Aktualności

CZY W POLSCE NAPRAWDĘ ŻYJE SIĘ CORAZ GORZEJ?

Słuchając opinii opozycji politycznej w Polsce (PO, Lewica, Konfederacja), można dojść do wniosku, że Polska jest wręcz na skraju apokalipsy. Demon inflacji pożera nasze oszczędności, nikogo na nic nie stać, rozdawnictwo doszczętnie trawi budżet, socjal sprawił, że już nikt nie pracuje, łamane są podstawowe prawa i wolności, ludzie są zamykani w więzieniach za nic. A na dodatek z odmętów podziemi wkrótce wypełzną smoki, trolle, krasnale i gnomy, które dopełnią dzieła zniszczenia.

I mówią to ludzie, którzy pobierają po 1000 – 1500 zł z 500+, pracują za coraz lepsze pieniądze, mogą w internecie powiedzieć wszystko, oglądają i czytają media jakie chcą, nikt ich za nic nie aresztuje, spełniają się zawodowo, rodzinnie i towarzysko, rozwijają się, chodzą do kina, na koncerty, do swoich klubów, wyjeżdżają na wakacje, i ogólnie robią co tylko im się podoba.

Ludzie, czy Wy na serio żyjecie tylko w internecie, zaczytani we wpisach Trzaskowskiego czy Korwina? Rozejrzyjcie się wokół siebie. Czy rzeczywiście tak źle się dzieje w Polsce? Czy rzeczywiście jest jakiś opresyjny reżim? Czy rzeczywiście Polacy są tacy zacofani i ciemnogrodzcy, i w piwnicach szlachtują żydów i homoseksualistów?

Nie, jest to czysta propaganda lewej strony. Ja mam podejście bardzo antysystemowe, żyję sobie po swojemu, według własnych zasad, i jakoś nie spotyka mnie nic złego ze strony PiSowskiego rządu czy rzekomo skrajnie konserwatywnego społeczeństwa. Żyję sobie pośród ludzi, mam przyjaciół, znajomych, nikt mnie nie próbuje siłą ciągać do kościoła czy na wiec partyjny dla poparcia wodza Kaczytlera.

To właśnie ja ze swoją postawą mógłbym najwięcej narzekać na PiSowców i na nasz (podobno) zacofany naród. A jest wręcz przeciwnie. Głosuję na PiS i na Andrzeja Dudę, nie lubię skrajnej lewicy, bardzo lubię Polskę i cieszę się, że tu mieszkam, jestem narodowcem i patriotą. Cieszę się, że zaczynam więcej zarabiać bo pensje rosną, że mogę chodzić spokojnie nocą po ulicach, bo nie zaczepi mnie islamski gang i nie skatuje prawie że na śmierć.

Oderwijcie się czasami od tej propagandy jadu, żółci i nienawiści, jaką sączy Platforma Obywatelska, Lewica i Konfederacja, bo to nie jest prawdziwe życie. Tylko polityczna propaganda, ugrana na zdobycie poparcia i przejęcie władzy. Życie toczy się naprawdę normalnie i pomimo typowo polskich problemów coraz fajniej, słońce dalej wschodzi na wschodzie i zachodzi na zachodzie, Ziemia dalej jest kulą a dwa dodać dwa dalej równa się cztery.

Bo póki co więcej złego traktowania spotkało mnie nie ze strony rzekomo zacofanego ciemnogrodu, ale właśnie od lewej lub platformianej strony.

Budżet UE nie będzie powiązany z tzw praworządnością, czyli nie będzie zależał od lewej wizji świata rodem z Berlina. Ostatnia nadzieja opozycji upadła. Kwarantanna już nie jest dokuczliwa, kolejne obostrzenia są właśnie zdejmowane, a rząd mówi że wszystko jest pod kontrolą i że w ogóle koronawirus jest taką inną wersją grypy. A szczepionka na koronawirusa będzie dobrowolna, o ile w ogóle uda się ją stworzyć. Ustawa 447 dzięki staraniom Morawieckiego i Trumpa od dawna jest już przeszłością.

Boże, co za kraj! I jak tu żyć? Przeciwko czemu się buntować? Przeciwko czemu walczyć? Na jakie tu czołgi romantycznie iść z szabelką? Przecież to jest reżim! Oni normalnie chcą nas wykończyć! Nawet pogoda zrobiła się taka jakaś bardziej wakacyjna! I co my teraz zrobimy?

No i jeszcze na koniec.. Zgadzasz się z tekstem poniżej?

-Wybiorę samego diabła, byle tylko nie PiS!

-Ale dlaczego? Przecież jeszcze w 2015 roku byłeś za nimi!

-Bo wtedy nie rządzili! Jestem Polakiem, czego tu nie rozumiesz? Grunt to bunt, muszę romantycznie sprzeciwiać się władzy, muszę iść z szablą na rządowe czołgi! Nie ma znaczenia kto rządzi! Zrozum, nawet gdyby sam Bóg z aniołami rządził, i nawet gdyby mi dawali mannę z nieba, to i tak zagłosuję na jego opozycję – diabła, który potem spali i zniszczy kraj – bo to drzemie na samym dnie polskiej duszy! Nie mogę popierac tego, kto rządzi, nawet jeśli da mi Lexusa, trufle i złote kible!

