ZACZĘŁO SIĘ!? ARESZT DLA AKTYWISTÓW LGBT!

Ciekawe słowa wypowiedział aktywista LGBT, zatrzymany ostatnio w Warszawie za pobicie i niszczenie mienia.

Powiedział on: „Aresztuj mnie, za to mi płacą.”

Bardzo ciekawe, prawda? Są tutaj dwa ciekawe fakty. Pierwszy – od lat mówi się o tzw crisis actors, czyli aktorach do zadań specjalnych, długo szkolonych przez profesjonalistów. Mają oni odgrywać specjalne role w debacie publicznej, ukierunkowując ją tak, by toczyła się po myśli elit. W Polsce jedną z crisis actors była Joanna spod krzyża, która miała za zadanie ośmieszać ludzi chcących dochodzenia ws. katastrofy smoleńskiej. Wyszło to po latach, gdy fotografowała się ona z posłanką PO, dodając do zamieszczonego zdjęcia drwiacy opis.

Drugi – banki, korporacje, miliarderzy, czyli Ci, którzy wyzyskują ludzi tworząc taki a nie inny system ekonomiczny, którzy niszczą świat, gospodarkę, całe państwa (np Polskę) i przyrodę, sponsorują swoimi miliardami organizacje lewackie, feministyczne, antyrasistowskie, pseudo-ekologiczne, demokratyczne i tym podobne.

Tak jak mówiłem, to jest wojna cywilizacyjna. Ci majętni ludzie chcą z całego świata stworzyć jeden wielki obóz koncentracyjny. Zaś cała ludzkość chcą sprowadzić do roli bezmózgich niewolników, podzielonych, skłóconych, nie odróżniających kobiety od mężczyzny, niezdolnych do stawienia im oporu. To całe lewactwo, z którym mamy do czynienia, to tylko środek do celu, a nie cel sam w sobie. Po zniszczeniu więzi wynikających z wiary, tradycji, narodowości, rasy, rodziny, lewica zostanie tak samo zdelegalizowana.

Tego właśnie chcą elity nazywane cabal lub deep state. To klika bankierów, szefów korporacji, miliarderów, finansistów. Lansują oni (na razie, ale do czasu) poglądy lewicowo-liberalne i wiele innych. Ich plan to NWO, czyli Nowy Porządek Świata, globalny system totalitarny, wspomagany najnowszymi technologiami i sztuczną inteligencją. Ich agenda obejmuje wiele dziedzin życia. Przeczytasz o tym wszystkim w artykule poniżej – zapraszam, ta wiedza jest kluczowa, by zrozumieć co teraz dzieje się na świecie:

Deep state, czyli ukryta władza niszcząca ludzkość i Ziemię

Aresztowania działaczy LGBT odbyły się w drugi sierpniowy weekend.

Aresztowano m.in. oskarżonego o bicie ludzi i niszczenie mienia Margo ze Stop Bzdurom, i innych aktywistów, którzy łamiąc prawo i wszczęli wielogodzinne zamieszki. W obronie tego przestępcy stanęli ludzie z Platformy (m.in. Trzaskowski), lewica, zagraniczne media, Komisarz Europejski.

Rząd w końcu się wziął za tych terrorystów. W Europie Zachodniej i w USA lewackie, neomarksistowskie szaleństwo zaszło tak daleko, że biali i nie tylko zresztą biali ludzie są bici a nawet katowani, gdy na ulicy nie opowiedzą się po stronie lewicy.

Uważam, że rząd powinien użyć armii w celu rozbrojenia i unieszkodliwiania lewicowych formacji terrorystycznych. Powinien zostać wprowadzony stan wojenny, blokada granic i wyłapanie wszystkich działaczy, aktywistów, polityków, dziennikarzy, sędziów i biznesmenów od lewej strony. Z Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Kraków i Poznania powinny zostać stworzone tzw komisariaty, czyli tereny pod bezpośrednią i twardą administracją wojska, w celu odlewaczenia.

Jeszcze za wcześnie na to. Ale gdy nastąpi dalsza eskalacja kryzysu koronawirusa i destrukcja ekonomii, to weźmiemy Was za mordy. Odbierzemy wam wszystko to, co lubicie, wszelką władzę i wpływy. Bo podczas kryzysu UE się rozpadnie i każdy kraj będzie zajęty swoimi problemami.

Koronawirus jest SZANSĄ. Obecny rząd ma taką szansę, jak Polacy w 1918 roku, gdy upadły trzy mocarstwa zaborcze. Okoliczności nam sprzyjają. Trzeba patrzeć bardziej dalekosiężnie i geopolitycznie, zamiast buntować się o 500+ i maski.

Co zrobił działacz Margot?

Przypomnienie.. Taki komunikat został zostawiony niedawno na warszawskim pomniku, razem z tęczowa flagą:

Happening przeprowadzili lewicowi działacze polityczni, podpis pod nim to m.in. „Stop Bzdurom”, gdzie działa Margot. Co zrozumiałe, lewicowe media tego komunikatu raczej nie publikowały.

Prawda, że pełno w tym przekazie tolerancji i miłości?

Tak się składa, że Ci, którzy najgłośniej krzyczą o tolerancji, najbardziej są jej pozbawieni. Oni po pierwsze chcą tolerancji tylko dla swoich, a wszelkie inne opinie chcą usunąć z debaty publicznej, zabronić ich wypowiadaniu a i karać je.

Oni nie chcą tolerancji ani tym bardziej pluralizmu światopoglądowego. Oni chcą dyktatury – lewicowej dyktatury, która jest już w krajach Zachodu. Gdzie za każdą krytykę lewicowych doktryn i poglądów można trafić do więzienia lub stracić pracę.

Nie dajcie się temu zwieść. Po osiągnięciu jednego etapu natychmiast pojawi się walka o kolejne i kolejne. Ich celem jest całkowita dekonstrukcja tradycji, więzi narodowych, ładu społecznego. I całkowite przejęcie władzy. Ta agentura, rozprzestrzeniona na całym świecie, nie spocznie, póki tego celu nie osiągnie.

Aresztowanie działaczy LGBT – filmy video

Tutaj najważniejsza część zamieszek podczas próby aresztowania działaczy LGBT w Warszawie:

Poniżej: oto, dlaczego zatrzymano mężczyznę podającego się za kobietę o pseudonimie Margot.

Zatrzymano go za pobicie i zniszczenie samochodu działaczowi katolickiemu (pro-liferowi). Jak widać po kolejnych przegranych wyborach deep state, w tym agendy Sorosa, przystąpiły do eskalacji napięcia w Polsce i próby destabilizacji naszego kraju.

Oni chcą wojny wszystkich ze wszystkimi, stąd te rozróby.

Poniżej: trwająca godzinę i dwadzieścia minut relacja z zamieszek w Warszawie:


Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “ZACZĘŁO SIĘ!? ARESZT DLA AKTYWISTÓW LGBT!

  1. Twoim błedem jest ze za malo jeszcze wiesz o tym jak powinien wygladac zdrowy swiat czlowieka. Upatrujesz nadziei tam gdzie wielu juz dostrzega slepy zaulek. Czyzbys osiadl na laurach swoich własnych nieweryfikowanych od dawna przekonań?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.