Aktualności

DLACZEGO NIE ZAGŁOSUJĘ NA TRZASKOWSKIEGO?

Ja nie zagłosuję na Trzaskowskiego, bo w zasadzie jego jedyną zaletą jest to, że wygląda ładnie w garniturze. Taki typowy „bananowy Oskarek” z klasy średniej, budzący zaufanie starszych pań z osiedla. Taka nieudolna kopia Macrona, marionetka elit bez żadnych właściwości i bez własnego zdania.

Cała reszta jego poglądów jak i styl rządzenia jego partii w 2007-2015 to jedna wielka wada na wadzie. Wada wadą pogania. Dosłownie, jest to najgorszy możliwy kandydat z tegorocznych wyborów. Już nawet Biedroń jest dużo lepszy, bo ma przynajmniej jakieś poglądy.

A poglądy Trzaskowskiego? Po prostu ŚWIĘTY SPOKÓJ do kręcenia lodów, dzikiej prywatyzacji i robienia biznesów na krzywdzie Polaków. Ani kościoła nie drażnić, ani lewactwa nie drażnić. To taki typek, który rano pójdzie na mszę i da na tacę 400 zł, a po południu pójdzie na Paradę Równości. Bo tak wypada.

Do jego wad należy dodać politykę jego partii. Czyli ślepe posłuszeństwo Niemcom i Francji. Platforma Obywatelska realizowała politykę całkowitego podporządkowania naszego kraju elitom Unii Europejskiej. Polityki zagranicznej de facto nie było, za to robiono to, co kazała Unia. Dbałości o polską rację stanu także nie było, użyj liczyła się tylko UE i rozkazy Komisji Europejskiej, nadzorowanej przez Francję i Niemcy. A to nie jest dla Polski korzystne. Gdyż Niemcy zawsze miały inne interesy, niż Polska. Prawie zawsze kolidowały one z naszymi. Sojusz z Niemcami nigdy w historii nie wychodził nam na dobre. Czy myślisz, że jak teraz mamy demokrację, zjednoczoną Europę, coca colę, Disneya i hip hop, to jest inaczej? Nie, nie jest. Drapieżne realia światowej polityki, jak i całej ludzkiej natury pozostały takie same.

Kolejny argument.. Polityka Platformy Obywatelskiej to podporządkowanie kraju korporacjom, brak pomocy socjalnej, praca za 4 zł za godzinę i wszelkie inne przejawy agresywnego kapitalizmu, bez litości dla 90% społeczeństwa. To nie jest dobry model. Dobry jest tylko dla nielicznej grupy pracowników korporacji, skąd wywodzi się większość wyborców PO. Dla całej reszty, czyli dużej większości polskiego społeczeństwa, oznacza to biedę, brak perspektyw i pracowanie za przysłowiową miskę ryżu.

Elity światowe porozumiały się z komunistami przed 1989 rokiem. Komuniści mieli zachować swoje majątki. Zaś z Polski zdobiono biedną strefę buforową między Niemcami a Rosją. Staliśmy się magazynownią i montownią różnych dziadostw dla Zachodu, jak i zasobnikiem taniej siły roboczej. Emigracja na Zachód zasiliła tamtejsze rynki pracy i gospodarki, a bardzo osłabia nasz kraj. Taki był jego cel, by Polska nie stanowiła dla zachodu Europy konkurenci. Platforma Obywatelska popiera ten status quo.

Jeszcze inny argument.. Trzaskowski to człowiek Sorosa i grupy Bilderberg. Musi robić to, co oni każą, jak i popierać ich wizję świata. A w tej wizji są skrajnie lewicowe eksperymenty społeczne, których celem jest ulepienie takiej szarej, bezmózgiej masy, bez właściwości, podanej na manipulację. Masy łatwej w rządzeniu, słabej, podzielonej, wewnętrznie skłóconej. Lewica chce zniszczyć instytucję rodziny, znieść naturalną i bardzo potrzebną identyfikację z płcią, rodziną, narodowością i rasą. A to prosta droga do ich planu NWO, czyli rządzenia totalitarnego masą niewolników.

Obecne lewica światowa staje się coraz bardziej radykalna i agresywna. Po chwilowej odwilży w marcu, kwietniu i maju tego roku, przeszli oni do kontrofensywy. Szaleje poprawność polityczna. Cenzura internetu jest bardzo brutalna. Wolność słowa jest w zasadzie tylko dla nich, cała reszta poglądów uważana jest za teorię spiskową i mowę nienawiści. Ostatnio wiele korporacji wezwało Facebooka do jeszcze większego zaciśnięcia kagańca cenzury. Żądają oni, by wszelkie poglądy nie zgadzające się ze skrajnie lewicową, neomarksistowską wizją świata były od razu blokowane.

To zdecydowanie nie mój kandydat na urząd Prezydenta. A co Ty o nim sądzisz? Zapraszam do dyskusji.

