Aktualności

Szokujące słowa Dudy o szczepionkach! Co naprawdę znaczą?

Kampania wyborcza zmierza ku końcowi. Rafał Trzaskowski, rywal Andrzeja Dudy obiecał już chyba wszystko. Nawet stał się narodowcem, by tylko zdobyć jakieś poparcie. Oczywiście na chwilę. Bo choć skrajna prawica jest chętnie używana przez globalistów NWO z deep state do rozwalania państw, to po dziele zniszczenia ma być wyrzucona na śmietnik. Tak, jak to było np na Ukrainie.

Ale do rzeczy. Po dziwnych i zastanawiających słowach premiera Morawieckiego, że koronawirusa nie należy już się bać, że jest on po prostu jak inne choroby, że okazał się łagodniejszy, kolejną „petardę” odpalił prezydent Andrzej Duda. Wypowiedział się on przed kamerami na temat szczepień na koronawirusa. Zapytano go m.in. o to, czy szczepienia te będą obowiązkowe.

Poniżej zamieszczam wypowiedź Andrzeja Dudy jak i Rafała Trzaskowskiego na temat dobrowolności lub też przymusowości szczepień:

ANDRZEJ DUDA:

„Nie ukrywam, że mam nadzieję, że rzeczywiście ten lek zostanie tam właśnie – w Stanach Zjednoczonych opracowany i że my dzięki tej współpracy będziemy tymi, którzy w pierwszej kolejności będą mogli z niego skorzystać. Kto współpracuje, kto współdziała, kto współuczestniczy w badaniach, w sposób oczywisty dla mnie jest uprawniony do tego, żeby być wśród tych pierwszych, którzy później korzystają z tego dobrodziejstwa.

Jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorosły chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chce się szczepić.

Uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe. Kto chce, jeżeli będzie szczepionka, niech się zaszczepi, ale kto nie chce – to jest jego osobista decyzja.”


I poniżej wypowiedź jego przeciwnika politycznego i rywala w wyborach, Rafała Trzaskowskiego:

RAFAŁ TRZASKOWSKI: „Obowiązkowe szczepienie jest standardem całego świata.”


Słowa prezydenta są teraz szeroko komentowane. Wywołały one prawdziwe oburzenie w środowisku medycznych zamordystów, na ogół popierających Rafała Trzaskowskiego.

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie wydała nawet oświadczenie w tej sprawie, które zobaczysz poniżej:

I co o tym sądzisz?

Ja uważam, że owszem, na początku roku mogliśmy się bać koronawirusa. Ja też się bałem i też zalecałem Wam ostrożność. Jednak tygodnie i miesiące mijały, pojawiały się nowe wypowiedzi niezależnych naukowców, jak i nowe fakty, które WHO starało się zamieść pod dywan.

Rządy zareagowały przesadnie i za mocno, ale uważam, że oni sami tam na górze nie wiedzieli, co robić. Nie żyję w spiskowej paranoi i nie uważam, że istnieje jeden jedyny ośrodek władzy, za którym oczywiście stoją Żydzi, a nawet kosmici, i że wszystko jest z góry zaplanowane, a rządy krajów nie mają nic do gadania. Nie.

Ale nie zmienia to faktu, że pewna grupa ludzi z kręgów elit deep state wpadła na pomysł, by poprzez wirusa (naturalnie lub sztucznie stworzonego), zdestabilizować gospodarki świata i przez to zaszantażować rządy tych krajów, które się im opierają. A reszcie narzucić ogólnoświatowy komunizm rodem z Chin. Kraje, które opierają się próbom narzucenia globalnej tyranii przez globalistów to m.in. Polska, USA, Węgry, cała Europa Środkowa, Włochy, Brazylia. I to właśnie w tych państwach dzieją się różne ekscesy. We Włoszech, Brazylii i w USA szaleje epidemia koronawirusa. W Polsce jest ogólny rozpierdolnik, bo choć rząd jest przeciwny globalistom NWO z deep state, to ich struktury wciąż trzymają się mocno w samorządach, mediach, sądownictwie i tak dalej.

