Afery

SZCZEPIONKA NA KOWID ZMIENI LUDZKIE DNA!

Bill Gates nie ustaje w swoich próbach stworzenia szczepionki na koronawirusa i zaszczepienia wszystkich ludzi na Ziemi.

„Bill Gates powiedział w środę w CBS, że ludzie mogą potrzebować wielu dawek potencjalnej szczepionki, aby uodpornić się na koronawirusa. Jeśli to konieczne, wielokrotne dawki mogą wymagać podania ponad 7 miliardów szczepionek na całym świecie. „Żadna ze szczepionek w tym momencie nie wydaje się działać przy pojedynczej dawce, chociaż taka była nadzieja na samym początku” – powiedział Gates.”

ŹRÓDŁO: Multiple vaccine doses could be necessary to protect from coronavirus, Bill Gates says

Jednocześnie Bill Gates odniósł się do coraz liczniejszych i popularniejszych teorii spisowych odnośnie swojej osoby i planu stworzenia szczepionki na koronawirusa. Stwierdził on, że ludzie padli ofiarą masowej dezinformacji, i że jego zamiary są szlachetne. Przecież wszyscy wiemy, że liberalne elity dbają o nasze dobro. A wszelkie twierdzenia o tym, że chcą na nas zarabiać i trzymać nas krótko za buzię, to tylko teorie spiskowe. To jasne jak księżyc podczas nowiu.

Ale stworzenie szczepionki na koronawirusa może być bardzo trudne, o ile w ogóle nie niemożliwe.

Po pierwsze, koronawirusy, w tym ten najnowszy, epidemiczny SARS-CoV-2, bardzo szybko mutują. Jeszcze szybciej, niż wirusy grypy, a mówi się przecież, że nawet szczepionka na grypę jest z powodu szybkich mutacji bezużyteczna. Już teraz mamy na świecie kilkanaście różnych wersji koronawirusa, po jego zmutowaniu na danym terenie. Szczepionka na jeden szczep nie zabezpiecza przeciwko innym szczepom, które powstaną już po jej utworzeniu.

Po drugie, na koronawirusa prawdopodobnie nie da się nabyć trwałej odporności. Poziom przeciwciał skierowanym do zwalczania tego wirusa spada już po kilku tygodniach po wyzdrowieniu. Opisano liczne przypadki tych, którzy zachorowali na koronawirusa drugi lub nawet trzeci raz w ciągu tych kilku miesięcy trwania epidemii. Na początku mówiło się o tym, że szczepić na tego wirusa trzeba się będzie co roku. Teraz niektórzy mówią, że dawki przypominające trzeba będzie brać co trzy miesiące. A to już zupełnie mija się z celem. Nie chodzi tylko o wydolność budżetów państw. Ale też o to, że trzeba będzie cały czas pamiętać o kolejnych dawkach, umawiać się na wizyty, prowadzić karty szczepień. A to z powodów praktycznych (organizacyjnych) jest niewykonywalne.

Tak więc nie spieszyłbym się tak z tą szczepionką. Kto wie, być może dostaniemy po prostu placebo w cenie kilkuset dolarów, tak dla psychologicznego zbicia naszego lęku. Że nie jesteśmy całkowicie bezradni, że w końcu nauka ma jakąś cudowną magiczną formułę przeciwko temu wirusowi. To pomoże niektórym ludziom odetchnąć, i dobrze, jak chcą, to niech się szczepią. Ale cała reszta niech nie będzie do tych praktyk przymuszana.


List ostrzegawczy niemieckiej naturopatki ws szczepionki na koronawirusa

Do wszystkich swoich pacjentów pytających o nadchodzącą szczepionkę koronawirusową:

Cytat: „Dla wszystkich moich pacjentów: Chciałabym pilnie zwrócić uwagę na ważne kwestie dotyczące zbliżającego się szczepienia przeciwko Covid-19:

W ciągu ostatnich 20 lat wielokrotnie przychodzili do mnie pacjenci z objawami poszczepiennymi, które leczyłam. Oczywiście, takie sztucznie wywołane choroby zawsze stanowiły szczególne wyzwanie i są nieco trudniejsze do wyleczenia niż większość chorób pochodzenia naturalnego.

