Aktualności

KORONAWIRUS: ŚWIATOWY PRZEKRĘT OSTRO ZDEMASKOWANY!

Epidemia koronawirusa (zwanego przez niektórych złośliwie koronaświrusem lub koronapierdolcem) wywróciła nasze życie do góry nogami. Zatrzymała wielu ludzi w domach, Spowodowała duży kryzys gospodarczy, jak i spowodowała, że dzieci nie poszły do szkół. Takiego czegoś nie było jeszcze za naszego życia. Bez wątpienia powiało apokaliptyką i grozą.

Obecnie chyba nikt nie traktuje już wirusa poważnie, poza garstką oszmaconych szmacianymi maskami na twarzy korona-fanatyków, zwanych „covidianami.” Szczególnie silna grupa covidian jest na Facebookowej grupie dyskusyjnej „Polmonolog – tylko o covid 19”, na której wymieniają się swoimi zdjęciami w podwójnym oszmaceniu maskami, zdegustowaniem bagatelizowaniem koronawirusa, jak i swoimi lękami związanymi z epidemią. Covidianie dalej siedzą w domach, nie spotykają się z rodziną i znajomymi i wychodzą jeden raz w tygodniu do sklepu, by zminimalizować kontakt. Są oni bez wątpienia chorzy nie na koronawirusa, ale na koronapierdolca na pewno.

Przeczytaj też:
Covidianie to niebezpieczna sekta czcząca koronawirusa

A tak poza tym wśród większości ludzi widać ogólne rozprężenie. Chcemy już zacząć żyć normalnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że koronawirus okazał się dużo mniej groźny, niż jeszcze uważaliśmy na początku. Czas na uzasadniony strach przed wirusem już minął, a teraz powinniśmy się zająć normalnym życiem. Politycy również nie chcą kontynuować tego korona-szaleństwa. Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują na to, że apokaliptyczne wizje teoretyków spisku się nie sprawdziły.

Ostatnio nawet Szumowski powiedział, że epidemia koronapierdolca jest w odwrocie i że wszystko jest na drodze do normalności. Na poniedziałkowym briefingu prasowym, tuż po wyborach prezydenckich, czyli w czasie, gdy połowa Polaków przeżywała żałobę narodową, powiedział, że: „chorych na koronawirusa w Polsce jest coraz mniej, a dane są coraz lepsze”, jak i: „po II turze wyborów nie będzie wzrostu zachorowań.”

A przecież jeszcze wcale nie tak dawno temu sądził, że epidemia będzie trwać latami, a maseczki będziemy nosić aż do momentu przymusowego zaszczepienia wszystkich Polaków. Ale mało tego.. Jeszcze tuż przed ostatnim tygodniem kampanii wyborczej Szumowski stwierdził, że epidemia wcale nie jest w odwrocie, a sprawa jest poważna. A teraz taka nagła zmiana retoryki. Myślę, że zapędy Łukasza Szumowskiego zostały ukrócone przez środowisko PiSu i nie będziemy mieć jesienią powtórki z rozrywki.

Co ważne, to Szumowski powiedział te słowa tuż po zmiażdżeniu w wyborach liberalnych elit przez Andrzeja Dudę. I co teraz poczną Ci wszyscy wyznawcy spiskowej teorii dziejów, żyjący w permanentnej spiskowej paranoi? Przecież tuż po wyborach miała być taka kwarantanna, że szok! Miały powrócić wszystkie obostrzenia! Mieli dać nam tak w kość, rozochoceni wynikiem wyborów i tym, że mają absolutną pełnię władzy na trzy lata. A tutaj nie tylko obostrzenia nie wracają. Ale wręcz nowych przypadków zachorowań zbytnio nie przybywa i nie są one histerycznie rozgłaszane w mediach. Wszystko wraca na swoje stare tory.

