CZY WARTO IŚĆ NA WYBORY PREZYDENCKIE!?

Wkrótce druga tura wyborów prezydenckich 2020 roku.

Zmierzą się w nich urzędujący Prezydent Pisu, Andrzej Duda, i kandydat Platformy Obywatelskiej, Rafał Trzaskowski.

Wielu niezależnie myślących ludzi uważa, że nie ma już możliwości wyboru, lub że jest to tylko wybór między dżumą a cholerą.

Tak do końca nie jest.

Wygra jedna z tych opcji i nie ma innego wyjścia, choć wielu z nas by je chciało. Ale na razie, na tym etapie jeszcze go nie ma. Pojawi się później, ale nie teraz. Nie pójście na wybory to głos na tę prawą, niemiecką opcję.

Jak pisał mój Czytelnik:

Cytat: „Spada młot na nasze głowy i jeśli wykonamy zręczny unik, to minie naszą głowę i trafi jedynie w bark. Nie zabije nas wtedy. Zaboli, a jakże – ale z tego zdołamy się wylizać.

I staniemy do walki raz jeszcze – tym razem wygranej. On spadnie tak czy owak, nie ma od tego ucieczki, pytanie tylko, gdzie.

Dlatego wybieramy mniejsze zło.” Koniec cytatu.

-I ja się z tym w pełni zgadzam. Zycie dorosłe często wymaga od nas” zgniłych kompromisów.” Trzeba patrzeć na całość systemu społecznego realnie i wybierać to, co na dany moment jest najlepsze.

Owszem, nie ma póki co tego, co wielu z nas sobie wymarzyło. Ale są też ludzie, którzy chcieliby nam zabrać nawet to nieliczne dobro, które mamy teraz. Możemy do tego nie dopuścić. Ewolucja ludzkiej mentalności zachodzi powoli, etapami. Teraz akurat jest taki etap, że mamy do wyboru zachorowanie na ciężką, kaczą grypę, lub na dżumę. (To metafora) Z grypy wyzdrowiejemy, z dżumy już niekoniecznie.

Poniżej: 20 szokujących FAKTÓW o kandydacie PO, Rafale Trzaskowskim:

Niezbyt fajnie mówić te słowa..

Ale tak, drogi antysystemowcu, może być gorzej niż teraz. Gdyby Platforma zdobyła pełnię władzy, to oczywiście na pierwszy ogień pójdą antysystemowcy i wszelkiej maści prawicowcy. Bo wszelka krytyka wartości lewicowych zostałaby zakazana jako faszyzmem i mowa nienawiści. Wzięliby się na serio za dokręcanie śruby.

500+ oczywiście zostałoby zabrane jako socjalizm i rozdawnictwo. Pieniądze te zostałyby przekazane na zasiłki dla milionów islamskich imigrantów. Na pewno by ich sprowadzili i na pewno każdemu z nich wypłacaliby nie 500 zł, ale 6000 zł lub więcej. Dlaczego tak dużo? Bo tyle narzuciłaby Unia Europejska, by zostali oni na stałe w Polsce i by nie przeciążali budżetów krajów Zachodu. Więc mielibyśmy dziesiątki tysięcy więcej pobić, napadów, kradzieży, gwałtow rocznie więcej. To dziesiątki tysięcy ludzi często z dożywotnią traumą. Zniszczonych żyć. Złamanych. Chcesz tego w Polsce? Chcesz, by islamiści polowali na polskie kobiety, by nie można było spokojnie wyjść na ulice? W krajach Zachodu już tak jest, bo są to rasy bardziej agresywne niż biali, mające inne wzorce.

Wróciłyby na pewno afery, złodziejstwo, dzika prywatyzacja. Mafie VAT znowu miałyby się dobrze. Zapewne obniżonoby pensje, byśmy znowu pracowali za 3 zł za godzinę na śmieciówce. Podwyższono by wiek emerytalny.

Do tego doliczyć trzeba wszelkie skrajnie lewackie eksperymenty ideologiczne i społeczne. LGBT miałoby wszelkie możliwe finansowanie i przywileje. Ogólnie, doktryna neomarksizmu by królowała.

