Afery

Przez epidemię ludzie umierają na inne choroby, bez opieki! W Polsce!

Czy to prawda, że więcej ludzi umrze z powodu braku leczenia i braku dostępu do lekarzy specjalistów, braku badań, zaniechania rehabilitacji itp, niż z powodu epidemii kowida?

Pomijam już nawet fakt, że podczas pandemii kowida w Polsce jest mniejsza śmiertelność ogólna, niż w tym samym okresie roku sprzed epidemii. Rozumiesz to? Wielka epidemia, podczas której umiera mniej ludzi, niż przed nią? Bo ja nie bardzo. Owszem, mogę zrozumieć, że mniejsza śmiertelność jest z powodu braku operacji, rzadszego przedawkowywania miksów lekarstw, bo Polacy to najwięksi lekomani Europy, z mniejszej ilości wypadków drogowych z powodu lockdownu. Ale groźność wirusa jest stanowczo wyolbrzymiona.

Teraz kowid jest chorobą medialną, uprzywilejowaną, wręcz dopieszczaną. Mówi się np, że dwie, cztery lub dwanaście osób zmarło na kowida tego i tego dnia w Polsce. Wśród słuchaczy telewizyjnej papki budzi to ogromny szok i trwogę. Ale nie mówi się, że tego samego dnia zmarło kilkadziesiąt osób w wyniku wypadków drogowych, kilkanaście z powodu samobójstw, czy aż 350 na raka. To są dopiero liczby robiące wrażenie. Ale to są liczby / choroby przemilczane. Przecież ludzie muszą umierać, prawda? Tylko dlaczego dwie osoby zmarłe na kowida, głównie te starsze, robią dużo większe wrażenie, niż kilkaset osób zmarłych na nowotwory, też głównie tych starszych? Czy jedna śmierć jest „lepsza” od innej? To samo dotyczy np żałoby narodowej ogłaszanej po jakiejś katastrofie. Przecież codziennie umiera ponad 1100 osób w Polsce. Dlaczego codziennie, 365 dni w roku, nie mamy permanentnej żałoby narodowej, dlaczego nie ogłoszono epidemii raka, zawałów, udarów? To oczywiście bardziej filozoficzne dociekania, niż medyczne, więc nie rozwijajmy ich dalej.

W tym artykule będziesz mógł zapoznać się z mrożącymi krew w żyłach relacjami pacjentów i ich rodzin. Chorych pozbawionych opieki, odsyłanych od szpitala do szpitala, koczujących dwa lub nawet trzy dni na SORze ze złamaną ręką, umierających w domach lub wręcz pod bramą szpitala, do którego nie chciano ich przyjąć. Kowid bez wątpienia doprowadził już teraz nie tyle do paraliżu, co wręcz do destrukcji służby zdrowia. Kolejny wielki problem to plaga chorób psychicznych spowodowana lękiem przed wirusem, lockdownem i izolacją od innych ludzi. Psychiatria już teraz funkcjonuje na granicy możliwości, a w przyszłości, i to zapewne niedalekiej, chorych na te schorzenia będzie przybywać wręcz lawinowo. Będzie przybywać też przedawkowań leków, alkoholizmu, narkomanii i skutków ubocznych lub przedawkowań narkotyków, samobójstw. Będzie to olbrzymim wyzwaniem dla całego systemu opieki zdrowotnej, który jest niewydolny i sparaliżowany już teraz.

Trzeba nagłaśniać takie przypadki jak tylko się da, inaczej jesienią chorzy będą masowo umierać z powodu np odsyłania od szpitala do szpitala czy z powodu braku kontynuacji leczenia. Nagłe przerwanie przyjmowania wielu leków, np na nadciśnienie, może doprowadzić do bardzo ciężkich, potencjalnie nawet śmiertelnych następstw. Pytanie, czy pan doktor zawsze będzie miał tyle czasu i chęci, by podczas teleporady wypisać leki na nadciśnienie czy na serce wszystkim swoim pacjentom. W mojej rodzinie są dwa przypadki braku kontynuacji leczenia lub niedostatecznej opieki lekarskiej, właśnie z powodu kowida.