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

20 odpowiedzi »

 1. sądzę dokładnie tak samo.Mało tego to Prezydent w Polsce ma niewiele do powiedzenia więc wszelkie „programy” kandydatów bez oparcia w Rządzie i większości parlamentarnej – to bicie piany. Ludzie głosujący na takich kandydatów ja Trzaskowski to ludzie którzy nieświadomie / a może świadomie/ chcą wojny totalnej między ośrodkami władzy. To do niczego dobrego nie prowadzi prócz zadowolenia dla wrogów Polski. Jest jeszcze jedna sprawa dość zabawna. Wyobrażasz sobie wymawianie nazwiska Trzaskowski przez obcych polityków- bardziej weselsze byłoby Grzegorz Brzęczyszczykiewicz..

 2. Myślę, że Trzaskowski ładnie wygląda również w koszulce i jeansach, niestety to jego jedyna zaleta.
  A nie – zna angielski i francuski. No chociaż tyle.
  Duda w niczym nie wygląda dobrze, a poza tym jest długopisem.
  Mimo to, gdybym musiała głosować, niestety, zagłosowałabym na Dudę. Niestety.
  Na szczęście nie muszę.

 3. Gender/LGBT to sposób mniejszości, elit Zachodu, na uzyskanie nieograniczonej i trwałej władzy nad większością. Metoda na niedostrzegalne przerobienie demokracji w system, w którym władza grup panujących jest nienaruszalna, a częściowo dziedziczna.Około 1968 r. elity Zachodu doszły do wniosku, że nie opłaca się rządzić w dotychczasowy sposób, bo dużo większe korzyści, dużo mocniejsze panowanie nad społeczeństwami i państwami, przyniesie rozbicie dotychczasowych struktur demokracji. Rafalaluś jest produktem takich właśnie elit dlatego jest nieudacznikiem, notorycznym kłamcą , nie ma pojecia o wiekszości spraw którymi sie zajmuje a na dodatek jak cała PO siedzi zanurzony po pięty w szwabskiej rzyci.
  Dla Polski tylko PAD.

 4. Panie Jarku, dziękuję za trzeźwy osąd. Oczywiście że przeszłość polityczna ludzi których prezentuje Trzaskowski jest skandaliczna – Nowoczesna Targowica, świat cynizmu i bez wartości. Jednak to co obserwuje od jakiegoś czasu u ludzi PO to taktyka obrony poprzez atak: chamstwa i arogancji, jednym słowem czysty SOK z BURAKA

 5. Kto nie wygra tragedi nie będzie 😅 jesli Trzaskowski wygra będą dwa dodatkowe bezpieczniki, prezydent z vetem i mozliwe odrzucenie veta przez 3/5, a wybory do sejmu bedą pewnie dopiero w 2023 roku i w sumie lekko zmienić się może polityka zagraniczna na dwuwektorową co też nie jest złe.

  • Jeśli wygra Trzaskowski (w co nie wierzę) to wybory parlamentarne będą dużo wcześniej niż w 2023 r. może nawet w przyszłym roku. Jeśli zaś wygra Duda (co według mnie nastąpi) to też wcale nie jest pewne czy nie będzie wcześniejszych wyborów. Gowin może odwalić jakiś numer, bo to człowiek bardzo jakby to powiedzieć pivotalny. Jak stwierdzi, że z PiSem już mu nie po drodze to zmieni front.

     • Ale jak wygra Trzaskowski to też nie mają żadnego interesu by rozpisywać przedterminowe wybory

      • Ta, ale żeby mieć interes to trzeba mieć dobre sondaże i jeszcze możliwość rozpisania przedterminowych wyborów czyli większość w sejmie 😄

      • Mnie to już obojętne. To są psychopaci, robią, co chcą, ja na wybory nie idę .
       Jeśli będą chcieć, to jutro wojna wybuchnie. Oni są nienormalni. Gdyby światem rządziły kobiety, to świat byłby cudownym miejscem. Ja nie mogę już na nich patrzeć.

      • Ta wojny o pampersy podpaski i musztardę w Lidlu 😂

 6. Ja sądzę tak Duda to marionetka żydoameryki, a Trzaskowski marionetka Niemiec i Sorosa. Ani jeden ani drugi nie gwarantuje zabezpieczenia polskiej racji stanu. Trzaskowski mimo wszystko dla mnie jest dużo gorszy, bo wyraźnie kręci i unika prawdziwych swoich poglądów i tego co naprawdę knuje. A pokazuje to co robi w Warszawie – przyznał np. 3,6 miliona zł dotacji jakiejś lewackiej organizacji na szkolenie lewackich terrorystów. Mówił o tym niedawno Bąkiewicz z Marszu Niepodległości. Alternatywa jest mało ciekawa jak dla mnie albo sługus USA albo sługus Merkel. Opcja pierwsza jest trochę lepsza, więc zagłosuję na Dudę. Zrobię to jednak nie dlatego że go popieram, ale wyłącznie jako głos przeciwko Trzaskowskiemu.
  A według mnie całe te wybory i rozhuśtywanie emocji to teatr dla gojów a już i tak jest ustalone, że wygra Duda, co wnioskuję po tym jaki Duda był zadowolony po wizycie u Trumpa.

