NIESAMOWITE! Czy 100 lat temu istniała zaawansowana technologicznie cywilizacja!?

Wszyscy wiemy, że to zwycięzcy piszą prawdę, a historia jest zafałszowana. Jednak czy możliwe jest to, że fałszywe jest praktycznie wszystko? Nawet to, co wiemy o pierwszej połowie XX (20) wieku, czyli czasach wcale nie tak odległych!?

Czy jest możliwe, by w 18, 19 i 20 wieku istniała niesamowicie rozwinięta cywilizacja, która została zniszczona na początku 20 wieku? Czy I Wojna Światowa jak i II Wojna Światowa były tak naprawdę procesami niszczenia tej cywilizacji!? Fuzja termojądrowa, skutery i samochody elektryczne, latające pojazdy, roboty, komputery.. A także nieużywana dziś energia eteru i inne źródła wolnej energii. Ile te wynalazki mają lat? I czy możliwe jest, by były one znane już 150 lat temu?

Ta nowa teoria brzmi dosłownie tak, jak brednie o płaskiej ziemi lub nawet gorzej.. Uważasz, że trzeba chyba nie mieć mózgu, by w takie coś wierzyć? I masz rację, jeśli tak myślisz – zawsze zachowaj swoją trzeźwą i racjonalną stronę! Jednak kłopot tej teorii polega na tym, że do dziś są zdjęcia i filmy pokazujące działanie i używanie tej technologii. Tak szczerze, to ja sam nie wiem, co o tym myśleć, po zobaczeniu tego, co zaprezentuję Ci poniżej, w tym artykule. Nawet dla mnie jest to szokujące i nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Zawsze starałem się myśleć racjonalnie i oddzielać mądre teorie spiskowe od tych oszołomskich.

Czy ta teoria jest mądra czy oszołomska? Zobacz poniższe zdjęcia i nagrania video, i oceń to sam, w swoim zakresie. Odpowiedz sobie też na pytanie, czy od kilku wieków trwa ustawiczna wojna przeciwko ludzkości, której przejawem były I i II Wojna Światowa, zbrodnie nazizmu i komunizmu, a teraz – islamizacja, multi-kulti i szaleństwa lewicy? Czy od wieków realizowany jest plan zniszczenia cywilizacji Europy i Ameryki?

I najważniejsze: kto nas niszczy i kto jest naszym przeciwnikiem? Czy jest to jakaś ukryta grupa ludzi, czy raczej siła ponadludzka, znacznie potężniejsza, niż ludzie?

Zobacz poniższy materiał, a szczęka opadnie Ci do kolan!

Latające pojazdy-kule!? Jaki miały napęd?Roboty w 19 wieku?


Interfejs umożliwiający kontakt z zaświatami?


Skutery elektryczne 120 lat temu?
Samochód elektryczny z 19 lub z początku 20 wieku?

Czym był ładowany? Ze zdjęcia wynika, że był ładowany z jakiegoś generatora. Z czego ten generator wytwarzał prąd? Jakaś wolna energia?


Roboty, komputer czy ruchome drzwi – jak stare są to technologie?

Jak się okazuje, wiele nowoczesnych wynalazków stworzono zdecydowanie wcześniej niż myśleliśmy.

.

Co ukrywali przed światem najwybitniejszy naukowcy, dlaczego tak mało wiemy o ich fascynacji magią, okultyzmem, alchemią i żydowską kabałą z których czerpali inspiracje? Wszyscy byli członkami tajnych stowarzyszeń.

 

Ogólnie znane nam jest zaledwie 30% opublikowanych materiałów naukowych na ten temat broni psychotronicznej. Już w 1974 roku były przeprowadzone udane testy w ZSRR w jednostkach wojskowych w Nowosybirsku. Instalacja „Radiosan” została nawet zarejestrowana przez rząd jako metoda indukcji snu za pomocą fal radiowych.

.

Nagrania te pochodzą z kanału NIESAMOWITE NEWSY [LINK TUTAJ]

I co, szczęka opadła dosłownie do kolan? Co sądzisz o tej nowej teorii spiskowej?

Zapraszam do dyskusji.

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “NIESAMOWITE! Czy 100 lat temu istniała zaawansowana technologicznie cywilizacja!?

  1. Przeczytaj książki J. Douglasa Kenyona „Zakazana historia” i „Zakazana nauka” (zbiór artykułów z pisma Atlantis Rising), a dowiesz się, rzeczy znacznie bardziej niesamowitych, ale zupełnie zamilczanych przed światową publiką. Przykładowo ok. 1900 roku Elias Stadiatos,grecki poławiacz gąbek wydobył z Morza Śródziemnego artefakt. Ustalono, że był on częścią ładunku rzymskiego frachtowca datowanego na 80 rok p.n.e. Znany on jest dziś nielicznym jako mechanizm z Antykithery. W 1965 r. profesor historii nauki de Solla Price ustalił, że jest to mechanizm zębaty stanowiący analogowy komputer.
    Inny przykład – R.A. Schwaller de Lubicz w swoim opasłym ponad 1000 stronicowym dziele The Temple of Man wykazał, że starożytni budowniczy świątyni w Luksorze znali bardzo dobrze geometrię w tym zasadę złotego podziału. Oficjalna nauka twierdzi co innego, ale sama budowla stanowi dowód że oficjalna wersja jest nieprawdziwa.
    Trzeci przykład – inżynier mechanik Christopher Dunn badał za pomocą współczesnych narzędzi pomiarowych sarkofag w Piramidzie Chefrena w Gizie odkrył, że powierzchnia skrzyni jest idealnie gładka i płaska. Trzy kąty sarkofagu były idealnie proste, a czwarty minimalnie odbiegał od 90 stopni. Zdaniem inżyniera konstruktora Christophera Dunna nie jest możliwa taka precyzja wykonania bez użycia wysoko zaawansowanych narzędzi.
    To co napisałeś w niczym mnie nie zaskoczyło, bo z rok temu widziałem film z archiwalnymi zdjęciami na którym było np. widać w Berlinie tramwaje bez naziemnej trakcji, skutery, samochody elektryczne. Próbowałem go znaleźć, ale niestety nie udało mi się. Wolna energia na pewno była znana w XIX wieku. Pracował nad tym Tesla i stworzył nawet generator takiej energii. Widziałem zdjęcia na których widać jak żarówki świeciły a nie było żadnych połączeń czy kabli.

  2. te kule wyglądają jak pomysłowy fotomontaż do modowej sesji, a o elektrycznych taksówkach z nowego yorku z konca XIX wieku jest krótki materiał na youtubie. wysoko rozwinięta cywilizacja, tzw. kopułowa (kopuły na budynkach miały wytwarzać energię) to popularny temat na rosyjskim yt – u nas mowi o tym kanał dziad wszewied czy jakoś tak. ciekawe 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.