Afery

Ministerstwo: tylko 296 osób zmarło na samego wirusa! Gigantyczna ściema?

Mamy już ósmy miesiąc epidemii kowida, lub jak kto woli – koronapierdolca. Kraje Zachodu, oprócz Stanów Zjednoczonych, powoli zaostrzają restrykcje. W Polsce mówi się, że drugiego lockdownu na pewno nie będzie. Restrykcje i obostrzenia są dotkliwe, a ludzie są już nie tylko coraz bardziej zmęczeni, ale też coraz bardziej wkurzeni.

W Europie mają miejsce coraz liczniejsze demonstracje pod hasłem: „Zakończyć PLANdemię!” Zapraszam Cię na najnowsze wieści o tym, co w trawie piszczy. W tym dwie ciekawe i bardzo znamienne informacje z samego Ministerstwa Zdrowia.

Czy kowid-19(84) to ściema?

Ktoś zadał pytanie Ministerstwu Zdrowia w ramach dostępu do informacji publicznej. Zapytał o ważną kwestię – zdjęcia wirusa kowid-19 wykonane pod mikroskopem. Okazuje się, że z tymi zdjęciami może być pewien problem. Ministerstwo nie chciało ich udostępnić.

Cytat: „Zdjęcia wirusa kowid-19* zwanego (…), zrobione za pomocą mikroskopu elektronowego lub innego dowodu naukowego potwierdzającego istnienie tego wirusa, nie są informacją publiczna, ww. zdjęcia nie podlegają udostępnieniu w trybie przepisów wskazanej ustawy.”Koniec cytatu.
Autor: Jakub Bydłoń (Ministerstwo Zdrowia)

( * = edytowano, Jarek Kefir Bez Cenzury)

Istnieje teoria spiskowa, wg której wirusy mają nie istnieć. Ludzie wierzący w tę teorię uważają, że do dziś nie zrobiono wiarygodnego zdjęcia takiego wirusa na mikroskopie elektronowym, jak i nie opisano genomu żadnego z wirusów. Z kolei zwolennicy oficjalnych wersji w nauce argumentują, że to nieprawda. Że ta teoria powstała wiele lat temu, gdy metody były inne, a od tamtego czasu w nauce dokonał się ogromny postęp. Ja bym z tą teorią uważał, osobiście nie jestem do niej przekonany.

Jednak odpowiedź resortu zdrowia jest nie tylko enigmatyczna, ale wręcz tajemnicza, i nie tylko nie ułatwia sprawy, ale wręcz daje wiatr w żagle dla teoretyków spisku.

Ministerstwo Zdrowia: tylko 296 osób zmarło na „samego” kowida-19(84)

Inna osoba również zadała pytanie Ministerstwu Zdrowia w trybie dostępu do informacji publicznej. Zapytała, ile zmarłych na kowid-19(84) nie miało chorób współistniejących. Okazało się, że na 11 sierpnia 2020 roku było 1844 zgonów, w tym 296 osób bez chorób współistniejących. Więc ogromna większość zmarłych to ludzie, którym wirus zaostrzył już istniejący ciężki stan zdrowotny, podobnie jak robią to wirusy grypy.

Ciekawe, ile spośród tych 296 osób to ludzie, u których były jakieś jeszcze nie wykryte choroby lub deficyty immunologiczne. Ciekawa jest też kwestia samych testów na kowid-19, które mają być po prostu nieprzydatne do celów diagnostycznych. Tak zresztą mówił sam wynalazca tych testów.

Kwestia wątpliwych testów na kowid-19(84)

Cytat: „Mamy Niesamowity dowód na to, że pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA.

Sekwencja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT” to 18-znakowa sekwencja starterów znaleziona w dokumencie protokołu WHO z testu PCR na koronawirusa jest identyczna z Homo sapiens chromosom 8, GRCh38.p12 zespołu podstawowego Identyfikator sekwencji: NC_000008.11 Długość: 145138636 Zakres 1:63648346 do 63648363 to aktualizacja CTCCCTTTGTTGTGTTGT.

Co oznacza, ze testy PCR wykrywają nasz własny materiał genetyczny.”