Wszystko wskazuje na to, że polski rząd poszedł po rozum do głowy i raz na zawsze kończy z korona psychozą. Rząd oczywiście nie może przyznać, że został zrobiony w bambuko przez globalistów, i że ten wirus to medialne oszustwo. Nie może też nagle odwołać wszystkich obostrzeń. Musi się to odbywać stopniowo. Tak samo rządy krajów, które chcą być niezależne od elit deep state muszą powoli ich wyrugowywać z życia publicznego. Nie będzie nagłej rewolucji, ponieważ te struktury przypominają słonia w składzie porcelany. Jeśli się będzie chciało za szybko go ruszyć, jak chciałyby gorące rewolucyjne serca osób zaczytanych w teoriach spiskowych, to porcelana się potłucze.

Uważam, że warto przestać wierzyć we wszystko co spiskowe i wykrzykiwać ładnie brzmiące hasła typu „wszyscy won.” Gdyż wysoka świadomość i odpowiedzialność za naród i za państwo to co innego. Wymaga znajomości twardych realiów, a nie opierania się na teoriach politycznych (a więc domysłach), czy na ładnie brzmiących frazesach. Czasami warto wyciszyć rewolucyjne serce, bo mnóstwo demagogów pracujących dla elit deep state tworzy różne teorie spiskowe jak i różne koncepcje polityczne, by zakulisowo niszczyć rząd, który chce dla kraju dobrze.

Jeśli nie wiesz, czym jest deep state i jaką politykę mają te elity, przeczytaj poniższy artykuł:
Deep state, czyli ukryta władza niszcząca ludzkość i Ziemię

Przeczytaj też:
Dlaczego nie zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego?

Zobacz jeszcze jedną wypowiedź Rafała Trzaskowskiego:

RAFAŁ TRZASKOWSKI: „Jeżeli chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ja jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, natomiast wie pani, wszystko się dzisiaj zmienia.”


Co oznacza taka wypowiedź? Rafał Trzaskowski mówi, że jest przeciw, ale jednocześnie puszcza oczko, że jak gorący okres kampanii wyborczej się skończy, to jego stronnictwo, wspierane przez deep state, i tak zalegalizuje te adopcje. Oznacza to też, że coraz więcej ludzi jest przeciwko lewicowo-liberalnej agendzie elit deep state, więc na okres kampanii on musi mówić, że jest przeciw homoseksualnym adopcjom, by nie zrazić do siebie wyborców.

Tak samo Andrzej Duda i PiS muszą liczyć się z opinią ludzi świadomych, którzy są przeciwni przymusowym szczepieniom. A dlaczego? Ponieważ jest już nas tak dużo, że ten rząd, aby utrzymać władzę, musi brać także naszą opinię pod uwagę. To świadczy o prawdziwości teorii globalnego przebudzenia. Jesteśmy już przeciw wielu złym pomysłom i coraz częściej nasze racje przenikają do oficjalnego nurtu debaty publicznej.

Obejrzyj nagrania video – kim jest Rafał Trzaskowski? To człowiek Sorosa i Grupy Bilderberg:

.

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

45 odpowiedzi »

 1. Jest znacząca różnica pomiędzy „obowiązkowymi” a „przymusowymi” szczepieniami.

 2. No ale realia są takie że według psychologii człowiek kłamie codziennie ze sto razy dziennie. Ci, u których się to wykrywa nazywają się kłamcami, oszustami, psychopatami. A u ilu tego nie wykryto?

 3. Kłamią.
  Z drugiej strony, nie mogą przymusowo szczepić niesprawdzonym preparatem.
  W listopadzie ziemia ma spłynąć morzem krwi, więc temat szczepień zejdzie na plan dalszy – nie będzie kogo szczepić. Poza tym mord i ucisk mają trwać 3,5 roku, także szybciej nas wymordują, niż zaszczepią, więc luz 🙁

  • A skąd Katarzyna to wiesz? Znowu gdzieś straszą? Już tyle razy straszyli i nic. W zasadzie to żyjemy w permanentnym strachu. Ja mam totalny luz.

   • Arek, ja tak samo mam już totalny luz, tyle razy straszyli końcem świata, grypą, szczepionkami, czipami, judeopolonią, polin, 447, że to się już zrobiło wręcz nudne..