Miały być też przymusowe szczepienia podawane siłą przez wojsko, a okazuje się, że będą one całkowicie dobrowolne! Sieć 5G miała spowodować, że zachorowań i zgonów na koronawirusa będzie dużo więcej, a ludzie mieli czuć się znacznie gorzej, dosłownie padać jak muchy. A tu wszystko jak na złość po staremu. I co oni teraz poczną? Oj cała ich wizja się nie spełniła! Miała być apokalipsa, a tymczasem wraca normalność! Chyba się załamią. 😀

Niektórzy lubią taką atmosferę grozy. Czują, że uczestniczą wtedy w czymś nadzwyczajnym, czymś emocjonującym. W czymś, co przerywa wygodne i nudne jak flaki z olejem życie Europejczyka. Czymś, co dodaje emocji i dreszczyku grozy w tych szarych i burych dniach. W czymś, co daje nadzieję na przerwanie tego uciążliwego kieratu codzienności – praca, dzieci, obowiązki, kredyty. Więc taki człowiek może podświadomie pragnąć choćby „końca świata”, byle tylko zaznać choć trochę emocji.

Film poniżej: Były dyrektor WHO wypalił: koronawirus sam wygaśnie – nie potrzeba szczepionek:

.

Mnogość linii czasowych w związku z epidemią koronawirusa

Ciekawa hipoteza opisana przez znajomą. Czy przyszłość świata, jeśli chodzi o pandemię koronawirusa i jej skutki, jest ostatecznie zdefiniowana? Jak się okazuje – nie jest. To od nas zależy, jak to wszystko się potoczy.

Póki co apokaliptyczny scenariusz się nie zrealizował, ale stale musimy być czujni.

Cytat: „Wszyscy jak jeden mąż zapominają że istnieje mnogość linii czasu i mnogość potencjalnych wydarzeń. Ich zaistnieje, zaistnienie danego scenariusza zależne jest od ludzi poziomu ich świadomości. Świadomość wzrasta, a wiec i wydarzenia się zmieniają. Linie czasu przeskakują. Teraz jest jak w maglu. Nie sposób przewidzieć niczego na pewno. Jest wiele wydarzeń mniej lub bardziej prawdopodobnych które istnieją w perspektywie kolejnego roku od teraz. Są mniej i bardziej surrealistyczne bo wszytko zależy od ludzi i od tego na jaka linie czasu jako kolektyw finalnie wejdą. Jesteśmy w trakcie procesu wielkich zmian energetycznych. Jak każdy się skupi na sobie i na swoim własnym wzroście to przyczyni się tym samym do zmiany linii czasu na bardziej pozytywna dla całej ludzkości. Jest kilka wydarzeń zapisanych na osi czasu a wiec niezmiennych( muszących się wydarzyć) ale i one nie mają stałego czasu ich wydarzenia. Nie można podać daty. Czas i linia czasu na końcu cyklu ma to do siebie że jest w stanie kurczyć się i rozciągać co znaczy tyle że czas staje się pojęciem względnym w jego rozumieniu. Przyspiesza i zwalnia zgodnie z wolą kolektywu i jego gotowości na wydarzenia znajdujące się na osi czasu.

Koronawirus miał przynieść chaos i ścielące się na ulicach trupy. Ale wydarzenie to zostało napisane i skutek jego był odwrotny. Zamiast sprawić by ludzie dali mnóstwo energii dla tych którzy jej pragną, doszło do przebudzenia świadomości wielu ludzi. Tu jest ciągła walka ciemności ze światłem i to jest jak gra w szachy. Dokładnie wiesz jaki wykonać ruch dopiero wówczas gdy widzisz co zrobił przeciwnik. Każdy ma plan i potencjalne kilka ruchów w przód w głowie, ale sam ruch zależny jest od ruchu przeciwnika. Wiec nie ma się co bać i nie ma się co cieszyć na zapas. Kreujcie miłość. Dzięki temu mrok będzie miał mniej energii do stworzenia wydarzeń jakie nie będą na rękę rodzajowi ludzkiemu.” Koniec cytatu.

Autor: Anna Głowacz

Film poniżej: Wirus to pseudo-pandemia, ale to już wszyscy wiemy:

.

Tłumaczenie rozmowy ACU, Komisji Śledczej ds. koronawirusa

Drodzy Współobywatele,

Serdecznie witamy Państwa w imieniu ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej badającej kwestię koronawirusa. Jeśli Parlament nie jest gotowy aby zwołać taką komisję, to my, obywatele, powinniśmy się tym sami zająć.

W Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa, będziemy badać, dlaczego wprowadzono w naszym kraju tak restrykcyjne środki przeciwko Covid 19, dlaczego ludzie teraz cierpią i czy zachowano odpowiednie proporcje w walce z wirusem Sars-CoV-2 będącym przyczyną choroby. Mamy poważne wątpliwości co do stosowności użytych środków. Należy to zbadać, ponieważ ani partie rządzące ani opozycyjne nie powołały żadnej komisji. Nawet nie planuje się żadnej powołać. A więc najwyższy czas, abyśmy jako obywatele wzięli sprawy w swoje ręce.

Będziemy zapraszać do naszej Komisji i wysłuchiwać opinii ekspertów z różnych dziedzin życia, medycyny, nauk społecznych, prawa, gospodarki oraz innych obszarów.

Do naszej Komisji udało się nam już pozyskać różnych renomowanych ekspertów, oprócz naszych prelegentów prof. HADITSCH i dr. SCHIFFMANN. W tym miejscu chciałbym się Państwu krótko przedstawić: Nazywam się Heiko Schöning i jestem zwyczajnym lekarzem z Hamburga. Moją osobistą motywacją jest to, że jestem ojcem i jak wielu innych widzę, że nasze dzieci teraz cierpią. Nie chodzi tylko o to, że place zabaw zostały pozamykane, dzieci są także od siebie oddzielone. A dla dorosłych ta sytuacja jest jeszcze gorsza.

Pytamy, dlaczego członkowie rodzin nie mogą na przykład odwiedzać swoich rodziców w domach spokojnej starości. Czy naprawdę istnieje tak duże ryzyko zakażenia ? czy mamy rzeczywiście do czynienia z wirusem zabójcą ? Czy mamy do czynienia z wścieklizną lub dżumą ? Mamy poważne wątpliwości, czy tak faktycznie jest. Ta choroba to nie dżuma. Najlepiej pomogłaby w tej sytuacji zwyczajna szczerość, co bardzo ładnie wyraził znany laureat nagrody Nobla Albert CAMUS w swojej książce „Dżuma”. Właśnie taką szczerość i przejrzystość chcielibyśmy zapewnić w naszej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ACU w sprawie koronawirusa.

Dlatego w naszej Komisji wezmą udział eksperci z dziedziny medycyny jak prof. BHAKDI, z dziedziny gospodarki prof. OTTE i prawa prof. JUNGBLUT oraz wielu innych prelegentów , którzy już wyrazili chęć udziału. Oczywiście zaprosimy także wszystkich ekspertów reprezentujących rząd i instytuty publiczne takie jak Instytut Roberta Kocha oraz ekspertów międzynarodowych. Działania Komisji będą transparentne. Opinie ekspertów będą transmitowane na żywo, bez cięć i skrótów. Materiały będą dostępne w Internecie. W tym celu stworzymy stronę internetową i dlatego potrzebujemy więcej środków na prowadzenie naszej działalności. W związku z tym prosimy o wsparcie w tej inicjatywie obywatelskiej Komisji ACU.

Co możemy dzięki temu zyskać? Otóż zobaczymy, że nie musimy się tak bardzo bać. Jak w poprzednich latach przechodząc zwyczajne fale grypy tak i ta choroba wydaje się tak właśnie tak zachowywać. Ale dlaczego w takim razie wprowadzono tak drastyczne środki? Z ekspertyzy zleconej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec wynika, że nie przeprowadzono 90 % wszystkich koniecznych operacji, co dotknęło ponad 2,5 miliona ludzi. Z tej wewnętrznej ekspertyzy można się także dowiedzieć, że wskutek działań rządu od 5.000 do 125.000 pacjentów i obywateli zmarło lub teraz właśnie umiera. Ekspertyzę tą sporządzono 7 maja 2020 roku.

Z tego właśnie powodu chcemy w naszej Komisji Śledczej wziąć sprawy w swoje ręce. Nie możemy już dłużej czekać. Rażące jest, że instytucje rządowe nie starają się w żaden sposób wyjaśnić tej sprawy, a nawet jak się wydaje wszystko inscenizują. Bo jak widać naukowe dane wskazują na to, że środki które zostały podjęte nie mają żadnych podstaw. Także wszyscy zadajemy sobie pytanie, naturalnie też w gospodarce, chociaż przede wszystkim chodzi to o ludzkie życie – kto odnosi tu korzyści ? Właśnie na to pytanie staramy się tu odpowiedzieć. Cui bono ? Kto korzysta? W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim za dotychczasowe wsparcie i jeszcze raz podkreślam, że cieszymy się z Państwa współpracy i każdych środków przekazanych na ten cel.

