Afery

SŁOWA LEKARZA: PRZED ZGONAMI NA KOWID BYŁY MASOWE SZCZEPIENIA!

Mamy powoli drugą falę epidemii koronawirusa. Coraz bardziej mnożą się różne alternatywne teorie na jego temat. Coraz więcej ludzi się budzi i przestaje wierzyć w oficjalną wersję wydarzeń. Zwykli teoretycy spisku, nawiedzeni, wierzący w płaską Ziemię i na dodatek chodzący po domu w foliowej czapeczce na głowie?

Jak się okazuje, nie. Do chóru kowido-sceptyków zaczyna dołączać coraz więcej lekarzy i naukowców. Ci wykształceni i często bardzo doświadczeni zawodowo ludzie mają tak samo, jak zwykli ludzie, serdecznie dość tego, co się dzieje. W tym artykule będziesz miał niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszymi wypowiedziami ludzi nauki, którzy zaczęli sceptycznie podchodzić do oficjalnej kowidowej wersji.

Ma to też wpływ na rządy niektórych krajów. Pomimo tego, że zakażenia biją w Polsce kolejne rekordy, nasz rząd absolutnie nie ma zamiaru zamykać kraju, a silne obostrzenia (tzw. „strefa czerwona”) dotknęły tylko dziewięć powiatów. W dziesięciu kolejnych powiatach („Strefa żółta”) dodano jedynie symboliczne obostrzenia. W Polsce większość obostrzeń jest zniesiona, a reżim sanitarny praktycznie nie istnieje, jeśli porównać nasze realia z bardzo rygorystycznymi realiami na Zachodzie. Tam ślepe posłuszeństwo wobec kowido-psychozy jest wymuszane nierzadko bardzo agresywnie. Jednak doceniam to, że mieszkam w naszym kraju.

Turyści lub pracownicy z Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy innych krajów Zachodu, mówią o jawnej, nierzadko fizycznej agresji nawet wobec minimalnego nieprzestrzegania obostrzeń, wszędobylskim donoszeniu (Skandynawia, Wielka Brytania), wzywaniu policji niemal do wszystkiego (Hiszpania), czy podawaniu szczegółowych danych osobowych i gruntownej dezynfekcji nawet przy kupnie benzyny (Niemcy). Obserwując to, co mamy w Polsce, oddycham (bez maski na zewnątrz) z wielką ulgą.


Poniżej: opinie lekarzy o szaleństwie kwarantanny i kowida:

Cytat: „Kilka refleksji na temat kowida.

Oczywiście, nie wolno bagatelizować żadnej infekcji wirusowej czy bakteryjnej. Zawsze trzeba przestrzegać reżim sanitarny. Warto jednak przypomnieć że koronawirusy były są i będą. Od kilkudziesięciu lat odpowiadają za 15 do 20% infekcji górnych dróg oddechowych. W Polsce i na świecie nie prowadzono badań populacyjnych w kierunku potwierdzania zakażeń wirusowych układu oddechowego. W czasie sezonu grypowego.wykonywano sporadycznie testy w kierunku potwierdzenia zakażenia wirusem grypy tylko w przypadku powikłań lub trudności diagnostycznych.

Dlatego nie wiemy ile osób ma dodatnie testy w sezonie grypowym czy w kontakcie z innymi drobnoustrojami. Na zakażenie wirusowe podatne są najczęściej osoby w wieku podeszłym, z obniżoną odpornością, dzieci do 5 roku życia Większość zakażeń przebiega skąpo lub bezobjawowo ale zawsze zdarzają się powikłania narządowe np zapalenia płuc, serca. Dodatni test nie świadczy o chorobie i tylko o kontakcie. O chorobie zawsze decydują objawy.

Pomysły na prowadzenie zdalnej edukacji, zamykanie szkół ,uczelni ,kwarantanna osób zdrowych z powodu stwierdzenia dodatnich testów jest kuriozalne. Co stoi na przeszkodzie żeby nauczyciele założyli przyłbice. Czas już przestać straszyć koronawirusem Więcej ludzi umrze że strachu i wyląduje w opiece psychiatrycznej niż umrze z powodu koronawirusa. Dzieci, młodzież nie powinny rozwijać się w izolacji.

Kolejna manipulacja zgony z powodu zakażenia koronawirusem. Osoby w DPS i zakładach opiekuńczych w hospicjach zawsze umierały. Częściej w okresie infekcyjnym. Warto przypomnieć że, bez koronawirusa liczba zgonów każdego dnia w Polsce to 1200 osób. Średnia śmiertelność w przebiegu zapaleń płuc to 5 a w szpitalu 15 procent. Kolejny medialny absurd to szczepienia na grypę, które mają złagodzić przebieg zakażenia koronawirusem. Warto przypomnieć że duża liczba zgonów na początku pandemii we Włoszech to trzy domy opieki, w których obowiązkowo kilka tygodni wcześniej zaszczepiono wszystkich na grypę. W Polsce szczepi się tylko 4 procent populacji ale nie zaobserwowano masowych zgonów w domach opieki z powodu koronawirusa.

