Kategoria domyślna

UWAGA! Z powodu kowidozy chorzy na inne choroby umierają w domach!

Próbowałem ostatnio załatwić coś u lekarza rodzinnego. Co się okazało? Okazało się, że wizytę można załatwić tylko na telefon. Dla mnie miało to wtedy swoje plusy, nie musiałem przychodzić do gabinetu. Jednak dla setek tysięcy chorych, w tym chorych na poważne choroby, nie tylko nie jest to ułatwieniem, ale wręcz jest to groźne dla ich zdrowia, a nawet życia.

Istnieją liczne doniesienia o zamkniętych gabinetach, przepełnionych lub zamkniętych oddziałach szpitalnych, przeciążonym personelu. Wielu ludzi mówiło i pisało o praktyce odsyłania pacjenta od szpitala do szpitala, bo albo nie mają miejsc, albo personel tak się wycwanił, że organizują tylko teleporady. Takie świadectwo przeczytasz w tym artykule, poniżej.

Mnóstwo chorych przez zamknięcie medycyny rodzinnej, stomatologii, ginekologii, psychiatrii, nie mogło dostać pomocy medycznej lub choćby lekarstw, które biorą przewlekle. Część z tych osób albo doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu, albo zmarła. Jakie są to liczby od marca tego roku? Tysiąc? Dziesięć tysięcy? Kilkadziesiąt tysięcy? Tego nikt nie wie. Ale wiele rodzin, w tym rodzina, którą znam, doświadczyło tego pośrednio lub bezpośrednio. Przykład mojej babci – przez dwa miesiące była bez leków na osteoporozę. Dopiero po około dwóch miesiącach udało się nam dodzwonić do lekarza rodzinnego i wybłagać receptę.

Lekarstwa na osteoporozę nie mają zbyt wielu skutków odstawiennych. Ale nagłe odstawienie leków np na nadciśnienie może doprowadzić do zawału serca, udaru mózgu lub nawet zgonu. Ilu pacjentów kardiologicznych zostało postawionych przed koniecznością przymusowej przerwy w braniu tych leków, a potem doznało ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub nawet zmarło? Tego także nikt nie wie. Nikt nie prowadzi takich statystyk z oczywistych przyczyn – zaraz położyłoby się to cieniem na wizerunku służby zdrowia.

Osobne sprawy to np to, że teraz, rzekomo z powodu kowida, przy każdym porodzie jest przeprowadzane cesarskie cięcie, nawet wtedy, gdy kobieta sobie tego nie życzy i nie ma wskazań medycznych. Bądź co bądź jest to inwazyjna ingerencja w tkanki ciała. Czy to nie jest skandalem? Przecież przecinanie tkanek brzucha bardziej naraża na wniknięcie do organizmu wirusów, w tym kowida, niż tradycyjny poród! No i jeszcze jedno.. Przez zagrożenie epidemiologiczne są odwołane wszystkie wizyty w szpitalach w całej Polsce. Chorzy mają nawet problem z tym, by rodzina przekazała im reklamówkę z jedzeniem, słodyczami, gazetami czy szlugami, tzw „wałówkę”, pomagającą przetrwać w polskim szpitalu. Wielu ludzi chorych, gdy umierają, nie może pożegnać się z bliskimi. Znam taką historię z początków epidemii w bliskiej rodzinie. Czy nie jest to tragiczne?

Co do samej epidemii kowida.. Mamy bardzo delikatny, leciutki wzrost zachorowań (z około 200 dziennie do około 500 – 600 dziennie), który media ochrzciły „dramatycznym wzrostem zachorowań.” No przepraszam, dramatyczny wzrost to wzrost z 20.000 przypadków dziennie w jednym tygodniu, do 90.000 dziennie w drugim i 140.000 dziennie w trzecim tygodniu. To się nazywa epidemia, której rezultat rzeczywiście możemy poczuć i przede wszystkim zobaczyć. Jedni mówią o tym, że stale trwa ciągła fala zachorowań. Kowid jest bowiem bardzo dziwnym wirusem, który nie umiera nawet przy tegorocznych apokaliptycznych upałach na Bliskim Wschodzie (rekord to 51 stopni w cieniu w Bagdadzie w Iraku). Rozszerza się w każdym rodzaju klimatu, nie jest straszna mu ani wilgoć równików, ani susza i skwar pustyni, ani zimnica Alaski.

Jest to absolutny ewenement w świecie wirusów, bo już temperatura rzędu 27 stopni jest dla wszystkich wirusów zabójcza. Więc albo jest to pancerna chimera stworzona w laboratorium broni biologicznej (za tą hipotezą przemawia fakt, że w kowidzie jest sekwencja HIV i ma on dużo cech HIV), albo mamy do czynienia z czymś innym. Np z przewrażliwieniem mediów i cynizmem polityków, którzy korzystając z sytuacji chcą ograbić ludzi z pieniędzy i narzucić im totalitarne prawa. Australijski stan Victoria już wprowadził stan wyjątkowy i ogłosił lockdown. Obostrzenia wprowadzają też kraje Europy Zachodniej. Z kolei w Polsce podchodzi się do wirusa już dużo liberalniej, niż nawet w Szwecji. Obostrzeń przestrzega już mało kto, policja praktycznie nie ściga za to, a lockdownu na pewno nie będzie. Jeśli już, to będą hybrydowe i tymczasowe akcje częściowych obostrzeń w najbardziej dotkniętych wirusem powiatach.