Ten artykuł jest bezpośrednią kontynuacją mojego poprzedniego artykułu na ten temat. Jeśli go nie czytałeś, to serdecznie zapraszam do lektury, naprawdę warto! Jest on dostępny w linku poniżej:
Z powodu kowidozy chorzy umierają na inne choroby w domach!


Zachęcam do przeczytania maila, którego wysłała nam znajoma lekarka z Lądka Zdroju, i do refleksji. Udostępnianie mile widziane.

Cytat: „Smutne dziś obrazki. Mojemu, ciężko choremu pacjentowi odmówiono dziś pomocy, po raz kolejny. Pokrótce trochę historii. Od siedmiu tygodni pozostaje w areszcie zwanym kwarantanną domową, bez wyroku sądowego. Decyzją biurw z Sanepidu. Zaraz po operacji, po przyjeździe do domu dostał 2 tygodnie, bo u pielęgniarki z oddziału, na którym leżał- wymazano kowida. Oczywiście bezobjawowego. Po 2 tygodniach przyjechał Sanepid i pobrał mu wymaz. Wymaz wykazał kowida. Też bezobjawowego. 2 tygodnie kolejnego więzienia.

Po kolejnych 2 tygodniach przyjechał Sanepid i pobrał kolejne wymazy, tym razem od całej rodziny. Pacjent ujemny ale żona dodatnia.Też bezobjawowa-kolejne 2 tygodnie aresztu. W tym czasie nie przyjechał do niego nikt, choć wymaga specjalistycznego, dojelitowego karmienia specjalnymi preparatami. Bo kowid. Jakoś rodzina sobie poradziła. Do wczoraj. Wczoraj wypadła pacjentowi „rurka” z jelita. Rodzina spędziła kilkanaście godzin na telefonach szukając pomocy. Ostatecznie, po zadzwonieniu na numer alarmowy 112 udało się ustalić miejsce w najbliższym oddziale chirurgii celem zabiegu operacyjnego.

Żeby pacjent mógł tam wyruszyć musi być „zdjęta” kwarantanna przez biurwy z Sanepidu. Biurwy tak zdejmowały, że nie zdjęły. Po pacjenta nikt nie przyjedzie bo w kwarantannie. Może sobie co najwyżej, zgodnie z obowiązującym prawem-umrzeć! Co było robić, przystosowałam swój samochód i w bagażniku, wraz synem, też objętym kwarantanną zawieźliśmy ciężko chorego do szpitala. O cyrku, który tam zastaliśmy- szkoda mówić. Prosto ze szpitala, pojechaliśmy z synem pacjenta do prokuratury, złożyć zawiadomienie przeciw min. Szumowskiemu z art.165 kk § 1 ;

Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
i § 4.:
Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Oraz z art.13 kk- w skrócie: o usiłowanie zabójstwa.
Oczywiście zamknięte, bo kowid. Jutro wyślę listownie.
Pan Tadeusz jest sybirakiem. Wydawało by się, że jego golgota skończyła się na wschodzie..

Przyjrzyjcie się zdjęciom (wyraził zgodę na upublicznienie). Jeśli tak chory człowiek nie zmarł na kowid, można śmiało wysunąć, obrazoburczą tezę, że na kowid nie zmarł nikt. Padliśmy ofiarą osłów. Na całym świecie!
Arystoteles:” Demokracja: rządy hien nad osłami”-nieaktualne. Nowa cywilizacja: Demokracja:rządy osłów nad baranami.
A barany paradują stadnie w maseczkach.” Koniec cytatu. Autor: A.M.


„Dzisiaj obejrzałam wywiad z Panią
Nie będę mogła przyjechać na protest w W-wy.
Choruję na stwardnienie rozsiane. Takie osoby jak ja, przyjmują leki na dotlenienie mózgu.
Z uwagi na ten stan, nie noszę maski na twarzy. Jest mi coraz trudniej funkcjonować poza domem.
Kilka razy zostałam wyzwana na ulicy przez “społeczny komitet ochrony mojego zdrowia”.
W sobotę pani w piekarniczym odmówiła mi sprzedania chleba, mimo że dzieliła ją pleksi + przyłbica.
Powoli zaczynam bać się wychodzić z domu, bo tutaj bezpiecznie i można swobodnie oddychać.
Wiem, że w niedzielę będą rozdawane ulotki. Proszę jakoś mi to wysłać na malia. Wydrukuję sobie.
Trzyma za Was kciuki, bo tylko w takich ludziach możemy jeszcze pokładać jakąś nadzieję.
Łączę pozdrowienia”


Prawdziwa ofiara kowida!

