach wyborczych np. prezydenta Dudy były tysiące osób, które stały jedna tuż przy drugiej, znaczna część z nich nie miała maseczek i nikt nie interweniował. Czy jeśli jest epidemia to czy ci ludzie się nie powinni masowo pozarażać? Dlaczego tam nikt nie interweniował i nie wlepiał mandatów? Można też zapytać np. tak: jak to jest, że gdy liczba przypadków zachorowań na COVID-19 była mniejsza niż teraz albo najwyżej ta sama co dziś (marzec, kwiecień) prawie wszystko pozamykano, był nakaz noszenia wszędzie maseczek, a teraz liczba dziennych zachorowań jest taka sama albo i większa jak wtedy i już maseczek na ulicy nosić nie trzeba? Gdzie tu jest logika? Taka argumentacja jest prosta i powinna dotrzeć do każdego kto choć trochę myśli, a nie tylko ślepo wykonuje rozkazy. Można też coś powiedzieć o szkodliwości noszenia maseczek.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.