    Jest lato (zimne, bo u mnie jest teraz plus 12 stopni), ale zawsze lato, ludzie, korzystajcie z niego! 😀

    • Kaśka jest rozdygotana bo znów czymś ją zastraszyli, tu trzeba działać nie płakać, ja tam na wielkim luzie, nie wiadomo co będzie pojutrze a ci listopadem straszą 😂

    • Odkąd Trump został prezydentem został przerwany ciąg zdarzeń i wykonywanego planu NWO. Obama wykonał bodaj 14 punktow do tego włacznie gdzie wpuscili z Makrelą uchodzców. Potem miala zostac prezydentem Clintonowa i dalej realizować plan. I UWAGA ….. punktem 15 byla 3 wojna swiatowa. Trump wygrał i zabrał sie za deep state. Gdyby wygrała Clintonowa to by juz nas tu nie bylo (mialy poleciec 2 atomówki). Jestem w kontakcie z bardzo inteligentnym czlowiekiem który ” studiował” 20 lat deep state i jego sieci.
     Jak ktoś jest zainteresowany to służę pomocą. Pozdrawiam

    • Straszyli i dalej straszą. Ale zważ, że za każdym razem zamiast więcej mamy mniej. A to oszczędności, a to emetytury, a to praw.
     Tutaj jak najbardziej teoria powoli gotowaneje żaby się wpisuje.
     Nie uspokajajmy się nawzajem, żę nic się nie dzieje….

   • Areckir, no jak to? Pan Jackowski mówi, że w listopadzie zrobi się niebezpiecznie.
    No i, że potrwa to do połowy 2024 roku, a , jak wszyscy wiemy, w 2024 r. ma być wielki reset, więc wyszło mi na to, że już można zacząć się wieszać, albo z mostu skoczyć sobie na ten przykład.
    U nas to chyba będą jaja po wyborach – wygra Duda, PO rozpęta burzę, że sfałszowane wybory. Wygra Trzaskowski – PIS rozpęta burzę.
    Tak, czy owak kaplica.

     • Chciałbyś, he he.
      Wygra Duda – PO się wścieknie, że wybory sfałszowane.
      Wygra Trzaskowski – PiS się wścieknie.
      Do spokoju to nam raczej daleko.

      • Eeeeee tam, z nudów. Trzeba sobie konstruktywnie czas organizować.

      • Rasa konstruktywnie 😄 nie zamierzam się opalać, w poprzednim roku pracowałem na szklarni w Niderlandach kiedy temperatura na dworze osiąga około 40’C to proszę sobie wyobrazić co się dzieje na szklarni, potem to jazda rowerkiem na słońcu to chłodek i odprężenie… ja chce deszczu, mgły, burzy, bryzy, sztormu i nie potrzebuję upału, 18-25’C wystarczy na biwakowanie pod gołym niebem, w nocy wystarczy włożyć bluzę, już wiem na co zbierać, przyczepa kempingowa lub kamper, stacjonarny dom nie jest dla mnie.

    • Wielki reset już ogłosili. 21 styczeń 2021 zdaje się, Davos i w innych 400stu miastach na świecie. Plan jest realizowany za wszelką cenę 🙁
     I tak, kaplica, to się dzieje, czy ktoś wierzy czy nie…

 4. Z tego wynika dla mnie jedno – liczba przeciwników szczepień w Polsce musi być już liczona w milionach skoro Duda coś takiego powiedział. Zrobił to po to, aby zdobyć ich/nasze głosy. Ja jednak nie mam złudzeń, że Duda jak mu dadzą do podpisu kolejne przymusowe szczepienia dzieci to coś takiego podpisze. PiS jest na usługach korporacji farmaceutycznych i innych z USA. Trzaskowski kłamie i Duda też. Jak wszyscy ci marionetkowi politykierzy powiedzą wszystko co im różni macherzy od wizerunku czy od retoryki wyborczej powiedzą.
  A co do teorii spiskowych – faktem jest że Polska nie jest państwem a jedynie firmą zarejestrowaną w USA pod nr 0000079312. Można to łatwo sprawdzić w amerykańskim rejestrze EDGAR. A skoro tak to naprawdę nie łudźmy się że te rządzące marionetki cokolwiek mogą. Cała ta tzw. pandemia została wymyślona przez syjonistów/kabalistów/deep state czy jak ich tam nazwiecie i wszyscy na świecie w tym cyrku uczestniczą. To najlepiej świadczy o tym ile mogą tzw. rządy państw narodowych. PiS wykonuje rozkazy USA, a tam rządzi Trump i jak dostaną rozkaz odwołać ten cyrk to zostanie on odwołany. W tej chwili trwa w USA wojna Trumpa (a właściwie opcji którą on firmuje) z syjonistyczną mafią, która stoi za tą plandemią. Klęska syjonistów jest przesądzona, ale że ta banda się łatwo nie podda i będzie wierzgać do końca to jeszcze będzie sporo fajerwerków. Nie ma co się za dużo emocjonować tylko patrzeć na rozwój wydarzeń.

