Kim naprawdę jest Trzaskowski? Zobaczcie antysystemowcy kogo poparliście!

Rzeczywistość powyborcza jest dla wielu ludzi szokująca. Wybory wygrał kandydat PiS, Andrzej Duda. Najbardziej zagorzali przeciwnicy urzędującego Prezydenta wciąż nie mogą otrząsnąć się z szoku, i zorganizowali na Facebooku specjalne wydarzenie – „Majdan czas zaczynać – walcząca opozycja.” Zapowiadają, że nie poprzestaną i zrobią wszystko, byle tylko doprowadzić do trzeciej tury wyborów prezydenckich. Uważają oni, że wybory te zostały sfałszowane. Swoje duże niezadowolenie z wyniku wyborów wygłosił również George Soros, największa menda półświatka liberalnego.

Ale Andrzej Duda wygrał. PiS już teraz szykuje się do ofensywy legislacyjnej. Mają wziąć się za media, które w większości są niemieckie, za sądy, w których wciąż zasiadają byli komuniści z czasów PRLu, i za system edukacji. Ważne by rząd wziął się również za uniwersytety, w których wciąż zasiadają albo komuniści, albo tęczowi neomarksiści, jak i za organizacje pozarządowe (NGOsy), które finansowane są z zagranicy (głównie przez Niemcy, Francję i George Sorosa).

Ciekawie zagłosowali młodzi ludzie – w większości nie tyle za Trzaskowskim, co przeciwko Dudzie. Choć w 2015 roku na Dudę głosowali głównie młodzi ludzie. Przyczyna tego jest taka, że w 2015 roku Duda był antysystemowcem, który chce obalić znienawidzony rząd PO-PSL, zaś teraz, w 2020 roku, Duda był symbolem znienawidzonego systemu. Tak to już jest, że Polak nie może popierać rządu, zawsze musi być ten element romantycznego oporu przeciwko władzy, tej naiwnej szarży z szabelką na czołgi. A już w szczególności młody. Młodość jest narwana, naiwna, buntownicza i z natury antysystemowa.

Nawet, gdyby zastępy aniołów zstąpiły z nieba i rządziły Polską, to po czterech latach Polak, szczególnie młody, i tak zagłosuje choćby na samego Hannibala Lectera. Dlaczego? Bo kurwa tak. Bo ten anielski rząd to przecież znienawidzony system, z którym trzeba walczyć. Dla samej zasady. Logiki w tym nie ma, są tylko czyste emocje. Przynajmniej część wyborców w ten sposób rozumuje. Więc głosując przeciwko znienawidzonemu systemowi Dudy i Kaczyńskiego, młodzi oddali głos na jeszcze gorszy system Trzaskowskiego, czyli Sorosowe NWO – Nowy Porządek Świata.

Poniżej przedstawię Wam, drodzy antysystemowcy, kim jest człowiek, na którego część z Was oddała swój głos:

Cytat: „Kim jest człowiek, który przegrał prezydencką batalie z Andrzejem Dudą? Kim jest Rafał Trzaskowski? Mówiąc w skrócie, jest emanacją najgorszych ścieków i zanieczyszczeń, które od dziesięcioleci niszczą Zachód a od czasu upadku komunizmu niszczą Polskę. Jest typowym chorym produktem dzisiejszej epoki. Emanacją tego wszystkiego co wywołuje w człowieku odruchy wymiotne. Jest wyrazem ostatniego rozpaczliwego skowytu warszawskich zgniłych salonów i establishmentów, które najpierw przehandlowały Polskę zagranicznym korporacjom i bankom a teraz tę masę upadłościową za wszelką cenę chcą ubrać w kolory tęczy, genderyzmu i lewicowej inżynierii społecznej. Rafał czyli zdolny chłopiec, który skończył zagraniczne studia za pieniądze George’a Sorosa – globalnego kryminalisty, który stoi za każdym trawiącym świat gównem – od kryzysów finansowych począwszy, poprzez pandemię koronawirusa aż po sponsoring obecnej murzyńskiej demolki w Stanach Zjednoczonych.