Od lat zalecam osobom po 65 roku życia  z chorobami współwystępującymi szczepienia przeciw grypie, ale nie w celu uodpornienia na inne choroby. Kolejny absurd to oczekiwanie na szczepionkę na jesieni. Podanie jakiejś substancji młodym wolontariuszom u których nie stwierdzono powikłań to za mało, żeby mówić o jej skuteczności, można powiedzieć tylko o bezpieczeństwie tej substancji.”

Autor: Ryszarda Chazan, pulmonolog.


Lekarz ostrzegał przed histeryczną reakcją na koronawirusa, został podany do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Medyczna cenzura nigdy nie śpi!

Oto, co pisał ten lekarz:

Nigdzie nie napisałem, że nie ma pandemii wg definicji. Nigdzie nie napisałem, że nie ma COVID19. Nigdzie nie napisałem, że nie ma ciężkich przebiegów. Noszę maseczkę, przyłbicę i fartuch. Moim zdaniem reakcja na pandemię jest histeryczna i chcę o tym pisać. Czy to myślozbrodnia?

Ze względu na czułość testu do szpitali niejednoimiennych od prawie pół roku przyjmujemy COVIDY nie wiedząc o tym. Nie mamy masowych zgonów.

Izolujemy mniejszość chorych, reszta chodzi i roznosi. Nie mamy trupów na ulicach i nie mamy zapchanych OIT, mamy 74 osoby na respiratorach. Umiera kilka osób dziennie. To co robimy jest absolutnie w poprzek logice. Należy znieść nakaz zgłaszania i izolacji rozpoznanych / podejrzanych o koronawirusa.

Abstrahując od swoistości testów. Czułość testu to 35-65% w zależności od metody pobrania. Prewalencja SARS2-Cov-2 w populacji wynosi prawdopodobnie ~2%. Co oznacza, że znakomitej ilości chorych nie izolujemy i nie poddajemy kwarantannie. Nic się nie dzieje.

Na grypę w Polsce umiera ok kilkanaście tysięcy osób rocznie. Nie jak mówił minister kilkadziesiąt osób, tylko kilkanaście tysięcy! Nikt nie zamykał przychodni, szpitali, nie patrzył na bliźniego jak na mordercę, nie zakazywał wesel.

Maseczki chirurgiczne lub szmaciane noszone przez osobę chorą zmniejszają ryzyko transmisji od tej osoby. Ale nie redukują istotnie zakażenia gdy nosi je osoba zdrowa. Zmniejszenie ryzyka zakażenia osobie zdrowej dają jedynie maski filtrujące – N95 (FFP2) lub lepiej FFP3.”

Autor: Paweł Basiukiewicz, lekarz

FILM VIDEO: Skazana za prawdę o epidemii! Szumowski pozwany! dr Anna Martynowska odbiera Wasze telefony:

Zobacz koniecznie, warto!

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o kowidzie z mojej strony:

Szczepionka na Kowid i jej wpływ na ludzi
Kowidoza: świat oszalał! Szokujące ustalenia lekarzy
Światowy przekręt ostro zdemaskowany
Ludzie mają dość! Rusza komisja śledcza ws kowida

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę kowidową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Kowid – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o kowidzie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o kowidzie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Kowid: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na kowida są fałszywe!
Szokujące opinie lekarzy o kowidzie! „Dzieje się coś

Autor: Jarek Kefir

UWAGA! 🙂 Strona utrzymuje się z Waszych dobrowolnych darowizn. Mówię prawdę prosto z mostu, często niepopularną i niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 odpowiedzi »

  • taa.. jak wielu innych przypadkach, np. Jaśkowiak, czy Czerniak.
   Na swoje potrzeby zaczynam kreować własną wizję.
   Maseczki noszą ci, którzy są chorzy (czego dowodzą ich zachowania).

   Zdrowi maseczek nie noszą, bo PO CO?

   Nie będę wymyślał innych scenariuszy, bo też jestem zwolennikiem koncepcji (nie, nie teorii, mi to się potwierdza!) wielu równoległych linii czasowych.

 1. „[koronawirusy] Od kilkudziesięciu lat odpowiadają za 15 do 20% infekcji górnych dróg oddechowych”
  R. Chazan

  kurdę, a ja myślałem, że wirusy istniały już przed wynaleziem medycyny aleopatycznej… ale pech!

  Obserwuję sytuację od marca 2020 i najbardziej przypomina mi to syt, w warsztacie samochodowym:

  wstawiasz auto z cieknącą pokrywą zaworów a mechanik zapewnia cie, że bez remontu generalnego silnika nie obejdzie się. Ty nie znasz się na temacie, więc kit kupujesz i jesteś cieńszy o 2500zł zamiast 35 na czarny silikon. Rewelka ta nauka!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.