KTO NAPRAWDĘ ODPOWIADA ZA KORONAWIRUSA?

Chiny napompowały koronawirusa, być może same go wypuściły z laboratorium. Korumpują one urzędników WHO, ekspertów, lekarzy, dziennikarzy, niektórych polityków po to, by maksymalnie zastraszyć społeczeństwa Zachodu w tej kwestii. Celem koronawirusa są kolejne lockdowny, destrukcja gospodarek Zachodu opartych o iluzoryczny sektor usług, jak i przejście od Pax Americana ku chińskiemu Nowemu Porządkowi Świata.

Centrala NWO to obecnie właśnie Chiny, ważne, byś to wiedział!

Chiński wywiad jest bardzo aktywny, sponsoruje, inspiruje lub kontroluje szereg dziennikarzy, polityków (w Polsce Konfederacja). Kontroluje część mediów określających się jako niezależne lub antysystemowe. Cel jest jeden – osłabienie USA Trumpa i wprowadzenie chińskiego totalitarnego komunizmu wspomaganego najnowszymi technologiami w jak największej liczbie krajów świata.

Ważne też, byś wiedział, czym są elity deep state (czyli elity NWO) jak i to, że Chiny są pod ich kontrolą, a USA po 2015 roku tylko częściowo.

Deep state to inaczej „ukryta władza”, która ma swoją agendę, obejmującą wiele zagadnień życia. Jest to władza polityczno-korporacyjno-bankierska. To elity miliarderów, finansistów (takich jak zrzeszeni w BlackRock, która jest de facto właścicielem Ziemi), celebrytów, sędziów, urzędników, liberalnych, lewicowych i centrowych polityków, organizacji pozarządowych, (NGOsy finansowane przez miliarderów), ludzi nauki (szczególnie medycyny) i tak dalej.

Deep state dzięki epidemii kowida chce wprowadzić totalitaryzm chiński na całym świecie. Centrala deep state / cabal / NWO przenosi się do Chin po utracie USA, Polski, Węgier, Włoch i innych krajów. Ale wciąż agentura deep state jest bardzo silna w tych krajach, które utraciła, i ma na nie wpływ.

Więcej przeczytasz w poniższym artykule, gdzie jest szczegółowy opis i bardzo dużo wiedzy:

Deep state, czyli ukryta władza niszcząca ludzkość i Ziemię

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “KTO NAPRAWDĘ ODPOWIADA ZA KORONAWIRUSA?

  1. Akurat Konfederacja jako jedyna (zwłaszcza Grzegorz Braun) jako jedyna partia w Sejmie demaskuje tę całą pseudopandemię, więc posądzanie ich o sprzyjanie chińskim planom NWO jest absurdem.

    1. Miałem ich za bandę prawackich oszołomów, ale trzeba przyznać, że jako jedyni głosowali przeciwko spłacie pejsatych roszczeń, restrykcjom świrusowym i ostatniej skandalicznej umowie z USA.

  2. Prawdę powiedział ADOLF KUDLIŃSKI apelując do Polaków: „Nie czujcie się bezpiecznie we własnym kraju, bo tego bezpieczeństwa nikt nie jest w stanie wam zagwarantować, jeżeli sami sobie tego nie zagwarantujecie.” Mam nadzieję, że Tramp po wygranych wyborach przywoła wielu do pionu i to na serio. Nie sądzę, żeby skorumpowany Biden przy tak niskich notowaniach miał coś do powiedzenia. Rozgrywka dopiero się zacznie, trzeba czekać…..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.