W 2019 roku Rafał brał udział w spotkaniu sekty Bilderberg, co umieszcza go w panteonie najgorszych ludzkich chodzących po ziemi mętów. Rafał jest wychowankiem Geremka, koncesjonowanego autorytetu republiki Okrągłego Stołu, który zginął w wypadku samochodowym podczas gdy jego sekretarka robiła mu laskę na tylnym siedzeniu a cała jego polityka zagraniczna polegała na niszczeniu Polski na arenie międzynarodowej. Rafała popiera cały postmagdalenkowy i postsowiecki pomiot – od syna stalinowskiego mordercy Cimoszewicza począwszy a na regularnym gangsterze Kwaśniewskim i naczelnym kłamcy Michniku skończywszy. Rafał nie zgodził się na stworzenie rejestru pedofilów ale za to z dumą podpisał kartę LGBT, a zboczeńca i degenerata Polańskiego bronił niczym niepodległości. Z czego jeszcze zasłynął Rafał? Z chęci rozlokowania w naszym kraju stu dwudziestu tysięcy islamskich tak zwanych „uchodźców” bo marzą się chłopakowi gwałty na warszawskich ulicach – wzorem postępowej marksistowskiej Szwecji i Niemiec pod zarządem komunistki Merkel.

Rafał był też gotów oddać Żydom sześćdziesiąt miliardów dolarów z naszych pieniędzy, by zadośćuczynić wpływowemu przedsiębiorstwu Holokaust, które zajmuje się haraczami przy pomocy bejsbola antysemityzmu. Można nienawidzić Dudy i PiSu, można było olać te wybory co w mojej ocenie było jedynym sensownym rozwiązaniem, natomiast aby zagłosować na Trzaskowskiego, trzeba wykazywać poziom dalece posuniętej ignorancji i głupoty bądź też życzyć Polsce jak najgorzej. Innymi słowy – trzeba być albo skończoną łajzą, albo skończonym idiotą. Przypuszczam, że większość popierających Rafała z nienawiści do Dudy ani na jotę nie zdaje sobie sprawy z kim ma do czynienia. Witajcie w Polsce!” Koniec cytatu. Autor: Lukasz Grysiak.

14 myśli w temacie “Kim naprawdę jest Trzaskowski? Zobaczcie antysystemowcy kogo poparliście!

 1. „Majdan czas zaczynać – walcząca opozycja.” Libkowo-fajnistyczni foliarze. xD Spiseg!!! A kot prezesa nadzorował całą operację. LOL Histera fajno-Polaków na FB rozkręca się. :-]

 2. Jesli chodzi o patriotyzm to nie ma dwóch końców .Albo sie jest za Polską ,Albo się jest zdrajcą głosując na Lewaków

  1. Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło z tymi dwoma końcami kija, myślę że uległeś polityczno-religijnej grze i transferujesz swoją energię, duże niedobory czynią cię człowiekiem zombi który musi żerować na innych aby zaspokoić swojego pasożyta.

 3. Przede wszystkim wszystkie media obce a szczególnie niemieckie wywalić na zbity pysk z Polski,TVN-24 prześwietlić co do joty i jak najszybciej pozbyć sie tego wrogiego Polsce badziewia.To co Pan opisał zgadzam się z tym w 100%.Trzaskowski ,Tusk ,Lewandowski ,Miller,Kwaśniewski i inna banda wrogów Polski,doprowadzili by swoim poparciem do zakamuflowanej bardzo cięzkiej rewolucji w Polsce.Bardzo się dziwię,że Polacy to jeszcze ciemny Naród ,króry zagłosował na największego wroga RP

  1. sierotko Aniu, a z dziwne że potrafisz czytać, bo z myśleniem i przyswjaniem wiedzy, to cięęęężko u ciebie

 4. Brawo Panie Jacku! Nie znam Pana i pierwszy raz życiu czytam Pański tekst, ale to co pan pisze to sama prawda i naprawdę trudno się z tym nie zgodzić.
  Jeszcze raz brawo! Popieram!

 5. Ale przecież Jarek z kotem tez bije pokłony w jarmułce. Jak zresztą każdy inny polski polityk. I żaden polityk w PL nie wywali niemieckich mediów stąd. Naprawdę dalej wierzycie że Kaczor jest w czymś lepszy do całej reszty?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.