Więcej o fałszywych testach na kowida zobaczysz w poniższym filmie:

Testy i kwarantanna.. Tak to wygląda w praktyce:

Pierwszy wynik pozytywny, drugi negatywny, trzeci znowu pozytywny lub niejednoznaczny. I najczęściej całkowicie zdrowi ludzie siedzą na kwarantannie po 40 i więcej dni!

Takich opinii jak ta poniższa jest teraz mnóstwo!

.

Prof. Kornelia Polok i prof. dr hab. Roman Zieliński o tym, ile naprawdę warte są testy na kowida:

Teleporady to pseudonaukowa szarlataneria! Przez to umierają ludzie!

17-letni chłopak nie żyje – stał się ofiara bzdurnych procedur kowidowych

Cytat: „Kilka dni temu dodałam post ale niestety musiałam go usunąć żebyśmy mogli pożegnać Bartusia w spokoju …… Bartusiu za bardzo Cię kochamy żeby przemilczeć to co się stało, przemilczeć prawdę…

A prawda jest taka, że Bartek stał się ofiarą SYSTEMU kowidowego i procedur które ktoś wymyślił, ktoś inny wprowadził do służby zdrowia a jeszcze kto inny, podcierając sobie tyłek przysięgą Hipokratesa, wykonał …

Od niedzieli Bartek źle się czuł miał gorączkę bolała go głowa i oko, we wtorek udało się skonsultować z lekarzem ONLINE. Lekarz zalecił antybiotyk ONLINE… tak sobie myślę, że niesamowite to jest, że przez tyle setek lat lekarz miał potrzebę pacjenta zbadać, dotknąć, podczas gdy wystarczy zrobić konsultację ONLINE ! Czy to jest normalne odpowiedzcie sobie sami…

Bartek dostał antybiotyk i w środę rano już się nie obudził… miał czynności życiowe ale był nieprzytomny…

Przyjeżdża karetka, „ratownicy”, mierzą temperaturę jest 41 st. i mimo tego, że rodzice mówią że bolała go głowa i oko „ratownicy” stwierdzają: kowid. Poszli ubrać się w swoje kombinezony co zajęło im bagatela jakieś pół godziny, po czym przenieśli Bartka do karetki, kazali jemu nieprzytomnemu założyć maseczkę. cała akcja trwała niemal godzinę.

Bartek został zawieziony do zgorzeleckiego szpitala gdzie wszyscy lekarze przyklasnęli decyzji „ratowników” i kazali odwieźć Bartka do Bolesławca na oddział zakaźny… do momentu odwiezienia go do Bolesławca, cały czas był w karetce.

W Bolesławcu zostaje pobrana krew m.in do badania pod kątem kowida. Lekarze wykonują też inne badania w tym tomograf głowy…okazuje się że Bartek ma ropnia śródczaszkowego. I zostaje odwieziony do Legnicy. Godziny mijają, na niekorzyść Bartka, ale przecież PROCEDURY trzeba zachować, A gdzie dobro pacjenta?

Bartek dopiero o godzinie 18 trafia na stół operacyjny.

Lekarze stwierdzają że jest.. tragicznie. Ma uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy, obrzęk mózgu, lekarz mówi że jedyne, co gorszego może go spotkać, to zgon.

I teraz należy tu nadmienić, że Bartek jest w szpitalu sam, nie ma przy sobie nikogo bliskiego dlaczego ? Bo przecież jest podejrzenie kowida. I rodzina została objęta kwarantanną. Czy to można zrozumieć? Czy PROCEDURY tak zamykają czujność medyków, że nie potrafią zaobserwować, że jedynym objawem który można by podpiąć pod kowida była gorączka?

Jest czwartek rano, telefon do zgorzeleckiego SANEPIDU, Pani z którą jest rozmowa znosi kwarantannę dla rodziców… godzina 15 lekarz z Legnicy dzwoni i informuje że wynik badania na kowida jest ujemny… rodzina ma zielone światło, a Bartek zostaje przeniesiony na OIOM…

Rodzina od razu jedzie do Bartka a tam lekarz mówi że muszą się z nim pożegnać, bo stan jest nadal krytyczny. Ale nie odbiera nadziei.

