Aktualności

CZY WYNIK WYBORÓW DAJE NADZIEJĘ NA PRZEBUDZENIE POLAKÓW!?

Wczoraj odbyły się wybory Prezydenckie. Urzędujący prezydent, Andrzej Duda, wspierany przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, uzyskał prawie 44% głosów. Jego główny rywal, wspierany przez Platformę Obywatelską Rafał Trzaskowski zdobył 30% głosów. Następny był Hołownia z prawie 14%, potem Bosak z prawie 7%.

Zaś Robert Biedroń (2,2% głosów) i Kosiniak-Kamysz (2,3% głosów) stali się de facto planktonem wyborczym, tracąc lwią część elektoratu.

W drugiej turze zmierzą się oczywiście Andrzej Duda z Rafałem Trzaskowskim. Duda proponuje program narodowy w sferze obyczajowej i socjalistyczno-rynkowy w sferze gospodarczej. Zaś Trzaskowski proponuje skrajną lewicę (wolną amerykankę) w sferze obyczajowej, jak i dziki, agresywny kapitalizm w sferze gospodarczej.

Więc ich wizje Polski są krańcowo różne.

Poza tym Duda to gwarancja naszego sojuszu z USA, które walczy z lewicową ukrytą władzą (deep state). Czyli z elitami NWO – masonami, bilderbergami i tak dalej. Trwa właśnie wojna na górze, kilka krajów (USA, Polska, Węgry, Brazylia, Włochy, kraje Europy Środkowej) się wyłamały z planu wprowadzenia NWO. Zaś Trzaskowski to kandydat deep state / NWO, czyli Niemiec i Francji.

Przypomnę nowym czytelnikom, czym jest deep state:

Deep state to inaczej „ukryta władza”, która ma swoją agendę, obejmującą wiele zagadnień życia. Jest to władza polityczno-korporacyjno-bankierska. To elity miliarderów, finansistów (takich jak zrzeszeni w BlackRock, która jest de facto właścicielem Ziemi), celebrytów, sędziów, urzędników, liberalnych, lewicowych i centrowych polityków, organizacji pozarządowych, (NGOsy finansowane przez miliarderów), ludzi nauki (szczególnie medycyny) i tak dalej.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE ARTYKUŁ O TYM:
Deep state, czyli ukryta władza niszcząca ludzkość!

W wyborach prezydenckich 2020 Andrzej Duda pobił swoje rekordy zdobytych głosów i umocnił się w kolejnych województwach i bastionach. Wynik Trzaskowskiego jest najniższym wynikiem w wyborach prezydenckich I tury uzyskanych przez Platformę Obywatelską. Co sądzisz o tej sytuacji? kto wg Ciebie wygra w drugiej turze i zostanie Prezydentem Polski?

W pierwszej turze głosowaliśmy podług sumienia, a w drugiej turze głosujemy na mniejsze zło. Dla mnie Dudę można porównać do sezonowego przeziębienia, zaś Trzaskowskiego – do eboli. Nawet najdłuższe i najbardziej wkurwiające przeziębienie kiedyś tam minie i nastanie nowy, zdrowy czas. Wierzę w to, nie popieram Dudy z fanatycznego zacięcia, ale z pragmatyzmy i przede wszystkim REALIZMU. Jednak na tę chwilę, gdy grozi mi ebola, wolałbym stale świadomie narażać się na ciągłe łapanie przeziębień, byle tylko tej eboli uniknąć. Bo kiedyś tam organizm (czyli Polska) wyzdrowieje zupełnie. Nie będzie ani przeziębienia, ani eboli. Tylko do tego trzeba jeszcze długiego okresu ciągłego przebudzania się polskiego społeczeństwa. Uważam, że na wiele nawet najlepszych, antysystemowych pomysłów, jest jeszcze stanowczo za wcześnie.

To jeszcze nie ten etap. Polacy jako świadomość zbiorowa dopiero budzą się z mentalności ofiary. Ludzie tacy jak Balcerowicz, Lewandowski, Tusk, Petru itp, wmówili naszym rodzicom, że mają pracować za miskę ryżu i koniec, bo taka jest ekonomia. Ale budzimy się z tego „afroamerykańskiego” poziomu. Zaczynamy atakować tę ekonomię, którą oni sami skonfigurowali tak, by okradać nas z 90% wypracowanych owoców naszego stanowiska pracy. 90% zasobów planety ma garstka ludzi, i temu ma służyć zmanipulowana przez nich ekonomia. Ale zaczynamy to zauważać i głosujemy na socjalistyczno-rynkowy PiS, który coś tam zaczyna dawać (słynne „plusy”) i lawinowo zwiększa pensję minimalną. To nie jest władza idealna, ma mnóstwo wad, i non stop mnie wpienia i wkurwia. Ale świadomość ludzi to jak wchodzenie po schodach na górę.