  • Pewnie ty byś zagłosował na Kolonko lub Potockiego obaj w sumie samozwańcy roszczą sobie ten tytuł

    • Taaa, kwity ma na tytularnego prezydenta II RP 😄 brakuje tylko kwitów z Tworek i komplet dokumentów jest

   • Na Potockiego – ja chętnie, tylko że błękitna krew czasem tak blednie, że prawie znika. Sama się unicestwia. Może taki mechanizm selekcji naturalnej? Co z tego, że w nielicznych wyborcach krew się burzy jak morskie bałwany – mniejszość także musi zginąć.
    Potocki musiałby zrezygnować z rządzenia nad ogółem i stworzyć jakąś niszę, twierdzę, (tandem?), posądzoną przez ogół o sekciarstwo lub fanatyzm, a z pewnością o nieżyciowość i aspołeczność.
    Łatwiej płynąć z prądem lub się uciszyć. Martwe morze pozwala żeglarzom spokojnie spać.

 7. Jeden mały „TRZASK” w mediach a wszyscy chyżnie POBIEŻALI pod BEZPIECZNE SKRZYDEŁKA SYJONISTYCZNEJ BOLSZEWI mośkiewskiej zwanej PiS.DA+

  a i o to MAGDALENKOWCOM CHODZIŁO… o PODZIELENIE i SKŁÓCENIE by to co w cytacie poniżej odbyło się przy APLAUZIE obydwu stron i tych chamów od DŻEMU i tej hołoty od MUSZTARDY….

  Wiedźmin 13 lipca 2020 11:03 At 11:03

  W schyłkowej fazie istnienia obecnej edycji państwa polskiego będą panowały nastroje neosanacyjne prowadzące do zupełnej zapaści gospodarczej i prześladowań grup wolnościowych i patriotycznych.

  Berezy Kartuskiej może i nie będzie (to ze względu na członkostwo Polski w UE i jednak bardziej ograniczoną suwerenność obecnych władz w porównaniu z piłsudczykami).
  Działalność na szerszą skalę rozpoczną natomiast bojówki skrojone na modłę piłsudczykowskiej PPS i bojówki lewackie aka PPR z tym, że będą one teraz sponsorowane raczej z Zachodu niż z Moskwy.

  Fatalne działania naszej dyplomacji doprowadzą do zupełnej izolacji Polski na arenie międzynarodowej.
  Władzom powinno udać się zrealizować podstawowe założenia sojuszu z USA a zatem wypełnić postanowienia ustawy 447, z tym że nic w zamian nie uda się ugrać.

  Słabnące USA będące w trakcie rewolucji lewicowej najzwyczajniej opuszczą Polskę w zamian za niewielkie koncesje ze strony Rosji i Niemiec.
  Dojdzie do porozumienia pomiędzy Niemcami i Rosją co zaowocuje rozwiązaniem kwestii polskiej.

  Nakręcane podziały na pro-PiSowy wschód i pro-Platformowy zachód doprowadzą z czasem do zupełnie pokojowego podziału Polski na zachodnią strefę niemiecką i wschodnią rosyjską.
  Podział ten przez długi czas będzie nieformalny, z tym że z biegiem czasu ludność ziem zachodnich na drodze rebelii samorządowych i referendów przyłączy się w końcu do Niemiec a tereny wschodnie osaczone z obu stron z pewnym oporem ale jednak zostaną w końcu przyłączone do Rosji mniej więcej w tym czasie co i Białoruś.

  Ciekawe będą natomiast losy Podkarpacia – może tam powstać małe ale samodzielne państewko Polin ze stolicą w Łańcucie.
  Takiego rozpadu państwa nie uda się scentralizowanym siłom neosanacyjnym powstrzymać.
  Wymagałoby to zduszenia rebelii samorządów na zachodzie i północy kraju, z tym że podjęcie jakichś zdecydowanych działań spowoduje interwencję (nie tylko dyplomatyczną) z Niemiec i w związku z tym władze centralne nie ośmielą się takich działań podjąć.

  Od strony gospodarczej będzie nie lepiej. Tradycyjne podatki mogą znacząco nie wzrosnąć ale dojdzie do szybkiego postępu inflacji.
  Sankcje ze strony UE w tym zatrzymanie dotacji i spadek ratingów kredytowych doprowadzi do zapaści gospodarczej przypominającej tą w Wenezueli.
  Przedsiębiorczość na wschodzie kraju upadnie zupełnie, ta na zachodzie dzięki ochronie zbuntowanych samorządów popieranych przez siły z zewnątrz może jakoś i przetrwa ale w stanie wegetatywnym.
  Pogarszająca się sytuacja ekonomiczna spowoduje wyjazd za granicę kolejnych młodych pokoleń.
  Jaki będzie koniec tego wszystkiego dopiszcie sobie sami.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.