Przeczytaj teraz poniższe świadectwo, dosłownie mrozi krew w żyłach..


Do czego doprowadza lockdown i kowidoza!?

Cytat: „Do czego doprowadza nas lockdown i świrusowanie rządów?

Do umierania ludzi w poczekalniach, domach, na ulicach z powodu braku odpowiedniej opieki i pomocy medycznej! Mamy XXI wiek, a obecnie opieka medyczna faktycznie nie istnieje. W dniu dzisiejszym 31.07.2020r. na oczach mojej mamy w poczekalni Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego zmarła młoda, niepełnosprawna dziewczyna! Czekała, jak inne osoby na udzielenie pomocy w SOR, w pewnej chwili straciła przytomność i mimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarła. Oczywiście, nie jest to wina lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia.

Dziękuję Międzyleski Szpital Specjalistyczny, że pracujecie! Chory jest system! Ile takich osób umiera dziennie? Ile osób umiera z powodu odsyłania ich ze szpitala do szpitala bo kowid? Wczoraj moja mama jeździła z partnerem po szpitalach w Otwocku, nigdzie nie chcieli go przyjąć, dostała od lekarzy na piśmie, że odmawiają udzielenia pomocy cierpiącemu człowiekowi. W końcu zadzwoniła pod kolejnym szpitalem po karetkę (co za chory system), która zabrała go do szpitala, gdzie posadzili go w poczekalni i kazali czekać, nie informując na co. Bo przyjąć na oddział nie mogą. Po wielu prośbach, zlecono podstawowe badania krwi i wypuszczono do domu. Po kolejnej nieprzespanej nocy pojechali do Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Tam posadzono ich w poczekalni i kazano czekać wśród osób, które czekają już tam po kilkadziesiąt godzin! Bo na oddziale brakuje wolnych miejsc, ludzie leżą na korytarzach! Nie ma ani jednego wolnego łóżka! Bo Międzyleski Szpital Specjalistyczny jest jedynym w okolicy, który przyjmuje pacjentów! A co z resztą szpitali? Co z ludźmi, którzy potrzebują pomocy natychmiast? Kto decyduje, że ten szpital jest otwarty, a inny nie? Pracownicy działających szpitali są gorsi? Co to za polityka? I to wszystko dla naszego dobra?” Koniec cytatu.

Autor: Beata Kowalska


Pytania do Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego

 1. Gdzie mieści się logika w obszarze pomiędzy słowami premiera Mateusza Morawieckiego na wiecu wyborczym trzy tygodnie temu: „nie ma się czego bać, to choroba jak wiele innych” a obecnym podnoszeniem drugiej fali histerii wśród ludzi nierozumiejących co się wokół nich dzieje?
 2. Jak wytłumaczy pan oficjalny pogląd o naturalnym pochodzeniu wirusa a jego szerzeniem się we wszystkich strefach klimatycznych i odpornością na obecne wysokie temperatury?

 3. Czy widzi pan związek przyczynowo – skutkowy pomiędzy ogłoszeniem przez WHO pandemii a wpłatą na konto organizacji kilkudziesięciu milionów dolarów przez Billa Gatesa trzy dni wcześniej?

 4. Jakie pana zdaniem kwalifikacje do wypowiadania się na tematy medyczne ma facet ze średnim wykształceniem czyli Gates?

 5. Czy zna pan nazwy i liczbę sponsorowanych przez Gatesa instytutów medycznych na Zachodzie i nazwiska kłamiących za pieniądze koncernów naukowców z tych instytutów?

 6. Czy to pan czy ktoś inny zakazał polskim lekarzom publicznego wypowiadania się o kowidzie?

 7. Kto jest autorem pomysłu o wykreowaniu na Śląsku nieistniejących ognisk zakażeń i jaki ma to związek z likwidacją polskiego górnictwa oraz importem 120 tysięcy ton węgla z Kolumbii?

 8. Jaką zna pan występującą w przestrzeni ziemskiej drugą chorobę „bezobjawową” i jak to się ma do definicji choroby jako „zespołu objawów klinicznych?”

 9. Dlaczego rząd RP nie ogłosił stanu epidemii na terenie kraju w roku 2018 gdy na choroby płuc zmarło łącznie trzynaście tysięcy osób? (Dane GUS). Umierało średnio 35 osób dziennie.

 10. Gdzie pana zdaniem występuje logika w sparaliżowaniu całego państwa i wpędzenie jego obywateli w stan epidemicznej psychozy z powodu śmierci około 1500 osób z powodu oficjalnie kowida, a w rzeczywistości nie wiadomo czego?

(Autor nieznany)


Czy szpitale mają większe dochody za kowida?