I na koniec, Trzaskowski i cała Platforma Obywatelska jest delegaturą tych, którzy chcą stworzyć neomarksistowski rząd światowy, czyli NWO – nowy porządek świata. Kraje takie jak Niemcy, Francja, Chiny, Kanada, Hiszpania, Szwecja i inne są jawnymi ahenturami tych elit, zwanych deep state. Z kolei kraje takie jak Polska, USA, Węgry, Włochy itp, sprzeciwiły się tym elitom i nie chcą totalitarnego systemu NWO. Jednak w naszych krajach wciąż działa silna agentura deep state, ukryta w polityce (PO – Polska, Demokraci – USA), w mediach, nauce, urzędach, korporacjach, biznesie, w mafii, na uniwersytetach, wśród celebrytów, w systemie sądowniczym.. Jest to rak, z którym obecnie trwa walka

To wojna o wszystko. Nie spierdol tego!

Przeczytaj konieczne czym są elity deep state i dlaczego są tak groźne:

Deep state, czyli ukryta władza niszcząca ludzkość i Ziemię

Przeczytaj też konieczne w temacie wyborów prezydenckich 2020:

Wybory 2020: mniejsze zło czy olbrzymie zło? Co wybierasz?

Popierasz obalenie rządu? Lepiej to przeczytaj!

Dlaczego nie zagłosuję na Trzaskowskiego?

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “CZY WARTO IŚĆ NA WYBORY PREZYDENCKIE!?

 1. Trzaskowski, bez zaplecza, może PiSowi nadmuchać.
  Choć, jeśli wygra, może być początkiem zmiany . Na gorsze.

 2. To po prawej to mi nie wygląda na flagę USA :-p Dobra, lecimy z tematem.
  1. 500+, 300+, 13 emerytura – jedni dostaną, inni wręcz przeciwnie
  2. Obniżka podatków – PIT 18->17%, 0 dla młodych i może jeszcze coś tam się trafiło. Ogólnie tendencja raczej przeciwna z tego co zauważyłem.
  – wieku emerytalnego – zgadza się.
  3. Pomoc polskim rodzinom i firmom w czasie pandemii – po pierwsze nie pandemii, tylko epidemii co najwyżej, po drugie ta pomoc to na kredyt, bo skąd by tyle pieniędzy w budżecie wytrzasnęli nagle, no i oczywiście bez różnych wałków się obyć nie mogło.
  4. Darmowe książki do szkoły – finansowane z budżetu państwa, to jest różnica
  5. Wspaniałe wyniki polskich spółek – no takie CD Project Red to se radzi, mają rozmach

  Nie jarałbym się tym PKB tak bardzo, to nie jest do końca miarodajny wskaźnik dobrobytu. Jest dwóch ludzi: Jeden ma tysiąc zł, a drugi 4 tys. Jeśli w danym roku zarobią po 200 zł, to jednemu majątek wzrośnie o 20%, a drugiemu tylko o 5%. To na tej zasadzie mniej więcej. Po prostu Polska na skutek dobrej koniunktury zaczęła trochę szybciej nadrabiać „zaległości” do bogatszych państw, ale liczą się też inne czynniki, m.in. poziom opieki zdrowotnej (dalej chu*nia), poziom edukacji (jakaś durna pseudoreforma), bezpieczeństwo – no tutaj jest akurat lepiej niż na zachodzie, rozwój infrastruktury itp.

  Jak dla mnie, to ten okres koniunktury został tak przeciętnie wykorzystany. Dobrze, że na początku wzięli się za mafie VAT. Ja zamiast na socjal i nie zawsze trafione wydatki publiczne, postawiłbym na radykalną reformę systemu podatkowego i prawnego, cięcie zbędnych wydatków budżetowych (większość urzędników, sport, kultura, kościół, telewizja „publiczna” itd.) i spokojnie można by było znacznie obniżyć podatki, m.in. VAT, akcyzę, PIT (to już się stało – dobry krok).

  Druga opcja tym bardziej mnie nie przekonuje. Wolę zostać w domu i spać spokojnie.

 3. Jakoś nie mogę się przekonać do żadnego z kandydatów jako lepszego. Ich wzajemne kampanie przypominają mi sytuację na ziemiach polskich, w latach 1914-1918, gdy zaborcy „kusili” Polaków, aby wstąpili do ich armii i walczyli w nieswojej sprawie przeciwko woskom pozostałych zaborców.
  Zdarzało się tak, że Polacy skuszeni (a w zasadzie oszukani) przez wrogie armie strzelali do swoich braci.
  Mam wrażenie, że znów stoimy przed tym samym wyborem.
  ZŁEM jest poparcie dowolnego z nich, zaś dobrem jest ich ZLEKCEWAŻENIE/ USUNIĘCIE.

 4. Jak Duda został wezwany do Waszyngtonu to dostał ultimatum od Trumpa . A jak to się skończy to zobaczymy .

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.