Poniżej: 28-latka w ciąży byłą odsyłana z trzech szpitali. Kobieta zmarła nie otrzymując pomocy medycznej. Sprawa zbulwersowała w tym tygodniu całą Polskę! To nie może tak wyglądać. Ile ludzi jeszcze musi umrzeć, by lekarze się opamiętali?

Kiedy lekarze rodzinni zaczną przyjmować pacjentów, zamiast za przeproszeniem lenić się i wygodnicko uprawiać znachorstwo pod fałszywie brzmiącą nazwą: „teleporady”? Jakoś gabinety szczepień są już otwarte, pomimo rzekomo wielkiej pandemii. O to jakoś potrafili zadbać, bo to przecież w interesie firm farmaceutycznych.

.

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o kowidzie z mojej strony:

Szczepionka na Kowid i jej wpływ na ludzi
Kowidoza: świat oszalał! Szokujące ustalenia lekarzy
Światowy przekręt ostro zdemaskowany
Ludzie mają dość! Rusza komisja śledcza ws kowida

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę kowidową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Kowid – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o kowidzie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o kowidzie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Kowid: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!
Dr Paweł Grzesiowski: testy na kowida są fałszywe!

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

11 odpowiedzi »

 1. Mieszkam w Niemczech, tutaj z CoVid 1984 wychodzi na jaw skandal za skandalem. Nie podam teraz zrodla ale publicznie ujawniono ze wskutek przesuniecia lub odwolania 2,500.000. zabiegow i operacji smierc poniesie lub juz ponioslo 125.000 obywateli. Wiecej info moge udzielic przez fb Jaca Z Bytomia. pozdro

 2. Ale jesteście ślepi i głupi! Covid jest prawdziwym zagrożeniem! Rządy na całym świecie pracują i robią co mogą aby nas uratować! Jak można tak mówić, że to szwindel i skandal?! Obudźcie się! Szczepionki są jedynym ratunkiem dla całej populacji! Nie widzicie że politycy, aktorzy, piosenkarze i najważniejsi celebryci też chorują ?! Cały świat walczy z zarazą, ludzie codziennie umierają! Ale damy radę i zaszczepimy się i będziemy znowu zdrowi.
  Niech Bóg Najwyższy Was błogosławi i kieruje na prawdziwą ścieżkę prawdy! Nie słuchajcie antysystemowców, to oni chcą nieszczęścia dla ludzi! Mam nadzieję, że Pan Tramp uratuje świat.
  Serdeczności i miłości w Jezusie i Maryi.

  • @Barbara z Kołobrzegu ,,, gratuluję poczucia humoru ,,,w tych ciężkich czasach to skarb prawdziwy,,,,,, i Maryi , wiecznie dziewicy ,,, tak powinno się kończyć jeśli już . 😉

  • Szczepionki są jedynym ratunkiem dla populacji? Tylko niewolnik ogłupiony przez łże media i łże ekspertów tak może myśleć. Skoro szczepionki są takie wspaniałe, to dlaczego koncerny je produkujące są zwolnione od odpowiedzialności za skutki wywoływanych przez nie powikłań? W USA jest ustawa zwalniająca koncerny od odpowiedzialności, a odszkodowania są wypłacane z budżetu. U nas jest jeszcze gorzej – koncerny i lekarze za nic nie odpowiadają, bo działają zgodnie z procedurą (w Auschwitz też działali zgodnie z procedurami), a jak dziecko po szczepieniu zostanie kaleką, to szanowni rodzice – ratujcie dziecko sami, bo państwo które wam kazało dziecko zaszczepić nie kiwnie palcem by wam pomóc. Pani pomyśli o tym zanim będzie powtarzać medialne bzdury o wspaniałych szczepieniach.