W drodze powrotnej mama Bartka dostaje telefon ze zgorzeleckiego SANEPIDU, że wynik badania na kowida wykonanego w Bolesławcu jest pozytywny! Ale jak to? Dwa badania w tym samym dniu i dwa różne wyniki? Pani z SANEPIDU z powrotem nakłada na rodzinę kwarantannę.

Bartek zostaje znowu odizolowany. Dnia 01.05 Bartuś umiera

Odchodzi od nas syn, brat, wnuk, siostrzeniec, kuzyn… chłopiec który za parę miesięcy miał się cieszyć ze swoich 18 urodzin… Ale nie dano mu tej szansy.

Nie, to nie choroba odebrała mu życie, lecz PROCEDURY MEDYCZNE, i chory kowidowy SYSTEM. On miał szansę żeby przeżyć, gdyby można było odbyć normalną wizytę lekarską a nie ONLINE.

Serce pęka bo miał przed sobą całe życie, miał przy sobie kochającą rodzinę, która wskoczyła by za nim w ogień… zabrano mu to wszystko jedną decyzją, decyzją o ogłoszeniu pandemii.

Wiemy że przypadków pacjentów, którzy ucierpieli przez niewłaściwą diagnostykę zgorzeleckich „ratowników” i „lekarzy” jest więcej… dlatego nie mamy zamiaru milczeć.

Prosimy Was o udostępnianie tego postu i historii Bartka, może znajdzie się ktoś kto będzie chciał tą historię upublicznić w mass mediach… niech Polacy się w końcu dowiedzą ile warte jest ich życie w oczach polityków.”.

Tekst za: https://politywatory.com, Marian i Magdalena Romanowscy (rodzice Bartka).

Burmistrz Gminy Kęty: Teleporadom mówię dość!

Oficjalne stanowiska Burmistrza Gminy Kęty Krzysztofa Jana Klęczara na temat problemów na jakie narażeni są pacjenci.

Mówię dość!

Tak, wiem. Pandemia, względy bezpieczeństwa, troska o pacjentów i personel

Tak dalej być nie może. Nie zgadzam się. Nie może dłużej być tak, że w obawie przed wirusem, pacjenci „dla własnego dobra” odbijają się od drzwi przychodni i są leczeni przez telefon.

Nie zgadzam się na to, by młodziutka matka z dwutygodniowym dzieckiem odeszła z płaczem od zamkniętych drzwi przychodni.

Nie zgadzam się, by do Obywateli, recepcjonistki (choć wiem, że „czarnych owiec” jest niewiele i ciężko je zdiagnozować) odnosiły się w sposób arogancki i niegrzeczny! Dość!

Dziś odbyłem rozmowę z dyrektorem naszego Zakładu Opieki Zdrowotnej. To świetny lekarz i bardzo dobry manager. Poinformowałem Go o moim stanowisku i dałem tydzień czasu, na przedstawienie konkretnej propozycji rozwiązania tego problemu. Jeśli jej nie dostanę, w przyszłym tygodniu pilnie zwołam posiedzenie Rady Społecznej Ośrodka, a następnie podejmę wszystkie, będące w mojej mocy środki faktyczne i prawne, by problemy naszych Mieszkańców w dostępie do publicznej służby zdrowia się skończyły.

Nie przyjmuję tłumaczenia, że tak dziś jest w całej Polsce. To nie upoważnia nas, by to tolerować i akceptować. Może kolejny raz to Kęty muszą dać przykład innym!” Koniec cytatu

Przeczytaj inne ciekawe artykuły o kowidzie z mojej strony:

Szczepionka na Kowid i jej wpływ na ludzi
Kowidoza: świat oszalał! Szokujące ustalenia lekarzy
Światowy przekręt ostro zdemaskowany
Ludzie mają dość! Rusza komisja śledcza ws kowida

Wybitny profesor ostro masakruje propagandę kowidową! „Jest mniej groźny niż mówią”
Kowid – naukowcy ujawniają ukrywaną prawdę!
Niezależny naukowcy o kowidzie: to oszustwo!
To się dzieje! Naukowcy ostro o kowidzie: kwarantanna i kryzys zabiją dużo więcej ludzi!
Kowid: zabójcza epidemia czy największa ściema? Naukowcy przerywają zmowę milczenia!

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

1 odpowiedź »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.