Oczywiście zapraszamy wszystkich, także naszych oponentów. Każdy będzie miał możliwość wypowiedzenia się w sposób jawny, a wszystkie wypowiedzi będą transmitowane przez Internet. Przyjmiemy także chętnie zaproszenie na konferencję prasową i dlatego prosimy Federalne Stowarzyszenie Konferencji Prasowych o otwarcie dla nas oraz dla zagranicznej prasy swoich drzwi. Serdecznie Państwu dziękuję. Przekażę teraz głos mojemu koledze Doktorowi Bodo Schiffmann.

Tak, dziękuję Panie Schöning, Dlaczego Pozaparlamentarna Komisja Śledcza w sprawie koronawirusa jest konieczna? Ponieważ nie mamy tu do czynienia z zachowaniem odpowiednich proporcji. Rządy muszą podejmować decyzje i także w sytuacjach kryzysowych np. w przypadku pandemii, muszą wprowadzać odpowiednie obostrzenia, które na początku mogą ograniczać prawa obywatelskie. Jednak rządy są jednoczenie zobowiązane, aby śledzić na bieżąco skuteczność tych obostrzeń i znosić je jak najszybciej, tak , by uniknąć dodatkowych szkód. Tak widzi to doktor Schöning. Zamiast tego jesteśmy zasypywani liczbami bez związku, liczbami, które służą tylko do tego, żeby podsycać strach. Przypadki zachorowań są po prostu do siebie dodawane, a nie wykazuje się dysproporcji miedzy liczbą testowanych, a rzeczywiście zakażonych. Istniejące, dobrze funkcjonujące struktury prawne jak ustawa o ochronie przed zakażeniami została uchylona i zastąpiona inną, daleko bardziej drastyczną. A jedyne czym rząd się zajmuje to ciągłe wezwania do zaszczepienia się na chorobę, o której już wiadomo dzięki wielu zagranicznym badaniom, że jest porównywalna z zachorowaniem na grypę. Wiadomo także, że śmiertelność w przypadku tej choroby nie jest wyższa niż podczas ciężkich infekcji grypowych, a co za tym idzie podejmowane obostrzenia nie są uzasadnione. Jest straszną ignorancją, że uznane międzynarodowe badania i eksperci ze wszystkich dziedzin jak wirusolodzy, bakteriolodzy, epidemiolodzy lub ekonomiści nie są po prostu wysłuchiwani, a ich opinie są pomijane. Gorzej. Nazywa się ich kłamcami, szarlatanami, zwolennikami teorii spiskowych, co mogło by być z pewnością antypojęciem roku 2020.

Zamiast tego zachęca się do szczepionki, która może się okazać bardzo niebezpieczna i co do której, z medycznego punktu widzenia, nie ma dowodu na konieczność jej przyjęcia. Przecież nie ma w Niemczech wystarczającej liczby chorych, na których można by przetestować ową szczepionkę. Trzeba tu dodać, że chodzi o nową formę szczepionki, tak zwanej szczepionki RNA, która w przeciwieństwie do dotychczasowych szczepionek jest w stanie zmienić ludzki genom i spowodować trudne do oszacowania szkody w organizmie człowieka. I tutaj trzeba pamiętać o lekarskiej maksymie „nie szkodzić – nil no cere”. To jest zadaniem każdego lekarza i dlatego mamy nadzieję, że skłoni to do zastanowienia innych lekarzy, bo my lekarze nie powinniśmy pacjentom bardziej szkodzić niż pomagać. Moją motywacja są moi dziadkowie i rodzice, którzy mnie nauczyli, że gdy czuję, że podstawowe swobody obywatelskie i demokracja są ograniczane, nie ma wolnej prasy, a treści które się w niej pojawiają przypominają propagandę, kiedy zdanie obywateli jest cenzurowane a ich opinie pomijane, wtedy należy wyjść na ulice i podjąć działania lub samemu spróbować poinformować opinię publiczną organizując na przykład Komisje Śledcza w sprawie koronawirusa. Zawsze przecież istnieje ryzyko korupcji na szczytach władzy, które może dotknąć w którymś momencie polityków, tak że stracą właściwy cel z pola widzenia.