Jednak ponieważ choroby poszczepienne do tej pory były wywołane głównie przez substancje pomocnicze (wzmacniające substancje czynne), organizm nie był w stanie poradzić sobie z ich wydalaniem w indywidualnych przypadkach i dlatego rozwinął odpowiednie symptomy, łagodne do ciężkich, homeopatyczną terapia, w której indywidualna siła życiowa była stymulowana do wydalania toksyn z organizmu, zakończyła się sukcesem, a skutki uboczne szczepienia zniknęły, nawet jeśli często trwało to wiele miesięcy.

Jednak ze względu na nowatorski sposób działania przyszłej szczepionki koronawirusowej, powodzenie leczenia nie będzie możliwe w przyszłości. Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA najnowszej generacji działają bezpośrednio na materiał genetyczny pacjenta, zmieniając w ten sposób indywidualny materiał genetyczny, to odpowiada manipulacji genetycznej – coś, co zostało zakazane, do tej pory nawet było uważane za przestępstwo. Ten zabieg można porównać z manipulacją genetyczną żywności, co jest również bardzo kontrowersyjne. O ile media i politycy obecnie bagatelizują tę kwestię, a nawet bezrefleksyjnie wzywają do takiego nowego rodzaju szczepień, aby móc powrócić do normalności, szczepienia takie są problematyczne pod względem zdrowotnym, moralnym i etycznym oraz również pod względem uszkodzeń genetycznych, które, w przeciwieństwie do szkód spowodowanych przez wcześniejsze szczepienia, będą teraz nieodwracalne i nienaprawialne.

Drodzy pacjenci, po takim nowatorskim szczepieniu mRNA nie będzie już można wyleczyć objawów szczepienia w jakikolwiek komplementarny sposób. Będzie trzeba żyć z jej konsekwencjami, ponieważ nie można ich wyleczyć po prostu przez usunięcie toksyn. z ludzkiego ciała, tak jak nie można wyleczyć osoby z defektem genetycznym, takim jak Trisomy 18 lub 21, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczne choroby serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ defekt genetyczny pozostaje jeden raz obecny na zawsze!

Mówiąc wprost, oznacza to: Jeśli po szczepieniu mRNA dostaniesz odczynu poszczepiennego, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie będziemy w stanie pomóc ci przyczynowo, ponieważ uszkodzenie po szczepieniu będzie genetycznie nieodwracalne. Moim zdaniem te nowe szczepionki stanowią zbrodnię przeciwko ludzkości, która nigdy wcześniej nie była popełniana w tak szerokiej formie w historii. Jak powiedział dr Wolfgang Wodarg, doświadczony lekarz:

„W rzeczywistości t obiecująca szczepionka” dla ogromnej większości ludzi jest w rzeczywistości zabronioną manipulacją genetyczną!” Tłumaczenie: Leslaw Pietrasz

Dr Carrie Madej o szczepionce na koronawirusa:

I jeszcze ciekawostka.. Nie wiem, ile w tym białoruskiej propagandy a ile prawdy, ale pewne elementy układają się w jedną całość:

Prezydent Łukaszenko powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał znaczną ofertę pieniężną (92 mln dolarów) przez Światową Organizację Zdrowia, aby zrobić to „jak we Włoszech” – pisze databaseitalia.it.

Kiedy Łukaszenko nie zgodził się na tę kwotę, dostał kolejną propozycję, tym razem na około 900 milionów dolarów od Międzynarodowego Funduszu Walutowego, z tą samą prośbą: zamknij wszystko i rób „jak we Włoszech”.

Film video o tym:

Czy koronawirus to prawdziwy problem?

„Dlaczego uważa się, że to wirus jest problemem a nie syndrom metaboliczny czy osłabiony leczeniem układ immunologiczny jeśli chodzi o Koronawirus? Dlaczego oszukuje się manipulując liczbami?

Załatwienie wirusa czymkolwiek, czy to będzie leczenie czy szczepionki nie załatwi prawdziwej pandemii!”

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o koronawirusie z mojej strony:

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę koronawirusową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Koronawirus – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o koronawirusie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o koronawirusie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Koronawirus: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na koronawirusa są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o koronawirusie! „Dzieje się coś

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

1 odpowiedź »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.