 3. Panie xylotet, proszę sobie nie żartować, to nie czas i miejsce na takie głupawe uwagi. Humoru to raczej Panu nie brakuje. Proszę mnie nie denerwować i nie prowokować bo potrafię uszczypnąć i być bardzo nie miłą w słowach.
  Jest Pan oszołomem, może i kolorowym. Jezus powróci na Ziemię, gdy będzie czas, najpierw Szatan musi ten świat podpalić i oby Pan dożył dni, kiedy Światło zabije ciemność. Wtedy będą Panu drżały kolana i padnie Pan na kolana. Wszystko jest kwestią czasu.

  • Jestem wzruszony i dziękuję 🙂 jeszcze nikt nie nazwał mnie Panem xylotetem ,, aż mnie dreszcz przeszedł (rozkoszy) . To ostatnie troszkę długie zdanie ,,,, powaliło mnie kompletnie na kolana ,nawet nie zdążyły zadrżeć (kolana oczywiście) . Znowu poczułem dreszcze tym razem grozy .
   Wszystko jest kwestią czasu , to prawda , szczególnie w niebie mają go w nadmiarze bo coś nie śpieszą się tam jakoś z tym przychodzeniem .

   Ps. Matka Boska ta z Częstochowy też jest kolorowa ,, bo czarna ,, no i co ̣???? ,,, już głosi się
   w niektórych kościołach katolickich i nie tylko że Jezus był afro-palestyńczykiem czyli czarnym aby nie używać nazwy dawnej na literę m,,,,,, bo ta obraża dzisiaj .Więc zmienia się obrazy z białasem na poprawnego kolorowego (czarnego) Jezusa . Do Polski też to przyjdzie , bo jak czarna Matka białego mogła urodzić !!!
   Pewnie ci co to lansują na Polskę i Częstochowę się zapatrzyli .Jak do tego dojdzie a wartko do tego idzie ,, to co z kolankami ???? Polecam Pani (za tego Pana ) ,,, dreszcze ,, ale tylko Rozkoszy.

   Z poważaniem Dobranoc ,,, xylotet Pan 🙂

   • Stylizujesz się na bacologię? ale nic z tego, jesteś żałosnym smarkiem, takim nosowym… latającym gilem. Czas zweryfikuje twoje nastawienie do życia i nastawienia do innych, nic ci nie mówiących, nieznanych osób.W swoich dwóch żałosnych postach wysłałeś już w świat kilkanaście bumerangów, które powrócą i nie wiadomo kiedy i nie wiadomo z jaką siłą wylądują na twym pustym czerepie, to tzw. karma, innymi słowy suka z dobrą pamięcią. Mnie twe słowne bzdety nie ruszają, jesteś sieciowym klaunem ukrywającym się za toaletową ksywką. No nic, baw się dobrze panie toaleto w swoim ograniczonym żywocie.
    Widzisz… wystarczy coś powiedzieć o Jezusku albo Maryjce i zaczyna się z twej strony atak. Mój wpis nikogo nie uraził a twój tak. nawet nie zdajesz sobie sprawy jak system cię zaprogramował, jesteś prawdziwą sztuczną inteligencją 😉

    I pewnie, że nikt ciebie nigdy nie nazwał grzecznościowo „panem”, boś większy dzieciak i ludzie mają świadomość, że kontakt z tobą grozi ogłupieniem… nonoooo, brawo brawo. tak niewiele napisałeś a tak wiele o sobie powiedziałeś 😉

 4. Choć i tak nie pojmiesz sprawy, to dodam Panie latryno, że Jezusek i Maryjka i ta cała biblijna zabawa to nie dokument, lecz zbiór alegorii, symboliki i innych, należących czytywać i rozumieć w sposób tobie nie pojętym. Nic nie kumasz, nie czaisz, nie rozumiesz, boś zaprogramowany przez system, niczym arcydzieło nadchodzącego transhumanizmu. Bez wątpienia system jest z ciebie dumny.
  Baw się dobrze w swym ograniczonym, nic nieznaczącym żywocie. Przyjmij wszystkie te słowa konstruktywnie, to może w kolejnym swym ziemskim latrynowym wcieleniu, oderwie cię dusza od tych fizycznych bełkotów, może się wzniesiesz ponad trawę i zrozumiesz, po co tu jesteś. A jak nie zakumasz, to znowu żywot przeleci ci przed otwartymi oczami, z zamkniętym na cztery spusty czerepem.
  Jakież to musi być komiczne, przelecieć przez życie, niczym Salomon lejący wodę do naczynia bez dna… wybrakowanego DNA również.
  Ps. Ciekawe czy od września puszczą cię dalej do szkoły?