Widzę zagrożenie dla demokracji i codziennie więcej prób, by z naszego wolnościowego demokratycznego państwa uczynić państwo policyjne, które będzie kontrolować nasze myśli i używać aplikacji inwigilujących oraz innych podobnych środków. A wszystko to pod płaszczykiem nowych ustaw o ochronie przed zakażeniami. Zakładamy, że uda nam się uzyskać pełne prawne wyjaśnienie przyczyn obostrzeń, które z naukowego, medycznego i ludzkiego punktu widzenia oceniamy jako przesadne. Żądamy także, żeby osoby odpowiedzialne zostały pociągnięte do odpowiedzialności. Nie chcemy też, żeby powtórzyła się kiedykolwiek sytuacja jak ta, w której ludzie podczas świńskiej grypy byli szczepieni, jak się potem okazało, zupełnie zbędnie, ponieważ szczepionka spowodowała szkody zdrowotne. Naszym postulatem jest także, aby zlikwidować wszystkie obostrzenia, bo powstały one w oparciu o najbardziej pesymistyczne scenariusze rozwoju epidemii, które się nigdy nie ziściły. Scenariusze te są jednak ciągle głoszone, tak by wywołać w społeczeństwie lęk przed zarazą, która w takiej formie nie istnieje. A przede wszystkim chcemy całkowitego zniesienia lockdownu i obowiązku noszenia masek.

W okresie, kiedy nie było już zachorowań wzywano 29.05 tego roku do obowiązku noszenia masek w gabinetach lekarskich. W ciągu ostatnich 2 tygodni, a dzisiaj jest 20 czerwca 2020 roku, mieliśmy w 20 dużych niemieckich miastach masowe demonstracje przeciwko rasizmowi. W każdej z nich brało udział więcej niż 20.000 uczestników. A więc jeśli ten wirus w tej formie i z taką ilością zakażeń rzeczywiście rozprzestrzeniałby się w Niemczech, to musielibyśmy odnotować dziś ogromny wzrost liczby zachorowań. A tak nie jest. I to jest dowód na to, że wprowadzone obostrzenia w żaden sposób nie dają się już uzasadnić. Dziękuję Państwu.

Dziękuję bardzo doktorowi Schiffmann.

Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że działamy tutaj ponadpartyjnie, nie chodzi tu o prawą czy lewą stronę sceny politycznej, o to czy ktoś jest gruby czy chudy, czy jest mężczyzną czy kobietą. Faktycznie jest to sprawa życia i śmierci dla wielu osób, chodzi także o jakość życia dorosłych i naszych dzieci. Naszą główną motywacją jest – także dla dobra przyszłych pokoleń – by okoliczności, którym zostaliśmy poddani, nigdy więcej nie miały miejsca. My obywatele musimy ponownie odzyskać naszą suwerenność, bo jest ona naszym prawem. Opieramy się na konstytucji. A w tej konstytucji, którą właśnie trzymam w ręku, jest jeden wspaniały artykuł, artykuł 20 ustęp 4, który brzmi następująco: „ Każdy ma prawo stawiać opór, jeśli wszystkie inne środki zawiodą”

Ta Pozaparlamentarna Komisja Śledcza w sprawie koronawirusa może stać się jednym z takich ostatecznych środków. Mamy nadzieje, że rządzący, którzy składali przysięgę, będą ludziom pomagać, a nie szkodzić. Zwracamy się także do wszystkich, którzy bronią naszego kraju, do oficerów, urzędników jak również do lekarzy i wszystkich obywateli z prośbą o aktywne uczestnictwo w naszej Komisji. Nie chcemy żyć w tych strasznych warunkach, które widać na ulicach, z którymi mamy do czynienia na co dzień w rodzinach i wśród przyjaciół. Dlatego należy podjąć jakieś działania. Cieszę się, że możemy spojrzeć na tę sytuację nie tylko z naszej niemieckiej perspektywy, ale także z międzynarodowej. W tym celu zaprosiliśmy dziś do naszego grona ekspertów Komisji Śledczej profesora HADITSCH z Austrii.
Proszę. Oddaję Panu głos.

Dziękuje bardzo i witam Państwa serdecznie.