Nie możesz od razu, jednym susem, przejść 100 schodów i znaleźć się od razu na szczycie. Musisz iść schodek za schodkiem, powoli, sukcesywnie wspinając się na górę. Po schodku w postaci PiSu będą kolejne i kolejne, coraz lepsze, z coraz mniejszą i mniejszą ilością wad. Nie, nie będzie gwałtownego, skokowego przebudzenia ludzkości (choć kto tam to wie, nie jestem żadnym jasnowidzem…). Uważam prywatnie, że będzie to powolny i stopniowy proces, a Duda zwany Maliniakiem jest jednym z wielu takich schodków przebudzania się ludzkości, które prowadzą do celu. Ten cel to system (czyli prawa natury lub Bóg – to jedno i to samo) oparty nie o jungowską nieświadomość zbiorową, ale oparty o Globalną Świadomość.

Zapraszam do dyskusji! Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

16 odpowiedzi »

 1. Informacje sa ciekawe, ale coraz rzadziej to czytam, bo mnie odpychaja niepotrzebne przeklenstwa w tekscie. To swiadczy o ograniczonym slownictwie autora i sa chlapanim werbalnej gnojowki w czytajacych ten tekst. Wcale to nie dodaje sily do tekstu, tylko obniza jego jakosc. Wyjechalem z Polski za Gierka 42 lata temu i nie do pomyslenia bylo uzywanie wulgaryzmow w tekstach. Ale jak mi wyjasnil kolega, ze to jest ‚postep’ w kierunku wylgaryzowania powszechniej mowy i naszego jezyka. Tak, to jest postep w niewlasciwym kierunku

  • Wiesz delikatny Dziadku, nie wiem czy bardziej byłoby mi wstyd używać wulgaryzmów, czy nie używać polskich znaków diakrytycznych, jako Polak, patriota. Daruj sobie takie wstawki, bo opuszczenie naszej Ojczyzny (a nie wiem z jakiego powodu, to nie napisze zdrady) jednoznacznie wiele o Tobie mówi. Szanuj, że tacy młodzi ludzie jak Jarek, którzy muszą wieść swój żywot w tym umęczonym od lat przez podłych ludzi kraju, mają jeszcze chęci i odwagę pisać i to za darmo poświęcając swój cenny czas i życie. A czasem jedno kurwa, czy ja pierdole idealnie pasuje do niejednego tu wpisu, który otwiera wielu ludziom oczy na to co się dzieje. A już na pewno cisną się takie bluzgi czytając Twojego gniota. Jeżeli takie słowo rani Twoją wysoką kulturę osobistą, to przepraszam, Ty mieszkach na innej planecie wśród obcych? Gdzie Ty żyjesz, obracasz się wśród zakonników? Nie te czasy. „Coraz rzadziej to czytam”, ja pierdole… To nie czytaj. A najlepiej nie pisz, bo nie umiesz po polskiemu..

 2. Dobrze wpłynął na mnie ten tekst po miesiącach kampanii wyborczej i koronawirusa. Pół życia wstecz wróciłem po rocznej nieobecności do PRL w trakcie której przyswoiłem sobie określenia „shit” i „fucken”. Na większość ludzi nie działają tak szokująco jak na Andre te nasze polskie. Od lat uważam, że żyjemy w czasach przełomu ale zło łatwo nie odpuszcza o czym świadczy ok. 30 proc. głosów oddanych „Czajce” przez ogłupionych Polaków. Za 2 tygodnie okaże się czy wygrał Ringier Axel Springer bądź Verlagsgruppe Passau czy rozsądek Polaków