 5. Szanowna Pani Barbaro z Kołobrzegu. Wybaczy Pani że bez sztucznej kurtuazji, ale wyłączy Pani TV, radio, odłoży gazetę, a włączy myślenie. To co media i tzw. eksperci mówią o tzw. pandemii to są same kłamstwa. Pierwsze i fundamentalne kłamstwo dotyczy testów PCR na koronawirusa. Sam twórca testu Kerry Mullis, który dostał nagrodę Nobla, powiedział, że ten test nie służy do wykrywania wirusów ani tym bardziej na jego podstawie nie można stwierdzać zachorowania na chorobę zakaźną czy ogłaszać epidemii. Liczba wyników fałszywie pozytywnych na koronawirusa w testach PCR wynosi 80-85%! Druga rzecz – nikt dotąd nie wyizolował wirusa COVID-19, więc nie ma żadnego dowodu na istnienie tego wirusa. Nie znaczy to oczywiście, że jest on wymyślony (choć tak może być), ale może to być po prostu wirus zwykłej grypy. Kolejna rzecz – w tym roku w do końca kwietnia zmarło mniej ludzi niż w tym samym okresie w ostatnich kilku latach. Gdzie więc jest ta pandemia? Pani sobie kupi i przeczyta książkę pt. „Fałszywa pandemia”. Tam niezależni i odważni lekarze mówią prawdę o tej „pandemii”. W Niemczech w Berlinie 1.08 była wielka manifestacja przeciwko pseudopandemii COVID-19 i dyktaturze z nią związaną. 29.08 planowana jest tam kolejna wielka demonstracja, zapewne jeszcze większa.
  Co do Biblii i wiary – Biblia jest to zbiór prawdy i kłamstw zarazem. Zwłaszcza Stary Testament jest pełen przemocy, gwałtu i mordu. Już samo drugie przykazanie w oryginale (Księga Wyjścia) zawiera sformułowanie o tym, że nie wolno czynić żadnych postaci czy wyobrażeń, bo Bóg jes zazdrosny i każe do 4 pokolenia tych co go nienawidzą. Jak Bóg może być zazdrosny i karać z tego powodu? Przecież to przeczy boskości. Mamy też tam mowę o tym jak pan powinien traktować niewolnika. Co to za Bóg, który dzieli ludzi na panów i niewolników? A Abraham i ofiara z syna Bogu? Jak rzekomo doskonały Bóg może poddawać swojego wiernego tak strasznej i okrutnej próbie? A jak Izraelici zajęli ziemię obiecaną? Bóg im pomógł i wymordowali ludność tam mieszkającą. Bóg morderca? To demon a nie Bóg. Biblia jest dla mnie niewiarygodną księgą, bo została zmieniona za czasów cesarza Konstantyna. Zresztą Pani pisze o Jezusie i Maryi a jednocześnie pisze o „karmie”. Gdzie i kiedy Jezus czy Maryja mówili o karmie? Przeczy Pani sama sobie i według wiary katolickiej jest Pani heretyczką.

 6. Wiec to juz prawie pewne, ale kto nie wierzy to sie niebawem przekona….18 wrzesnia czeka nas 2-gi lockdown. Zacznie sie w Hiszpanii i do 30 wrzesnia obejmie cale UE. Blokada zaplanowana jest na 6 miesiecy(!) i bedzie przeprowadzona przy pomocy wojska. Lepiej zrobic sobie zapas zywnosci bo beda sie dzialy dantejskie sceny. W marcu bedzemy szczepieni…przymusowo choc po zimowej katastrofie wiekszosc ludzi zrobi to dobrowolnie. Oby ten scenariusz sie nie sprawdzil…to zalezy tylko od nas.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.