Drogi Kolego Schöning, jest dla mnie dużym zaszczytem, że mogę brać udział w pracach Komisji Śledczej, ponieważ sprawa ta szczególnie leży mi na sercu. Oczywiście należy zadać sobie pytanie, do czego jest nam w ogóle potrzebna taka Komisja Śledcza? To śledztwo jest koniczne, ponieważ od samego początku podejmowano niestosowne decyzje w sposób rażąco niedbały lub umyślnie nie dochowano obowiązku staranności. W żaden sposób nie uwzględniono możliwości zaistnienia dodatkowych szkód. Podstawowe swobody obywatelskie zostały zniesione, a obowiązki etyczne podeptane. Pojawiła się także próba odwrócenia uwagi od zastosowania błędnych środków w domach spokojnej starości. Osoby starsze były zaniedbywane, a później wprowadzono w sposób nieskoordynowany drakońskie środki, aby tę sytuacje zatuszować i nie musieć ponosić za nią odpowiedzialności. Czy stało się to w sposób niezamierzony, to znaczy z powodu ignorancji, czy tez w sposób zamierzony, a jeśli tak, to należałoby zapytać o motywację. Właściwie jest to bez znaczenia. Tak czy inaczej osoby podejmujące takie decyzje same się dyskwalifikują.

Obydwie opcje muszą z uwagi na znaczenie podjętych decyzji koniecznie zostać poddane ocenie. A ze względu na jednostronność mediów publicznych oraz polityków może się to stać tylko dzięki niezależnej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa. Do udziału w pracach Komisji motywuje mnie fakt, że jestem lekarzem ze specjalnością w mikrobiologii, wirusologiem i epidemiologiem i przeraża mnie jako fachowca nierzeczowe postępowanie w czasie epidemii. Na pewno chcielibyście Państwo wiedzieć, co rozumiem przez nierzeczowe postępowanie? Tutaj wymieniłbym ciągle szerzone w mediach czarne scenariusze, podsycające strach nieadekwatne porównania. Proszę pomyśleć tylko o tym oklepanym frazesie „tragiczna włoska sytuacja”. Można by to odnieść co najwyżej do regionu północnych Włoch, bo przecież południowe Włochy nawet gorzej przygotowane o wiele lepiej dały sobie radę. Nieodpowiednie i bardzo sugestywne przedstawianie zagrażających scenariuszy, które nigdy nie nastąpiły. A za względu na stabilną sytuacje służby zdrowia w Niemczech w ogóle nie mogłyby nastąpić.

Jestem także lekarzem pierwszego kontaktu. I dlatego jako lekarz nie mogłem już znieść dłużej tego gardzącego człowiekiem i zdrowiem postępowania. To kłóci się jawnie z naszą etyka zawodową. To permanentne podsycanie lęku, epatowanie paniką i wszelkiego rodzaju szkody psychiczne, społeczne, ogromne dodatkowe szkody medyczne i gospodarcze, jak również wszelka ingerencja w życie kulturalne, to wszystko jest dla mnie jako holistycznie zorientowanego na pacjenta lekarza wystarczającą motywacją i okazją do tego, żeby wstać i zaprotestować przeciwko temu szaleństwu. Z uwagi na trudną obecnie do oszacowania katastrofę, wydaję się być konieczne by nalegać jednoznacznie na obiektywną ocenę podjętych decyzji, tak, aby pociągnąć do odpowiedzialności decydentów wykazując ich błędne działania. Naturalnie prace Komisji Śledczej mogą się nam jawić jako próba formułowania pytań, czego możemy po niej oczekiwać i co mogą przynieść jej działania? Z mojego punktu widzenia, obywatele, a przynajmniej wszyscy lekarze, powinni czuć się zobowiązani sposobem myślenia Hipokratesa i pamiętać o jego maksymie „Nil no cere” a więc „nie szkodzić”.