  • Ale co da patrzenie na rozwój wydarzeń ?
   Ja patrzę i co?
   Pójdę spać , walnie bomba , to przez sen raczej sobie nie popatrzę, a rano też nie, bo już się nie obudzę.
   Wszyscy patrzymy. Czy coś z tego patrzenia wynika? Czy patrzenie, lub obserwacja wpływa w jakikolwiek sposób na rzeczywistość?
   Nie.

   • Cóż, właściwie to obserwacja wpływa na wynik eksperymentu, więc owszem, z obserwacji (a raczej jej sposobu) rzeczywistości mogą wyniknąć jej zmiany. Przepraszam, za olbrzymi skrót myślowy.

    • Tak, bardzo olbrzymi skrót.
     A możesz rozwinąć myśl?
     W jaki sposób, nasza obserwacja, może przyczynić się do zmiany rzeczywistości?

  • Patrzenie daje tyle, że wiesz w jakim kierunku zmierzają wydarzenia. I widzisz jak postępuje ewolucja świadomości u ludzi. Bomba u nas na pewno nie spadnie – nie ten rejon świata. Tu się to załatwia innymi metodami. A nawet jeśli spadnie to co? Śmierć nie istnieje – jest to tylko przejście do innego świata niematerialnego, uwolnienie duszy z ciała. Najwyżej dane wcielenie skończy się szybciej. Nie ma się co nakręcać czymś na co nie ma się wpływu. Po prostu matriks się sypie i będzie się gotowało. Należy zachować spokój i robić swoje i żyć po swojemu. Wiara w różne katastroficzne wizje Jackowskiego i innych czarnowidzów są jak wiara w to co jest zapisane w księdze Apokalipsy św. Jana np. o znamieniu bestii. Im bardziej się tym wizjom poddajesz i w nie wierzysz i się boisz tym bardziej zasilasz je energetycznie i tym bardziej zwiększasz szansę ich zaistnienia. Energia podąża za uwagą. Dlatego ja mam gdzieś te wszystkie czarne wizje o roku 2024, resecie, bombach i innych rzeczach. I każdemu radzę robić podobnie i myśleć pozytywnie. Wtedy ciemne siły szybciej stracą energię zasilania dla swoich knowań i matriks szybciej upadnie.

   • Eeeee nie, patrzenie nic nie daje. Patrzę, patrzę, patrzę, patrzę i nic.
    Całe zło świata tworzą psychopaci w rządach. Dlaczego przez tych pojebów cierpimy my? To normalne?
    Jeszcze mam patrzeć? A na co? Jak chcą nas zniszczyć, WYSZCZEPIĆ?
    To są złodzieje, patologiczni, a Polacy skandują Duda, Duda, Duda, Trzaskowski, Trzaskowski, Trzaskowski i idą do wyborów.
    Boże, ludzka głupota nie ma granic.

    • No cóż na tym polega tfu demokracja, że większość ludzi głosuje i nie wie tak naprawdę za czym i na kogo. Już Arystoteles stwierdził, że demokracja to rządy hien nad osłami, a kilkadziesiąt lat temu Churchil stwierdził, że demokracji odechciewa mu się po 5 minutach rozmowy z przeciętnym wyborcą. Co do patrzenia – miałem na myśli patrzenie bez emocji. Nie chodzi o jakieś szczególne wypatrywanie tylko taką zwykłą codzienną obserwację i przechodzenie nad tym co się dzieje do porządku dziennego, a reagowanie wtedy gdy władza „ludowa” chce dokonać totalnego zamachu na naszą wolność np. wprowadzając przymus szczepień na pseudowirusa COVID-19 (pewnie do tego nie dojdzie, ale pewności nie ma).
     A co do obserwacji i jej wpływu na wynik eksperymentu – obserwacja wpływa na wynik czego dowodem jest zasada nieoznaczoności Heisenberga. Gdy mierzysz jedną wartość wpływasz na tą drugiej. Zasada ta obowiązuje na poziomie kwantowym.