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 odpowiedzi »

 1. Hehe, weź wyluzuj i tematy polityczne i około-polityczne odstaw w kąt, dajesz się wciągać w gry społeczne i te podziały całe? 😄 moim zdaniem trzeba dbać o jakość emocji i panować nad nimi żeby nie popaść w negatywne wibracje

 2. Nie można powiedzieć że jest dobrze ponieważ gdyż także zarówno aczkolwiek jakkolwiek maski mają być cały czas na zakupach. To zrobili ludziom populizmem. Sprzeczności „szuma”, który biologii nie kładzie szczerze – a nie mogę znaleźć przeca że nawet PCR mierzy coś innego niż czysto abstrakcyjne choć wmawiane jakieś nukleotydy, egzosomy. Mierzy komparację kompatybilności komórkowej stresu leminga względem poszczególnego leminga. Testowanie jest mierzeniem, choćby zerojedynkowym (tzw. matematyka dyskretna).
  Nienawidzą Polaków więc nimi administrują NIE SŁABIEJ niż platforma tylko inaczej, „na ostrzu noża”. Radykalizm skrywany okolicznościowo gdyż kowir jest sytuacyjny ale ciągły. Nie wyszystko co sytuacyjne jest pauzowalne. Raczej eskalowalne, przeobrażalne.

 3. Jak widać Polakom wciąż brakuje poważnego myślenia, pokory, rozumienia sytuacji. Opisałem to na eiobie w artykule o tzw. buhaj terierach i oficerach. Palenie się do szczytnego celu patriotycznego, wielkich dzieł narodowowyzwoleńczych przysłania sposób nie tylko segregacji informacji ale nawet umiejętność rozczytywania społeczeństwa, władzy dolnej i górnej – te władze są raczej sobie równe chyba że aż do nastąpi 1066, 447 – ujawnienie egzekutywy. Władza robi tak jak oczekują (wypatrują, a raczej żądają – statystycznie ale wojsko by z tego było liczebnie) (o)bywatele Polski – gdyby byli jednomyślni (najlepszym chyba dowodem na logiczne ale też „funkcjonalne” [czyli również „po łebkach”, łopatologicznie] odróżnienie Ducha Świętego od Boga Ojca jest to, że wyznawcy Ojca bez Ducha nie mają darów jedności). Nie mówię o jedności do „walki” ale jedności do Wiary która odnawia sama tą część Polski (n i e panikować ani pozytywnie ani boleśnie – tylko trochę to się dzieje), która wyodrębniona będzie moralnie. Nie rozpatruję z kolei Intronizacji Jezusa bo to problem raczej logiczny niż polityczny, to efekt a nie przyczyna jeśli by to rozważać przy obcowaniu z moderną katolicką pozostałą wciąż.
  Gnoza ma wiele działów (podzieleń, brak jedności wewnętrznej) – więc trudno ją akceptować „jako taką” – potrzebne jej jest oczyszczenie.
  Jeden jest za płaską a drugi za wklęsła a trzeci zwyczajowo wierzy w światopogląd Kopernika. Jak ogarnąć życie, jeśli brakuje pewności, stabilności prawdy mimo tzw. szerokości wyborów, wielości „bogactwa” dróg? Bo prawda, wiedza i poznanie co znaczą, gdy brakuje porządku logicznego?

 4. zostaw polityke, bo przestajemy wplacac darowizny, wkreciles sie w to szambo jak dziecko, pisz o czyms wartosciowym lub wcale

 5. Skoro komuś nie podobają się tematy polityczne to po co w ogóle to czytacie? Poczekajcie sobie na tytuł posta np. „Czakry a chipy – jak podpiąć chip do czakry?” albo „Techniki służące do odrastania zębów – co jeść i jakiej częstotliwości dźwiękowej słuchać by odrosły nam zdrowe zęby?”

 6. Nie wiem gdzie mieszkasz ale cieszę się z Twojego szczęścia i życzę Ci jak najlepiej. Ja musiałem w wyniku kryzysu pożegnać się z pracą marzeń a co do zarobków to pomyśl, że z roku na rok zwiększasz swoje kwalifikacje. Nie jesteś osobą bez doświadczenia więc i wynagrodzenie masz większe. 7 lat temu zarabiałem 3000 zł. Teraz x2 tyle. Ale co z tego jak nie mogę związać końca z końcem. Za to obraz pustych ulic, czarnych flag wywieszonych na budynkach kultury, edukacji i często urzędów jest przejmujący. Nie wspomnę tutaj o zamkniętych barach, kawiarniach etc. Człowieku obudź się i pojeździj, porozmawiaj jak się ludziom żyje. Zrobisz koszyk zakupów i wydasz 300zł. Głupi jeden obiad to się zastanawiam czy nie kupić syfu z marketu pre-cooked. To nie jest ten sam kraj. Politycy chcą doprowadzić za wszelką cenę do podziału społeczeństwa. W myśl idei jak nie jesteś z nami to jesteś przeciw nam i za to cię zgnoimy. Sorry ale tak wygląda rzeczywistość. Jak Tobie jest dobrze to napisz gdzie to jest a chętnie się przeprowadzę z rodziną.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.