Powinni oni szukać informacji poza rządowymi mediami głównego nurtu, zadawać pytania i zastanawiać się jakie informacje są wiarygodne. I wtedy odkryją, że Bergamo to nie Włochy, Ischgli tonie Austria, Nowy Jork to nie USA, a uroczystości karnawałowe w Heinsberg, blok mieszkalny w Göttingen, lub różne ubojnie to nie Niemcy. Ponad to dla wszystkich powinno stać się jasne, że:

nie istniało nigdy najmniejsze ryzyko przeciążenia niemieckiego systemu opieki zdrowotnej
– wskaźniki, takie jak współczynnik reprodukcji wirusa i ten słynny wskaźnik RO miały za zadanie
wytworzenie atmosfery strachu i nacisk na ludność. Manipulowano tymi wskaźnikami, ponieważ były podawane bez odniesienia do liczby przeprowadzonych testów.
– używano fałszywych liczb informujących o ilości zgonów w celu zastraszania ludności
– liczba zachorowań już przed lockdownem znacząco spadała- wprowadzony 4 tygodnie później, dopiero 4 tygodnie później, obowiązek noszenia masek był nieuzasadniony, sprzeczny z prawem a z psychologicznego i społecznego punktu widzenia zupełnie
nieodpowiedzialny.
– kurczowe trzymanie się wprowadzonych obostrzeń i już obalonych orzeczeń mimo istniejących faktów i dowodów nosi znamiona przestępstwa.

Należy jak najszybciej zmienić zdominowane przez partie polityczne i polityków struktury decyzyjne, bo tylko w taki sposób uda się uniknąć utrzymania i powrotu tego wrogiego demokracji sposobu postępowania. Z całego serca życzę Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa , aby udało się jej w sposób rzeczowy poradzić sobie ze wszystkimi spornymi kwestiami. Życzę wiele szczęścia.

Dziękuję bardzo doktorze HADITSCH.

Na zakończenie chciałbym jeszcze raz podkreślić, dlaczego już teraz angażujemy się na rzecz ACU, naszej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa. Nie chcemy czekać na parlamenty, ani na innych, którzy być może w przyszłości dołączą do nas. Sytuacja już teraz jest nagląca, ponieważ ludzie cierpią, wielu ludzi odniosło szkody, a niektórzy nawet zmarli. Dokładnie tak prognozowano we wcześniej wspomnianej przeze mnie wewnętrznej ekspertyzie Ministerstwa spraw Wewnętrznych. Ci ludzie zmarli właśnie wskutek działań rządu. I to nie powinno się stać. Dlaczego ta sprawa jest aż tak nagląca, że musimy ją wziąć w swoje ręce. W momencie kiedy nie robi tego nikt, kto byłby do tego bardziej powołany, chciałbym odnieść się do jeszcze jednej okoliczności. Na całym świecie istnieją ludzie, których serce może stanąć. U każdego występuje takie ryzyko w 100% . Każdemu może się przydarzyć, że jego serce pewnego dnia przestanie bić. Jest jednak i dobra wiadomość: taką osobę można przywrócić ponownie do życia, reanimować. W tym celu istnieje pewna zasada, jak to zrobić. Tę zasadę zmieniono na początku kwietnia na całym świecie, a w konsekwencji także w Niemczech. I ta zasada, proszę sobie to tylko wyobrazić, brzmi dziś następująco: „ z powodu wysokiego ryzyka infekcji wirusem CoVid 19 i możliwych szkód na zdrowiu,nie należy przeprowadzać sztucznego oddychania tylko położyć chustkę na usta osoby reanimowanej”.

To oznacza, że teraz na świecie będzie umierać o wiele więcej ludzi, ponieważ dowiedziono naukowo, że kiedy stosuję się ucisk i sztuczne oddychanie, to może przeżyć o wiele więcej ludzi. I w ten sposób statystyki produkują ponad przeciętna śmiertelność. Musimy wycofać także tę nową zasadę reanimacji. Widać rzeczywiście, i będziemy się to starali w tej Komisji Śledczej wspólnie poprzeć licznymi dowodami, że nie mamy do czynienia z dżumą ani z wirusem zabójcą. I to jest dobra wiadomość! Ale musimy postawić sobie pytanie: dlaczego tak to dzisiaj wygląda ? Dlaczego mamy dziś takie obostrzenia ? Kto odnosi z tego korzyść ? Nie chcemy czekać, aż my sami i nasi przyjaciele oraz rodziny poniosą wszelkiego rodzaju szkody. Teraz powinniśmy razem działać! Tak więc chciałbym Państwa jeszcze raz zaprosić do współpracy, ponieważ za nami nie stoi żaden koncern, żaden koncern medialny, żadne bogate osoby, żadne fundacje. Tak więc im więcej środków zgromadzimy, tym lepiej i bardziej profesjonalnie będziemy mogli wykonywać naszą pracę, również w środowisku międzynarodowym. Dokładając wszelkich starań będziemy publikować także w różnych językach. Zapraszam wszystkich Państwa do naszej inicjatywy obywatelskiej. W tym miejscu pragnę jednocześnie bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie. Serdecznie dziękuję.”