A tak jest nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Cytat: „Szef CDC zgadza się, że istnieje „przewrotna” ekonomiczna „zachęta” dla szpitali do zwiększania liczby zgonów spowodowanych kowidem. Amerykańskie szpitale mają „przewrotną” pieniężną „zachętę” do zwiększania liczby zgonów z powodu kowida – powiedział dyrektor amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) Robert Redfield podczas przesłuchania republikańskiego prawodawcy podczas przesłuchania panelowego w Izbie Reprezentantów w piątek.

Poproszony o skomentowanie tego, co przedstawiciel Blaine Luetkemeyer (R-MO) określił jako „perwersyjną zachętę” podczas przesłuchania przeprowadzonego przez podkomisję House Oversight and Reform Select w sprawie kryzysu związanego z kowidem, dr Redfield odpowiedział: Myślę, że masz rację, ponieważ widzieliśmy to również w innych procesach chorobowych, naprawdę podczas epidemii HIV, ktoś może mieć zawał serca, ale także mieć HIV – szpital wolałby [klasyfikację] na obecność wirusa HIV, ponieważ jest większy zwrot kosztów.

Ostatecznie tak definiuje je lekarz w akcie zgonu i… my przeglądamy wszystkie te akty zgonu. Więc myślę, że prawdopodobnie jest mniej takich spraw w przypadku śmierci, chociaż nie powiem, że nie ma w ogóle takich przypadków.W edług kongresmana Luetkemeyera, adm. Bretta Giroira z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS) przyznał, że szpitale mają zachętę ekonomiczną do zwiększania liczby ofiar śmiertelnych kowida. Giroir „przyznał, że statystyki, które otrzymuje od stanów, są zawyżone” – powiedzieli republikańscy ustawodawcy.” Koniec cytatu.

Źródło: [LINK], tłumaczenie: Dariusz Galczak

Film: Pilne! Amerykańscy lekarze ujawniają prawdę o kowidzie!

.

Film: Precz z namordnikami, żadnej drugiej fali epidemii!

.

Film: WHO rządzi na YouTube?

.

Film: Zapomniana chlorochina w walce z kowid

Fragmencik „the first White Coat Summit, Capitol Hill Washington D.C. July 27- 28, 2020” dotyczący faktu opublikowania w 2005 r. przez Narodowy Instytut Zdrowia USA artykułu o skutecznym działaniu chlorochiny w walce z wirusem, gdy jego dyrektorem był Anthony Fauci.

.

Film: Kobieta pyta lekarza o kowida

 

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o kowidzie z mojej strony:

Szczepionka na Kowid i jej wpływ na ludzi
Kowidoza: świat oszalał! Szokujące ustalenia lekarzy
Światowy przekręt ostro zdemaskowany
Ludzie mają dość! Rusza komisja śledcza ws kowida

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę kowidową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Kowid – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o kowidzie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o kowidzie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Kowid: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na kowida są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o kowidzie! „Dzieje się coś

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 odpowiedzi »

 1. A ja dostałem e-recepte poprzez konsultacje telefoniczną co prawda nie przez NFZ a ośrodek miejski, wizyte u dentysty umówiłem telefonicznie a potem w gabinecie na konkretną godzinę więc praktycznie zlikwidowano bezsensowne kolejki do gabinetów. Osobiście więc jestem zadowolony z wdrożonych rozwiązań, nie dało się tyle lat ale wirus wymusił działania i zmiany, trzeba tylko zauważyć ile dobrego wynika z tej epidemi a nie szukać tylko dziury w całym.

  • Co ty piszesz??? Cieszysz się z e-recepty?? Z barku kolejek? A wiesz jak okrojono liczbę pacjentów? Wiesz ile osób nie może dostać się do specjalisty? Ja mam przyklad z domu: pstchiatra dziecięcy online, neurolog do czerwca był online, i to jeden na NFZ drugi z prywatnego ubezpieczenia. Konsultant mi powiedział, że dostanie się stacjonarnie do pediatry, internisty graniczy z cudem. Bo siedzą zabarykadowani w przychodniach, gabinetach bo „covid”. Sasiadka po 2 zawałach usłyszała z nfz ,że może mieć wizyte telefoniczną. Nie zgodzila się bo czekała rok na tę wizytę. To skandal!

   • A co mam płakać? Akurat mój poziom życia podniósł się za covida, pewnie innym się nie poprawiło, to już chyba zalezy od placówki i podejścia personelu medycznego

 2. Plusy są takie, że w obliczu tej światowej „atrakcji” ludzie są zmuszeni do reakcji, jakiegoś odniesienia się do novum, a niektórzy ludzie – nie mogą się powstrzymać od myślenia. Niektórzy nie przyjmują (mniej lub bardziej biernie) instrukcji z zewnątrz, bo są wewnętrznie zmuszeni do weryfikowania, kwestionowania i wyciągania wniosków. Co bardziej produktywni mają tu szansę na rozwój osobisty. Co bardziej bezkompromisowi, acz nadal myślący – mają też może szansę na autodestrukcję xD, ale może się jeszcze zastanowią? Grunt żeby myślenie jednak wzięło górę nad sztywnością poglądów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.