 3. Ja nie wierzę w uczciwość wyborów. Po pierwsze co to za demokracja, gdzie PiS ustanawia nagrody w postaci wozów strażackich dla gmin do 20000 mieszkańców, aby tylko Dudzie nabić jak najwięcej głosów? Po drugie bardzo ciekawe jest to iż wyniki late poll różnią się dość znacznie od wyników podanych przez PKW z 87% komisji wyborczych. Wg Late Poll: Duda: 41,8%, Trzaskowski: 30,4%, Hołownia 13,3%, Bosak 7,4%, Biedroń 2,9%, Kosiniak-Kamysz 2,5%. Resztę pomijam, bo to już zupełny plankton wyborczy. Frekwencja 64,3%. Dane wg PKW: Duda: 45,3%, Trzaskowski: 28,9%, Hołownia 13,6%, Bosak 6,8%, Biedroń 2,1%, Kosiniak-Kamysz 2,3%. Wszystkim spadło (najbardziej Biedroniowi i Bosakowi) a wzrosło Dudzie i to w stosunku do Trzaskowskiego o ok. 5 pkt proc. A frekwencja była niższa o ok. 11 pkt proc. niż wg late poll. Potem wynik Dudy spadł do niecały 44%, Trzaskowskiego wrócił na ok. 30%, Bosak pozostał prawie bez zmian, inni kandydaci także wyniki mieli już bardzo podobne do tych podanych z 87% komisji. Frekwencja ostateczna ok. 64%.
  Co do frekwencji – nie jest tak, że przy danych z 87% komisji frekwencja jest niższa niż przy 100% komisji. W każdej komisji zlicza się liczbę oddanych głosów i dzieli przez liczbę uprawnionych do głosowania i mamy frekwencję. Potem wyniki z tych 87% komisji się uśrednia i mamy średnią frekwencję w kraju wg danych z 87% komisji wyborczych. Wyniki z pozostałych 13% komisji wyborczych nie różniły się na pewno aż tak bardzo, aby frekwencja cudownie wzrosła o ok. 11 pkt proc. Od 1944 r. wszystkie wybory są u nas fałszowane i te też nie były wyjątkiem.
  W I turze sporo osób podobno głosowało nie tyle za Trzaskowskim, ale przeciwko Dudzie ze względu na uprawiane przez PiS rozdawnictwo. Przecież to wszystko jest robione na kredyt, bo na te wszystkie programy z plusami oraz 200 mld zł na podtrzymanie gospodarki w związku z „pandemią” nie mogły się wziąć z uszczelniania VATu. A to nie wróży nam niczego dobrego.
  W Ii turze sfałszują i wygra Duda. Wnioskuję to po tym, że jak Duda po spotkaniu z Trumpem był uśmiechnięty, a Trump raczej nie, ale to inna kwestia. Dla mnie od początku było jasne, że wygra Duda, a ta cała szopka zwana wyborami to tylko teatr dla ludu. Za 13 dni przekonamy się czy tak jest. Poniżej filmik z analizą wyborów przez ATORa: https://www.youtube.com/watch?v=vE5z1meGnFA

 4. Wybory miedzy cholerą a dżumą to żaden wybór. Kiedy wreszcie polacy zrozumieja że trzeba olać CAŁY system? Caly system jest skorumpowany i nic sie nie zmieni jesli ciągle będziemy robic to samo. Einstein nawet o tym coś mówił. My juz nie musimy tej farsy ciągnąc i sponsorować. Władza personalnych delegantów wyczerpała juz swoje możliwosci . Teraz trzeba napisać specjalny program zawiadujacy miastami, państwami, a nawet zasobami całej planety i zapomnieć o wadach systemu opartego o ludzkie słabosci. Wyręczy nas niekorupcyjny, najtańszy z możliwych system oparty o informatyczny interfejs za pomoca ktorego kazdy będzie miał wgląd i możliwosc głosu w każdej bieżącej sprawie. System on line sprawi że żadne leniwe dupska na stołkach juz nie będą potrzebne. Znajdzie się co każdy miesiąc dośc ludzi i czasu aby każdą sprawę z poziomu SUWERENA rozpatrzyc bez łaski głuchoniemych delegantów. Za zero złotych.

  • Socjalizm to mamy teraz nic się w tym kraju nie opłaca bo podatki i składki są tak wysokie. Wielu przedsiębiorców rejestruje firmy w Czechach. Widać to po autach na czeskich numerach. Mam sąsiada co ma właśnie auto z czeską rejestracją.

 5. Chociaż las nieustannie się zmniejszał, to drzewa wciąż głosowały na siekierę, dlatego, że miała trzonek z drewna.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.