Koniec cytatu.

Film poniżej: Polski profesor krytykiem pandemii koronawirusa:

.

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o koronawirusie z mojej strony:

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

15 odpowiedzi »

 1. Bardziej zaściankowego blogowego posta nie widziałem. Jako covidianin z pierdolcem mam nadzieję nie zarazić się czymś mutującym co atakuje wiele organów również szpik znanym pod nazwą covid-19. Powodzenia w porównywaniu genetyki do grypy!

 2. Duda zmiażdżył Trzaskowskiego?
  400 000 głosów to jest miazga?
  Moim zdaniem to zbyt daleko posunięta konkluzja.

  Z tego, co wiem, to od 1 października, każdemu gospodarstwu domowemu zostanie , do rachunku za prąd, doliczona opłata mocowa , w wysokości 10 zł.
  Trąbią, że należy, na powrót, zakazać wesel i pogrzebów, ponieważ tworzą one nowe ogniska zapalne.
  Na mój gust na bank, na jesień, nastąpi powrót wirusa . Media będą szaleć. Na bank.
  To szaleństwo szybko się nie skończy.
  Będzie miło, jeśli się mylę.

   • No ja nie, ale już się zaczęło – wczoraj jeden lekarz, ten, z z którym pokłócił się Brzozowski, zapowiedział, że potrwa to 10 lat, tak więc zapowiada się ciekawie.
    Cóż, myślę, że jedynym wyjściem będzie przyjęcie szczepionki. Tej super bezpiecznej, przebadanej i , co najważniejsze, skutecznej.
    Dla zainteresowanych – taka szczepionka już istnieje heh

 3. Dla tych co są już zniecierpliwieni przekonywaniem i tłumaczeniem innym, że maski szkodzą, że PLANdemia jest zaaranżowana – podrzucam bardzo dobre opracowanie (7 stron w PDF). Warto je pobrać, wydrukować i dać do przeczytania każdemu kto myśli, że robi coś słusznego nosząc maskę i propagując dystansowanie społeczne. Jest to opracowanie bazujące na metodyce naukowej wyjaśniające nonsens obecnych rządowych zaleceń w przejrzysty sposób. Z założenia powstało ono po to, aby rozpowszechniać je dalej nie tylko wśród ludzi, ale też instytucji, miejsc pracy i urzędów. Zapraszam do zapoznania się i rozpropagowywania tego materiału! Proponuję także tworzyć takie opracowania dla ludzi min. nt. mandatów, bo tego się obecnie ludzie boją najbardziej.
  Załączam plik, tutaj także do pobrania: https://forum.fraktalna.pl/pliki/raport.pdf

 4. Covidianie to religia. A uczuć religijnych nie należy się śmiać. Można ich co najwyżej wyprowadzać z błędu. Wiara w maseczki, całowanie krzyża czy też inne gusła, to cecha religii ogłupiających.

 5. Zostan rolnikiem,nie bedziesz musial siedziec w domu i nosic maski.Konia nie zarazisz bo bedziesz plugiem trzymal odleglosc.Pozdrowienia.

 6. Pozostaje mi póki co ukłonić się z wdzięcznością wszystkim jednostkom, które ufają same sobie i żyją mając się dobrze. Jesteście filarem dla wszystkich, którzy tego zaufania wciąż poszukują na zewnątrz, chociaż plują jadem wciąż siedząc na stopniu strachu.

  Jeśli przeszło 50% społeczeństwa tworzy w umyśle wizje iście czarne na jesień, to jak ma być inaczej? To rodzic – siedzący na stołku jednostek u tak zwanej władzy ma zadecydować? Jeden posrany ze strachu kuma się z drugim posranym ze strachu i razem tworzą istne szambo. Weźcie odpowiedzialność i posprzatajcie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.