     • Powiem krótko – mam dość. Zastraszyli mnie, czuję się osaczona, upokorzona, zalękniona, boję się wychodzić z domu, nie mam ochoty na nic. Straciłam sens czegokolwiek.
      Obserwuję, owszem, dla własnego dobra.
      Emocjonalnie jestem w tysiącu małych kawałkach, jak rozbita szyba samochodowa.
      A to ma potrwać kilka lat. Za pół roku zobojetnieję zupełnie. Nie będę już patrzeć, bo po co niby?
      I na co?
      Jak nas okradli? Ze wszystkiego, również z uczuć i emocji?
      Niedługo będzie tylko strach i walka o życie.
      Trudno myśleć pozytywnie.

      • Myśleć pozytywnie.. trudno, Katharos. Znaleźć się z rozbicia, trudno. Przyjdzie się jakoś przekonfigurować ;I

      • Za duzo Kasia myśli i sie trzesie ze strachu, w Holandi nikt nie przejmuje się koronawirusem chyba że ma wytyczne w pracy żeby się „przejmować” za to dochodzą mnie wieści że Rumunia i Polska wiedzie prym jeśli chodzi o content koronawirusowy i szczepionki obowiązkowe. Kiedy Kasia się przestanie trząść?

      • Michał, ja nie boję się wirusa, tylko oprawy okołowirusowej. Nakazów, zakazów, zastraszania, nalotów sklepowych, autobusowych i całej reszty terroru. Niedługo będą naloty domowe robić.
       Zresztą, zgodnie z oczekiwaniami, po wyborach zaczęło się. „Drastycznie” wzrasta liczba zarażonych i nie tylko w Polsce. Dyrektywy, z góry, przyszły – dokręcić śrubę, żeby motłoch, nie przyzwyczaił się za bardzo, do wolności.
       Powiedzieli w tv, że 50% Polaków chce się zaszczepić. Nosz kurwa, jak 50% ? Szczepionki, skuteczne i bezpieczne, tworzy się latami, a Polacy , dobrowolnie , chcą się, kurwa, WYSZCZEPIĆ ?
       Nie wierzę w to. Jeśli tak jest, to znaczy, że w Polsce nie mieszkają już prawdziwi Polacy, a Polska nie jest już Polską.
       Polacy nie daliby sobie, dobrowolnie, wstrzyknąć jakiegoś gówna.

      • Jak mechanizmy więziennicze? Zmuszają nas do zakładania, na twarz szmaty, od której można stracić przytomność, chcą nas siłą zaszczepić, trzymali wszystkich w areszcie domowym i więziennicze?
       Obronne, chyba raczej.

      • Spoko, ale przestań o tym czytać, myśleć i pisać to wtedy minie, a tak zasilasz korona content, media muszą o czymś pisać, gadać, jest zbyt wielu ekspertów i dziennikarzy którzy z czegoś muszą żyć a do innych zajęć się nie palą

      • Masz rację.
       Właśnie czytam horror. Gdybym nie włączała telewizora, tego gówna prawie by nie było.
       Mam trzy ceglaste horrory, trochę czasu mi zajmą, nie będę rozmyślać o tym dziadostwo.

      • Nie dokarmiaj tego egregora to będzie dobrze 😉 nawet nie wiesz jaką siłą i energią dysponujemy, tylko nas za młodu przekręcili, trzeba czasu i pracy nad sobą żeby wszystko wróciło do normy, na rozliczenia przyjdzie pora później

     • Hm, z tą zasadą nieoznaczoności to inaczej chyba było.. poznając wartość jednej zmiennej nie można nic powiedzieć o drugiej i vice versa. Obserwacja dalej nie wpływa, tylko jest ograniczona. Z definicji. Z założenia. Chyba że dopuści nieoznaczoność 😀 – wówczas jest kompletna, ale w przybliżeniu.
      W przybliżeniu – robią ze społeczeństwem co chcą, we własnych celach.

 5. I tak w 2024 ma być podobno RESET, więc co za różnica co się wydarzy? 😉 Zbyt dużo czasu nie zostało…..może potem będzie już lepiej? 🙂

 6. Cała ta dyktatura maseczkowa jest bezprawna. Jak się Ciebie Katharos policja będzie czepiać za brak maseczki w autobusie czy pociągu to przedstaw im argumentację prawną, która jest po Twojej stronie. Najprostsza jest taka, że rozporządzenie Rady Ministrów nakazujące wszystkim noszenie maseczek (mają niedługo je zdaje się znowelizować tak, że ci do dotąd nie nosili z powodu stanu zdrowia będą teraz musieli przedstawiać zaświadczenia od lekarza, aby móc dalej ich nie nosić) jest niezgodne z ustawą na podstawie której zostało wydane. Ustawa o epidemii w art. 46b w pkt 4 jasno stanowi, że rząd może w drodze rozporządzenia nałożyć obowiązek wykonania badań lub stosowania środków ochronnych (czyli tu maseczek) na osoby chore lub podejrzane o zachorowanie. Zatem zgodnie z ustawą obowiązek noszenia maseczek dotyczy tylko osób chorych lub podejrzanych o chorobę, a nie zdrowych osób! Nie ma zatem obowiązku noszenia maseczek przez wszystkich. Tak wprowadzony obowiązek rozporządzeniem jest bezprawny, bo przeczy treści art. 46 pkt 4 na który m.in. się powołuje to rozporządzenie. A rozporządzenie jest aktem prawnym niższego rzędu niż ustawa i musi być z nią zgodne, aby miało moc prawną. Prawnikiem nie jestem, ale miałem na studiach podstawy prawodawstwa i tego akurat jestem pewien. Jeśli ta argumentacja policji nie przekona i nałożą mimo tego na Ciebie mandat to nie przyjmuj go. Sąd nie będzie miał innej opcji jak przyznać rację Tobie. Gorzej ze sklepami, bo jak wprowadzili prawo że sprzedawca ma cię prawo wywalić ze sklepu jak nie masz maseczki, to ciężko z tym walczyć. Można też się powoływać na to co wyżej opisałem, ale sprzedawcy nie znają dokładnie prawa więc raczej ich nie przekonasz. Można wzywać policję, ale też nie wiadomo co będzie. Żyjemy w chorych czasach. Można robić tak, że zakładasz maseczkę, wchodzisz do marketu, spuszczasz ją po brodę i robisz zakupy. Ja tak często robię nie chcąc się w sklepach użerać z kasjerkami czy ochroną. Najważniejsze, aby wejść. Chore czasy wymagają sprytu.

 7. Katharos, masz trzy tomy horrorów? Lubisz się bać? Wybierasz lęk a później życie daje Ci doświadczenia, po których lęk rośnie.
  A co by było gdybyś wybrała inaczej?

 8. czytalam wasze posty i odniose sie z mojego punktu widzenia Uwazam ze wirus jest faktem ale nie jest taki grozny jak przypuszcano who i szczepionki moga byc grozne tylko w tych panstwach ktore zakupia te szczepionki i beda zmuszac do szczepien
  uwazam ze nie wszystkie te szczepionki beda mialy czippy lub embriony
  Zwycieztwem na lek i na wirusa jest Nawrocenie Sakramenty Modlitwa i Rozaniec
  Bog przekazal wspolczesnym Prorokom ze plagi beda jeszcze wieksze jak ludzkosc sie nie nawroci
  Zbawienie pelnie Zbawienia mamy Tylko w KK
  polecam Boze Oredzia Prawdziwe Zycie w Bogu za darmo Zbawinie
  http://archiwum.voxdomini.pl/mp3/vass_mp3.html
  http://www.duchprawdy.com vassula.pl
  pozdrawiam Z Bogiem Beat
  Jezus Jest Miloscia Milosierna i Kocha nas az po Krzyz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.